رفتن به مطلب

نظرسنجی درباره تاپیک << عکس های کیس و سیستم >>

Alirezatha
 اشتراک گذاری

تاپیک عکس سیستم های کابران  

41 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا با به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم از ستاپ های گرون قیمت و لوکس در تاپیک مربوطه موافق هستید؟

• بله، موافق به اشتراک‌گذاری عکس و فیلم سیستم های لوکس و گرون قیمت هستم.
      28
    • خیر، مخالف به اشتراک عکس و فیلم سیستم های لوکس و گرون قیمت هستم.
      13

Recommended Posts

سلام خدمت همه عزیزان

این سوال از امروز که نه

از چندین سال پیش که داخل فروم ثبت‌نام کردم تو ذهنم بود گفتم بیام یه تاپیکی بزنم و نظر شما هم جویا بشم.

کسی امروز منکر شرایط بد اقتصادی کشور نیست و قدرت خرید مردم به میزان محسوسی به نسبت دهه 80 کاهش پیدا کرده

از طرفی کاهش ارزش پول ملی ما (ریال) و از طرف دیگه قیمت سرسام آور قطعات روز دنیا حتی در بازار های بین‌المللی خرید یه سیستم جدید رو تقریبا به یه کابوس کامل تبدیل کرده و اگر یه ذره قرار باشه قطعات های اند باشن به راحتی قیمت سیستم از 100 میلیون فراتر میره

در این شرایط امروز کشورمون بنظر شما اگر من انسان نوعی که سیستم گرون قیمتی دارم بیام و عکس سیستمم رو در تاپیک مربوطه منتشر کنم آیا باعث رنجش و ناراحتی عزیزانی که سیستم های ضعیف تری میشه؟

من خودم نظر شخصیم رو بخوام بیان کنم

فارغ از اینکه پول خرید یه سیستم خوب رو داشته باشم اولا با دیدن سیستم های بقیه کاربران ایده های خیلی خوبی درباره ستاپ خودم میگیرم

و دوما حتی اگر پول خرید سیستم هم نداشته باشم بازهم لذت میبرم کما که در حال حاضر سوار ماشین چینی میشم و با دیدن برند های آلمانی حس خوبی پیدا میکنم.

از طرف دیگه هم مخالف هم هستم چرا که دیدم افرادی رو که با باز کردن عکس ها، یه داغ و حسرتی از وجودشون بیرون میاد.

( یک نظرسنجی هم بدون امکان نمایش نام کاربران گذاشتم که دوستان با داشتن حریم خصوصی کامل نظرشون رو ثبت کنن هر چند خوشحال میشم اگر کسی  توضیحاتی هم داره بیان کنه)

پ ن : لطفا تاپیک رو سیاسی نکنید.

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

سلام

خیر موافق نیستم

ولی نه در مورد کاربران فروم چون قیمت ذکر نمیشه و صرفا انگیزشی هست

ولی در مورد بعضی سایت ها خصوصا خود لیون که من معترض هم بودم و هستم بهتر هست قیمت نهایی ذکر نشه

چون بعضی گویا صدمات و لطمات جبران ناپذیر روحی و روانی میخورند که دیگه اون انسان سابق نمیشن

به شخصه خیلی هم لذت میبرم ببینم و چه بسا کمی هم شارژ کنه بنده رو که تغییری بدم

با اینکه 3 ماه یکبار روشن میکنم کیس رو و علاقه ای به هزینه کردن زیاد برای خاک خوردن نمیبینم ولی گاهی اوقات با دیدن بعضی سیستم ها و اسمبل عزیزان قلقلکی به من داده میشه

البته من ندیدم در این فروم که قصد نمایشی باشه فقط و انگیزشی بیشتر هست

ولی بعضی خصوصا صفحات اینستاگرامی قصد ایجاد ترک در کاربران خود دارند

ولی یکسری از شهروندان نمیتونن زیبایی رو ببینند و فقط دنبال این هستند که چرا خودشون ندارن

مثلا" طرف یک ماشین خوب تو خیابان میبینه یک خط سرتاسری میکشه روی ماشین که چرا این داره و من ندارم

حالا همین فرد در فضای مجازی ببینه چیزی رو که نداره یکی دیگه تصویرش رو گذاشته ابتدا فحش ها رو حواله میده و سپس امکان داره با توجه به حال روانی که داره بره بیرون و باز صدمه بزنه به هر چیزی که دم دستش هست 

ولی برای خودش نیست

لینک به دیدگاه

من خودم دو به شکم چون اینجا فروم کامپیوتریه و محل قرار دادن همینجور چیزها هم هست

اگر یکی بیاد مثلا هر حای نامربوطی از سیستمش صحبت کنه این صددرصد به دور از اخلاقه

ولی هدف از وجود همچین انجمن‌هایی اشتراک‌گذاری همین چیزا هم هست، در کنار مسائل فنی

