رفتن به مطلب

این 2 سیستم چقدر میرزن؟

Recommended Posts

سلام دوستان من میخواهم این دو سیستم رو بفروشم اگر ممکنه بگید چند میرزن:

1-vga:sapphire 6870 دارای یک سال گارانتی کمتر از 1.5 ماه استفاده شده

mb:msi 970 a-g45 دارای 3 سال گارانتی کمتر از 3 هفته استفاده شده

power:thunder bolt 850 80 plus gold دارای یک سال گارانتی کمتر از 1 ماه استفاده شده

cooler:transformer 3 دارای 1سال گارانتی فن کمتر از 2 ماه استفاده شده خمیر سیلیکن استفاده نشده

دو رم 2 گیگ جی اسکیل فرکانس 1333 یکی سری nq دیگری سری ns هردو گارانتی لایف تایم

cpu:amd phenom ll x4 965 be دارای 1.5 سال گارانتی(بدون فن استوک)

hdd: saegate 250 g

dvd rom: plextor

مانیتور:lg flatron l1752s کاملا سالم

کیبورد و موس a4tech

2-این سیتستم قدیمی اصلا کسی میخره؟

cpu :amd athlon xp 1100 mhz

mb:gigabyte ga-7zxe

ram:512 micron (ddr?)s

vga:nvidia riva tnt2 m64 256 mb

hdd:40g maxtor

monitor:dell (crt

قاب کیس-کیبورد و موس

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم اولت از 900 تا 1020

دومی هم که ارزش کلکسیون داره و به نظر من نفروش.(بدون شوخی میگم من جای شما بودم نمیفروختم ،مگه چقدر میخوان بخرن)مخصوصا اون تی ان تی و رم مایکرون و اتلون اکس پی.

لینک به دیدگاه

مرسی نمیشه حدود قیمت دومی رو بگین؟ مال یکی از فامیل هاست فکر کنم حدود 10-12 ساله داره خاک میخوره گفته شده مجانی بدی بره رد کن بره میخوام ببینم چقدره اگر قراره نگهش دارم پولشو بهش بدم از 30-40 تومن بیشتر میرزه؟

لینک به دیدگاه

میشه راهنماییم بفرمایید سیستم اول رو چند برای فروش بزارم 900 یا 1020 یا 1000 یا ...؟

لینک به دیدگاه

ببخشید این سیستمو http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=12297 زدن 1600000 تازه پاور.هارد.دیویدی رام.مانیتور.کیبورد.موس و کولر سیپیو ندارن و کارت من هم قوی تره یعنی قیمت سیپیو و مادر بورد ایشون 3-4 برابر مال من هست؟قیمت رو بالا زدن یا قیمت قطعاتشون بالا هست؟

لینک به دیدگاه

یک چیز خیلی عجیب در مورد این مادربورد گیگای قدیمی اینه که خروجی صداش حتی از کارت صدای hi-fi کریتیو هم بیشتره :wacko: برام خیلی جالب بود گفتم بگم شاید برای دیگر دوستان هم جالب باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به سوالاتتون دونه دونه پاسخ میدم :

1-سیستم دومی خونه پرش 40 تومان و در مینیمم 20 تومان اگر سالم باشه و کار کنه(بستگی داره اگر مانیتور دل 17 اینچ نقره ای و سالم باشه 20تا 30 تومان فقط پول اونه.اون سیستم 10 تا 15 هزار هاردش میارزه و 10-8 تومان هم رمش.

2-به مزایده گذاشتن قطعات سیستم خاص خودشو داره و هرکسی از یک روش استفاده میکنه.من خودم تو تکی فروختن تبحر دارم .سیستمی که یکجا 490 ناز میکردن.قطعاتش رو جداجدا 530 فروختم.اون 1020 هم برای کسی خوبه که الان دم دستت باشه و سیستم بخواد.الان ببری مغازه دار خونه پرش بهت میگه 800!؟به نظر من 900 منصفانه هست.باز تصمیم گیری با خودتون و اینکه از چند جا قیمت نوی قطعات رو در صورت موجود بودن بگیرید و باتوجه به تمیزی و کارکرد و گارانتی و متعلقات موجود 25 تا 30 درصد از نوش کم کنید.

