رفتن به مطلب

مشکل ریست پی در پی سیستم

daneschm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان با ارزوی سلامتی برای شما

۳ ۴ روز پیش یک مادربورد خریداری کردم مدل p310 d3 وقتی سیستم اسمبل کردم روشن شد تمام فن ها کار کردن ولی صفحه سیاه بود و بعد از گذشت ۱۰ ثانیه شروع کرد به ریست کردن و... نمیدونم چکار کنم مشکل از بایوس میتونه باشه ؟؟ بردم نشون تعمیر کار دادم با یه رم دیگه تست کرد ولی بازم درست نشد گفت باید بایوس اپدیت بشه دوستان چکار کنم بنظرتون؟؟

لینک به دیدگاه

بقیه قطعات هم بگید

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

بقیه قطعات هم بگید

سی پی یو i3 9100f

رم کینگستون ۸ گیگ باس ۲۴۰۰

پاور ۵۰۰ وات سیلوراستون

همه قطعات نو خریدم

ویرایش شده توسط daneschm
لینک به دیدگاه

شاید مادربرد این سی پی یو هنوز ساپورت نمیکنه

برا همین باید ابدیت کنی

لینک به دیدگاه

کارخودت نیست 

قبلش ببر 8100 روش اگه تصویر داد پس مشکل بایوس هست .که اونم امکانش کمه . چون تصویر نمیده ولی تندتند ریستارت شدن خیلی کم پیش میاد دراثر بایوس اپدیت باشه بیشتر فقط تصویر نمیده 

وگرنه مادربرد یا انصالات مشکل داره یا سوکت cpu یا اسلات رم 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

کارخودت نیست 

قبلش ببر 8100 روش اگه تصویر داد پس مشکل بایوس هست .که اونم امکانش کمه . چون تصویر نمیده ولی تندتند ریستارت شدن خیلی کم پیش میاد دراثر بایوس اپدیت باشه بیشتر فقط تصویر نمیده 

یبار یادمه یه مادر برد و سی پی یو خریدم که مادربرد تصویر نمیداد و ریسیت میشد. بردم دادم ابدیت کرد درست شد

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

یبار یادمه یه مادر برد و سی پی یو خریدم که مادربرد تصویر نمیداد و ریسیت میشد. بردم دادم ابدیت کرد درست شد

اتفاقا پیش یه تعمیر کار بردم گفت فعلا سی پی یو نسل 8 ندارم که برات تست کنم گفت باید بایوست اپدیت بشه نمیدونم والا چکار کنم بدم اپدیت کنن یا نه

در 7 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

کارخودت نیست 

والا پاور که سالمه چون تازه خریدمش رو سیستم قبلیمم باهاش کار کردم مشکلی نداشت در خصوص رمم با یه رم دیگ تست کردم که سالمه بازم همینجوری بود من خودم نمیدونم مشکل از سی پی یو هست یا شاید باید اپدیت بشه بایوس

لینک به دیدگاه

خخخخ .سرکارت گذاشته !!!

اگه cpu داشته باشه بخاد بایوس بزنه خوب تصویر گرفته دیگه .ببینه بایوسش چه ورژنی هست ؟؟!! نیاز به اپدیت داره یانه . دیگه مشخصه چه ورژنی یا شماره بایوسی  به بعد میتونه 9100ساپورت کنه توسایت مادربرد زده از چه شماره بایوسب میتونه اون cpu رو ساپورت کنه 

لینک به دیدگاه

مادربورد های گیگا اگر REV.2 زده باشه نسل 9 رو ساپورت میکنه

اگر زده REV.2 که هیچ مشکل یا سوکت هست یا رم ها

ولی اگر نزده REV.2 شما یا باید بفرستی جایی که ازش خریدی بدی برات آپدیت کنند یا بفرستی آواژنگ خودش بایوس بزنه یا اینکه سی پی یو نسل 8 پیدا کنید خودتون بزنید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، شکار تاریکی گفته است :

دایی جان این سی بی یو که بدون گرافیک تصویر نمیده - اگه منظورت از ندادن تصویر  خوده مارvبده که اصلا نمیده تصویر چون cpuهسته گرافیکی نداره- سری fکلا ندارند هسته گرافیکی  باید از یه گرافیک جدا گونه استفاده کنی -در هر صورت این cpu  که زور قاطر داره و نتایج بنجمارکهاش  خیره کنندست - شخصا با همین سی بی یو بابجی 60فریم گرفتم در حالی که داشتم یه فایثل 30استخراج میکردم وفایرفاکس هم باز بود با چند تا تب - البته با حافظه ssd- در هر صورت برای استفاده بهتر اولا فن سی بی یو اورجنالش ضعیفه و بهتره که  برای خنگ سازیش بیشتر هزینه کنی دوما حتما بایوس ابگرید کن تا تو فرکانسهای بایین گلوگاه نشه - از رم های با فرکانس 3200مگا هرتز هم استفاده نکنی بهتره چون صدر صد گلوگاه میشه - همون رمهای2400 بیشتر هزینه نکن

بله میدونم تصویر نمیده کارت گرافیکم rx 570 که همین مشکل هست با کارت دیگه هم تست شده بازم همین مشکل بوده رمم یدونه کینگستون 8 گیگ باس 2400 گرفتم

در 2 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

مادربورد های گیگا اگر REV.2 زده باشه نسل 9 رو ساپورت میکنه

اگر زده REV.2 که هیچ مشکل یا سوکت هست یا رم ها

ولی اگر نزده REV.2 شما یا باید بفرستی جایی که ازش خریدی بدی برات آپدیت کنند یا بفرستی آواژنگ خودش بایوس بزنه یا اینکه سی پی یو نسل 8 پیدا کنید خودتون بزنید

والا زده rev.1 مدلشم p310 d3 ولی خوب اینطوری که من متوجه شدم باید از first release یا همون f1 از نسل 9 ساپورت کنه نمیدونم حالا بایوس مشکل داره چیه موندم خودمم اولش فکر کردم رم با رم دیگ تست کردم بازم همینجور بود حالا سی پی یو یا بایوس یا چیز دیگ نمیدونم والا

ویرایش شده توسط daneschm
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، شکار تاریکی گفته است :

فقط میمونه تست مادربردت با یه نسله دیگه از سی بی یو دیگه - از یه طرف اگه جات بودم کمتر از i5 9100f نمنداختم رو

i5 9100f? جدیدی اومده؟

استارتر محترم بفرست گارانتی برات اپدیت بایوس کنن بسپار بعدش تست تصویر هم بگیرن راه دیگه نداری

لینک به دیدگاه

دوستان با گارانتی تماس گرفتم گفتن که باید بایوس رو اپدیت کنید یعنی از ورژن f1 به ورژن نهایی اپدیت بشه یه سی پی یو نسل پایین تر پیدا کنید و با فلش اپدیتش کنید.حالا من ببینم میشه کاریش کرد یا نه ممنون از همه بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...