رفتن به مطلب
  • 1

A21s یا Redmi Note 8

Abdulrahman
 اشتراک گذاری

سوال

سلام من میخوام یه گوشی بخرم واسه کار های روزمره,واسه بازی نمیخوام بنظرتون A21s بگیرم یا Redmi Note 8

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0

حله x3 میخرم پولشم دارم ممنون بابت کمک هاتون

لینک به دیدگاه

• -1

ردمی نوت 9 و حتی کمی صبر برای ورود نوت 10 که به پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده پیشنهاد های من هستن چون نوت 8 تقریبا دو نسل از عرضه اش میگذره و تا حدی تبدیل به یه گوشی قدیمی شده

ولی اگر محدودیت بودجه بهتون اجازه نمیده و صرفا بین همون دو گزینه قرار هست انتخاب کنید پیشنهاد من نوت 8 هست

لینک به دیدگاه

• -1
در 1 ساعت قبل، Abdulrahman گفته است :

من میخواستم نوت 9 بگیرم ولی از هرکی که داشت پرسیدم راضی نبودن میگن خیلی هنگ میکنه اینا

ببینین شما باید از هر گوشی به اندازه قیمتش توقع داشته باشین

نوت 9 و رقباش بنظرم حتی میان رده هم حساب نمیشن و تو رده گوشی های اقتصادی قرار میگیرن پس قطعا و بدیهتا ایراداتی دارن 

من خودم نوت 9 اس دارم و مشکلی بابت هنگ کردن ندارم مگر تو شارژ زیر 10 درصد که به طور خودکار فرکانس پردازنده رو پایین میاره ولی خوب نوت 9 پردازنده ضعیف تری داره و هنگ کردنش بعید نیست

اگر میخواین گوشی کامل تری تهیه کنین باید یه مقدار افزایش بودجه بدین تو دسته  میان رده ها یه گوشی انتخاب کنین که در اون صورت ایرادات به میزان قابل ملاحظه کم و کیفیت افزایش پیدا میکنه

ولی بین نوت 8 و a21s و نوت 9  من خودم قطعا نوت 9 رو ترجیح میدم در نظر بگیرین اگر هنگ کردنی وجود داشته باشه کمترین میزانش در نوت 9 خواهد بود

یعنی از نظر توان پردازشی نوت 9 و نوت 8 بسیار عملکرد نزدیکی بهم دارن و از سامسونگ قویترن

لینک به دیدگاه

• -2
در 1 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

خنده دارتر ازین نداریم که زنگ زدن گوشی با گوشی یک دهم حتی یک بیستم قدرت ایناهم انجام میشه ،بعدش بخایم هنگ کردن گوشیو ربط بدیم بقدرت گوشی !!! هنگ کردن 40%مربوط بقدرته بعد30% مقداررمش در اندروید x و 30% بعد رابط کاربری وشرکت تولیدکننده

زنگ عزیزم؟

زنگ زدن آخه؟

یه چیز بگو بگنجه آخه

چندین گوشی شیاومی اومدن زیر دستم و رفتن از میان رده اش بگیر تا پرچمدار های اند، هنگ که چه عرض کنم سرعت انجام بعضی کاراش به طور عجیب غریبی سریع بود

البته از اونجایی که ظاهرا  شما فن هوآوی هستی باید بگم هوآوی گوشی هاش بی نظیره خصوصا از نظر دوربین ولی از اونجایی که خدمات گوگل نداره خرید مدل های جدیدش اشتباه محضه

در 1 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

البته که شیائومی الان خیز برداشته داره همه رو پلاستیک دمپایی آب کرده میزنه و مدیا تک شده پردازنده اصلیش و خب تحریم هم شده و از آبان 1400 هیچ شرکت آمریکایی حق معامله باهاش نداره

و مسلما" قدرت هوآوی رو نداره که زیر تحریم بمونه و ظرف 2 ماه خاکستر میشه

حرفاتون دقیقا من رو یاد افرادی میندازه که 6 7 سال پیش داشتن هوآوی رو  مسخره میکردن و دیدن که بعد P9 و میت 9 چطور مثل موشک پیشرفت کرد و برند هارو به خاک و خون کشید.

