رفتن به مطلب

پاور 850 گرین 22 میلیون ؟!

MohammadvM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، MohammadvM گفته است :

والا از من بپرسید میگم قیمت مثلا ایسوس یا کولرمستر یا کورسیر اگه باشه تو هم اسم خودش چقدره مثلا ایسوس 9 میلیون گرین باید 3 باشه

ولی انگاری 9 نیس که هیچ دو سه برابر هم هست

چه وضعشه اخه چی دیدن تو خودشون ؟؟؟؟ چطوری فکر کردن پاورشون از برندهای جهانی بهتره ؟؟؟ مثال خودرو بزنیم دارن 405 رو هم قیمت سوناتا میدن 

دیدگاه بنده اینه پاور ۱۲۰۰ قیمتش ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار هست ضربدر دلار می کنم اگر درست بود می خرم نبود به هیچ عنوان نمی خرم اینکه الان به خاطر ماین ایسوز به فرض امازون شده ۷۰۰ دلار و گرین ۹۰۰ دلاره پس ایسوز بهتره این یک استدلال باطل هست برای بنده و خرید هر ۲ کالا از نظر بنده اشتباه هست حالا خرید گرین اشتباه تر امیدوارم الان کامل متوجه منظورم شده باشید

لینک به دیدگاه

والا کاش بجا 10 سال گارانتی یک سال گارانتی میدادن ولی جوابگو بودن من از قدیم تا جایی که یادمه همیشه تقصیر کار شرکت برق بود

جدا از این حرفا

بخوایم مقایسه کنیم با اندی سال پیش پاور گرین سری پلاتینیوم 1000 وات 500 هزارتومان بود ، پاور کورسیر یا کولرمستر 750 850 وات 800 تا 1200 بود ، کورسیر که الان نیس ولی خب ایسوس رو بجاش درنظر بگیریم چرا الان گرین سه برابر اون قیمتشه ؟ 😂

واقعا داره دندون گردی میکنه این شرکت

به خدا قسم من چندین بار خودم رو پاره کردم این نشان گرین رو حذف کنم از نمایه ولی نمیشه

من در حال ایزوله کردن خودم از برند گرین هستم

فقط ای کاش زودتر این قیمت های فضایی رو رونمایی میکرد که اصلا" سمتش نمیرفتیم

خب طرف میره با نصف این هزینه 850 ایسوس استریکس میندازه

من اصلا" نمیتونم درک کنم که مبنای قیمت گذاری چیه الان

قشنگ جنس فول واردات با اون بسته بندی جذاب ایسوس نصف این قیمت در میاد

تازه همین پاور 850 استریکس تو همین بهبه ماین آف خورده از 220 دلار شده 185 دلار

به نظر من دیگه بیشتر از این گرین نباید وقت رو تلف کنه و بره تو کار صادرات که ماینر های آمریکا موندن بدون پاور

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

دیدگاه بنده اینه پاور ۱۲۰۰ قیمتش ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار هست ضربدر دلار می کنم اگر درست بود می خرم نبود به هیچ عنوان نمی خرم اینکه الان به خاطر ماین ایسوز به فرض امازون شده ۷۰۰ دلار و گرین ۹۰۰ دلاره پس ایسوز بهتره این یک استدلال باطل هست برای بنده و خرید هر ۲ کالا از نظر بنده اشتباه هست حالا خرید گرین اشتباه تر امیدوارم الان کامل متوجه منظورم شده باشید

بله متوجه شدم 🌷

خرید هر دو غلط هست قطعا

خرید گرین ن‌تنها اشتباه هست بلکه خیانت به دیگران هست ک گرین رو تشویق به گران فروشی با قیمت های ماورای فضایی میکنند

در 8 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

به خدا قسم من چندین بار خودم رو پاره کردم این نشان گرین رو حذف کنم از نمایه ولی نمیشه

من در حال ایزوله کردن خودم از برند گرین هستم

فقط ای کاش زودتر این قیمت های فضایی رو رونمایی میکرد که اصلا" سمتش نمیرفتیم

خب طرف میره با نصف این هزینه 850 ایسوس استریکس میندازه

من اصلا" نمیتونم درک کنم که مبنای قیمت گذاری چیه الان

قشنگ جنس فول واردات با اون بسته بندی جذاب ایسوس نصف این قیمت در میاد

تازه همین پاور 850 استریکس تو همین بهبه ماین آف خورده از 220 دلار شده 185 دلار

به نظر من دیگه بیشتر از این گرین نباید وقت رو تلف کنه و بره تو کار صادرات که ماینر های آمریکا موندن بدون پاور

