رفتن به مطلب

یه نقاشی از کامپیوترتون به صورت 3 بعدی به همراه عکسش بزارید

ABERFORMWD
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

ایده خوب و جالبیه و فقط یه مقدار وقت میخواد... دوستان انجام بدن ما هم تونستیم انجام میدیدم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیشه کانفیگ سیستمم رو خوشنویسی کنم؟

با عرض احترام به ایجاد کننده تاپیک .

اگه یه تاپیکی که بار علمی خوبی داشته باشه در همین زمینه کامپیوتری میزدید و دوستان استفاده میکردند , بعدش این تاپیک فعلی قابل پذیرش تر میشد از شما

متاسفانه اینگونه تاپیک ها با اینکه ممکنه از دید بعضی ها جذاب باشه ولی هیچگونه بار اموزشی نداره

حالا مثلا بنده بشینم با 43 سال سن نقاشی بکشم؟ اینجا گالری نقاشیه؟

متاسفانه سالهاست لیون دیگه لیون قدیم نیست. دوستانی بودند که بسیار مقالات مفیدی درج میکردند.

هنوز هم دوستانی دارند فعالیت میکنند ولی با وجود اینگونه تاپیک ها قطعا انگیزشون کم میشه. ممکنه ببینند اهمیتی که به این تاپیک ها داده میشه بیشتر از تاپیک های تخصصیشون باشه.

استارتر عزیز امیدوارم متوجه منظورم شده باشی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

پروژه استاده ؟😄

دقیقا 🤣

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 44 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

دقیقا 🤣

نقاشی امیر 13 ساله از تهران😄

باز اگه دوستان با نرم افزارهای 3d اتاق و سیستمشون رو مدلینگ کنن قابل قبول هست

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

1.png

سلام.

کاش یکم موهاتونو شونه کنین که اونقدر سیخ سیخ نباشه توی نقاشی 😅شدیدا هم دچار ریزش شده فقط 5 تار مو براتون مونده که همونم یکیش داره می افته یه فکری بکنین 😅جزییات نقاشی واقعا بالاست درحد یک masterpiece و شاهکارهای ماندگاری همچون مونالیزا ، بخصوص واترکولر و پمپش 😂 واقعا جالب شده و حسابی روزمونو شیرین کردین، امیدوارم همیشه شیرین کام باشین و خنده بر لبتون جاری.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

1.png

دمت گرم کاکو خنده ای به لب ما اوردی دوستان پیشنهادی داده شده سخت نگیرید می تونه تاپیک خوبی بشه حتما که نباید همه تاپیک ها بار علمی خفن داشته باشه

لینک به دیدگاه

هنرم در همین حده دیگه😄 به بزرگی خودتون ببخشید.

سعی کردم یه سیستم هلو رو با جزییات کامل بکشم

مانیتورش هم در واقع تلویزیون OLED ال جی هست😅 به خاطر همین بزرگه

image.thumb.png.f5bd51f1688bce74bb762fae0350bc42.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

کافی هستم شیش ساله از تهران

کافی جان سیستمش کجاست؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

کافی جان سیستمش کجاست؟

تو خونس دیگه مشخص نیست از بیرون 🤣

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

کاش یکم موهاتونو شونه کنین که اونقدر سیخ سیخ نباشه توی نقاشی 😅شدیدا هم دچار ریزش شده فقط 5 تار مو براتون مونده که همونم یکیش داره می افته یه فکری بکنین 😅جزییات نقاشی واقعا بالاست درحد مسترپیس و شاهکارهای ماندگار ، بخصوص واترکولر و پمپش 😂 واقعا جالب شده و حسابی روزمونو شیرین کردین، امیدوارم همیشه شیرین کام باشین و خنده بر لبتون جاری.

کاکو ای سیستم خودمه

کیس کولر مستر مستر کیس 5 پرو انویدا ادیشنه

اونم گرافیک 2080ti یه

اون واتر کولر 240 گربنه

اون 8تا خطم 8 تا رم کورسیره

اون یکی هم مانیتور خمیده اس

اون خدازده هم خودمم که ای روزگار  کچلمون کرده...

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

هنرم در همین حده دیگه😄 به بزرگی خودتون ببخشید.

سعی کردم یه سیستم هلو رو با جزییات کامل بکشم

مانیتورش هم در واقع تلویزیون OLED ال جی هست😅 به خاطر همین بزرگه

image.thumb.png.f5bd51f1688bce74bb762fae0350bc42.png

درود

به به به خوشی استفاده کنید فقط می خواستم تجربتون از تلویزیون oled رو باهامون در میون بذارید بیشتر منظورم پیکسل سوختگی هست

به خصوص در  سیستم که پیکسل های ثابت چه در بازی و چه در محیط ویندوز چندین برابرشبکه های تلویزیون هست

قبلا مانیتور 34 اینچ نداشتید ؟! 🙄 شایدم اشتباه میکنم یبار گفته بودیدی به الترا علاقه دارید و ترکش نمیکنید ! الان رفتید تو خط tv ! 😁

پوزش از صاحب تاپیک بابات پارازیت ما بین اینهمه آثار فاخر !!! 😆

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

دادا با اون رایزرت کمرمو خم کردی 😅

دم صاحب تاپیک گرم، نمیاد حداقل برای دوستانی که زحمت کشیدن و مقداری وقت گذاشتن و نقاشی هاشون رو کشیدن یه راهنمایی کنه ببینم هدفش چیه؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، NightOne گفته است :

دادا با اون رایزرت کمرمو خم کردی 😅

دم صاحب تاپیک گرم، نمیاد حداقل برای دوستانی که زحمت کشیدن و مقداری وقت گذاشتن و نقاشی هاشون رو کشیدن یه راهنمایی کنه ببینم هدفش چیه؟

یکی از 8 پینهای گرافیک یادم رفته. روشنش نمیکنم شاید بسوزه😁

لینک به دیدگاه

.

