رفتن به مطلب

مشکل لود شدن تکسچر ها در gta v

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان و استاد عزیز 

دوستان من به تازگی پس از سختی های فراوان gta رو از اپیک دانلود کردم و قصدم اجرا به صورت رول پلی بود. ولی یه مشکلی هست! 

مشکل اینه که گیم کلا توی لود مپ و جزیات بازی مشکل داره 

مثلا داری رانندگی میکنی یهو جاده غیب میشه! یا ساختمون ها و در و دیوار کلا لود نمیشه و مشکلات اینچنینی 😐

اول فکر کردم شاید مشکل از فایو ام و کلا رول پلی هست و گیم رو به صورت افلاین اجرا کردم ولی باز مشکل پابرجا هست 

خیلی ممنون میشم اگه راه حلی دارید یا میدونید مشکل از چیه کمک کنید ...

مشخصات لپتاپ

cpu : core i3 6006

ram : 8gb ddr4 2400 

graphic : nvidia gforce 940mx 2gb ddr5 

1TB hhd + 120g ssd 

ویرایش شده توسط .p.m.z.
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، .p.m.z. گفته است :

سلام خدمت دوستان و استاد عزیز 

دوستان من به تازگی پس از سختی های فراوان gta رو از اپیک دانلود کردم و قصدم اجرا به صورت رول پلی بود. ولی یه مشکلی هست! 

مشکل اینه که گیم کلا توی لود مپ و جزیات بازی مشکل داره 

مثلا داری رانندگی میکنی یهو جاده غیب میشه! یا ساختمون ها و در و دیوار کلا لود نمیشه و مشکلات اینچنینی 😐

اول فکر کردم شاید مشکل از فایو ام و کلا رول پلی هست و گیم رو به صورت افلاین اجرا کردم ولی باز مشکل پابرجا هست 

خیلی ممنون میشم اگه راه حلی دارید یا میدونید مشکل از چیه کمک کنید ...

مشخصات لپتاپ

cpu : core i3 6006

ram : 8gb ddr4 2400 

graphic : nvidia gforce 940mx 2gb ddr5 

1TB hhd + 120g ssd 

پیشنیاز هارو نصب کنید

پردازنتون به شدت ضعیفه دو هسته چهار تردکش و فرکانس پایین متاسفانه سری یو لپتاپ هم واسه گیم خوب نیست بجز این جدیداش که هسته زیاد دارن

به احتمال خیلی زیاد هاردتون هم 5200 دور باشه علاوه بر این اگر گرین باشه که بدتر واسه گیم خیلی بده

در کل سی پی یو و هارد خوبی نداری ولی گرافیکت اوکی هست موندم چرا گرافیک به این قدرتمندی رو همچین سی پی یو و هاردی گذاشتن واقعن سازنده با خودشون چی فکر میکنن همچین کانفیگی میبندن

گرفیک رو تا جای ممکن بیار پایین شاید درست شد چون بعضی ها این بازی رو سیستم ضغیفتر ازین با گرافیک متمایل به خمیری اجرا کردن و لگ هم داشتن

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

موندم چرا گرافیک به این قدرتمندی رو همچین سی پی یو و هاردی گذاشتن واقعن سازنده با خودشون چی فکر میکنن همچین کانفیگی میبندن

من خودم هم هنوز جواب این سوال نفهمیدم :|

به نظرتون هارد رو با sdd عوض کنم مشکل حل میشه؟ یه sdd 1 ترا بخرم و بزارم جای هارد چون مشکل فریم ندارم و فریم زیر 30 نهایت 25 نمیاد نمیشه گفت خوبه ولی خب لگ نیست 

در 8 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

به احتمال خیلی زیاد هاردتون هم 5200 دور باشه علاوه بر این اگر گرین باشه که بدتر واسه گیم خیلی بده

