رفتن به مطلب

پاور 850 گرین 22 میلیون ؟!

MohammadvM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

خسته نباشید

بعد مدتها دوری از بازار قطعات متوجه افر های لیون شدم یکی از دوستان پاور گرین داشت بهش گفته بودم عوض کن ایسوس بگیر و این داستانا

لینک پاورش رو داد متوجه شدیم پاور https://www.lioncomputer.com/product/ex4k8/GP850B-OCPT به قیمت 22 میلیون تومن هست و از پاور https://www.lioncomputer.com/product/nww47/ASUS-ROG-THOR-1200W-Platinum-Full-Madular-GAMING-PSU گرونتر هست !!

چخبره دقیقا تو بازار الان ؟ یه چندماهیی نبودیم گرین اعلام استقلال کرده ؟

ویرایش شده توسط MohammadvM
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز اینکه قیمت چه قدر هست مهم نیست اینکه چه قدر شما دست دوم پاور رفیقتون رو بفروشید مهمه شخصا فک نمی کنم حتی ۹ میلیون هم کسی خریدارش باشه بعد می خواید بیاید نو بخرید می بینید تنها پاوری که ارزش خرید داره ۵۵۰ وات ایسوز هست در کل توصیه به فروش نمیشه مگر اینکه ۵۵۰ وات نیازش رو برآورده کنه و به اضافه پول هم نیاز مبرمی داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیز اینکه قیمت چه قدر هست مهم نیست اینکه چه قدر شما دست دوم پاور رفیقتون رو بفروشید مهمه شخصا فک نمی کنم حتی ۹ میلیون هم کسی خریدارش باشه بعد می خواید بیاید نو بخرید می بینید تنها پاوری که ارزش خرید داره ۵۵۰ وات ایسوز هست در کل توصیه به فروش نمیشه مگر اینکه ۵۵۰ وات نیازش رو برآورده کنه و به اضافه پول هم نیاز مبرمی داشته باشه

نه من که هیچوقت زیربار فروش پاور اون نمیرم ، خودش یکاریش بکنه ، نمیخوام نفرین خریدارش پشتم باشه

بحث فروختن پاور اون نیس

بحث اینه 22 میلیون تومن یه پاور گرین ؟؟؟؟ تازه 850 ؟؟؟ واقعا چرا ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MohammadvM گفته است :

نه من که هیچوقت زیربار فروش پاور اون نمیرم ، خودش یکاریش بکنه ، نمیخوام نفرین خریدارش پشتم باشه

بحث فروختن پاور اون نیس

بحث اینه 22 میلیون تومن یه پاور گرین ؟؟؟؟ تازه 850 ؟؟؟ واقعا چرا ؟

قیمت این مورد ظاهرا اشتباه درج شده من چک کردم ۷۵۰ وات خیلی ارزونتر هست و این مدل نهایتش باید ۱۳ تا ۱۴ قیمت بخوره به نظر میاد فروشگاه اشتباه کرده

Screenshot_2021-03-07-00-48-33-444_com.android.chrome.thumb.jpg.691812d4d6a1c8348c729c44722d279d.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

قیمت این مورد ظاهرا اشتباه درج شده من چک کردم ۷۵۰ وات خیلی ارزونتر هست و این مدل نهایتش باید ۱۳ تا ۱۴ قیمت بخوره به نظر میاد فروشگاه اشتباه کرده

Screenshot_2021-03-07-00-48-33-444_com.android.chrome.thumb.jpg.691812d4d6a1c8348c729c44722d279d.jpg

باز به هرحال 13 تومن اصلا بگیریم باشه

دو برابر قیمت واقعییش و سه برابر ارزش واقعیش هست 

هیچ چیزی نمیتونه این رنج قیمت برای پاورهای گرین رو توجیح کنه

لینک به دیدگاه

چرا عزیزم ماین می تونه توجیح کنه وقتی تقاضا زیاد باشه عرضه کم همین میشه مردم هم دنبال ماین هستن شما ظاهرا از قیمت کارت گرافیک خبر نداری و نمی دونی بازار کریپتو چه رشد شارپی کرده این چند ماه در ضمن پاورهای پلاتینیوم گرین ۱۰۰ درصد وارداتی هستن از تایوان و شرکت تایوانی عاشق چشم و ابروی گرین نیست هر مشتری پول بیشتری به اون داد سفارشات اون رو می گیره حدس میزنم گرین الان انبارشم خالیه و تمایلی به سفارش گرفتن پاور با قیمت گزاف از تایوان نداره اینورم مغازه دار میدونه شرکت جنس رو نداره و روزانه قیمت رو گرون می کنه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، MohammadvM گفته است :

