رفتن به مطلب

هش ریت پایین XFX RX 580 8Gb

Recommended Posts

با سلام

بنده یک سوال داشتم در مورد گرافیک Rx 580 8gb xfx

من میخواستم با این گرافیک ماین کنم ولی هش ریتش از 24.5 بالاتر نمیره!!

تو درایور گرافیک هم رو حالت compute گذاشتم اول هش ریت 9 بود رسید به 24.5 ولی میگن باید حدود 30 باشه از سلامت گرافیک هم مطمئن هستم و استفاده گیم ازش میشده

خواستم بگم شما اطلاعی دارین از بایوس ماینیگ که چجوری هش ریت رو بالا میبرن؟

دما هم اگه میبینید یکم بالا هست بخاطر این که این اتاق گرم هست که در حال تهیه سیستم کولینگ خوب هستم

2021-02-28 19_33_55-C__Users_Abdi_Desktop_nanominer-windows-3.2.0_nanominer.exe.png

ویرایش شده توسط ABDEMOHAMMAD
لینک به دیدگاه

کارتای 4 گیگ الان به نظرم بالای 20-30تا بزاری اتریوم کلاسیک ماین کنن میصرفن اونوقت یدونه نه

لینک به دیدگاه

سلام من با rx 470 4gb روزی یک دلار ماین می کنم تازه من سی درصد ضعیفش کردم تا زیاد بهش فشار نیاد شما احتمالا یا تنظیمات کارت گرافیکتون روی game mode هست باید بزارید روی compute mode از تنظیمات البته اگه ویندوزتون 8 یا 10 هست این گزینه براتون موجود هست ضمن این که با چه نرم افزاری ماین می کنید خود ماینر هم خیلی تاثیر داره تو ماین 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

این ویدیو رو ببین

https://www.youtube.com/watch?v=dLGgsKiWLFE

این سیستم hive os نیاز به نصب ویندوز جدید هست؟

لینک به دیدگاه

در در 4 اسفند 1399 در 06:59، ABDEMOHAMMAD گفته است :

این سیستم hive os نیاز به نصب ویندوز جدید هست؟

هایو او اس خودش سیستم عامله از روی یک فلش 8 گیگ بالا میاد

فونیک ماینر هم از ورژن 5.4 میتونی با کارتهای 4 گیگ اتریوم استخراج کنی البته در حالت zmbie mod

لینک به دیدگاه

در در 4 اسفند 1399 در 00:55، Slasher گفته است :

کارتای 4 گیگ الان به نظرم بالای 20-30تا بزاری اتریوم کلاسیک ماین کنن میصرفن اونوقت یدونه نه

اینم یه راهه بیشتر نرم افزار ها یه فایل این شکلی دارن واسه اتریوم کارت های 4 گیگ

البته نظر منو میخوای ریون کوین باهاش ماین کن فعلا dag به چهار گیگ نرسیده  بعضی برنامه ها هم نیاز به تنظبیات یا فایل خاصی نارن خودشون تشخیص میدن چکار کننن بهرحال الان ریون کوین سودش بیشتره از استخر فلایپول سر در نیاوردم ادرس اسخرش رو هر جوری تو فایل کانفیک وارد کردم نشناختش الان با بیت اسمیت کار میکنم رابط کاربری خوبی داره

teamredminer-v0.8.1-win 2_25_2021 10_52_06 PM.png

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده یک سوال داشتم در مورد گرافیک Rx 580 8gb xfx

من میخواستم با این گرافیک ماین کنم ولی هش ریتش از 24.5 بالاتر نمیره!!

تو درایور گرافیک هم رو حالت compute گذاشتم اول هش ریت 9 بود رسید به 24.5 ولی میگن باید حدود 30 باشه از سلامت گرافیک هم مطمئن هستم و استفاده گیم ازش میشده

خواستم بگم شما اطلاعی دارین از بایوس ماینیگ که چجوری هش ریت رو بالا میبرن؟

دما هم اگه میبینید یکم بالا هست بخاطر این که این اتاق گرم هست که در حال تهیه سیستم کولینگ خوب هستم

2021-02-28 19_33_55-C__Users_Abdi_Desktop_nanominer-windows-3.2.0_nanominer.exe.png

لینک به دیدگاه

سلام. داداش هر چي هم دماي اتاق بالا باشه با نود و چهار درصد فن نبايد دما اينقدر بالا بره. 

شما نيازي به بايوس زدن ندارين از نظر من. با بايوس خودش اين مدل كارت بالاي سي هشت ريت ميگيرين. 

اموزش زياد هست كه هم آندرولت كنين ك و فركانس ها را دست كاري كنين تا ب تنظيم دلخواه برسه. 

ولي داداش دماي كارت و فن از نظر من خيلي غير طبيعي هست. 

كارت مشكل خمير نداره ؟؟

0E2A7ED5-59E2-439E-95BE-6B0F83575EEF.jpeg

لینک به دیدگاه

اين تنظيمي بود ك من از همين مدل كارت با بايوس فابريك گرفتم. مصرف كمتر هش ريت بالاتر و فك كنم دماي خوب كارت 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Aghil.rahimi گفته است :

اين تنظيمي بود ك من از همين مدل كارت با بايوس فابريك گرفتم. مصرف كمتر هش ريت بالاتر و فك كنم دماي خوب كارت 

نمیدونم من از یکی گرفتم و گفت تا حالا ماین نشده و استفاده بازی داشته

ولی تو اینترنت سرچ کردم خیلی ها با این مدل همین مشکل رو داشتن البته من شاید به اون خاطر هست که تو اون هونه خیلی گرم هست و باید خنک کننده خوب بزارم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان با یه دونه کارت میشه ماین کرد

کدوم ارز دیجیتالی الان با یه دونه کارت به صرفه تره

عایا ارزشش رو داره

ریسکش چقدره؟

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

دوستان با یه دونه کارت میشه ماین کرد

کدوم ارز دیجیتالی الان با یه دونه کارت به صرفه تره

عایا ارزشش رو داره

ریسکش چقدره؟

سلام

شدنش میشه

تک کارت نمیدونم کدوم ارزشمندتره اما فعلا اتریوم تو بورسه که اونم ریخته

از نظر بنده نه به اصطهلاک سیستم و کارت نمی ارزه

ریسک نداره

لینک به دیدگاه

سلام.

یه سوال برام پیش اومده.با gt430 1 گیگ میشه ماین کرد؟(خنده داره ولی پرسیدم شاید بشه😅😅)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...