اره 5200 هست و سیگیت هستش مدلش یادم نیست ولی کلا هارد مزخرفیه زمان انتقال فایل خیلی نوسان داره یهو سرعتش میاد 20 مگ دوباره میره 100 مگ یا مثلا یکدفه میاد حدود5 مگ اینا

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، .p.m.z. گفته است :

من خودم هم هنوز جواب این سوال نفهمیدم :|

به نظرتون هارد رو با sdd عوض کنم مشکل حل میشه؟ یه sdd 1 ترا بخرم و بزارم جای هارد چون مشکل فریم ندارم و فریم زیر 30 نهایت 25 نمیاد نمیشه گفت خوبه ولی خب لگ نیست 

اره 5200 هست و سیگیت هستش مدلش یادم نیست ولی کلا هارد مزخرفیه زمان انتقال فایل خیلی نوسان داره یهو سرعتش میاد 20 مگ دوباره میره 100 مگ یا مثلا یکدفه میاد حدود5 مگ اینا

دربارش بیشتر تحقیق کن چشمم به سی پی یوت اب نمیخوره حالا گیریم این بازی حل شد یک ترابایت بخری بعد نتونتی اکثر بازی های به روز رو بازی کنی واقعا هدر دادن پولته اگر لپتاپت قال ارتقا هست که تحمال زیاد نیست ارتقا بده اگرم نه باید کلا لپتاپتو عوض کنی این سی پی یو بدرد گیم نمیخوره یک ترا اس اس دی هرنوعیش هم باشه از سرش زیادتره

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

دربارش بیشتر تحقیق کن چشمم به سی پی یوت اب نمیخوره حالا گیریم این بازی حل شد یک ترابایت بخری بعد نتونتی اکثر بازی های به روز رو بازی کنی واقعا هدر دادن پولته اگر لپتاپت قال ارتقا هست که تحمال زیاد نیست ارتقا بده اگرم نه باید کلا لپتاپتو عوض کنی این سی پی یو بدرد گیم نمیخوره یک ترا اس اس دی هرنوعیش هم باشه از سرش زیادتره

والا قبلا هم ارتقا دادم یه اس اس دس m.2 اذافه کردم و رم رو از 4 به 8 که تا 16 هم میشه ارتقا داد ولی فکر نکنم نیاز باشه . سی پی هم که کلا با مادربرد یکپارچه هست و قابل ارتقا نیست.

تو فکر اینکه لپتاپو بفروشم و با پولش کیس بخرم هم هستم ولی اصلا نمیدونم که قیمت لپتاپ چنده و میشه با پولش سیستم بست یا نه 

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، .p.m.z. گفته است :

والا قبلا هم ارتقا دادم یه اس اس دس m.2 اذافه کردم و رم رو از 4 به 8 که تا 16 هم میشه ارتقا داد ولی فکر نکنم نیاز باشه . سی پی هم که کلا با مادربرد یکپارچه هست و قابل ارتقا نیست.

تو فکر اینکه لپتاپو بفروشم و با پولش کیس بخرم هم هستم ولی اصلا نمیدونم که قیمت لپتاپ چنده و میشه با پولش سیستم بست یا نه 

یه کیس خوب حدود 20 تومن میشه با یه برد رده پایین h310 ولیmk نباشه یه هارد ابی 7200 یک ترا اس اس دی 512 ساتا پاور 550 وات 580 یا 570 4 گیگ دست دوم خرید از افراد و فروم

کولر استوک و پردازنده 9400f چرا 9400؟ چون که الان قیمتش با 9100 فرقی نداره و رم16 حالا شاید یکم بیشتر بشه ولی همین حدوداست(بیست میلیون تومن) از قیمت لپتاپت اطلاعی ندارم ولی چون نسبت به جنس های مزخرف دو هسته ای بدون گرافیک جدا و بدون هایپرترد 4 گیگ توی بازار باید بالای 12 میلیون فروش بره حالا بیشتر تحقیق کن مثل من سادگی نکن یه لپتاپ داشتم که همه جاش رو میشد کند ارتقا داد همه نوع پورت و اکسپرس کارت هم داشت فروختم 2100 بعد از فروش لپتاپ با قیمت خوب خرید و  بستن سیستم زیاد سخت نیست