همینجوری پیش بریم باید بریم ازین پاور های 330 وات چند تا بخریم بعد هر قطعه رو به یکیش وصل کنیم پاور های دومیو سومی رو هم 24 پینشو اتصال کوتاه بدیم

لینک به دیدگاه

حدود 5 ماه پیش GP650B-OCPT دست دوم تمیز با گارانتی خریدم 1800

الان میبینم قیمتش 10الی 12ت هست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

چرا عزیزم ماین می تونه توجیح کنه وقتی تقاضا زیاد باشه عرضه کم همین میشه مردم هم دنبال ماین هستن شما ظاهرا از قیمت کارت گرافیک خبر نداری و نمی دونی بازار کریپتو چه رشد شارپی کرده این چند ماه در ضمن پاورهای پلاتینیوم گرین ۱۰۰ درصد وارداتی هستن از تایوان و شرکت تایوانی عاشق چشم و ابروی گرین نیست هر مشتری پول بیشتری به اون داد سفارشات اون رو می گیره حدس میزنم گرین الان انبارشم خالیه و تمایلی به سفارش گرفتن پاور با قیمت گزاف از تایوان نداره اینورم مغازه دار میدونه شرکت جنس رو نداره و روزانه قیمت رو گرون می کنه

رو این حساب پس باید قیمت پاور های ایسوس و کولرمستر از کف 20 تومن شروع بشه ولی قیمت اونا معقوله ولی گرین چرا معقول نیس ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MohammadvM گفته است :

رو این حساب پس باید قیمت پاور های ایسوس و کولرمستر از کف 20 تومن شروع بشه ولی قیمت اونا معقوله ولی گرین چرا معقول نیس ؟

شما قیمت کدوم پاور وات بالا رو معقول دید جسارتا؟ عرض کردم نهایتا ۵۵۰ وات قیمتش رشد شارپ نکرده همه مدل های بازار وات بالا ارزش خریدش برای کار غیر از ماین زیر صفر هست

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است :

حدود 5 ماه پیش GP650B-OCPT دست دوم تمیز با گارانتی خریدم 1800

الان میبینم قیمتش 10الی 12ت هست

در 9 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

همینجوری پیش بریم باید بریم ازین پاور های 330 وات چند تا بخریم بعد هر قطعه رو به یکیش وصل کنیم پاور های دومیو سومی رو هم 24 پینشو اتصال کوتاه بدیم

من همیشه یادم از چند سال پیش تا الانشم گرین همیشه داره دندون گردی میکنه ،

شده ایرانخودرو و سایپا تولید داخله مثلاااا ولی گرونتر از محصول خارجیه ، از اونطرفم از همون قدیم یادمه مافیایی راه انداخته گرین سنگ جلوی پای وارد کننده ها پاور مینداخت دقیقا کاری که شرکتا تولید خودرو داخلی میکنن

دقت کردید کورسیر محو شد ؟ تخت جمشید اصلا خبری نیست ازش 

در 8 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

شما قیمت کدوم پاور وات بالا رو معقول دید جسارتا؟ عرض کردم نهایتا ۵۵۰ وات قیمتش رشد شارپ نکرده همه مدل های بازار وات بالا ارزش خریدش برای کار غیر از ماین زیر صفر هست

والا

https://www.lioncomputer.com/product/65qjr/ASUS-ROG-STRIX-850G-80Plus-Gold-Gaming-Power-Supply

https://www.lioncomputer.com/product/nww47/ASUS-ROG-THOR-1200W-Platinum-Full-Madular-GAMING-PSU

قیمتاشون معقوله کاملا بنظرم

البته باتوجه به قیمت دلاریشون حدود 20 درصد گرونتر هست ولی خب کاملا منطقیه برای چنین کالاهایی با توجه به گمرک و هزینه حمل و نقل و گارانتی و هزار مشکلات دیگه تا این کالا برسه به دست فروشنده تازه خاک خوردن جنس و مشکلات فروشش هم بکنار