حالا نمیدونم شما از کجا میگین که رفته سمت مدیاتک در حالی که نود درصد گوشی های معرفی شده اش تو 2021 چه سری k40 چه می 11 و چه نوت 10 تمام اسنپ بودن

ولی صرف اطلاعتون  باید بگم تحریم شیاومی هیچ ربطی به  معاملات نداره بلکه صرفا امکان سهامداری رو از امریکایی ها میگیره یعنی هیچ امریکایی حق خرید سهام شیاومی رو نداره و نه چیز دیگه ای

لینک به دیدگاه

• -2
در 3 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

شما برو در مورد لیست DOD مطالعه کن که هوآوی هم ابتدا از تحریم ارتباط کمونیسم و میلیتاری شروع شد و سپس حلقه تنگ تر شد 

خب در مورد Investment که بگم فدات شم زمانی که این خبر رسید 14 درصد سهام شیائومی سقوط کرد و از اونجایی که بیشتر سرمایه گذاران گنده دنیا آمریکایی و لابی یهودی هست

و از قضا کوالکام یکی از بزرگترین سرمایه گذاران بوده باید سرمایه اش رو بکشه بیرون

سرمایه ها کشیده بشه بیرون چی میشه پولی برای تحقیق و توسغه نمیمونه و با همین تحریم ساده شیائومی میره پایین

شیائومی اصلا" هوآوی نیست که دوام بیاره

اما در مورد 6 الی 7 سال گذشته داداش گلم در این حد بگم که بنده دستم سونی میگرفتم و بلک بری و اصلا" اینها رو به طرفی حساب نمیکردم

نه تنها هوآوی که تازه اگر یادم بیاد سال 94 شنیدم  اسمش رو که همچین برندی هم هست قبلترش سامسونگ نت 3 نئو گرفته بودم بیخ دیواری بازی میکردم باهاش

تا زمانی که سونی داشتم بنده سامسونگ رو هم جز کمپانی حساب نمیکردم

الان هم صحبتی که میکنم مطمئن باش پای تجربه دارم به شما میگم نه فن بازی چون من انقدر در سال گوشی میخرم و تست میکنم که نمیتونم فن بازی در بیارم

اگر دنبال گوشی کم دردسر میگردی برو پیگیر سامسونگ باش . بله گرونتر در میاد ولی استیبل هست . همون رابط کاربری کافیه برای بنده که نه اهل بازی هستم و نه عکاسی

بله کسی که یک گوشی از یک برند داره مسلما" میاد میگه بله عالیه ولی من نه چون تعصبی رو برند ندارم و صرفا" تجربیات رو میگم

نیومدم اینجا بحث کنم و پس طبیعتا ادامه نخواهم داد

صرفا چند نکته رو درباره چیزی که مطرح کردین میگم 

1. اینکه در آینده چه بلایی سر کمپانی میاد هیچ ربطی به حال حاضر نداره من نوعی که الان قراره گوشی بخرم میرم بررسی میکنم و بهترین گزینه با توجه به بودجه و نیاز های خودم رو تهیه میکنم پس اینکه در آینده بخواد چه اتفاقی بیفته و فلان بشه ربطی به حال حاضر نداره

2. اینکه شما بلک بری میگرفتین و بقیه ادم حساب نمیکردین یا سونی میگرفتین بقیه رو کلا توجه نمیکردین افتخاری نیست درست من رو یاد متعصبان برند تویوتا میندازه که بنز و بی ام و هم جلوشون بذاری  میگن اشغاله و فقط تویوتا شخصا ا همیشه و هر دفعه بدون توجه به برند گوشی رو مو به مو بررسی میکنم و بعد میخرم و خداروشکر تا حالا از هیچ کدوم ناراضی نبودم.

3. اینکه بنده در حال حاضر شیاومی ندارم و صرفا گوشی های بودن که مدتی باهاشون کار کردم و بعد گذاشتمشون کنار حدود 6 7 سالی هست که هوآوی g610 گوشی اصلیم هست و ازش استفاده میکنم باقی گوشی ها مثل نوت 9 یا می نوت 10 لایت یا می 9 و ... جهت  تست کردن دستم بودن و بعد ردشون کردم تمام نظراتی که میدم هم بر اساس تجربه شخصی و ریویو های  سطح نت هست.