گاها طرف فقط می‌خواد خوشحالی خودش رو تقسیم کنه چون شاید تو واقعیت اصلا با کسی ارتباط نداره که از این چیزا سر در بیاره و تنها مخاطبش این انجمن و موارد مشابه هست

بنابراین خودم هنوز به نتیجه نهایی نرسیدم

لینک به دیدگاه

اینجا قرار ندن کجا قرار بدن ؟شوما بوگو ؟ فروم تخصصی ماشین هم که بری چهارتا عکس ماشین هست

لوکس چیــه حاجی از کی تا حالا لوکش شده؟ از وقتی روحانی جلوی وارداتو گرفته شماها هم میگید لوکس ؟

اینجا سایت کامپیوتر عکس بستنی و ناهار که نذاشتن،میدونی تا حالا چند نفر از همون تاپیک برای اتاق و سیستم خودشون ایده گرفتن ؟ خیلیاشون معرفی کردن که کجا سیستمشون کاستوم شده،بعدشم اینجا مگه چقدر مخاطب داره ؟ 

هر کی ناراحته نیاد تو تاپیک مگه باید تو هر تاپیکی برید ؟ هر کی هم ناراحته عکس نزاره یا میترسه چشم بخوره روزی چهل بار بخونه وَمِن شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ یه چش نظرم بندازه رو کیس تامام :/

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من خودم لزوما مخالفتی نکردم! اینجا هم صرفا یه نظرسنجی از کاربران هست. سوبرداشت نشه!

تو متن تاپیک هم اشاره کردم که باعث ایده گرفتن میشه، من حتی میز خودم رو شبیه میز یکی از کاربران با سلیقه تاپیک کردم و  یکی دوباری هم عکس آپلود کردم. ولی خوب این تاپیک رو زدم تا نظر سایر دوستان رو به جز خودم هم بدونم و البته قرار نیست هیچ قضاوتی باشه یا کسی بخواد از این کار منع بشه.

لینک به دیدگاه

حقیقتش خودم بعد از رفتار زننده بعضی از دوستان برای یک کیس 2500 ای تصمیم گرفتم دیگه تجربه کاربری خودم رو قرار ندم 2 روز پیش مانیتور odyssey g5 رو که از امارات سفارش داده بودم به دستم رسید ولی قید انباکسینگ و توضیحاتش رو زدم چون جو اینجا دوستانه نیست همیشه هم کسانی هستن که از اب گل الود ماهی می گیرن بنده شخصا توصیه نمی کنم با توجه به تجربم هر چند همیشه دوستان لطف داشتن و چندبرابر اون دوستان لایک و کامنت دادن ولی بنده راضی نیستم حتی یک نفرم ناراضی باشه پس ترجیح میدم پستی نگذارم

لینک به دیدگاه

بنام انسان بخشنده مهربان

اینکه تاپیک بزنید خوبه اما توهین به کاربرا  بایدم منتظر جواب باشید

کل تاپیک عکس سیستم کاربرا رو ببینی نهایت 20% بدرد بخور هست بقیه زور پول رو نشون میده تا خلاقیت و ابتکار

نمونش 100 مگابایت فیلم اپلود میکنن از 4 تا فن rgb 😐

بهتره برای این تاپیک نهایت به یدونه عکس از سیستم بسنده کنن 

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه

بشرطی که باعث ایجاد خلاقیت در کاربرها بشه

لزوما هر چیز لوکسی که گرون قیمت نیست و شاید بتونی خودت درست کنی یا مشابه اون رو بسازی

حتما نباید که با ذکر قیمت باشه

من خودم شخصا انقد عکس سیستم های کاربرهای فروم دیدم که تصمیم گرفتم سیستم رو عوض کنم وگرنه هیچ ذوقی برای این کار نداشتم چون پولش نبود

ولی رسید😄😄

اینکه یه عده هم نسبت به بقیه حسادت می کنن طبیعیه و همه جای دنیا هست فقط مختص ایران نیست

آدمیزاده دیگه . همه یه کوچولو حسادت رو داریم بعضیا بیشتر بعضیا کمتر بعضیا هم همراه با جاهلیت مخلوط شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

این سالها همه ماها از رانت و پولهای باد اورده و حروم خیلی ها شنیدیم که خب این جای بحث داره

اما اگه دوستی با تلاش کاری یا مثلا با زحمتی که تو دوران دانشجویی کشیده و الان داره به واسطه اون تلاش ها با کار مناسبی که کسب کرده داره سیستم خوب تهیه میکنه من چرا باید با دیدن سیستمش حالم بد بشه باید خوشحال هم بشم که شخصی با تلاشش به ارزو هاش میرسه. دوستانی که بنده رو میشناسن میدونن خودم هم ادم فقیری هستم . پس عرضه نداشتن خودمون رو یکی نکیم با حسرت.

