رفتن به مطلب
  • 1

A21s یا Redmi Note 8

Abdulrahman
 اشتراک گذاری

سوال

سلام من میخوام یه گوشی بخرم واسه کار های روزمره,واسه بازی نمیخوام بنظرتون A21s بگیرم یا Redmi Note 8

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 3
در در 15 اسفند 1399 در 17:39، VIP3R گفته است :

داداش گل بحث در مورد برند شیائومی بی فایده ترین کار ممکن هست 

چون جماعتی که تو ایران شیائومی خریدن جماعتی هستن که گویا به زور باید بقیه رو راضی به خرید شیائومی کنند

2 تا چیز رو هم یاد گرفتن گوریلا گلس 5 داره و پشت گوشی شیشه ای هست 😄

یک اس

اون چیزی که گفتی من اصلا نمیدونستم چیه و همچنان هم نمیدونم ! منظورتون از باگ نرم افزاری دقیقا چی هست ؟ 6 ماه که ردمی هشت پرو کوچیکترین مشکلی باهاش نداشت، بروزترین بازی ها رو با بالاترین تنظیمات ممکن اجرا میکنه با همچین قیمتی عمرا بتونی  گوشی سامسونگ بگیری که بشه PUBG یا Pascal wager اگه بدونی چی هست رو با نهایت تنظیمات اجرا کنه، و قیمتش کاملا بصرفه تر نسبت به سامسونگ  و نکته ی بعدی باتری گوشی 4,500mAh ، من نه مدیر شرکتم نه اونجا کار میکنم ولی شرف داره به سامسونگ با اون قیمتای فضاییش سخت افزارش

همینو یکی از دوستان خودم دو هفته پیش خرید کاملا راضیه این شیائومی قبل از اینکه بیاد وقتی معرفی شد شروع کردن به مسخره کردن که چینی و فلان بعد بازار قبضه کرد حالا میگن مونتاژه !

این داستان شیائومی روایت تکراری داستان هوآوی است، که هی مسخره میکردن هواوی فلان و بیسار حالا چی شد هوآوی خوب شده ؟ پس مشکل الان تحریمِ، قبلش چی بوده اینقدر مسخره میکردید !!؟!

استارتر عزیز پول مفت بابا حرف الکی نده

======================================================

به خدا سوگند اگر شیائومی را در دست راستم قرار بدهند و آیفون را در دست چپ باز شیائمی رو انتخاب خواهم کرد😔

لینک به دیدگاه

• 1
در 6 ساعت قبل، Abdulrahman گفته است :

اگه الان موجود میبود که عالی بود ولی حیف 3 ماه دیگه میاد

دیروز یک عدد Poco x3 برای عزیزی خریدم مدل 64 گیگ که حسابی هم راضی بود خودمم باهاش کار کردم نسبت به قیمتش فوق العاده بود یک مقدار بودجت رو زیادتر کن 5700 بگیر از دیجی کالا قطعا راضیت می کنه و بهترین قیمت رو داره در حال حاضر نسبت به مشخصاتش البته اگر عجله داری برای خرید عجله نداری خریدت رو بگذار اردیبیهشت

لینک به دیدگاه

• 0

فکر کنم جواب مشخص باشه !

سامسونگ با توجه به قیمت زیادش و نبود پشتیبانی و قطعات دیگه جایی تو بازار ایران نداره

ردمی هشت واسه بازی هم جواب میده

لینک به دیدگاه

• 0

والا اگه به حرف من گوش میدی صبر کن چون گوشی هایی که تازه معرفی شدن و خواهند شدن خیلی فرق کردن مثلا a51 که دو ماه پیش خریدم که مجبور بودم خیلی از a52 ضعیف تره

لینک به دیدگاه

• 0
در 15 ساعت قبل، Abdulrahman گفته است :

سلام من میخوام یه گوشی بخرم واسه کار های روزمره,واسه بازی نمیخوام بنظرتون A21s بگیرم یا Redmi Note 8

سلام.به نظر من شیاعومی که هیچ.ممکنه سخت افزار قدرت مندی داشته باشه ولی کلا خوب نیست.به نظر من به نوکیا یه نگاهی بنداز ولی اگه خوشت نیامد فکر کنم سامسونگ بهتر باشه.