لینک به دیدگاه

• -2
در 29 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

2. اینکه شما بلک بری میگرفتین و بقیه ادم حساب نمیکردین یا سونی میگرفتین بقیه رو کلا توجه نمیکردین افتخاری نیست درست من رو یاد متعصبان برند تویوتا میندازه که بنز و بی ام و هم جلوشون بذاری  میگن اشغاله و فقط تویوتا شخصا ا همیشه و هر دفعه بدون توجه به برند گوشی رو مو به مو بررسی میکنم و بعد میخرم و خداروشکر تا حالا از هیچ کدوم ناراضی نبودم.

let's agree to disagree 😈

نه در مورد Fact که من بحث نمیکنم بلکه دارم Fact رو تثبیت میکنم - بحث برای زمان اختلاف نظر هست و من نظری نمیبینم که بخوام بحث کنم در موردش 

آخه گفتید بودن کسانی که 6-7 سال پیش اینجوری بودن گفتم تو اون لیست فانتزیه اسم ما رو ننویسید

در مورد تویوتا هم و کلا" ژاپنی . آره داداش برای ایران بهترینه

بنده هم بنز داشتم هم ب ام و و هم طیف گسترده ای از ژاپنی ها مطمئن باش به عنوان فردی که کارش و علاقش این بوده میگم فقط ژاپن نه فقط به خاطر کیفیت 

چون کار میکنه و آخ نمیگه و سوسول بازی آلمانی ها رو نداره . صرف کسی که میگه آلمانی آشغاله غلطه بلکه درستش این هست که بگیم با این امکاناتی که ما در کشور داریم ژاپنی خیلی بهتره

بنده از اونا نیستیم که با ویدئو ها و رویو های سطح اینستا نظر بدم , که با دیدن ویدئو بگم تست کردم

بنده یک چیزی رو میرم میخرم باهاش کار میکنم و بعد نظر میدم

پ.ن : عزیزانی که جدید عضو شدن اینجا ما با هم جنگ و دعوا نداریم . ما اینجا همه با هم دوستیم و فقط تبادل نظرات میکنیم 🙏

ویرایش شده توسط VIP3R
لینک به دیدگاه

• -2
در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوستان ،بنظرم برای سری نوت 10 منتظر بودن بهتر هست !(نیست؟)

ولی یه سوال ، از شیاعومی بکشیم بیرون ، گوشی های جدید نوکیا و موتورولا چه طور هستن؟ کسی گرفته ازشون؟ نظرتون دربارش چیه؟!

(البته ببخشید تایپیک درباره مقایسه دوبرند دیگس ولی بنظرم ، پرداختن به این مورد هم بد نیست!)

موتورولا تا حالا نداشتم ولی نوکیا

نوکیا بنظر خودم تو رنج ارزون قیمت و اقتصادی گوشی های خوبی داره در واقع بنظرم کسی که میخواد با مینیموم بودجه گوشی هوشمند تهیه کنه نوکیا براش گزینه خوبی هست

ولی شخصا از رابط کاربری ساده اش به شدت متنفرم ( همچنین موتورولا که طرفدار های خاص خودش رو داره ولی من اصلا نمیپسندم)

در 1 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

پ.ن : عزیزانی که جدید عضو شدن اینجا ما با هم جنگ و دعوا نداریم . ما اینجا همه با هم دوستیم و فقط تبادل نظرات میکنیم 🙏

حیف شد واقعا

عمیقا دوست داشتم موضوع اصلی و حتی بحث جانبی خودرو رو ادامه بدم باهاتون تاسف که شرایطش رو در حال حاضر ندارم

جمله آخرتون جالب بود😬 از جمله معضلاتم اینه که هر دفعه با هر کسی سر موضوعات اینچنین بحث میکنم میکنم حس میکنن دشمنی وجود داره که ازین جهت عاشق ردیتم

یه محیط عالی که توش پر از بحث های فنی بدون جبهه گیریه

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

• -2
در 40 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

جمله آخرتون جالب بود😬 از جمله معضلاتم اینه که هر دفعه با هر کسی سر موضوعات اینچنین بحث میکنم میکنم حس میکنن دشمنی وجود داره که ازین جهت عاشق ردیتم

