رفتن به مطلب

گرافیک سفایر 6870

Recommended Posts

با سلام خدمت استادان عزیز

من میخام یه گرافیک 6870 بگیرم خاستم ببینم قیمتش در چه حدوده و گرافیک خوبیه یا نه

لینک به دیدگاه

کارت خوبیه . قیمتش بستگی به برند و نوع ساختش داره . مثلا اور کارخونه ای شده باشه یا نه ، خنک کننده مخصوص داشته باشه یا نه . تو سایت لیون یک مدل هست .SAPPHIRE HD 6870 1GB GDDR5 با قیمت 359 تومان . این کارت رو با شرایطی که گفتم از حددو 340-330 تومان تا حدود 470-480 تومان میتونی پیدا کنی .

لینک به دیدگاه

کارت خوبیه . قیمتش بستگی به برند و نوع ساختش داره . مثلا اور کارخونه ای شده باشه یا نه ، خنک کننده مخصوص داشته باشه یا نه . تو سایت لیون یک مدل هست .SAPPHIRE HD 6870 1GB GDDR5 با قیمت 359 تومان . این کارت رو با شرایطی که گفتم از حددو 340-330 تومان تا حدود 470-480 تومان میتونی پیدا کنی .

پس قیمتی که دوستم داده خوبه اون گفته 290 تومان یکی واسم میاره به نظرت قبول کنم یا نه

لینک به دیدگاه

از چه برندی ؟ با گارانتی و آک باشه خوبه .

برند شو نمی دونم ولی آکه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.mihanmark...60-Ti-1GB-GDDR5

دلیل منفی این احسان خان چیه؟؟؟

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

مهم نیست . یکی از دوستان روی اون پستی که نوشته بودم اگر آک باشه خوبه ، منفی داده بود که معین خنثی کردش ;) روی عدد صفر بزنی میتونی ببینی . مهم نیست . اشتباهی زده بود احتمالا .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

10 روز قبل فروشگاه آریانا قیمت 6870 سافایر را با یکسال گارانتی الماس 320 زده بود .

الان هم فکر کنم همان قیمت باشد .

لینک به دیدگاه

البته بنده همون موقع از آریانا با قیمت 320 و گارانتی دریا خریدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...