لینک به دیدگاه

• 0

دوستان ،بنظرم برای سری نوت 10 منتظر بودن بهتر هست !(نیست؟)

ولی یه سوال ، از شیاعومی بکشیم بیرون ، گوشی های جدید نوکیا و موتورولا چه طور هستن؟ کسی گرفته ازشون؟ نظرتون دربارش چیه؟!

(البته ببخشید تایپیک درباره مقایسه دوبرند دیگس ولی بنظرم ، پرداختن به این مورد هم بد نیست!)

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

عزیز من بحث خنده دار نکن !!!

صدنفر تو خود پیچ گوشی که صاحب گوشی هستن دارن مینالن از هنگهای بیموقع گوشی شیایومی . صدنفر همه دروغ میگن شما یکنفر راست میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

کسی درمورد قدرت بحثی نداره .هرگوشی قدرتش مشخصه .اونم تازه ازنظر بازده قدرت وقیمت. تناسب جالب قیمتی نداره حتی نسبت به هواوی !!! 

توهنگ نکردن حرف اول هواوی وآنر میزنه بعد سامسونگ 

شیایومی همه دارن از رابط کاربریش مینالن تک وتوک شانسی میگن خوبه یا هم میخان اعتبار گوشیشون کم نشه چیزی نمیگن 

جالبش اینه امیدواریشون  مارو کشته ، همش یکسریشون میگن برنامه نامناسب نصب کردی باعث هنگ شده !!! انگار فقط برنامه های نامناسب همش میرن تو گوشی شیایومی نصب میشن .برنامه بقیه برندها ازفضا استرلیزه میشه میاد واسشون !!!

باز اصرار داری میخای از خود پیچ صاحبهای گوشی شیایومی عکس بگیرم بزارم اینجا !!!

من ترجیح میدم چیزیو که خودم دیدم و کارکردم رو باور کنم تا چیزی که دیگران میگن

شیاومی تا اندروید 10 miui 11 برای من یه برند با سخت افزار پیشرو بود

ولی از زمانی که اندروید 11 و miui12 براش عرضه شد و یه انقلاب تو رابط کاربریش به وجود اومد بی نهایت عاشقش شدم

برای خودم که همیشه رابط کاربری اپل رو دوست داشتم و از جزییات بی نظیری که داخلش میبینیم برای بهبود حس کاربری گذاشته شدن رو من برای اولین بار تو دنیای اندروید ها تو miui12 شیاومی دیدم رابط کاربری فوق العاده نرم، پر از جزییات ریز و کلی انیمیشین و ترنزیشن برای داشتن بهترین حس کاربری

باز هم میگم از بین حدود 5 گوشی شیاومی که داشتم تا حالا به جز مدل ردمی 8 تو هیچ کدوم دیگشون هنگ ندیدم.

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• 0
در 56 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

میگن آقا برای خودشون

بگذارید بگن

من تا اونجا که ادب رعایت بشه جواب میدم

جایی احساس میکنم ادب رعایت نشده توی اون نظر یک گزارش برای ناظر و پاک کردن کامنت چطور که یکی از کاربر نماها امروز ادب رو رعایت نکرد و نظرش پاک شد

ولی در کل مثلا" شما برند نوکیا رو دوست دارید یکی هوآوی و یکی سامسونگ و جمعیتی غیب هم شیائومی

من به شخصه فن نیستم و هر جا احساس کنم کارایی به نسبت قیمت خوب هست میرم سمتش به جز شیائومی که خب بعد از تست هام مشخصه برام و هر جه هم بیان سینه بشکافند من روی حرفم هستم

ولی چیزی که آزارم میده حمایت بی چون و چرا و دلیل هست

شما دقت کن اگر تونستن یکدونه دلیل فنی بیارن من خودم میرم توی VSE سهام XIACY میگیرم

من مشکلی ندارم که تبلیغاتشون رو توی بوق میکنن ولی مشکلم اونجا شروع میشه که خیلی شیک به بقیه حمله میکنند و مصداقشون هم این هست شما امتیاز Anttutu گوشی رو چک کنید 😅😆

که خب قاعدتا" من نمیتونم ساکت تماشا کنم چون به عنوان یک Concern Citizen خودم رو در قبال fake reviews مسئول میدونم

بهتر هست بیان بگن بدون هیچ دلیلی ما عاشق شیائومی هستیم و هیچ ایده ای هم نداریم که چرا یا نمیدونم مثلا" بگن از تبلیغات تو محیط کازبریش خوشمان میاد

یا اینکه توی جعبه رو سوراخ میکنیم ولی خبری از هندزفری نیست یا نه وقتی هندزفری وصل میکنیم گوشی به کما میره و احتیاج به احیا پیدا میکنه

یا شاید بهترین دلیلشون این باشه که خیلی منتظر آپدیت ها بمونن و در تمام فروم ها بپرسن پس این آپدیت ما کی میاد 😅

دقیقا.