یه محیط عالی که توش پر از بحث های فنی بدون جبهه گیریه

انشاالله در جایی دیگر ادامه خواهیم داد

نه اینجا من با هیچ کاربری دشمنی ندارم

تا جایی که ادب حکمفرما باشه بحث رو ادامه میدم

بالاخره یا من در تثبیت مواضعم موفق میشم و یا نمیشم که دیگه به بحث کردن ادامه نمیدم چون دور باطل میدونم

نه دیگه بنده که زبان های خارجه بلد نیستم بحث های فنی رو اینجا میکنم 😰

لینک به دیدگاه

• -2
در 17 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

گوشی های جدید نوکیا و موتورولا چه طور هستن؟

سلام.من دارم خوبه.

در 16 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

ولی شخصا از رابط کاربری ساده اش به شدت متنفرم

سلام.رابط کاربری ساده ای داره ولی بد نیست.من اولاش انقدر میگفتن رابط کاربری ساده گفتم مثل داس هست.😅😅.ولی بد نیست قشنگه.

لینک به دیدگاه

• -2
در 4 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.من دارم خوبه.

سلام.رابط کاربری ساده ای داره ولی بد نیست.من اولاش انقدر میگفتن رابط کاربری ساده گفتم مثل داس هست.😅😅.ولی بد نیست قشنگه.

جالبه

ملاک گوشی خوب وبد شد گوکل پلی داشتن !!! خخخخخ کارشناس مارو

دوما : اوناون مدل گوگل پلی داره .درمورد چیزی نظر بده که حتی اسمش شنیده باشی

سوما : کارکارشناس چیپست !!! اصلا میدونی چیپست چی هست که میگی چیپ خوبی نداره 

سوما یک گوشی همرده قیمت همون بیار چیپش بهتر باشه ؟؟؟!!!

چهارما سومین تراشه ساز کایرین هواوی هست !!!

پنچما میشه جزیی تر بگی چه برندی خوبه تا جوابتو کامل بگیری !!!؟؟؟

لینک به دیدگاه

• -2
در 27 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

من هم با شما در مورد شیاعومی موافقم.دقیقا دوست منم همینطوره میگه چیپست سری g داره خوش ساخته(لابد همون شیشه و گوریلا) و ... .هر چی میگم کلاااااا آشغاله اصلا... .

میگن آقا برای خودشون

بگذارید بگن

من تا اونجا که ادب رعایت بشه جواب میدم

جایی احساس میکنم ادب رعایت نشده توی اون نظر یک گزارش برای ناظر و پاک کردن کامنت چطور که یکی از کاربر نماها امروز ادب رو رعایت نکرد و نظرش پاک شد

ولی در کل مثلا" شما برند نوکیا رو دوست دارید یکی هوآوی و یکی سامسونگ و جمعیتی غیب هم شیائومی

من به شخصه فن نیستم و هر جا احساس کنم کارایی به نسبت قیمت خوب هست میرم سمتش به جز شیائومی که خب بعد از تست هام مشخصه برام و هر جه هم بیان سینه بشکافند من روی حرفم هستم

ولی چیزی که آزارم میده حمایت بی چون و چرا و دلیل هست

شما دقت کن اگر تونستن یکدونه دلیل فنی بیارن من خودم میرم توی VSE سهام XIACY میگیرم

من مشکلی ندارم که تبلیغاتشون رو توی بوق میکنن ولی مشکلم اونجا شروع میشه که خیلی شیک به بقیه حمله میکنند و مصداقشون هم این هست شما امتیاز Anttutu گوشی رو چک کنید 😅😆

که خب قاعدتا" من نمیتونم ساکت تماشا کنم چون به عنوان یک Concern Citizen خودم رو در قبال fake reviews مسئول میدونم

بهتر هست بیان بگن بدون هیچ دلیلی ما عاشق شیائومی هستیم و هیچ ایده ای هم نداریم که چرا یا نمیدونم مثلا" بگن از تبلیغات تو محیط کازبریش خوشمان میاد