بنظرم قیمت این پاور های لیون کاملا منصفانه هست باتوجه به شرایط کنونی

ویرایش شده توسط MohammadvM
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

گرین یکی از قهارترین شناگرها بوده، منتها تا بحال آب ندیده بوده ظاهرا.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

والا

https://www.lioncomputer.com/product/65qjr/ASUS-ROG-STRIX-850G-80Plus-Gold-Gaming-Power-Supply

https://www.lioncomputer.com/product/nww47/ASUS-ROG-THOR-1200W-Platinum-Full-Madular-GAMING-PSU

قیمتاشون معقوله کاملا بنظرم

البته باتوجه به قیمت دلاریشون حدود 20 درصد گرونتر هست ولی خب کاملا منطقیه برای چنین کالاهایی با توجه به گمرک و هزینه حمل و نقل و گارانتی و هزار مشکلات دیگه تا این کالا برسه به دست فروشنده تازه خاک خوردن جنس و مشکلات فروشش هم بکنار

بنظرم قیمت این پاور های لیون کاملا منصفانه هست باتوجه به شرایط کنونی

اینا به نظرت معقوله بنده حرفی ندارم من پاور ۱۲۰۰ ایسوز رو قیمت ۵ میلیون یادمه پارسال عزیز الان همون پاوری که نفروختن رو ۴ برابر بیشتر دارن می فروشن شما میگی معقول در ضمن بنده پاور ۱۲۰۰ خریدم ۱۹۸۰ چرا قیمت بالای ۲۰ میلیون باید برای مصرف کننده عادی بشه واقعا جای تاسف داره

لینک به دیدگاه

اینا به نظرت معقوله بنده حرفی ندارم من پاور ۱۲۰۰ ایسوز رو قیمت ۵ میلیون یادمه پارسال عزیز الان همون پاوری که نفروختن رو ۴ برابر بیشتر دارن می فروشن شما میگی معقول در ضمن بنده پاور ۱۲۰۰ خریدم ۱۹۸۰ چرا قیمت بالای ۲۰ میلیون باید برای مصرف کننده عادی بشه واقعا جای تاسف داره

عزیز شما منظور بنده رو از معقول متوجه نشدید

همین ایسوسه مثلا 700 دلاره حدود 18 میلیون قیمت خودش میشه فقط

حالا هزینه حمل و گمرک و دلال های محترم تا بیاد برسه دست لیون 22 میلیون شده این یعنی فروشنده قیمت مناسب (البته مناسب نه به این معنا که ارزونه یا اینجور چیزا حساب کتاب کنیم درست درمیاد اینطور مناسبه)

معقول یعنی حساب کتاب کنیم جور درمیاد درسته قیمتش فضاییه شما از دید فروشنده نگاه بکن قطعا هیچ کس دلش نمیخواد 22 میلیون پول پاور بده ولی قیمت این پاور ایسوس توی خود امازون هم 700 دلاره یه چیز مشخصه !!

شما معقول براتون این نیست که لیون پاور 700 دلاری رو 5 میلیون بده ؟

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خیر. فروشگاه اشتباه نکرده با سرچ محصول در ایمالز متوجه میشید که گرین در قیمت گذاری از برند های معتبر خارجی هم سبقت گرفته 

این کارشون با توجه به برچسب ایرانی بودن برند اصلا قابل توجیه نیست 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

عزیز شما منظور بنده رو از معقول متوجه نشدید

همین ایسوسه مثلا 700 دلاره حدود 18 میلیون قیمت خودش میشه فقط

حالا هزینه حمل و گمرک و دلال های محترم تا بیاد برسه دست لیون 22 میلیون شده این یعنی فروشنده قیمت مناسب (البته مناسب نه به این معنا که ارزونه یا اینجور چیزا حساب کتاب کنیم درست درمیاد اینطور مناسبه)

معقول یعنی حساب کتاب کنیم جور درمیاد درسته قیمتش فضاییه شما از دید فروشنده نگاه بکن قطعا هیچ کس دلش نمیخواد 22 میلیون پول پاور بده ولی قیمت این پاور ایسوس توی خود امازون هم 700 دلاره یه چیز مشخصه !!