لینک به دیدگاه

• 0

ادم این کامنت های دوستان رو می بینه یاد دعواهای مهد کودک میفته!!! هر کی می گفت نقاشی من بهتر هست!!!

من خودم گوشی mi دستم هست مدل mi9t و حداقل برای 50 نفر از اطرافیانم هم خریدم البته همیشه که mi نبود یک زمانی دوران دبیرستان با سیستم عامل سیمبین و گوشی شاخی مثل n95 صرف شد اومدیم دانشگاه و اندروید داشت جون می گرفت گوشی xperia s اولین گوشی سونی رو خریدم بعد رفتم سراغ سری z بعد یک مدت lg رو کیفیت صدا مانور داد و شدم مصرف کننده lg الان هر 2 شرکت به گل نشستن و شرکتی مثل mi بازار رو گرفته دستش

اما در مورد تجربه کاربری خودم کاملا راضی بودم و ایراد خاصی از اولین گوشیم که از این برند هست مشاهده نکردم ببنید عزیزان هر کسی با توجه به بودجش میشینه حساب کتاب می کنه و می خره الان شرکت mi شرکتی هست که کمترین سود رو روی گوشیش بر میداره و کیفیت ساخت هم تضمین شدست یعنی همون شیشه گوریلا استفاده میشه همون دوربین سامسونگ و سونی استفاده میشه همون پردازنده اسنپ دراگون استفاده میشه این شرکت هزینه عظیم تبلیغات سامسونگ و هواوی رو نمی کنه و میاد زیرکانه هزینه تبلیغات رو به صورت سوبسید میده خود مصرف کننده اما تنها تفاوت معنادار گوشی های اندرویدی رابط کاربریشون هست هر چند همینم میشه از تم و پک ایکون استفاده کرد الان من برای نوستالژی که با گوشی های سونی داشتم تم سونی گذاشتم

در اخر من نمی دونم چرا هر کسی زور اضافه میزنه نظر خودش رو به کرسی بشونه؟ 

لینک به دیدگاه

• 0

حالا که تا اینجا اومدم یک نظری هم بدم  برای دوستمون اگر می تونید صبر کنید و مدل Redmi Note 10 رو بخرید احتمالا اردیبهشت به وفور وارد بازار بشه البته قیمتش 200 دلار هست ولی پنل با کیفیت super amoled به نظرم به تنهایی ارزش 30 دلار هزینه اضافه رو داره https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_10-10247.php

یک چندتا نکته از حرفای دوستان دیدم واقعا متاسف شدم دوست عزیز شما اگر از یک کالایی خوشت نمیاد یا صرفا فلسفه اون شرکت رو دوست نداری چرا میای کل بررسی کننده های دنیا رو زیر سوال می بری؟ یعنی الان شما فک می کنی نظراتت از سایت معتبر gsmarena تخصصی تره؟!

مورد بعد بنده خودم گوشی سامسونگ داشتم اونم پرچمدار و گل سرسبد اون زمانش رو Galaxy s7 edge اون زمان گوشی فوق العاده ای بود و مهمتر اینکه قیمتش هم مناسب و رقابتی بود قطعا به دلار منظورمه نه ریال سامسونگ دیگه کم کم فکر کرد خبریه و باید قیمتاش اندازه شرکت Apple باشه شما 700 دلارم زیاد هست بدی پرچمدار بخری حالا این شرکت ها میان الکی طلب 1000 دلار می کنن در حالیکه هزینه ساخت خیلی تغییری نکرده و همین الانم ساخت یک پرچمدار زیر 500 دلار هزینشه شما خودت بری تحقیق کنی هزینه ساخت یک کالا 500 تومنه بعد بهت بگن 1000 تومن نمیای بگی چه خبره چرا اینقد گرون حداکثر 30 درصد 40 درصد 50 درصد سود بگیر چه خبرته

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

اینه بگم من ادعایی ندارم

این یدونه حالا داره 90 درصدشون ندارن.