خدا بگم طراح قالب چکار کنه.. عامو دکمه ویرایش بزارید جای قبلیش!!

تا حالا چند بار خواستم ویرایش بزنم ، نقل قول زدم!! هر بار این اتفاق میفته

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

دیگه نهایت سعیمو کردم  :D

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abidi گفته است :

قربان شما😄

راستش قبلا که چه عرض کنم الان هم همون مانیتور 34 اینچ رو دارم

ایننقاشی هم در واقع سیستم  رویاییم هست به جای سیستم فعلیم😅

اگر روزی دلار اجازه بده و بتونم این تلویزیون رو تهیه کنم حتما یه تاپیک درباره تجربه کاربریم میزنم

ولی به طور تئوری از چیزایی که دستگیرم شده بخوام جواب سوالتون رو بدم

یه تلویزیون 48 اینچ 4k رو با تغییر رزولوشن میشه به یک مانیتور الترا واید 40 اینچ با کیفیت 1600 در 3840 تبدیل کرد.

از این جهت با تهیه یه تلویزیون 4k بزرگ به طور همزمان به تلویزیون عالی دارم و یه  مانیتور الترا واید که بسته به نوع کاربری در هر لحظه میتونم بینشون سوییچ کنم

یه تلویزیون 48 اینچ قیمتی حدود 1500 دلار داره ولی از جهت توانایی های فنی تقریبا با مانیتور های لوکس 3000 دلاری برابری میکنه و حتی از نظر ریسپانس تایم بی رقیب هست ( ریسپانس تایم مانیتور 360 هرتز ایسوس 1.4 ms هست در حالی که تلویزیون اولد ریسپانس تایمی حدود 0.8 ms داره )

داشتن کنتراست بی نظیر ، HDR واقعی ( کاملا متفاوت با HDR های مانیتور های غیر اولد زیر 2000$) ، ریسپانس تایم پایین و رنگ های عالی و دقیق

داشتن انتخاب بین مانیتور الترا واید و عادی در شرایط مختلف ( این به این معنی هست که برای بازی های تفننی میتونم یه مانیتور با رزولوشن 4k داشته باشم و با دسته بی سیم از صفحه فاصله بگیرم و برای بازی های سنگین یه مانیتور 2k الترا واید داشته باشم و باز هم از بازی با فریم بالا لذت ببرم) این آپشن ها واقعا چیزی نیست که بشه تو مانیتور های دیگه تو هر رنج قیمت ارزون یا گرون قیمت پیدا کرد و منحصر به تلویزیون های اولد هست)  خلاصه که همه این ها  باعث شد که تلویزیون بتونه تمام کاربری های ممکن رو در بهترین سطح پاسخگو باشه و برای خودم تبدیل به بهترین انتخاب باشه.

البته که علی رقم قیمت کمترش  به نسبت مانیتور های گرون قیمت 2000 و 3000 دلاری قیمت سرسام آوری داره.🙄

درباره بحث برن این که گفتین بله طبیعتا ریسکش هست ولی LG تو سال های  اخیر از چهار تکنولوژی رفرش کردن صفحه ، کم نور کردن لوگو ها، شیفت پیکسل ها، و تنظیم اتوماتیک نور صفحه استفاده کرده که ریسک برن این رو کاملا پایین میاره و خود کاربر هم طبیعتا باید رعایت کنه یعنی به جای بکگراند ثابت از انیمیشن استفاده کنه، آیکون هارو در زمان عدم نیاز هیدن کنه و تسکبار هم هیدن کنه با همه این پیشگیری ها خیلی بعید میدونم مشکلی براش پیش بیاد.

در 11 دقیقه قبل، Announces گفته است :

سلامdrwpc.thumb.png.7dd7360ac4582e85c7207615ce5dbbec.png

ماشاالله تاپیک از چند تا خط خطی شروع شد و داره به جاهای خوبی میرسه😂 فک کنم با همین فرمون پیش بریم تا فردا بلاخره یکی طرح مورد انتظار استارتر رو منتشر میکنه

در 30 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

مهران 9 ساله از کرمانشاه 

Untitled.jpg

جسارتا کیبورد ندارین؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

ماشاالله تاپیک از چند تا خط خطی شروع شد و داره به جاهای خوبی میرسه😂 فک کنم با همین فرمون پیش بریم تا فردا بلاخره یکی طرح مورد انتظار استارتر رو منتشر میکنه

ممنون اینم یه نمای کلی تر با تم قرمز و سیاه

drwpc2.thumb.png.848ee77e87fba0d90a3bf4c0dad6c105.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...