شما معقول براتون این نیست که لیون پاور 700 دلاری رو 5 میلیون بده ؟

برای بنده اصلا خرید پاور در این شرایط معقول نیست از هر برندی که باشه قیمت ۷۰۰ دلار پای فروشنده در نیومده هر کسی از قبل همون پاور ۵ میلیونی دستشه خیال شما راحت این مورد اول مورد دوم گیریم پاور شد ۱۴۰۰ دلار احتمالا شما قیمت ۴۰ میلیونی هم برات معقوله چون قیمت امازون بهش می خوره نه برادر من پاور ۱۲۰۰ نهایتش ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار قیمتشه با توجه به برندش کسی بالاتر خرید کلاه سرش رفته

در 1 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

خیر. فروشگاه اشتباه نکرده با سرچ محصول در ایمالز متوجه میشید که گرین در قیمت گذاری از برند های معتبر خارجی هم سبقت گرفته 

این کارشون با توجه به برچسب ایرانی بودن برند اصلا قابل توجیه نیست 

اگر قیمت واقعا اینه واقعا جای تاسفه و اختلاف با مدل ۷۵۰ وات جوک تلخیه این عدم مدیریت بازار توی شرایط بحرانی تیشه به ریشه شرکت میزنه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

اینکه پارسال این قیمت بوده که الان اون قیمت تو بهشت زهرا فقط میشه به یادش گریه کرد بله پارسال خیلی چیزا یه قیمت دیگه بود

پارسال پژوپارس فلان مدل فلان موتور 80 90 میلیون بود الان شده 250 میلیون ، فلان ماشین خارجی 100 میلیون بود الان شده 500 میلیون

ولی بحث الان اینه چرا گرین اینه قیمتش ؟؟؟ مثل این میمونه پارس شده باشه 800 میلیون 😂 این اصلا منطقی نیست

لینک به دیدگاه

ولی بحث الان اینه چرا گرین اینه قیمتش ؟؟؟ مثل این میمونه پارس شده باشه 800 میلیون 😂 این اصلا منطقی نیست

خوب الان کارت ۵۸۰ شده ۲۰ میلیون به نظرت منطقیه؟ بالاتر جوابت رو دادم خودت زدی به نشنیدن مایییین 

لینک به دیدگاه

برای بنده اصلا خرید پاور در این شرایط معقول نیست از هر برندی که باشه قیمت ۷۰۰ دلار پای فروشنده در نیومده هر کسی از قبل همون پاور ۵ میلیونی دستشه خیال شما راحت این مورد اول مورد دوم گیریم پاور شد ۱۴۰۰ دلار احتمالا شما قیمت ۴۰ میلیونی هم برات معقوله چون قیمت امازون بهش می خوره نه برادر من پاور ۱۲۰۰ نهایتش ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار قیمتشه با توجه به برندش کسی بالاتر خرید کلاه سرش رفته

اگر قیمت واقعا اینه واقعا جای تاسفه و اختلاف با مدل ۷۵۰ وات جوک تلخیه این عدم مدیریت بازار توی شرایط بحرانی تیشه به ریشه شرکت میزنه

برادر منم نگفتم مفته 

بخوایم روی تایم لاین شما پیش بریم بله یه زمان فکر کنم 700 دلار پول 1080 یا 1080ti میشد که 3 الی 4 تومن بود ، اون موقع تو مخیله کسی نمیگنجید اصلا انقدر پول کارت گرافیک بده ، چه برسه به پاور 😧

لینک به دیدگاه

به خدا مفته

دارید ناشکری میکنید

حالا جدا از شوخی من حس میکنم گرین این 10 سال گارانتی رو داره خیلی زیادی بالا باهامون حساب میکنه

• حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

خوب الان کارت ۵۸۰ شده ۲۰ میلیون به نظرت منطقیه؟ بالاتر جوابت رو دادم خودت زدی به نشنیدن مایییین 

من درجریان نیستم قیمتش در خارج از کشور چقدر هست 

ولی تنها چیزی که ما الان میتونیم تو این وضعیت منطقی حساب کنیم اینه که قیمت خارج از کشور به قیمت داخل نزدیک باشه ، این موضوع نه فقط تو قطعات کامپیوتر توی همه چیز هست قطعات ماشین و غیره ...

