رفتن به مطلب

مشکل با کارت گرافیک xfx rx580

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود و خسته نباشید

یک کارت گرافیک xfx rx580 نو گرفتم.مادربرد گیگابایت m52lt-d3 دارم روی سیستم که pci x16 رو پشتیبانی میکنه.پاور هم redmax 400 real هست.کارت گرافیک روی سیستم انداختم و پین برق هم وصل کردم.چراغ قرمز کارت روشن میشه که برق اومده تو کارت ولی وقتی سیستم روشن میکنم فن کارت گرافیک کار نمیکنه و تصویر هم ندارم.میخواستم بپرسم مشکل از پاور هست.چون در انجمن هم دیدم گفته شده که حداقل پاور باید 500 باشه.یا مشکل از مادربرد هست که ساپورت نمیکنه ، چون در سایت خود گیگابایت زده که از x16 پشتیبانی میکنه و هم در جلوی اسلات کارات گرافیک مادربرد خودش زده x16.یا مشکل از کارت گرافیک هست.ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، romseo1399 گفته است :

درود و خسته نباشید

یک کارت گرافیک xfx rx580 نو گرفتم.مادربرد گیگابایت m52lt-d3 دارم روی سیستم که pci x16 رو پشتیبانی میکنه.پاور هم redmax 400 real هست.کارت گرافیک روی سیستم انداختم و پین برق هم وصل کردم.چراغ قرمز کارت روشن میشه که برق اومده تو کارت ولی وقتی سیستم روشن میکنم فن کارت گرافیک کار نمیکنه و تصویر هم ندارم.میخواستم بپرسم مشکل از پاور هست.چون در انجمن هم دیدم گفته شده که حداقل پاور باید 500 باشه.یا مشکل از مادربرد هست که ساپورت نمیکنه ، چون در سایت خود گیگابایت زده که از x16 پشتیبانی میکنه و هم در جلوی اسلات کارات گرافیک مادربرد خودش زده x16.یا مشکل از کارت گرافیک هست.ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند.

بایوس رو اپدیت کن 400 وات واسه اینکه روشن بشه کافیه ولی واسه اینکه بره رو لود مناسب نیست به هر حال مشکل شما احتمال زیاد از بایوس هست

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، romseo1399 گفته است :

درود و خسته نباشید

1060 دارم سیستم خاموش باشه کابل برق گرافیک رو بکشم قرمز میشه..روی سیستم دیگه تست مثل اینکه پاور مشکل داره

شما با پاور 300 وات هم میتونی سیستمی که روش 1080ti بسته شده روشن کنی اما نمیتونی زیر بار گرافیکی ببرید 

قبلا چه گرافیکی با این سستم استفاده میکردید؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

1060 دارم سیستم خاموش باشه کابل برق گرافیک رو بکشم قرمز میشه..روی سیستم دیگه تست مثل اینکه پاور مشکل داره

شما با پاور 300 وات هم میتونی سیستمی که روش 1080ti بسته شده روشن کنی اما نمیتونی زیر بار گرافیکی ببرید 

قبلا چه گرافیکی با این سستم استفاده میکردید؟

قبلا گرافیک بالایی روی سیستم نداشتم.یک پاور 530 گرین هم تست کردم روی سیستم ولی باز وقتی روشن می کنم فن کارت گرافیک روشن نمیشه و همچنین سیستم بوق میزنه که کارت گرافیک روی سیستم نیست.این نکته رو هم بگم که روی پاورهایی که دارم پین 8 برای pci ندارم و از پین 6 تبدیل زدم به 8 پین.ممکن هست از تبدیلی که زدم باشه.موقعه ای تبدیل وصل میکنم به 8 پین کارت گرافیک ، چراغ قرمز کارت گرافیک روشن میشه که برق اومده ولی موقع روشن کردن نه فن کارت گرافیک روشن میشه و نه تصویر دارم.انگار که کارت گرافیک روی سیستم نیست.

لینک به دیدگاه

سلام. شما نباید از تبدیل استفاده بکنی این بدترین کار هست که بخوای با تبدیل کارت رو روشن بکنی.

شما اول باید از یک پاور معتبر و سالم استفاده بکنید تا بعدش بتونیم نظر بدیم ولی به نظر مشکل از پاور و یا تبدیل هستش.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

به نظرم مشکل از پاورت هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...