رفتن به مطلب

سوال در مورد توان پاور 750 وات

Recommended Posts

با سلام دوستان 

بنده قصد جمع اوری چند گرافیک برای ماین رو دارم 

یک پاور 750 وات مدل کولر مستر نیمه ماژولار با 4 خروجی 8 پین رو دارم 

میخواستم بدونم این پاور توانایی کشش چند گرافیک RX 580 رو داره؟

و اینکه میشه از هر پاوری برای افزایش وات و اتصال دو گانه به مادربورد استفاده کرد؟

e02cf1.jpg

1ec6e5.jpg

ee876b.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ABDEMOHAMMAD گفته است :

با سلام دوستان 

بنده قصد جمع اوری چند گرافیک برای ماین رو دارم 

یک پاور 750 وات مدل کولر مستر نیمه ماژولار با 4 خروجی 8 پین رو دارم 

میخواستم بدونم این پاور توانایی کشش چند گرافیک RX 580 رو داره؟

و اینکه میشه از هر پاوری برای افزایش وات و اتصال دو گانه به مادربورد استفاده کرد؟

e02cf1.jpg

1ec6e5.jpg

ee876b.jpg

اگر بایوس رو ماد کنی و اندرولتش کنی میتونی به 75 تا 80 وات هم واسه هر کدوم برسی از اونجا رایزر ها مقدار کمی برق مصرف میکنن واسه کنترلر و برق سی پی یو و برد و حافظه رو هم داریم باید بتونی شش تارو بدون مشکل روشن کنی

دقت کن اون 75 تا هشتاد چیزیه که نرم افزار میگه و دقیق نیست بهتره فرض رو بذاری بر همون 100 وات در بهترین حالت و 150 وات اضفه میاد یه پردازنده سلرون بخر که برق زیادی نکشه برای حافظه هم میتونی اصلا از هارد یا اس اس دی استفاده نکنی و هایو او اس رو بصورت لایو روی یو اس بی اجرا کنی

در اخر اینکه اگر به 5700 اکس تی دسترسی داری همونو بخر هشریتش دو برابره و مصرف برقش هم خیلی عالیه با اندولت کردن میتونی به همون 100 وات برسی هزینه های جانبی مثل خرید کابل و رایزر و ساخت ریگ هم کم میشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

اگر بایوس رو ماد کنی و اندرولتش کنی میتونی به 75 تا 80 وات هم واسه هر کدوم برسی از اونجا رایزر ها مقدار کمی برق مصرف میکنن واسه کنترلر و برق سی پی یو و برد و حافظه رو هم داریم باید بتونی شش تارو بدون مشکل روشن کنی

دقت کن اون 75 تا هشتاد چیزیه که نرم افزار میگه و دقیق نیست بهتره فرض رو بذاری بر همون 100 وات در بهترین حالت و 150 وات اضفه میاد یه پردازنده سلرون بخر که برق زیادی نکشه برای حافظه هم میتونی اصلا از هارد یا اس اس دی استفاده نکنی و هایو او اس رو بصورت لایو روی یو اس بی اجرا کنی

در اخر اینکه اگر به 5700 اکس تی دسترسی داری همونو بخر هشریتش دو برابره و مصرف برقش هم خیلی عالیه با اندولت کردن میتونی به همون 100 وات برسی هزینه های جانبی مثل خرید کابل و رایزر و ساخت ریگ هم کم میشه

متشکر خیلی کمک کردین

من فکر میکردم برای 4 تا کارت هم به مشکل میخورم ولی حالا مطمئن شدم مرسی ازتون

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام منم دقیقا همین پاور رو دارم اما 650 وات 

دوتا گرافیک بهش وصل کردم همش کابلهای ساتا رایزر رو ذوب میکنه بنظرتون مشکل از پاوره یا کابل ها مشکل دارن

کابل ها فابریک خود پاور هستن

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Isaac_j گفته است :

سلام منم دقیقا همین پاور رو دارم اما 650 وات 

دوتا گرافیک بهش وصل کردم همش کابلهای ساتا رایزر رو ذوب میکنه بنظرتون مشکل از پاوره یا کابل ها مشکل دارن

کابل ها فابریک خود پاور هستن

کابل ها فابریکن؟

برای وصل کردن برق به رایزر از تبدیل ساتا به شش پین استفاده میکنی یا مولکس؟

رایز های چه مدلی هستن از کجا خریدی؟

لینک به دیدگاه

بستگی به مدل کارت داره و کیفیت کابل ها داره ولی اگر کارت متوسط به بالا داری بجای استفاده از ساتا و مولکس از 6 پین پی سی ای اکسپرس استفاده کن چون هرکدوم یه مقداری برق میکشن ساتا ها باید حدود 50 وات باشه و مولکس بسته به نوعش داره 75 وات ولی پی سی ای اکسرس تا 190 وات هم میکشه اگر ذوب میشن ازشون استفاده نکن و از 6 پین استفاده کن هیچقوت یه رشته سیم رو به بیشتر از دو تا کارت گرافیک وصل نکن اگر کارت گرافیکت خیلی پر مصرفه مثل وگا 64 یا 1080ti بجای استفاده از یه تبدیل که دو سر هشت پین داره از دو تا هشت پین جدا استفاده کن از سیم های خود رایزر ها استفاده نکن همه رایزر هایی که میان ایران معلوم نیست کجا تولید شدن ریسک خرید رایزر دست دوم رو به جون نخر اینا بیشتر از دو سال کار نمیکنن

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

بستگی به مدل کارت داره و کیفیت کابل ها داره ولی اگر کارت متوسط به بالا داری بجای استفاده از ساتا و مولکس از 6 پین پی سی ای اکسپرس استفاده کن چون هرکدوم یه مقداری برق میکشن ساتا ها باید حدود 50 وات باشه و مولکس بسته به نوعش داره 75 وات ولی پی سی ای اکسرس تا 190 وات هم میکشه اگر ذوب میشن ازشون استفاده نکن و از 6 پین استفاده کن هیچقوت یه رشته سیم رو به بیشتر از دو تا کارت گرافیک وصل نکن اگر کارت گرافیکت خیلی پر مصرفه مثل وگا 64 یا 1080ti بجای استفاده از یه تبدیل که دو سر هشت پین داره از دو تا هشت پین جدا استفاده کن از سیم های خود رایزر ها استفاده نکن همه رایزر هایی که میان ایران معلوم نیست کجا تولید شدن ریسک خرید رایزر دست دوم رو به جون نخر اینا بیشتر از دو سال کار نمیکنن

رایزرها مشکلی ندارن چون یه پاور دیگه هم دارم و دوتا گرافیک روش نصبه

برای پاور دوم کابل های ساتا رو به خروجی پایین نوشته hdd/sata که تو عکس مشخصه وصل میکنم 

بنظرم این خروجی ها برای ساتا ضعیف هستن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...