اگر همین دندان‌گردی ، بی‌انصافی و به عبارتی جسارتی ک گرین داره رو همینگونه سایپا میخواست داشته باشه الان تیبا ۲ هم قیمت سانتافه بود

در زمینه صادرات هم یک درصد اگر از امریکا کسی خریدار پاور گرین باشه 😬 مثل صادر کردن تیبا به امریکاس به قیمت دوچرخه هم بدن کسی نمیخره ، این پاور ها هم به قیمت یه کارت صدا بدن اونجا خریدار نیست براش چه برسه به اینکه از پاور های برند هم گرونتره (حالا بماند ک بمب ساعتی سبز رو اجازه واردشدنش رو نمیدن حتی چه برسه بودن نبودن مشتری براش)

حداکثر توان گرین صادرات به زیمبابوه باشه ، وقتی کوئیک و تیبا صادر بشه برا ماشین پلیسشون ، پاور هم چیزا راضی اند

لینک به دیدگاه

اگر همین دندان‌گردی ، بی‌انصافی و به عبارتی جسارتی ک گرین داره رو همینگونه سایپا میخواست داشته باشه الان تیبا ۲ هم قیمت سانتافه بود

در زمینه صادرات هم یک درصد اگر از امریکا کسی خریدار پاور گرین باشه 😬 مثل صادر کردن تیبا به امریکاس به قیمت دوچرخه هم بدن کسی نمیخره ، این پاور ها هم به قیمت یه کارت صدا بدن اونجا خریدار نیست براش چه برسه به اینکه از پاور های برند هم گرونتره 

حداکثر توان گرین صادرات به زیمبابوه باشه ، وقتی کوئیک و تیبا صادر بشه برا ماشین پلیسشون ، پاور هم چیزا راضی اند

البته نه اینکه به قیمت گذاری ایسوس ایرادی وارد نباشه

ولی قیمت گذاری گرین یکجوری شده که انسان احساس میکنه پاور های ایسوس رو سادیتا خومون میزنه 😄

البته من همیشه میگم که گرین کمی جلوتر از زمان جلو میره و این قیمت گذاری های گرین بنده رو برای قیمت های سال آینده در بحث سخت افزار داره بیشتر به شک میندازه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

😄

سلام 

من فردا پس فردا هم بگن موس گرین شده 400 میلیون هیچ تعجبی نمیکنم

لینک به دیدگاه

به خاطر کمیاب بودن و ماین

البته ۲۲ تومنم فیلم هندی محض هست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MohammadvM گفته است :

والا از من بپرسید میگم قیمت مثلا ایسوس یا کولرمستر یا کورسیر اگه باشه تو هم اسم خودش چقدره مثلا ایسوس 9 میلیون گرین باید 3 باشه

ولی انگاری 9 نیس که هیچ دو سه برابر هم هست

چه وضعشه اخه چی دیدن تو خودشون ؟؟؟؟ چطوری فکر کردن پاورشون از برندهای جهانی بهتره ؟؟؟ مثال خودرو بزنیم دارن 405 رو هم قیمت سوناتا میدن 

دوست عزیز، مثل اینکه تاحالا پاور گرین از نزدیک ندیدید. هیچ چیز پاور گرین از خودش نیست. حتی بست کمربندی که توش میزاره. اگه تامین کننده گرین بگه پاور ۱۰۰ دلاریم شده ۳۰۰ دلار گرین یا باید قبول کنه یا باید بزنه به چاک. یه تیکه آلمینیوم نمیتونه خودش بسازه قیمت کولر هاش این نباشه بعد بیاد پاور تولید کنه؟

این که شما میگید ایرانی ایرانی مثل این میمونه بگیم کرمان موتور چون تو ایرانه، خودرو جکش هم باید هم قیمت پراید باشه.

