رفتن به مطلب

سوالاتی درباره تنظیمات مودم و کنترل سیستم از راه دور؟

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان مدل مودم من tp link mr6400 هست و هم قابلیت استفاده از کد های ussd رو داره هم پیامک توی پیامک مشکلی کهخ هست اینه موقع پاسخ دادن وقتی روی دکمه ریپلای میزنم خودش خودکار شماره فرستنده رو وارد نمیکنه باید حتما یه چیزی بهش بدم و مشکل دوم اینه که وقتی یه کد مثلا *555# رو میزنم میاره ولی بعدش نمیتونم چیزی ارسال کنم

مشکل بعدی اینه که خوناده رعایت نمیکنن و توی یه ساعت 6 گیگ مصرف دارن حالا من میخوام یه جوری برنامه ریزی که کنم اگر ماهی 30 گیگ داشته باشم برای کل کاربر های خونه فقط روزی یک گیگ مجاز باشه و هر کاربر مقدار مشخصی از حجم یعنی بگم فلان مک ادرس فقط روزی 300 مگابایت مصرف داشته باشه و همچنین بعضی سایت هارو واسه بعصی مک ادرس ها بلاک کنم اگر ابزار خود پنل مودم یا برنامه های دیگه ای میشناسید معرفی گنید یا اینکه لینک یه اموزشی چیزی بدید

و اینکه چجوری میتونم تعیین کنم که اگر این شبکه قطع شد کامپیوتر به صورت خودکار به یه وایفای دیگه سوییچ کنه و اینکه چطور میتونم یه برنامه مشابه انی دسک داشته باشم با این تفاوت که بدون نیاز به اکسپت کردن درخواست توسط پذیرنده بشه وصل شد مثلا واسه کامیپوترم رمز و ایدی بزارم بعد هر موقع خواستم با اون برنامه وارد بشم و همه دسترسی هم داشته باشم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...