نه فقط شما میدونی.😅😅

از اون ارزون تر نوکیا 5.3.

https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-665-vs-hisilicon-kirin-710

پس ادعای کارشناسی نداشته باش.

سومینش اینه دیگه... این جز پایینای اسنپ دراگونه.

کارشناس مارو.😅😅😅

خخخخخخخخخ 

اسنپ 665 بزور به کایرین 710 میرسه 

دوما .گوشی نوکیا مدنظرت بود همون اول میگفتی انقدر خودمو علاف نکنم . نوکیا که یکسال نشده  به روغن سوزی میوفتن .صدر حمت به شیایومی !!!

بحث اینجا بازده نسبت به قیمت بود .طرف نمیخاد خودش اسیر تعمیرگاه کنه یکسال نشده!!! دشمن هم به ادم پیشنهاد نوکیا نمیده . مدلهای قبلیش و امار خرابیش مشخصه !!! 

سوما صفحه HD اوردی پیشنهاد بدی با این قیمت 

بعد دوربین 13 پیشنهاد با اینهمه پول خرج کردن !!!

Cat4 سرعت دانلود پایین 

فقط یک رم شش داره که میشه مثل همون gt730 چهارگیگ واسه گول زدن مردم !!! 

سخت افزارش درحدی نیست که نیاز به رم شش پیداکنه 

یکسال دیگه هم مثل مدلعای قبلی ازین تعمیرگاه به اون تعمیرگاه !!!

باز شیایومی هم قدرت داره و هم دوربین . فقط مشکل باگهای گذری که دردسرش ازنوکیا خیلی کمتره !!!

لینک به دیدگاه

• 0
در 53 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

اسنپ 665 بزور به کایرین 710 میرسه 

همونطور که من مدرک اوردم تو هم مدرک بیار.

در 55 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

دوما .گوشی نوکیا مدنظرت بود همون اول میگفتی انقدر خودمو علاف نکنم . نوکیا که یکسال نشده  به روغن سوزی میوفتن .صدر حمت به شیایومی !!!

والا من خیلی هارو میشناسم خیلی وقته دارن.

در 56 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

Cat4 سرعت دانلود پایین 

اینجا cat4 هم درست بده خوبه.

در 57 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

فقط یک رم شش داره که میشه مثل همون gt730 چهارگیگ واسه گول زدن مردم !!! 

تو رو کامپیوترت رم 4 داشته باشی بهتره یا 6.قطعا حتی e8400 هم داشته باشی بهتره.

در 59 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

بعد دوربین 13 پیشنهاد با اینهمه پول خرج کردن !!!

هر چی هست اصله.

در 59 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

سوما صفحه HD اوردی پیشنهاد بدی با این قیمت 

اره اگه فول اچ دی بود بهتر بود.

نوکیا هر چی باشه پشتیبانی خوبی هم داره.

لینک به دیدگاه

• 0

سلام شما بودجه رو مشخص کن تا بگم چی بگیری چون کیفیت صفحه هیچ کدوم خوب نیست که زده میشی ازش خصوصا a21s که صفحش مزخرف به تمام معناس

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام شما بودجه رو مشخص کن تا بگم چی بگیری چون کیفیت صفحه هیچ کدوم خوب نیست که زده میشی ازش خصوصا a21s که صفحش مزخرف به تمام معناس

من فکر میکنم تنها کسی که نتیجه تاپیک براش مهم نیست ظاهرا همون استارتر باشن😁

لینک به دیدگاه

• 0
در 15 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

همونطور که من مدرک اوردم تو هم مدرک بیار.

والا من خیلی هارو میشناسم خیلی وقته دارن.

اینجا cat4 هم درست بده خوبه.

تو رو کامپیوترت رم 4 داشته باشی بهتره یا 6.قطعا حتی e8400 هم داشته باشی بهتره.

هر چی هست اصله.

اره اگه فول اچ دی بود بهتر بود.

نوکیا هر چی باشه پشتیبانی خوبی هم داره.

عزیز من شما انقدر تعصب کورت کرده که دوتا متن ده تا جوک گفتی !!