الان هم طراح پاور های ایسوس سیسونیکه، پاور های پلاتین گرین high-power هست. قیمت کامپوننت هم تو چین بالا رفته و حتی روی قیمت گرافیک اثر گذاشته. پاور که جای خود داره.

دلیلی هم که ماینرا برای پاور گرین سرو دست میشکونن و ایسوس رو آدم حساب نمیکنن، گارانتی ۱۰ ساله گرین و گارانتی های پرتو پلای ایسوس هست. تو ماین شما شک نکن کارت نسوزونی پاورو صد درصد تو دو سه سال اول میسوزونی. پس چند میلیون بیشتر برای گارانتی سه برابری، برای ماینری که درآمدش پونزده بیست برابر شده یعنی نعمت!

حالا شما برو برندای ایرانی رو ثبت اثر کن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

احساس میکنم گیرین به طور نامحسوس!!!!!

اینجا نمایندگانی داره!!!!

خدا شانس بده!!!!

سال ۹۰ فکر کنم بود که پاور 535a گیرین رو از یه مغازه بازی فروشی کوچیک خریدم ۵۰ هزارتومان اون موقع هم ۵سال گارانتی داشت 

خداییش تا سال ۹۷ از اون پاور استفاده کردم 

و چندین بار طی این چند سال سیستم به روز کردم ولی دست به پاور نزدم و اخ نگفت 

هنوزم داره رو سیستم اون مغازه دار که بهش فروختم کار می‌کنه 

اما اما اما 

اینا هیچکدوم باعث نمیشه چون یخورده اسم درکرد و جا افتاد بیاد پیکان رو قیمت زانتیا بده به مردم 

کاش تو این شرایط سخت مملکت که هم خودی و هم دشمن دست گذاشتن رو گلومون یخورده هوای همدیگه رو بیشتر داشته باشیم 

این وضعیت بالاخره تموم میشه

اونوقت مردم میمونن و اونایی که خون ملت رو تو شیشه کردن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، MohammadvM گفته است :

بحث اینه 22 میلیون تومن یه پاور گرین ؟؟؟؟ تازه 850 ؟؟؟ واقعا چرا ؟

تو همین فروم همین مدل پاور رو در حد اک گذاشتن 13، هنوز فروش نرفته، مصرف کننده نمیاد پول واسه این بده، بعدشم دیگه مردم سمت سیستم بستن برای ماین نمیرن، یه ماینر میگیرن خیال خودشونو راحت میکنن

لینک به دیدگاه

همه چیز زیر سر گرینه ، بقیه شرکت ها هم نگاه می کنن به قیمت های گرین ، گرین هم تا دلتون بخواد - به قول یکی از دوستان -"شناگره". گرین که گرون کنه روی کل بازار تاثیر میذاره و متاسفانه هیچ نظارتی هم نیست

لینک به دیدگاه

احتمالا به خاطر وجود گارانتی 10 سال و 8 ماهه اشه، چون بقیه برند ها اینقدری ضمانت ندارند، تصور کنید ماینر (نه گیمری که دنبال RGB باشه) میاد میبینه یه قطعه 10 سال بیشتر ضمانت داره، خوب اونو برمیداره، نه قطعه ای که ظاهرش خوشگله ولی 3 سال گارانتی داره. با منطق اقتصادی قضاوت کنید پاور گرین انتخاب اقتصادی تریه.

این قیمت های پاور هیچ کدوم برای ما نیست، نه گرینش، نه ایسوسش، هیچ کدوم این قیمت ها مال بچه های گیمر و سخت افزاری نیست. فقط برای ماینر هاست. پس اونها باید اعتراض کنند، و اونها باید قضاوت کنند کدوم بهتره.

ما گیمر ها نه حق اعتراض داریم نه حق قضاوت در مورد قیمت داریم، نه کلا اصلا از بازار پاور و گرافیک حقی داریم. هیشکی هم نیست به دادمون برسه. همینجوری فقط باید صبح به صبح چشممون به بیت کوین باشه کی با مخ زمین میاد اونوقت تازه ما نفس بکشیم. تازه شاید اونموقع اگر دلار و بقیه عوامل دخیل در قیمت گذاری اجازه بدن، بتونیم پاور 600 وات به بالا یا گرافیک 2060 به بالا تهیه کنیم، اگر پولی وجود داشته باشه.

• لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، MohammadvM گفته است :

چخبره دقیقا تو بازار الان ؟ یه چندماهیی نبودیم گرین اعلام استقلال کرده ؟

با درود 

بنظر بنده سری 850 وات به صورت آکبند  5 تومن بیشتر ارزش خرید نداره و این قیمت ها همگی حاصل دلال بازی فعالین این صنف هستش.

لینک به دیدگاه

یکی از سخت ترین انتخاب های زندگیم

GP850B OCPT یا ASUS ROG THOR 1200W Platinum

• حالم خوب شد 5
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، zen گفته است :

کسی خواست 850 وات انتک براش 4700 میارم. 

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

یکی از سخت ترین انتخاب های زندگیم

GP850B OCPT یا ASUS ROG THOR 1200W Platinum

😶

عزیزم ایسوس کنار پاورش نورپردازی و صفحه نمایش داره و چون کیس شما توانایی نمایش پاور رو نداره پس خریدش بیهوده هست و حیفه اون زیبایی رو بیاییم اون پشت قایم کنیم

گرین چون ظاهر آلومینیومی خیلی معمولی داره میشه با خیال راحت هر جایی گذاشت

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، zen گفته است :

کسی خواست 850 وات انتک براش 4700 میارم. 

مشخصاتشو میفرمایی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

😶

عزیزم ایسوس کنار پاورش نورپردازی و صفحه نمایش داره و چون کیس شما توانایی نمایش پاور رو نداره پس خریدش بیهوده هست و حیفه اون زیبایی رو بیاییم اون پشت قایم کنیم

گرین چون ظاهر آلومینیومی خیلی معمولی داره میشه با خیال راحت هر جایی گذاشت

منم دارم میگم دیگه تصمیم سختیه...🙃

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

منم دارم میگم دیگه تصمیم سختیه...🙃

دوووشواررری بزرگیه واقعا خدا خودش مارو هدایت کنه برای این #انتخاب_سخت

لینک به دیدگاه

اول از همه چه جالب که قیمت اون دو پاور 850 و 1200 جابجا شد!

در در 17 اسفند 1399 در 01:25، matrix.trixx گفته است :

اگر قیمت واقعا اینه واقعا جای تاسفه و اختلاف با مدل ۷۵۰ وات جوک تلخیه این عدم مدیریت بازار توی شرایط بحرانی تیشه به ریشه شرکت میزنه

در در 17 اسفند 1399 در 01:37، matrix.trixx گفته است :

بنده پاور خودم رو سال ۹۸ خریدم برج ۵ برو ببین قیمت ارز چه قدر بود تفاوت اینجاست اون موقع تقاضا نبود ۱ سال دیگه باز تقاضا نباشه قیمت پاور ۱۲۰۰ میاد رنج ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار اینکه اون موقع ایران چه قدر بشه باید دید دلار چنده

دلیل اصلی اختلاف قیمت مضحک 8 میلیونی 750 با 850، تعداد 2 عدد کانکتور 8 پین بیشتره که برای ماینرها حکم طلا رو داره. ولی بعید میدونم واقعا کسی خریدار اون مدل باشه.

و اگر تقاضا زیاده برای تمامی برندها زیاده، ولی قیمت تمام شده گرین به نسبت از تمام برندهای روز دنیا بالاتره.

در در 17 اسفند 1399 در 09:54، NightOne گفته است :

دلیلی هم که ماینرا برای پاور گرین سرو دست میشکونن و ایسوس رو آدم حساب نمیکنن، گارانتی ۱۰ ساله گرین و گارانتی های پرتو پلای ایسوس هست. تو ماین شما شک نکن کارت نسوزونی پاورو صد درصد تو دو سه سال اول میسوزونی. پس چند میلیون بیشتر برای گارانتی سه برابری، برای ماینری که درآمدش پونزده بیست برابر شده یعنی نعمت!

گارانتی 10 ساله ای که قیمت دوتا پاور رو جلو جلو از مشتری میگیره که هنر نیست!

ضمنا روی چه حسابی توی دو سال پاور میسوزه؟! احتمالا یا با روش صحیح ماین آشنا نیستید یا از پاور 850 وات 1000 وات میکشید.