یا اینکه توی جعبه رو سوراخ میکنیم ولی خبری از هندزفری نیست یا نه وقتی هندزفری وصل میکنیم گوشی به کما میره و احتیاج به احیا پیدا میکنه

یا شاید بهترین دلیلشون این باشه که خیلی منتظر آپدیت ها بمونن و در تمام فروم ها بپرسن پس این آپدیت ما کی میاد 😅

لینک به دیدگاه

• -2

من تا حد زیادی به جانبداری بدون دلیل حساسیت دارم

دست خودم هم نیست حساسیت دارم دیگه بعد مجبور هستم واکنش نشون بدم

شما از یک برندی یک چیزی گرفتی اوکی

میخوای تبلیغ هم بکنی بگی خیلی انتخاب خوبی کردی اون هم اوکی

دیگه اینکه بیای به بقیه حمله کنید که آشغاله یا پول مفته این یعنی چی دقیقا"؟

خودتون دارید میگید سامسونگ پول برند رو میگیره اوکی پس تا اینجا یک اختلاف فاحش مشخص میشه

خریدار سامسونگ اون چیزی که برای شما حیاتی و تعیین کننده بوده براش مهم نبوده

لطفا" تو رو خدا یک جوری صحبت نکنید انگار شیائومی دست نیافتنیه

طرف میتونست به جای A51 بره Poco X3 بگیره و حدود یک میلیون و صد هم بگذاره جیبش پس مسلما" دلیل داشته

ولی آیا دلیل داره بیاد بگه آقا یا سامسونگ یا هر چیزی جز این آشغاله ؟ نه هیچ دلیلی نداره

و باز هم میگم همیشه به دنبال این هستم که در مقابل پول پرداختی بهترین امکانات رو بگیرم حالا از هر برندی

نه اهل بازی هستم و نه اهل موندن با یک گوشی از زمان پیدایش اون برند

ولی گویا عزیزان میخوان بگن بله انتخاب ما خیلی خوب بوده بله صد در صد خوب بوده ولی برای خودتون 

لینک به دیدگاه

• -2
در 15 دقیقه قبل، hosin گفته است :

سونی گفتی داغ دلمو تازه کردین

همچنان xa خودمو دارم با اینکه صحفش شکسته و جرعت نمیکنم تعویضش کنم

اما داره کار میکنه

از اسفند سال 94 تا همین الان !!!

الانم که 2.5 سال تقریبا تاچش شکسته ولی نه تصویر سیاه شده و نه جایی از کار افتاده !! این یعنی مید این جاپون :D

کلی هم افتاده از جیبم چند بار از پنجره ماشین افتاد بیرون تو جاده !!! تو اب هم که تا دلتون بخواد افتاده :))))

خدا لعنت که این قوانین مسخره وگرنه الان یه Xperia One سفارش میدادیم گور بابای هواوی شیاعومی سامسونگ هر کوفت زهز مار دیگه ای :D

البته باز پرچمدارای سامسونگ خداییش کیفیتشون خوبه

سامسونگ خوب شده واقعا" ولی همچنان محصول سرزمین تابان حس دیگه ای داره

سونی هر بلایی بخوای سرش میاری هنوز کار میکنه آدم یاد فیلم ترمیناتور جیوه ای میوفته هر کاریش میکردی باز سالم پیداش میشد 😄

یکی از دوستان از عمان که داشت بر میگشت یک عدد Xperi I Mark II اورد

اصلا" یک حس دیگه ای بود بعد از 3 سال دوباره یک سونی دست بگیری

متریال ساخت که عالی پنل OLED محشر و دوربین معرکه و شاید 2 ایرادی که به چشمم اومد اینکه صفحه فول پنل نبود و بعدی اینکه برای رابط کاربری تا حدی گوگل رو تداعی میکرد که من ازش متنفرم

ولی خب این دوست من هم مثل خودم فقط جاپونه و حاضر هست خیلی براش خرج کنه و اونجوری که گفت براش نزدیک های قیمت 12 Pro Max قیمتش واستاده بود

ایشالا ایندفعه خواستن با دنیا رابطشون رو خوب کنند جز شروطشون برگشت سونی به بازار موبایل ایران باشه

که به خدا قسم اگر سامسونگ در دست راستم و اپل را دست چپم قرار دهند من سونی را انتخاب میکنم 😁

لینک به دیدگاه

• -3

خخخخخ . جالبه فهمیدیم این که همش میگن تبلیغات وشایعه هست تو کل ایران صادقه نه فقط مسیولین برای تکیه کلام مسیولین ایران !!! 

