رفتن به مطلب
  • 0

پیشنهاد گوشی رنج قیمت 8 تا 9

koorosh kabir
 اشتراک گذاری

سوال

درود

دوستان به غیر از سامسونگ باشه مدل انر و هواوی و شیامی

کیفیت عکس و دوربین برام در اولویته اوله 

لینک به دیدگاه

19 answers to this question

Recommended Posts

• 0

من خودم دو هفتس redmi note 9 pro 5g خریدم رام 8 حافظه 128 دوربین اصلی 108 قیمتش حدود 8400 شد. البته چون ایران از این مدل نیست روش خریدش فرق می کنه خواستی پیام بده راهنمایی کنم رجیستر هم با هزینه کم میشه.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_9_pro_5g-10582.php

ویرایش شده توسط Zarathustra
لینک به دیدگاه

• 0
در 14 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

من خودم دو هفتس redmi note 9 pro 5g خریدم رام 8 حافظه 128 دوربین اصلی 108 قیمتش حدود 8400 شد. البته چون ایران از این مدل نیست روش خریدش فرق می کنه خواستی پیام بده راهنمایی کنم رجیستر هم با هزینه کم میشه.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_9_pro_5g-10582.php

درود کیفیت عکسش خوبه یا فقط اسمی 108 هست مقایسه داشتید

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است :

درود کیفیت عکسش خوبه یا فقط اسمی 108 هست مقایسه داشتید

سلام با مدل خاصی مقایسه نکردم اما کیفیت جزئیات اشیا در فاصله های دور عالی بود. می تونید از سایت های مختلف کیفیت تصویر این گوشی با گوشی های دیگه رو مقایسه کنید. ولی من صرفا از دوربینش راضی هستم

لینک به دیدگاه

• 0

Poco X3 NFC

Galaxy M51

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

سلام با مدل خاصی مقایسه نکردم اما کیفیت جزئیات اشیا در فاصله های دور عالی بود. می تونید از سایت های مختلف کیفیت تصویر این گوشی با گوشی های دیگه رو مقایسه کنید. ولی من صرفا از دوربینش راضی هستم

سلفیش چطور

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است :

سلفیش چطور

خوب هست ولی نه عالی . دوربین اصلی این دوربین تنها نقطه قوتش هست در ضمن 5g بودنش

لینک به دیدگاه

• 0

البته اندازه گوشی هم برام مهمه نهایت 6.5 بزرگتر نباشه

لینک به دیدگاه

• 0
در 3 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است :

البته اندازه گوشی هم برام مهمه نهایت 6.5 بزرگتر نباشه

6.67 هست این

لینک به دیدگاه

• 0
در 10 دقیقه قبل، Game World گفته است :

Poco X3 NFC

Galaxy M51

استفاده کردید

لینک به دیدگاه

• 0

من قبلا دنبال خرید این گوشی بودم

Nova 5T

لینک به دیدگاه

• 0
در 55 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است :

استفاده کردید

بله M51 گوشی بسیار خوبیه قوی ترین باتری رو داره در بین گوشی ها 

و بقیه مواردش نسبت به قیمتش عالیه

لینک به دیدگاه

• 0

درود اگر می تونید کمی صبر کنید و مدلی که دیروز معرفی شد و سال اینده اوایلش وارد بازار میشه رو بخرید Redmi note 10 pro از مزایای مهمش صفحه نمایش super amoled و 120هرتز بودنشه که برای یک گوشی زیر ۳۰۰ دلار فوق العادست دوربین اصلیشم ۱۰۸ سامسونگ هست مدل Hm2 این سنسور برای مدل های اقتصادی هست و از لحاظ کیفیت به مدل Hm3 نمیرسه ولی از دوربین های ۶۴ مگاپیکسلی بهتر عمل می کنه

لینک به دیدگاه

• 0
در 13 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود اگر می تونید کمی صبر کنید و مدلی که دیروز معرفی شد و سال اینده اوایلش وارد بازار میشه رو بخرید Redmi note 10 pro از مزایای مهمش صفحه نمایش super amoled و 120هرتز بودنشه که برای یک گوشی زیر ۳۰۰ دلار فوق العادست دوربین اصلیشم ۱۰۸ سامسونگ هست مدل Hm2 این سنسور برای مدل های اقتصادی هست و از لحاظ کیفیت به مدل Hm3 نمیرسه ولی از دوربین های ۶۴ مگاپیکسلی بهتر عمل می کنه

