رفتن به مطلب

پی پال و حساب یوتوب

Announces
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام چند سوال دارم که مینویسم لطفا اونایی که خودشون یوتوبرن با تجربه هستن هم راهنمایی بکنن

1-کدوم سایت ایرانی معتبرترین و امن ترین ساخت پی پال و حساب یوتوب دو درست میکنه؟ شنیدم خیلی از این حساب ها که بعضی سایت ها درست میکنن هکیه

2-قضیه چیه که بعضی سایت های درست کننده حساب یوتوب که بشه ازش درامد زایی کرد میگن  برای هر ویدیو ما 20%رو ور میداریم بعضی ها میگن 30% شنیدم میگن بخاطر مالیات هس درسته یا چی؟ 

3-اگه ساب یوتوب به 100k رسید یوتوب بخاد اون لوح تقدیر رو بفرسته ماکه ایران زندگی می‌کنیم چجوری میخواد اونو برامون بفرسته؟ خب میفهمه که حساب ما دروغینه اطلاعاتش

4-حساب پی پال  چجوری میشه باهاش از سایت های خارجی خرید کرد؟ این کارت ها فیزیکی که نیستن ها شنیدم میگن حساب پی پال هم هکی هم درست میکنن 

لینک به دیدگاه

دو سال پیش هم همین سوالا مطرح شد فعلا کسی جواب درستی براش نداره مگر خودت تست کنی بیای به اشتراک بزاری. 

ولی انگار وضع بهتر شده به قول شما دارن اکانت یوتیوب وریفای شده میفروشند....

قطعا به این صورته که اول به حساب طرف میره بعد میگن یه پی پالی چیزی بساز برات میفرستن. هیچ چیزیش مستقیم نیست و قطعا جای سوال داره! باید اعتماد کنی ...

اگر آشنا خارج داری از اونا استفاده کن.

لینک به دیدگاه

با حساب پی پال نمیتونین کانال یوتوب رو مانیتایز کنین و درآمد داشته باشین

نکته دوم شما شروع کنین هر موقع به شرایط مانیتایز رسیدین فکر این چیزارو میکنین نمیخواد الان به فکرش باشین

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

دو سال پیش هم همین سوالا مطرح شد فعلا کسی جواب درستی براش نداره مگر خودت تست کنی بیای به اشتراک بزاری. 

ولی انگار وضع بهتر شده به قول شما دارن اکانت یوتیوب وریفای شده میفروشند....

قطعا به این صورته که اول به حساب طرف میره بعد میگن یه پی پالی چیزی بساز برات میفرستن. هیچ چیزیش مستقیم نیست و قطعا جای سوال داره! باید اعتماد کنی ...

اگر آشنا خارج داری از اونا استفاده کن.

سلام یکی از استریمر های معرف که یوتوب و پی پال داره ازش پرسیدم شماره یه نفر رو دادکه برای خودشم ساخته مث اینکه خودم باس تست کنم.

در 54 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

با حساب پی پال نمیتونین کانال یوتوب رو مانیتایز کنین و درآمد داشته باشین

نکته دوم شما شروع کنین هر موقع به شرایط مانیتایز رسیدین فکر این چیزارو میکنین نمیخواد الان به فکرش باشین

درسته ولی آدم میترسه اینهمه تلاش کنه بعد یعو هکی از اب در بیاد و از قابلیت درامد زایی منبع بشه

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Announces گفته است :

درسته ولی آدم میترسه اینهمه تلاش کنه بعد یعو هکی از اب در بیاد و از قابلیت درامد زایی منبع بشه

شما قرار نیست از کسی اکانت بگیری اصلا

شما خودت یه اکانت یوتوب بساز کار رو شروع کن هر موقع به شرایط درآمدزایی رسیدی ( 4 هزار ساعت ویدیو و هزار تا ساب ) به خودم اصا پیام بده برات اوکی میکنم

تا وقتی به شرایط درآمد زایی نرسیدی وقتتو الکی سر این موضوع ها تلف نکن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

شما قرار نیست از کسی اکانت بگیری اصلا

شما خودت یه اکانت یوتوب بساز کار رو شروع کن هر موقع به شرایط درآمدزایی رسیدی ( 4 هزار ساعت ویدیو و هزار تا ساب ) به خودم اصا پیام بده برات اوکی میکنم

تا وقتی به شرایط درآمد زایی نرسیدی وقتتو الکی سر این موضوع ها تلف نکن

مرسی لطف داری درسته وقتمو نباید تلف کنم سر این موضوعات

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...