تویک روز ده نفر بنالن تویکسال چندنفر میشه !!!؟؟؟

ردمی نوت 9s

Screenshot_20210305-193523.jpg

Screenshot_20210305-193647.jpg

Screenshot_20210305-193755.jpg

Screenshot_20210305-194122.jpg

Screenshot_20210305-194141.jpg

Screenshot_20210305-194509.jpg

لینک به دیدگاه

• -4
در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

ردمی نوت 9 و حتی کمی صبر برای ورود نوت 10 که به پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده پیشنهاد های من هستن چون نوت 8 تقریبا دو نسل از عرضه اش میگذره و تا حدی تبدیل به یه گوشی قدیمی شده

ولی اگر محدودیت بودجه بهتون اجازه نمیده و صرفا بین همون دو گزینه قرار هست انتخاب کنید پیشنهاد من نوت 8 هست

من میخواستم نوت 9 بگیرم ولی از هرکی که داشت پرسیدم راضی نبودن میگن خیلی هنگ میکنه اینا

لینک به دیدگاه

• -4

جالبه !!!

گوشی بانصف قدرت اینا میارم ازهواوی ، باشرط میزاریم  توی یکروز کامل هرکدومش هنگ کرد میزنیم زمین میشکونیم !!!

هنگ گوشی شیایومی اصلا ربطی بقدرتشون نداره !!!

شما باید ببینی چی واست مهمه :

اهل بازی هستی سخت افزارشو قویتر انتخاب کن تو محدوده قیمت مورد نظر حالا معایبش هم باتوجه به اولویتت کمترحساس میشی

ولی اگه نمیخای یکموقع عجله داری وسط زنگ زدن صدانره یا صدای طرف نیاد .مجبور بشی ریست کنی بعد زنگ بزنی ،سمت شیایومی نرو !! 

خنده دارتر ازین نداریم که زنگ زدن گوشی با گوشی یک دهم حتی یک بیستم قدرت ایناهم انجام میشه ،بعدش بخایم هنگ کردن گوشیو ربط بدیم بقدرت گوشی !!! هنگ کردن 40%مربوط بقدرته بعد30% مقداررمش در اندروید x و 30% بعد رابط کاربری وشرکت تولیدکننده

اولویتهاتو انتخاب کن بعد تصمیم بگیر . وگرنه در سطح سیکل هم کسی سوادداشته باشه حدودا جستجو کنه 50% فرق قدرتو تشخیص میده 

حرفه ای باشی باتوجه به سخت افزار قدرت دوربین وقدرت گیم هم تشخیص میدی !!!

لینک به دیدگاه

• -4
در 6 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

حالا نمیدونم شما از کجا میگین که رفته سمت مدیاتک در حالی که نود درصد گوشی های معرفی شده اش تو 2021 چه سری k40 چه می 11 و چه نوت 10 تمام اسنپ بودن

ولی صرف اطلاعتون  باید بگم تحریم شیاومی هیچ ربطی به  معاملات نداره بلکه صرفا امکان سهامداری رو از امریکایی ها میگیره یعنی هیچ امریکایی حق خرید سهام شیاومی رو نداره و نه چیز دیگه ای

K40?

وات؟؟

ما داریم اینجا راجب گوشی 470 دلاری صحبت میکنیم یا گوشی 160 دلاری؟

فدات شم برای گوشی 470 دلاری که باید شیائومی پردازنده اسنپ دراگون بندازه یک دونه پردازنده مدیا تک هم اشانتیون بده

مسئله اینجاست که ما میریم با کسانی بحث میکنیم هیچ اینترستی در گوشی ندارن و جوابی هم ندارن و خودمون رو فاتح بلامنازع بحث ها میبینیم

شما برو در مورد لیست DOD مطالعه کن که هوآوی هم ابتدا از تحریم ارتباط کمونیسم و میلیتاری شروع شد و سپس حلقه تنگ تر شد 