3-اون سیستم رو قیمتشو بالا زده ولی 350 تومان فقط پردازندش هست.قیمت نوی اون و سال پیش!؟

4-خروجی مهم نیست کیفیت خیلی مهم تره به نظر من.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1-vga:sapphire 6870 235.....255

mb:msi 970 a-g45 115.....125

power:thunder bolt 850 80 plus gold دارای یک سال گارانتی کمتر از 1 ماه استفاده شده

cooler:transformer 3 25.....35

دو رم 2 گیگ جی اسکیل فرکانس 1333 یکی سری nq دیگری سری ns هردو گارانتی لایف تایم

30.....40

.

cpu:amd phenom ll x4 965 be 170......190

hdd: saegate 250 g 30....45

dvd rom: plextor 15....18

lg flatron l1752s 65....85

کیبورد و موس a4tech

2-این سیتستم قدیمی اصلا کسی میخره؟

cpu :amd athlon xp 1100 mhz

mb:gigabyte ga-7zxe

ram:512 micron (ddr?)s

vga:nvidia riva tnt2 m64 256 mb

hdd:40g maxtor

monitor:dell (crt

قاب کیس-کیبورد و موس

ممنون

60....80

درود قیمتها رو حداقل و حداکثر واستون زدم

لینک به دیدگاه

به نظرم سیستم اولی 1 تومن میتونی راحت بفروشی ولی دومی کلکسیون

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی خوب تمام دوستان

ببخشید این مانیتور دل و این چند قطعه را به نظرتون چند میخرن؟(همه سالم سالم هستند)

fkhehfhxhxz7jhogce3n_thumb.jpg

26m6y762nh6krd3get67_thumb.jpg

nzs4jwpiii1czsqor80p_thumb.jpg

ro6p1ek59xmmstuut20h_thumb.jpg

3sztr0rnwsmugi2uspn_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان میشه قیمت حدودی این سیستم رو بفرمایید:

cpu:athlon 631 x4 2.6 یک روز کارکرده تا 2014 گارانتی ماتریس داره وقدرتش هم به اندازه 965(سیپیو قبلی من)هست و دماشم بسیار پایینه فن استوک استفاده نشده.کنترلرشم فوق العادس

main:msi a75-g35 یک روز کارکرده تا 2015 گارانتی ماتریس داره و تمامی متعلقات موجوده MSI USA – Mainboard - A75A-G35

ram:adata gaming xpg 2*4g 2000 cl9 یک روز کارکرده کاملا نو هست گارانتی لایف تایم انفورماتیک هستhttp://www.adata-group.com/index.php...piid=90&lan=en

vga:sapphire 6870 کاملا سالم هست یکسال گارانتی الماس داره و تمامی متعلقاتشم موجوده فن وسط هم هست Sapphire Technology Web Site

hdd:seagate 250g

power:thunderbolt 850 80plus gold دارای یکسال گارانتی کاملا سالم پاور فوق العاده ای هست توانایی خروجی 1000 وات در مدت زمان معینی رو هم داره تمامی جعبه و متعلقاتشم موجوده850W >> Thunderbolt Series >> THORTECH

case:thermaltake vk9001(element t فول تاور هست بسیار تمیز بدون حتی یک خش خودم هم یک فن 23 سانتی کولر مستر و 2 فن 14 سانتی گرین بهش اضافه کردم جعبه و تمام متعلقاتش هستhttp://www.thermaltake.com/products-...?id=C_00001438

dvd romtonguesmiley.gifplextor px-880sa کاملا سالم جعبه و متعلقات همه موجوده

cpu cooler:transformer دارای یکسال گارانتی فن جعبه و متعلقاتش همه موجوده

monitor:lg l1752s بدون حتی یک پیکسل سوخته تمامی جعبه و متعلقاتش هم هست

کیبورد و موس وایرلس a4tech کاملا سالم بدون جعبه

کیبورد سیم دار a4tech دارای ورودی خروجی هدفون-میکروفون-usb

مودم زایکسل ساده کاملا سالم دارای 1سال گارانتی تمامی جعبع و متعلقات موجوده

پرینتر کنون ip1200 کاملا سالم جعبه و تمامی متعلقات موجوده دارای 70% جوهر

میز کامپیوتر تمام mdf بسیار شیک کاملا سالم

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان کسی حدود قیمتشو نمیدونه؟یه راهنمایی قیمت کف بازار برای این قطعات و لوازم حدود 1900 در میاد

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

دوستان کسی نظری نداره؟!

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...