البته معلوم نیست تا اون موقه دلار چه نوساناتی داشته باشه

لینک به دیدگاه

• 0
در 21 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

من بودم صبر می کردم مدل 5g همین بیاد

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است :

البته معلوم نیست تا اون موقه دلار چه نوساناتی داشته باشه

بله عزیز ما در کشوری زندگی می کنیم که کسی از فرداش هم از لحاظ اقتصادی مطمئن نیست ولی چشم انداز اینده روی ثبات دلار هست به دلیل اینکه ترامپ نیومد اگر دوربین براتون اهمیت داره و دوست دارید همین الان گوشی بخرید پیشنهاد دوستمون Redmi note 9 pro 5g پیشنهاد خوبیه و همون سنسور Hm2 داخلش هست منتها مشکل اصلی اون گوشی اینه رام چین هست و این شاید به مذاق خیلیا خوش نیاد یک مورد دیگم اون پنلش lcd هست و کسانی که به پنل Amoled علاقه دارن و داشتن گوشی با پنل Amoled رفتن به lcd کمی ضد حاله بالاخره تصمیم نهایی با شماست به نظرم چند مدل خودتون انتخاب کنید به رای بگذارید زودتر به نتیجه میرسید

در 2 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

من بودم صبر می کردم مدل 5g همین بیاد

۵g داخل ایران حالا حالاها قابل استفاده نیست عزیز تا اون موقع که 5g داخل کل کشور قابل استفاده بشه احتمالا Redmi note 13 pro اومده اینقد شرکت mi زود به زود گوشی اپدیت می کنه

لینک به دیدگاه

• 0
در 5 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

بله عزیز ما در کشوری زندگی می کنیم که کسی از فرداش هم از لحاظ اقتصادی مطمئن نیست ولی چشم انداز اینده روی ثبات دلار هست به دلیل اینکه ترامپ نیومد اگر دوربین براتون اهمیت داره و دوست دارید همین الان گوشی بخرید پیشنهاد دوستمون Redmi note 9 pro 5g پیشنهاد خوبیه و همون سنسور Hm2 داخلش هست منتها مشکل اصلی اون گوشی اینه رام چین هست و این شاید به مذاق خیلیا خوش نیاد یک مورد دیگم اون پنلش lcd هست و کسانی که به پنل Amoled علاقه دارن و داشتن گوشی با پنل Amoled رفتن به lcd کمی ضد حاله بالاخره تصمیم نهایی با شماست به نظرم چند مدل خودتون انتخاب کنید به رای بگذارید زودتر به نتیجه میرسید

۵g داخل ایران حالا حالاها قابل استفاده نیست عزیز تا اون موقع که 5g داخل کل کشور قابل استفاده بشه احتمالا Redmi note 13 pro اومده اینقد شرکت mi زود به زود گوشی اپدیت می کنه

بله بهتره تا اوایل سال دیگه صبر کنم ببینیم چی میشه.

لینک به دیدگاه

• 0
در 12 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

در مورد رام چین عرض کنم که درسته اما من خودم انلاک کردم و روش کاستوم رام xiaomi.eu نصب کردم که از رام گلوبال هم به مراتب بهتره. البته ناگفته نماند که رام گلوبال با این مدل سازگاری نداره و درصورت فلش زدن مرتبا خطا دریافت میشه. خلاصه اینکه از لحاظ اقتصادی و اینده نگری خرید گوشی 5g بهتره مخصوصا برای کسایی مثل من که فوقش 5 سال یکبار گوشی عوض می کنن

لینک به دیدگاه

• 0

بله منم تقریبا 6 سالی هست سمت گوشی جدید نرفتم صبر میکنم تا سال دیگه انشالله اوضاع بهتر بشه.

لینک به دیدگاه

• 0

صبر کنید برای سری نوت 10 شیاومی و یا سری k40 در سال  1400

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...