خب در مورد Investment که بگم فدات شم زمانی که این خبر رسید 14 درصد سهام شیائومی سقوط کرد و از اونجایی که بیشتر سرمایه گذاران گنده دنیا آمریکایی و لابی یهودی هست

و از قضا کوالکام یکی از بزرگترین سرمایه گذاران بوده باید سرمایه اش رو بکشه بیرون

سرمایه ها کشیده بشه بیرون چی میشه پولی برای تحقیق و توسغه نمیمونه و با همین تحریم ساده شیائومی میره پایین

شیائومی اصلا" هوآوی نیست که دوام بیاره

اما در مورد 6 الی 7 سال گذشته داداش گلم در این حد بگم که بنده دستم سونی میگرفتم و بلک بری و اصلا" اینها رو به طرفی حساب نمیکردم

نه تنها هوآوی که تازه اگر یادم بیاد سال 94 شنیدم  اسمش رو که همچین برندی هم هست قبلترش سامسونگ نت 3 نئو گرفته بودم بیخ دیواری بازی میکردم باهاش

تا زمانی که سونی داشتم بنده سامسونگ رو هم جز کمپانی حساب نمیکردم

الان هم صحبتی که میکنم مطمئن باش پای تجربه دارم به شما میگم نه فن بازی چون من انقدر در سال گوشی میخرم و تست میکنم که نمیتونم فن بازی در بیارم

اگر دنبال گوشی کم دردسر میگردی برو پیگیر سامسونگ باش . بله گرونتر در میاد ولی استیبل هست . همون رابط کاربری کافیه برای بنده که نه اهل بازی هستم و نه عکاسی

بله کسی که یک گوشی از یک برند داره مسلما" میاد میگه بله عالیه ولی من نه چون تعصبی رو برند ندارم و صرفا" تجربیات رو میگم

لینک به دیدگاه

• -4

عزیز من بحث خنده دار نکن !!!

صدنفر تو خود پیچ گوشی که صاحب گوشی هستن دارن مینالن از هنگهای بیموقع گوشی شیایومی . صدنفر همه دروغ میگن شما یکنفر راست میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

کسی درمورد قدرت بحثی نداره .هرگوشی قدرتش مشخصه .اونم تازه ازنظر بازده قدرت وقیمت. تناسب جالب قیمتی نداره حتی نسبت به هواوی !!! 

توهنگ نکردن حرف اول هواوی وآنر میزنه بعد سامسونگ 

شیایومی همه دارن از رابط کاربریش مینالن تک وتوک شانسی میگن خوبه یا هم میخان اعتبار گوشیشون کم نشه چیزی نمیگن 

جالبش اینه امیدواریشون  مارو کشته ، همش یکسریشون میگن برنامه نامناسب نصب کردی باعث هنگ شده !!! انگار فقط برنامه های نامناسب همش میرن تو گوشی شیایومی نصب میشن .برنامه بقیه برندها ازفضا استرلیزه میشه میاد واسشون !!!

باز اصرار داری میخای از خود پیچ صاحبهای گوشی شیایومی عکس بگیرم بزارم اینجا !!!

لینک به دیدگاه

• -4
در در 15 اسفند 1399 در 11:41، farshad sh گفته است :

هواوی

هواوی که آشغال ترینه از نظر من نه سرویس گوگل پلی داره نه جنس خوبی داره نه چیپست خوبی داره.

در در 15 اسفند 1399 در 17:39، VIP3R گفته است :

داداش گل بحث در مورد برند شیائومی بی فایده ترین کار ممکن هست 

چون جماعتی که تو ایران شیائومی خریدن جماعتی هستن که گویا به زور باید بقیه رو راضی به خرید شیائومی کنند

2 تا چیز رو هم یاد گرفتن گوریلا گلس 5 داره و پشت گوشی شیشه ای هست 😄

یک اسنپ دراگون هم جدیدا" یاد گرفتن که آره پردازندش حرف نداره مخصوصه گیمه

زیاد توجهی به لیتوگرافی و اینا هم ندارن فقط شنیدن داغ نمیکنه

البته که شیائومی الان خیز برداشته داره همه رو پلاستیک دمپایی آب کرده میزنه و مدیا تک شده پردازنده اصلیش و خب تحریم هم شده و از آبان 1400 هیچ شرکت آمریکایی حق معامله باهاش نداره

