رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید نوت بوک

Kamy4r
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام یک نوت بوک تا 1600-1700 بخرم نظر خودم رویHP Pavilion DV6 - 6C50 هست نظر شما چیه؟در این رنج قیمت چه نوت بوکی خوبه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه

راستی 90 درصد برای بازی میخواهم :D 10 درصد برای برنامه نویسی و کار های سنگین

لینک به دیدگاه

اگر برای بازی میخوای ، اصلا نوت بوک نخر . چون قویترینشون هم به درد بازی نمیخورن و از دسکتاپ ها خیلی ضعیفترن . ولی اگر اصرار داری ، تا این قیمت MSI GE620 DX plus با قیمت 1700 هست با گارانتی ماتریس و کانفیگ خیلی خوب . بهتر از این مورد تا این قیمت گیر نمیاری . این هم کانفیگش :

Intel® Core i7-2670QM 2 up to 2.9Ghz 6M 5GT/S

8GB DDR3

750GB

Nvidia GeForce GT 635M & Intel HD 3000

LED15.6 inch 1366x768

2.4Kg

لینک به دیدگاه

ممنون- ببخشید gt635 m از AMD Radeon HD 7690M XT (2 GB DDR5 dedicated) ضعیف تر نیست؟

لینک به دیدگاه

نه . تو لینک زیر مقایسه رو ببین :

http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-7690M.67737.0.html

635 حدود 4 درصد قویتره .

تو این لینک هم گفتن که 635 بهتره :

http://www.tomshardware.com/forum/350115-33-radeon-7690m-gt555m

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خوبی داداش ؟ من با حرف حامد عزیز موافقم / نوت بوک برا بازی خوب نیست / نمیدونم کلاً کم میاره در برابر دسکتاپ / من خودم MSI GE620DX PLUS دارم / هفته پیش هم دوستم یکی از این Asus G74SX اگه اشتباه نکنم گرفت / من هم قبلاً فکر میکردم این دیگه برا بازی هستش کار درسته / ولی دیدم نه بابا بازم در مقابل دسکتاپ کم میارن اولین موردی هم که به دیدت میاد دماش هست / نزدیک به 4 تومن داد بهش با کلی خرت و پرتش / ولی عملاً دیدم ارزش 4 تومن رو نداشت /

نمیگم کلاً بد هستش نباید گرفت / میشه بهاش بازی کرد ولی نه دیگه مثل دسکتاپ 7-8 ساعت پشتش بشینی / نهایت کارکردت باید بشه 2 ساعت / واقعاً داغ میکنن/ منکه دلم نیومد زیاد اذیتش کنم لب تاپ رو /

بازم امری باشه در خدمتم/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از قدیم گفتند با جناق خیش وقوم نمیشه لپ تاپ هم کامپیوتر نمیشه

لینک به دیدگاه

ممنون از تمامی دوستان به خاطر راهنمایی های خوبشون @};-

لپ تاپ msi بیشتر از 20-30 درصد از این سیستم ضعیف تره؟(مخصوصا گرافیک و سیپیو)

cpu:amd phenom ll 965 be

vga:sapphire 6870

mb:msi 970a-g45

ram:4g ddr3 1333 gskill

power:thunderbolt 850 80plus gold

توی اون لینکی که اقا حامد داده بودن کارت گرافیک لپ تاپ(نمیدونم msi بود یا hp) در mw3 در حداکثر تنظیمات 15 فریم داده بود مال من 250 فریم میده!یعنی اینقدر ضعیف تره؟

اصلا به نظر شما میرزه سیستم بالا رو بفروشم و لپ تاپ بخرم؟(به خاطر جابه جایی)

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

سیستم شما شاید تا 50 درصد بهتر از لپ تاپ هم باشه . اگر این اندازه نباشه 30 درصد بهتر رو حتما هست . البته در مجموع . ولی گرافیکش خیلی بیشتر از اینها قویتره . شاید 100 درصد قویتر باشه .

اگر لپ تاپ رو برای بازی میخوای بگیری ، نه نمیارزه . ولی اگر برای کارهای دیگه میخوای بگیری و میخوای جا به جا کنی سیستم رو ، آره . میارزه .

اینی که میگم نظر شخصی منه . هر کسی که میخواد لپ تاپ بگیره ، 2 تا دلیل براش موجه هست . یکی کمبود فضا برای کار و دومی جا به جایی سیستم . هیچ دلیل منطقی دیگه ای برای خرید لپ تاپ وجود نداره . چون اگر این دو دلیل نباشن ، با هزینه یک لپ تاپ میشه کامپیوتر دسکتاپ با دو برابر قدرت همون لپ تاپ تهیه کرد .

لینک به دیدگاه

مرسی یک سوال دیگه:نوت بوکی با این قیمت پیدا نمیشه که کارت 6870 یا یکی از کارت های کلاس 1 سایت http://www.notebookc...0M.67737.0.html رو داشته باشه؟

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم شما شاید تا 50 درصد بهتر از لپ تاپ هم باشه . اگر این اندازه نباشه 30 درصد بهتر رو حتما هست . البته در مجموع . ولی گرافیکش خیلی بیشتر از اینها قویتره . شاید 100 درصد قویتر باشه .

اگر لپ تاپ رو برای بازی میخوای بگیری ، نه نمیارزه . ولی اگر برای کارهای دیگه میخوای بگیری و میخوای جا به جا کنی سیستم رو ، آره . میارزه .

اینی که میگم نظر شخصی منه . هر کسی که میخواد لپ تاپ بگیره ، 2 تا دلیل براش موجه هست . یکی کمبود فضا برای کار و دومی جا به جایی سیستم . هیچ دلیل منطقی دیگه ای برای خرید لپ تاپ وجود نداره . چون اگر این دو دلیل نباشن ، با هزینه یک لپ تاپ میشه کامپیوتر دسکتاپ با دو برابر قدرت همون لپ تاپ تهیه کرد .

البته دلیل سوم هم می تونه مصرف برق باشه الان یدونه لپ تاپ تقریبا کمتر از نصفه یدونه pcبا همون کانفیگ مصرف داره

لینک به دیدگاه

مرسی یک سوال دیگه:نوت بوکی با این قیمت پیدا نمیشه که کارت 6870 یا یکی از کارت های کلاس 1 سایت نوت بوک رو داشته باشه؟

اونهایی که کارتهای کلاس 1 رو دارن ، سری گیم محسوب میشن و قیمتشون از 3 میلیون تومان بیشتره .

لینک به دیدگاه

البته دلیل سوم هم می تونه مصرف برق باشه الان یدونه لپ تاپ تقریبا کمتر از نصفه یدونه pcبا همون کانفیگ مصرف داره

این هم هست ولی فقط برای کسانی که نیازشون با سیستم هایی مثل اونها بر طرف میشه . هرچقدر سیستم مصرف کمتری داشته باشه قدرت کمتری هم داره . البته تو یک نسل از سخت افزار نه نسل های تفاوت .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان نظرتون در باره ی این لپ تاپ سونی چی هست 91-vpcse17؟

ببخشید یک سوال دیگه این نوت بوک هایپر تریدینگ داره؟وقتی هایپر تریدینگ روشنه از باطری بیشتر مصرف میشه؟از کجا میشه فهمید نوت بوکی هایپر تریدینگ داره؟

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...