اگه بحث حسرت باشه سیستم 150 200 میلیونی حسرت نیست ثروت ایلان ماسک حسرته. همین شخصی که سیستم 150 200 میلیونی بسته هم ممکنه به نسل بعدی زورش نرسه اونو تهیه کنه . درصد بالایی نیستن که بتونن هر نسلی رو تهیه کنن. نسل ها هم فقط محدود به سی پی یو و مادربورد نیست تمام اجزا سیستم داره نسل به نسل تولید میشه و قطعات جدید بسرعت وارد بازار میشه پس به روز بودن به این راحتی نیست.

از نظر بنده دیدن سیستم های های اند به هیچ عنوان نمیتونه باعث بشه که از شخص درج کنندش ناراحت بشم. سایت techpowerup یه بخشی داره فقط مختص سیستم های های اند و مد شده. خودم زمانی یه وقتی برای مشاهده عکس ها میزاشتم و خیلی هم لذت میبردم.

اگه احیانا احیانا خدایی نکرده حسود بشم به این سیستم ها حسودی میکنم نه سیستم بچه های گل خودمون😄😄

https://www.techpowerup.com/gallery/4792/jmdf-sneaker

خلاقیت فوران میکنه 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
edit
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است :

دقیقا با شما موافقم 

یکی از نکاتی که خودم تا الان از صحبت دوستان برداشت کردم این هست از این به بعد اگر قرار باشه چیزی آپلود کنم محتوایی باشه  که به لحاظ هنری و فنی ارزشمند باشه که هم دیدنش لذت بخش باشه و هم ایده ای بشه برای سایر کاربران چه بسا دوستان نظرات خودشون هم  بگن و خودم هم تغییراتی داخلش اعمال کنم

یه نکته دیگه ای هم که جاش بسیار تو اون تاپیک خالیه کابل منیجمنت هست بنظرم اگر موقع آپلود عکس یا فیلم از کابل منیجمنت پشت کیس و پشت میز هم عکسی آپلود بشه بسیار عالی میشه و تاپیک رو ارزشمند تر میکنه

یا حتی اگر فرضا قطعه خاصی تو سیستم هست در حد یکی دو خط آدم بیاد دربارش و علت انتخابش به نسبت سایر رقبا توضیح بده باعث میشه پست آپلود شده علاوه بر زیبایی حاوی اطلاعات فنی هم باشه

پ ن : نتیجه نظرسنجی جالب شده

لینک به دیدگاه

به نظرم مشکلی نیست چون اینجا فروم کامپیوتر هست و هدف اصلی ما از حضور در این فروم همین هست.

خود لیون هم تو پیج اینستاگرامش قرار بده هیچ مشکلی نداره و من خودم بازدید میکنم و لذت می برم.

این دیدگاهی که وجود داره در بین عزیزان مبنی بر اینکه هر کس سیستم 200 میلیونی میخره خودش دزده یا باباش به نظرم اشتباه هست.

فوق فوقش 20 درصد این افراد به طرق نادرست پول در آوردن یا به یه جایی وصل هستند، بقیه یا بهشون ارث رسیده (در مورد اکثر ایرانیا همین مورد صدق میکنه)، یا کار کردن و زحمت کشیدن( حدود 5 درصد).

در پایان امیدوارم با پایان یافتن این شرایط افتضاح اقتصادی، روزی برسه که سیستم خریدن برای هیچ کسی آرزو نباشه.

لینک به دیدگاه

بهترین تاپیک این فروم اتفاقا همون تاپیک هست و تنها تاپیکیه ببینم بروز شده بهش سر می زنم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

داشتم تاپیک عکس ها رو میدیدم تا برای ستاپ خودم ایده بگیرم و یه ذره خاطره بازی کنم.

تغییرات سیستم بعضی دوستان که به طور منظم عکس ستاپشون رو آپلود میکنن مثل آقای علی البرز، بهروز مولایی عزیز و سایر دوستان که حقیقتا لذت بخش بود دیدن روند تغییراتشون

ولی همینطور که داشتم میرفتم عقب یه پست از آقای آرمین ابیشی دیدم که واقعا بنظرم جمع‌بندی خوبی برای این تاپیک نظرسنجی هست

گفتم بیام اینجا مجدد بازنشر کنم پیامشون رو تا بیشتر دیده بشه

image.thumb.png.a6940b3ce360ec90f2019491980e93fe.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...