رفتن به مطلب

نویز دادن پاور گرین

ariarko
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده یه پاور گرین دارم مدل 1050w  چند روز قبل یه نویز ریزی از توش در اومد چنتا دست زدم توش درست شد الا باز این صدا داد کیس تکون میدادم میرفت اما باز میومد ولی یهو خودش قطع شد کسی میدونه مشکل چیه قطعه های دیگه خراب نکنه الانم خیلی گرون شده همش 1 سال نیست استافاده میکنم 

حس میکنم لرزش داره الا باز صدا داد بالا کیس رو قشار میدادم صدا میرفت شاید صدا گیر که پاور گزاشتم توش خراب شده همون خزه کیس green z2 hero plus

لینک به دیدگاه

ممکنه صدای کویل واین باشه. چیزی نیست. زورتو بزن شاید گارانتی عوض کنه. معمولا مشاهده کردم وقتی که پاور برای سیستمت زیاده! کلا روی آندر لود اور لود. یا بعضا حالت عادی امکان داره صداش در بیاد.

همه نوع پاوری ممکنه براش رخ بده. راه حل من طی این چند سال این بود که کیسو گذاشتم روی زمین خیالمو راحت کردم. صداش دمپ تر میشه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

ممکنه صدای کویل واین باشه. چیزی نیست. زورتو بزن شاید گارانتی عوض کنه. معمولا مشاهده کردم وقتی که پاور برای سیستمت زیاده! کلا روی آندر لود اور لود. یا بعضا حالت عادی امکان داره صداش در بیاد.

همه نوع پاوری ممکنه براش رخ بده. راه حل من طی این چند سال این بود که کیسو گذاشتم روی زمین خیالمو راحت کردم. صداش دمپ تر میشه.

حالا دستمال تا زدم گذاشتم زیر پایه کیس صداش رفت تشکر از راهنمایت خیالمو راحت کردی ❤️🌺

لینک به دیدگاه

احتمالا صدای کویل وان هست ، اگر گارانتیش تموم شده یا براتون فرقی نمیکنه ، بازش کن با بلور تمیزش کن ، خاک گرفته باشه پاور صدا میده (اگرم از فن بود که یه روغن کاریش کنی حله مشکلش)

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

احتمالا صدای کویل وان هست ، اگر گارانتیش تموم شده یا براتون فرقی نمیکنه ، بازش کن با بلور تمیزش کن ، خاک گرفته باشه پاور صدا میده (اگرم از فن بود که یه روغن کاریش کنی حله مشکلش)

تکر فراوان جناب در حال حاضر یه دستمال زیر پایه کیس گزاشتم رفتم باید 1 روز تست کنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...