در در 17 اسفند 1399 در 10:36، ultragame888 گفته است :

اینا هیچکدوم باعث نمیشه چون یخورده اسم درکرد و جا افتاد بیاد پیکان رو قیمت زانتیا بده به مردم 

کاش تو این شرایط سخت مملکت که هم خودی و هم دشمن دست گذاشتن رو گلومون یخورده هوای همدیگه رو بیشتر داشته باشیم 

این وضعیت بالاخره تموم میشه

اونوقت مردم میمونن و اونایی که خون ملت رو تو شیشه کردن

به ازای هر کمپانی سو اسفتاده گر، میلیون ها نفر آماده سو استفاده شدن هستند!

اگر درس میگرفتیم یا تحریم کردن بلد بودیم الان خیلی چیزا این قیمت نبودن.

در کل گرین اولین شرکتیه که من به عنوان مصرف کننده با تمام قدرت سعی میکنم تحریم کنم.

هیچوقت کیفیت محصولاتش در خور ادعاش نبود و نیست ولی کماکان قیمت های گزاف تایین میکنه. تا تونسته از مردم چاپیده.

صحبت من فقط الان نیست؛ گرین همیشه پیش من پروندش سیاه بوده.

برای مثال کیس های تماما آشغال رو داشته باشید؛ با ادعاهایی که فقط روی کاغذ خوبن.

یا اینکه چرا یک کیس 90 دلاری معمولی کولر مستر باید بالای 3 میلیون باشه؟ چجوری حساب شده؟

اونموقه "گرین استرایکر" که - با تاکید تمام - یک پنجم کیفیت اون رو نداره باهاش هم قیمت هست.

گول کامنتای دیجی کالا رو نخورید. اینهایی که به استرایکر میگن "بهترین کیس گیمینگ دنیا" همون هایی هستند که یک هفته قبلش توی سوالات پرسیدن "این کامپیوتر توش خالیه؟"

این دسته از مردم یا "کیس خوب" ندیدن یا نمیدونن "دنیا" کجاست.

* توجه: کیس استرایکر در 1 ماه اخیر بیش از 1 میلیون تومان افزایش قیمت داشته.

گویا مسائلی غیر از دلار و تقاضا در قیمت ها دخیل هست.

پاورهای گرین ولی انصافا همیشه کیفیت قابل قبولی داشتن.

ولی راستی پاور های کورسیر کو؟ سی‌سانیک و ترمال‌تیک چرا نیست؟ ای وی جی اِی کی ناپدید شد؟

چر شرایط باید طوری باشه که الان کولرمستر و ایسوس برای ما بشن شاخ های بازار؟

الان بهترین فرصته که گرین این مطالب رو بخونه و در سیاست های خودش لحالظ کنه.

چون ما هیچ دشمنی با هم نداریم؛ اینها صحبت های مشتریان خودتون هستند.

اگر ادعای برتری دارید؛ پس سنگ توی مسیر بقیه نندازید و عادلانه رقابت کنید!

چرا کاری میکنید که مردم همیشه به ناچار از بین بد و بدتر انتخاب کنند؟

من از تولید ملی که از ملت خودش حمایت نمیکنه، حمایت نمیکنم.

ویرایش شده توسط pKasra
  • لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، pKasra گفته است :

گارانتی 10 ساله ای که قیمت دوتا پاور رو جلو جلو از مشتری میگیره که هنر نیست!

ضمنا روی چه حسابی توی دو سال پاور میسوزه؟! احتمالا یا با روش صحیح ماین آشنا نیستید یا از پاور 850 وات 1000 وات میکشید.

منم نگفتم هنره وقتی جا داره که بره، میره به قیمت دوتا پاور. پراید 20 میلیونی رو هم ملت گفتن نمیخریم ولی الان قیمتش کجاست؟

ماینر نیستی دوست عزیز. پاور خدا هم که داشته باشی تو تعداد بالا پاورت میره. هیچ پاور استاندارد PC تحمل این حجم از لود رو به صورت 24/7 روی شاخه 12ولت نداره چون برای این کار طراحی نشده. حالا نوسان برق ایران، شرایت نا مساعد فارم های از نظر تهویه و خاک رو هم بهش اضافه کن. مقیاس ریگ ماین کلا با PC و بحث گیم و رندر فرق میکنه. حالا شما برو بایوس بزن مصرف کارتتو بیار پایین 20 درصد ظرفیت پاورتم خالی بزار؛ قطعه (پاور یا گرافیک تو ماین) بخواد مرخص بشه، میشه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، NightOne گفته است :