اول ؛ تومحدوده قیمت گوشی میخاست معرفی بشه . من مدل معرفی کردم شما جوری میگی انگار طرف میوه میخاد بخره یک کیلو سامسونک برداره نیم کیلو هم نوکیا ببره تست کنه

دوما : جای جواب سوال 5*5مساوی میشه 25 . میگی 4+4میشه 8 . کسی اینجا نمیدونست هواوی تحریمه فقط شما بگی خودتو تشویق کنی !!

سوما من مدل معرفی کردم نگاه بندازه .حتی نکاه نکرده میگی هوای اشغاله و چیپش اشغاله و تحریمه

سوما : هیچ عقل کاملی قبول نمیکنه تحریم ملاک اشغال بودن گوشی باشه . برعکسش اتفاقا بیشتر صدق میکنه !!! گوشی اشغال باشه بعد شش ماه همه میفهمن دیگه کسی نمیخره .احتیاج به تحریم نداره!!! مثل اینه بگیم پراید اشغال ایران انقدر خوبه امریکا تحریم کنه  وبقولی بامبول درست کنه که یکموقع پیشرفتش جای بتز وتویوتا رونگیره وباعث ضرر اقتصادشون بشه !!!

چهارما گفتم اصلا میدونی چیپ چیه که میگی چیپ هواوی اشغاله !!! منظورمو کامل بگم : هواهواوی و سامسونک وشیایومی 60% تنوع cpu شون از اسنپ ومدیاتکه .خوب تا اینجا 60% حداقل مشترکن وگفتن اینکه چیپ هواوی اشغاله تا اینجا جوک که هیو مافوق جوکه !!! یعنی پردازنده اسنپ ومدیاتک مشترک فقط مال هواوی تقلبیه ؟؟؟!!! . 40 % بقیش هم کایرین خود هواویه که اولین نفرهستی که میگه اشغاله !!!!!!!!! مدیاتک یکم سابقه خرابی و پریدن شماره سریال قبلا داشته هنوز یکم ملت روی مدیاتک ترس دارن ولی کایرین هواوی اشغاله خنده دار ترینه !!

پنچما : اسنپ 665میانرده رو پایین رده معرفی میکنی وبا تمسخر ازکایرین 710 میگی بالاتره . انگار کایرین 710 بهترین پردازنده کایرین هست و ختی از پایین رده اسنپ ضعیفتره. 

ششما : اون دوتا جفتشون میانرده هستن و فرق انچنان نداره که موجب تمسخر باشه !!! و همچنین تازه کایرین 710 میانرده 2018هست و اسنپ 665مال 2019 هست که همه میدونن هرسال پردازنده ها رشد بیشتری دارن وشما پردازنده سال بعد رو تازه با پردازنده سال قبل هواوی مقایسه میکنی  !! ومیخای مقایسه کنی پردازنده میانرده سال 2019و2020 کایرین 810 و بعد 820 هست خوب خالا مقایسه کن وتمسخرش هم توضیخ بده بقیه بدونن بابت چی اشغاله و بالاردش هم کایرین 710 نیست تمسخرکنی .کایرین 990و کایرین 9000هست مقایسه کن ببینین چقدر از اسنپ همردش ضعیفتره همه باهم بخندیم . نه فقط خودت بگی خودتم تشویق کنی بخندی !!!

هفتما ؛ دم هواوی گرم که مثل سامسونگ انقدر قدر شده که هم بامبول واسش درست میکنن جلوی رشدشو بگیرن وهم انقدر قدر که مثل سامسونگ خودش واسه خودش پردازنده غول میسازه ونیاز به پول اضافه دادن برای خرید نداره !!!!!!  هروقت نوکیا پردازنده ساخت وکوشیهاش بدون مشکل بعد تازه میتونی بقیرو مسخره کنی وبکی اشغالن 

Screenshot_20210307-143805.jpg

Screenshot_20210307-143645.jpg

لینک به دیدگاه

• 0
در 3 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

عزیز من شما انقدر تعصب کورت کرده که دوتا متن ده تا جوک گفتی !!

من دارم حقیقتو دارم ولی فکر کنم شما سهام هواوی رو خریدی و میخوای با این کارا ببریش بالا.😅😅

دوما : جای جواب سوال 5*5مساوی میشه 25 . میگی 4+4میشه 8 . کسی اینجا نمیدونست هواوی تحریمه فقط شما بگی خودتو تشویق کنی !!