شما برنخوردی به این موضوع یه اینه بغل 10 دلاری فلان ماشین خارجی بزنی بهش باید سویچ ماشین رو تحویل بدی چون قیمت خارج با داخل برابر نیست

اگه خارج گرونه کاری از پس ما برنمیاد ولی اگه گرین که مثلا داخلی سه برابر گرونتر از خارجه دیگه اینو یه کاری از پسمون برمیاد

لینک به دیدگاه

برادر منم نگفتم مفته 

بخوایم روی تایم لاین شما پیش بریم بله یه زمان فکر کنم 700 دلار پول 1080 یا 1080ti میشد که 3 الی 4 تومن بود ، اون موقع تو مخیله کسی نمیگنجید اصلا انقدر پول کارت گرافیک بده ، چه برسه به پاور 😧

بنده پاور خودم رو سال ۹۸ خریدم برج ۵ برو ببین قیمت ارز چه قدر بود تفاوت اینجاست اون موقع تقاضا نبود ۱ سال دیگه باز تقاضا نباشه قیمت پاور ۱۲۰۰ میاد رنج ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار اینکه اون موقع ایران چه قدر بشه باید دید دلار چنده شما ظاهرا متوجه منظور من نشدین من کاری به ریال ندارم اصلا این گرونی جهانی هست هر وقت فروکش کرد اینجام قیمت تعدیل میشه به نظرم همینجا بحث تموم بشه کافیه و بنده به حد کافی توضیح دادم

لینک به دیدگاه

بنده پاور خودم رو سال ۹۸ خریدم برج ۵ برو ببین قیمت ارز چه قدر بود تفاوت اینجاست اون موقع تقاضا نبود ۱ سال دیگه باز تقاضا نباشه قیمت پاور ۱۲۰۰ میاد رنج ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار اینکه اون موقع ایران چه قدر بشه باید دید دلار چنده شما ظاهرا متوجه منظور من نشدین من کاری به ریال ندارم اصلا این گرونی جهانی هست هر وقت فروکش کرد اینجام قیمت تعدیل میشه به نظرم همینجا بحث تموم بشه کافیه و بنده به حد کافی توضیح دادم

خب درود برشما قیمت جهانی گرون شده صحیح

بحث رو کاملا به حاشیه بردید

قیمت پاور 850 گرین رو الان کی تعیین کرده 22 میلیون تومن ؟؟؟ رو چه حسابی ؟؟؟ 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

خب درود برشما قیمت جهانی گرون شده صحیح

بحث رو کاملا به حاشیه بردید

قیمت پاور 850 گرین رو الان کی تعیین کرده 22 میلیون تومن ؟؟؟ رو چه حسابی ؟؟؟ 

عزیزم بنده حرفم اینه ۱۳ میلیونم گرونه شما می گید ۲۲ میلیون!؟ مطمعن باش مصرف کننده ای که فهم و شعور داشته باشه نمی خره کی گرون کرده؟ برو در شرکت گرین بست نشینی شاید جوابتو دادن

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

به خدا مفته

دارید ناشکری میکنید

حالا جدا از شوخی من حس میکنم گرین این 10 سال گارانتی رو داره خیلی زیادی بالا باهامون حساب میکنه

والا کاش بجا 10 سال گارانتی یک سال گارانتی میدادن ولی جوابگو بودن من از قدیم تا جایی که یادمه همیشه تقصیر کار شرکت برق بود

جدا از این حرفا

بخوایم مقایسه کنیم با اندی سال پیش پاور گرین سری پلاتینیوم 1000 وات 500 هزارتومان بود ، پاور کورسیر یا کولرمستر 750 850 وات 800 تا 1200 بود ، کورسیر که الان نیس ولی خب ایسوس رو بجاش درنظر بگیریم چرا الان گرین سه برابر اون قیمتشه ؟ 😂

واقعا داره دندون گردی میکنه این شرکت

در 8 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

عزیزم بنده حرفم اینه ۱۳ میلیونم گرونه شما می گید ۲۲ میلیون!؟ مطمعن باش مصرف کننده ای که فهم و شعور داشته باشه نمی خره کی گرون کرده؟ برو در شرکت گرین بست نشینی شاید جوابتو دادن

والا از من بپرسید میگم قیمت مثلا ایسوس یا کولرمستر یا کورسیر اگه باشه تو هم اسم خودش چقدره مثلا ایسوس 9 میلیون گرین باید 3 باشه

ولی انگاری 9 نیس که هیچ دو سه برابر هم هست

چه وضعشه اخه چی دیدن تو خودشون ؟؟؟؟ چطوری فکر کردن پاورشون از برندهای جهانی بهتره ؟؟؟ مثال خودرو بزنیم دارن 405 رو هم قیمت سوناتا میدن 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...