چون ماینر های هجوم بردن سمت هشت گیگ ها چهار گیگ راحتتر گیر میاد قیمتش هم اگر شانس بیاری مناسبه ولی باید پیگیر باشی بخوای از گرون فروش ها خرید کنی سیستمی چیزی گیرت نمیاد توی ایسام قیمت خوب هست دست دوم و نو تا هشت تومن همش هم چهار گیگ ولی باید باخریدار هماهنگ کنی بزاره کارت رو باز کنی تا مطمئن بشی ازونا نیست که خیلی ماین شده و بردش رنگش پریده(این بخش خیلی مهمه مورد بوده کرات تا چند روز کار کرده بعد روشن نشده باز کردن دیدن بله ادم نابینا هم میتونه تشخیص بده این کارت یه بلایی سرش اومده.

ماینتور هم یه ips بخر تا لذت بازی رو حس کنی

حتما از هرجامیخری طرف معتبر باشه و توی فروم میخوای بخری با واسطه باشه بهتره نمیخوام به اساتید فروم توهین کنم ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه

کارت که میخری همه برند ها خوبن ولی چک کن ببین دول بایوس هست یا نه شاید واسه 90 درصد افراد پیش نیاد مشکل بایوس ولی اگر پیش بیاد و دول بایوس نباشه دیگه باید دعا کنی مشکل جدی نباشه برد هم همینجور مادربرد رده پایین بخر ولی دول بایوس باشه

خمیر خوب هم بزن به سی پی یو z4 خوبه بهتر ازین بخوای بخری ریخت و پاشه بیشتر واسه کارت گرافیکه

حواست هم به پاوری که میخری باشه بیشتر از 550 وات نیاز نیست نیاز به گواهی گلد و غیره هم نیست برنز کافیه برای حمایت از گیمر های ایرانی هم پاور گرین نخر یه چیز دیگه بخر که اسم گرین روش نباشهxd

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

یه کیس خوب حدود 20 تومن میشه با یه برد رده پایین h310 ولی ام کی نباشه یه هارد ابی 7200 یک ترا اس اس دی 512 ساتا پاور 550 وات 580 یا 70 4 گیگ دست دوم خرید از افراد و فروم

کولر استوک 9400f چرا 9400؟ چون که الان قیمتشون با 9100 فرقی نداره و رم 16 شاید یکم بیشتر بشه ویهمین حدوداست از قیمت لپتاپت اطلاعی ندارم ولی چون نسبت به جنس های مزرف دو هسته ای بدون گرافیک جدا و بدون هایپرترد 4 گیگ توی بازار باید بالای 12 میلیون فروش بره حالا بیشتر تحقیق کن مثل من سادگی نکن یه لپتاپ داشتم که همه جاش رو میشد کند ارتقا داد همه نوع پورت و اکسپرس کارت هم داشت فروختم 2100 بعد از فروش لپتاپ با قیمت خوب بستن سیستم زیاد سخت نیست

چون ماینر های حجوم بردن سمت هشت گیگ ها چهار گیگ راحتتر گیر میاد قیمتش هم اگر شانس بیاری مناسبه ولی باید پیگیر باشی بخوای از گرون فروش ها خرید نکنی سیستمی چیزی گیرت نمیاد توی ایسام قیمت خوب هست دست دوم و نو تا هشت تومن همش هم چهار گیگ ولی باید باخریدار هماهنگ کنی بزاره کارت رو باز کنی تا مطمئن بشی ازونا نیست که خیلی ماین شده و بردش رنگش پریده

اوکی مرسی 

ممنون بابت راهنمایی 

حالا یکم فکر و تحقیق میکنم بینیم قیمت لپتاپ چنده و اصلا بفروشم یا نه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...