سوما من مدل معرفی کردم نگاه بندازه .حتی نکاه نکرده میگی هوای اشغاله و چیپش اشغاله و تحریمه

سوما : هیچ عقل کاملی قبول نمیکنه تحریم ملاک اشغال بودن گوشی باشه . برعکسش اتفاقا بیشتر صدق میکنه !!! گوشی اشغال باشه بعد شش ماه همه میفهمن دیگه کسی نمیخره .احتیاج به تحریم نداره!!!

اگه بدونی برا چی تحریمش کردن خودت هم میگی آشغاله.

چهارما گفتم اصلا میدونی چیپ چیه که میگی چیپ هواوی اشغاله !!! منظورمو کامل بگم : هواهواوی و سامسونک وشیایومی 60% تنوع cpu شون از اسنپ ومدیاتکه .خوب تا اینجا 60% حداقل مشترکن وگفتن اینکه چیپ هواوی اشغاله تا اینجا جوک که هیو مافوق جوکه !!! یعنی پردازنده اسنپ ومدیاتک مشترک فقط مال هواوی تقلبیه ؟؟؟!!! . 40 % بقیش هم کایرین خود هواویه که اولین نفرهستی که میگه اشغاله !!!!!!!!! مدیاتک یکم سابقه خرابی و پریدن شماره سریال قبلا داشته هنوز یکم ملت روی مدیاتک ترس دارن ولی کایرین هواوی اشغاله خنده دار ترینه !!

جوابتون رو بالاتر داده بودم.دیگه چیپی که شرکت چینی میزنه معلومه.مدیاتک که یه چیز جهانیه امار خوبی نداره وای به حال اینا.فک نکنم کسی باشه ازش بپرسی چیپست چی خوبه بهت بگه کایرین خوبه.(بجز کسایی مثل شما).

اسنپ 665میانرده رو پایین رده معرفی میکنی وبا تمسخر ازکایرین 710 میگی بالاتره .

اینه من نمیگم تست ها میگن.

Screenshot_20210307-143805.jpg

نمیدونم لابد این اشتباه میگه  https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-665-vs-hisilicon-kirin-710

انگار کایرین 710 بهترین پردازنده کایرین هست و ختی از پایین رده اسنپ ضعیفتره. 

خیر پایین ترین کایرین نیست ولی 665 جز پایینای اسنپدراگونه.این دو تا از بالاتریناشون که باز اسنپدراگون بهتره توجه کن که اینجا هم بحث برند در کار نیست.

https://gadgetversus.com/processor/hisilicon-kirin-9000-vs-qualcomm-sm8350-snapdragon-888/

https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-875-vs-hisilicon-kirin-9000

دیگه هم من حوصله بحث کردن با شما رو ندارم.لطفا اگر چیز بهتری داشتی جواب بده.🙏

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

• 0
در در 17 اسفند 1399 در 09:46، میلاد بهرامن گفته است :

سلام تا 5 اینا البته صفحه اینا واسم مهم نیست کلا من با گوشی کار خاصی نمیکنم بیشتر استفادم از سیستممه

در در 17 اسفند 1399 در 11:57، Alirezatha گفته است :

من فکر میکنم تنها کسی که نتیجه تاپیک براش مهم نیست ظاهرا همون استارتر باشن😁

نه من همه ی پیاماتونو میخونم ولی خب هوز به نتیجه نرسیدم

لینک به دیدگاه

• 0
در در 16 اسفند 1399 در 21:01، matrix.trixx گفته است :

حالا که تا اینجا اومدم یک نظری هم بدم  برای دوستمون اگر می تونید صبر کنید و مدل Redmi Note 10 رو بخرید احتمالا اردیبهشت به وفور وارد بازار بشه البته قیمتش 200 دلار هست ولی پنل با کیفیت super amoled به نظرم به تنهایی ارزش 30 دلار هزینه اضافه رو داره https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_10-10247.php

یک چندتا نکته از حرفای دوستان دیدم واقعا متاسف شدم دوست عزیز شما اگر از یک کالایی خوشت نمیاد یا صرفا فلسفه اون شرکت رو دوست نداری چرا میای کل بررسی کننده های دنیا رو زیر سوال می بری؟ یعنی الان شما فک می کنی نظراتت از سایت معتبر gsmarena تخصصی تره؟!