منم نگفتم هنره وقتی جا داره که بره، میره به قیمت دوتا پاور. پراید 20 میلیونی رو هم ملت گفتن نمیخریم ولی الان قیمتش کجاست؟

ماینر نیستی دوست عزیز. پاور خدا هم که داشته باشی تو تعداد بالا پاورت میره. هیچ پاور استاندارد PC تحمل این حجم از لود رو به صورت 24/7 روی شاخه 12ولت نداره چون برای این کار طراحی نشده. حالا نوسان برق ایران، شرایت نا مساعد فارم های از نظر تهویه و خاک رو هم بهش اضافه کن. مقیاس ریگ ماین کلا با PC و بحث گیم و رندر فرق میکنه. حالا شما برو بایوس بزن مصرف کارتتو بیار پایین 20 درصد ظرفیت پاورتم خالی بزار؛ قطعه (پاور یا گرافیک تو ماین) بخواد مرخص بشه، میشه.

ما با احتمالات مرخصی های رندوم یک در هزار کاری نداریم. شما گفتین بعد 2 سال صد در صد پاور میسوزه.

در رابطه با خرابی در مقیاس های خیلی بالا صحبت شما صحیحه؛ ولی خریدن پاور با قیمت دوبرابر در تعداد بالا فقط بخاطر گارانتی منطقی نیست.

با عدم تحمل حجم منظم لود روی ریل 12 رو برای پاور های استاندارد هم موافق نیستم.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، pKasra گفته است :

ما با احتمالات مرخصی های رندوم یک در هزار کاری نداریم. شما گفتین بعد 2 سال صد در صد پاور میسوزه.

در رابطه با خرابی در مقیاس های خیلی بالا صحبت شما صحیحه؛ ولی خریدن پاور با قیمت دوبرابر در تعداد بالا فقط بخاطر گارانتی منطقی نیست.

با عدم تحمل حجم منظم لود روی ریل 12 رو برای پاور های استاندارد هم موافق نیستم.

گفتم که دوست عزیز، انجام ندادی این کارو یا انجام داده هاشو ندیدی.

منم نگفتم منطقیه. اگه میبینی منو شما پاور با این قیمت نمیخریم چون منطقی نیست و حق هم با ماست، ولی برای یه ماینر که روزانه به دلار درآمد درمیاره خیلی هم خوب منطقیه.

لینک به دیدگاه

فقط میتونم بگم خدا کنه بازار این ارز ها جمع بشه ورگنه فاتحه کیس بستن مخصوصا توی ایران رو باید خوند 

یا باید معمولی ترین سیستم رو بالای 100 میلیون بخری البته این ارز ها کل دنیا رو ریخته بهم 

لینک به دیدگاه

انشالله سریعتر اینترنت ملی راه میفته و بساط همه ماینرا و جویندگان طلا + بیل و کلنگ فروش ها جمع میشه 

ازون طرف هم امیدوارم سریعتر صرافی های ارز های الکترونیک هم جمع بشه 

میمونه اینترنتی که ایلان ماسک وعدشو داده اونم با کمک کشور برادر چین و روسیه با استفاده از دستگاه های مخصوص که شنیدم به اسم دیوار هایدرا معروف هستن فاتحشون خوانده میشه 

بعد به نظرتون کیا میمونن ؟

🤣

ماینرایی که دستگاهاشون پشیزی ارزش نداره + وارد کننده و دلال هایی که انبار انبار گرافیک .... جمع کردن وجیب خالی مردمی که با این قیمت ها توان خریدن حتی یک فلاپی هم ندارند

ویرایش شده توسط EHSANRF
خارج از قوانین فروم
لینک به دیدگاه

خدا لعنت کنه کسی که این بیت کوین رو ساخت وهمچنین ماینرهای که خون گیمرها رو توشیشه کردند واین بلا رو سر سخت افزار اوردند.ادم تو خواب این وضعیت رو نمیدید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...