یک مورد رو هم اصلا" یا متوجه نیستن یا نمیخوان متوجه بشوند یا میدونن به رو نمیارن

که آقا شیائومی یک مونتاژ کاره با رابط کاربری سنگین و پر از باگ که ایراداتی داره که فک میچسبه زمین

تا وقتی خریدارانش اینجوری هستند نمیشه با این جماعت بحث فنی داشت

زیباییش اینجاست که همین عزیزانی که شیائومی دارن ثانیه ای که میفروشنن و گوشی از برند دیگه ای میگیرن شروع میکنند میگن عجب سرطانی بود

فقط حیف و صد حیف که هوآوی تحریم شد و گوگل نداره که زمانی که بود اصلا" کسی شیائومی میدید میخندید و هزاران حیف که سونی رفت از ایران

من هم با شما در مورد شیاعومی موافقم.دقیقا دوست منم همینطوره میگه چیپست سری g داره خوش ساخته(لابد همون شیشه و گوریلا) و ... .هر چی میگم کلاااااا آشغاله اصلا... .

لینک به دیدگاه

• -4

اینه بگم من ادعایی ندارم

در 52 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

گوکل پلی

این یدونه حالا داره 90 درصدشون ندارن.

در 53 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

میدونی چیپست چی هست

نه فقط شما میدونی.😅😅

در 54 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

سوما یک گوشی همرده قیمت همون بیار چیپش بهتر باشه ؟؟؟!!!

از اون ارزون تر نوکیا 5.3.

https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-665-vs-hisilicon-kirin-710

پس ادعای کارشناسی نداشته باش.

در 1 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

چهارما سومین تراشه ساز کایرین هواوی هست !!!

سومینش اینه دیگه... این جز پایینای اسنپ دراگونه.

کارشناس مارو.😅😅😅

لینک به دیدگاه

• -5

ردمی قویتره .ولی شیایومی کلا ازنظر اندروید وباگ داشتن سلطانه گیر و گوره

سامسونگ هم گرونه 

بنظرم y8s هواوی بگیر . فقط مشکلش نداشتن زمان قفل صفحه بعد از خواب نمایش هست .جا انداخته شده تو اندرویدایران !

لینک به دیدگاه

• -8
در 19 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

اولویتهاتو انتخاب کن بعد تصمیم بگیر . وگرنه در سطح سیکل هم کسی سوادداشته باشه حدودا جستجو کنه 50% فرق قدرتو تشخیص میده 

حرفه ای باشی باتوجه به سخت افزار قدرت دوربین وقدرت گیم هم تشخیص میدی !!!

داداش گل بحث در مورد برند شیائومی بی فایده ترین کار ممکن هست 

چون جماعتی که تو ایران شیائومی خریدن جماعتی هستن که گویا به زور باید بقیه رو راضی به خرید شیائومی کنند

2 تا چیز رو هم یاد گرفتن گوریلا گلس 5 داره و پشت گوشی شیشه ای هست 😄

یک اسنپ دراگون هم جدیدا" یاد گرفتن که آره پردازندش حرف نداره مخصوصه گیمه

زیاد توجهی به لیتوگرافی و اینا هم ندارن فقط شنیدن داغ نمیکنه

یک مورد رو هم اصلا" یا متوجه نیستن یا نمیخوان متوجه بشوند یا میدونن به رو نمیارن

که آقا شیائومی یک مونتاژ کاره با رابط کاربری سنگین و پر از باگ که ایراداتی داره که فک میچسبه زمین

تا وقتی خریدارانش اینجوری هستند نمیشه با این جماعت بحث فنی داشت

زیباییش اینجاست که همین عزیزانی که شیائومی دارن ثانیه ای که میفروشنن و گوشی از برند دیگه ای میگیرن شروع میکنند میگن عجب سرطانی بود

فقط حیف و صد حیف که هوآوی تحریم شد و گوگل نداره که زمانی که بود اصلا" کسی شیائومی میدید میخندید و هزاران حیف که سونی رفت از ایران

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...