مورد بعد بنده خودم گوشی سامسونگ داشتم اونم پرچمدار و گل سرسبد اون زمانش رو Galaxy s7 edge اون زمان گوشی فوق العاده ای بود و مهمتر اینکه قیمتش هم مناسب و رقابتی بود قطعا به دلار منظورمه نه ریال سامسونگ دیگه کم کم فکر کرد خبریه و باید قیمتاش اندازه شرکت Apple باشه شما 700 دلارم زیاد هست بدی پرچمدار بخری حالا این شرکت ها میان الکی طلب 1000 دلار می کنن در حالیکه هزینه ساخت خیلی تغییری نکرده و همین الانم ساخت یک پرچمدار زیر 500 دلار هزینشه شما خودت بری تحقیق کنی هزینه ساخت یک کالا 500 تومنه بعد بهت بگن 1000 تومن نمیای بگی چه خبره چرا اینقد گرون حداکثر 30 درصد 40 درصد 50 درصد سود بگیر چه خبرته

اگه الان موجود میبود که عالی بود ولی حیف 3 ماه دیگه میاد

لینک به دیدگاه

• 0

پوکو x3 نسخه ۶۴ گیگ بگیر فوقولادس حدود ۵.۵

میتونی اینقدر هزینه کنی ؟

لینک به دیدگاه

• 0
در در 15 اسفند 1399 در 15:09، VIP3R گفته است :

داداش گل بحث در مورد برند شیائومی بی فایده ترین کار ممکن هست 

چون جماعتی که تو ایران شیائومی خریدن جماعتی هستن که گویا به زور باید بقیه رو راضی به خرید شیائومی کنند

2 تا چیز رو هم یاد گرفتن گوریلا گلس 5 داره و پشت گوشی شیشه ای هست 😄

یک اسنپ دراگون هم جدیدا" یاد گرفتن که آره پردازندش حرف نداره مخصوصه گیمه

زیاد توجهی به لیتوگرافی و اینا هم ندارن فقط شنیدن داغ نمیکنه

البته که شیائومی الان خیز برداشته داره همه رو پلاستیک دمپایی آب کرده میزنه و مدیا تک شده پردازنده اصلیش و خب تحریم هم شده و از آبان 1400 هیچ شرکت آمریکایی حق معامله باهاش نداره

و مسلما" قدرت هوآوی رو نداره که زیر تحریم بمونه و ظرف 2 ماه خاکستر میشه

یک مورد رو هم اصلا" یا متوجه نیستن یا نمیخوان متوجه بشوند یا میدونن به رو نمیارن

که آقا شیائومی یک مونتاژ کاره با رابط کاربری سنگین و پر از باگ که ایراداتی داره که فک میچسبه زمین

تا وقتی خریدارانش اینجوری هستند نمیشه با این جماعت بحث فنی داشت

زیباییش اینجاست که همین عزیزانی که شیائومی دارن ثانیه ای که میفروشنن و گوشی از برند دیگه ای میگیرن شروع میکنند میگن عجب سرطانی بود

فقط حیف و صد حیف که هوآوی تحریم شد و گوگل نداره که زمانی که بود اصلا" کسی شیائومی میدید میخندید و هزاران حیف که سونی رفت از ایران

سونی گفتی داغ دلمو تازه کردین

همچنان xa خودمو دارم با اینکه صحفش شکسته و جرعت نمیکنم تعویضش کنم

اما داره کار میکنه

از اسفند سال 94 تا همین الان !!!

الانم که 2.5 سال تقریبا تاچش شکسته ولی نه تصویر سیاه شده و نه جایی از کار افتاده !! این یعنی مید این جاپون :D

کلی هم افتاده از جیبم چند بار از پنجره ماشین افتاد بیرون تو جاده !!! تو اب هم که تا دلتون بخواد افتاده :))))

خدا لعنت که این قوانین مسخره وگرنه الان یه Xperia One سفارش میدادیم گور بابای هواوی شیاعومی سامسونگ هر کوفت زهز مار دیگه ای :D

البته باز پرچمدارای سامسونگ خداییش کیفیتشون خوبه

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...