رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید از ایسام و واسطه لیون

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان برای یکی از دوستام میخوان قطعه بخرم ولی ایشون پولش نقد نیست و میخواد هر ماه حدود دو تومن خرج کنه نظر دارم 9100 اف یه مادربرد 310mk رم هشت و یه گرافیک حداقلی در حد 1050 بخرم دونه دونه و دست دوم توی ایسام بعضی قیمت ها خوب هستن ولی میخوام بدونم شرایط واسطه ها و برگشت  دادن کالا چی هست؟

چقدر مهلت تست داریم؟

اگر کالا ایراد دار باشه و قبل از تموم شدن مهلت تست برگشت بدیم ایا ایسام بی قید شرط قبولش میکنه یا دو دوره بازی در میاره؟

کالا رو برگشت دادیم پول کی برگشت میخوره؟

در مورد واسطه لیون هم همین سوال هارو دارم میدونم لیون خودش تست میکنه ولی ما پول رو بریزیم و بعد بعد از تست مشخص بشه کالا ایراد داره اونوقت پول کی گیر من میاد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مهلت تست ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت هست

تو ایسام کالا ایراد داشته باشه باید شکایت کنید شکایت هم نهایت باید ۷۲ ساعت به نتیجه برسه در غیر اینصورت خود ایسام قضاوت میکنه

اگر کالا مشکل داشته باشه ایسام میگه برگشت بزن هزینه برگشت هم با فروشنده هست

بعد از برگشت و دریافت کالا توسط فروشنده پول شما تو حساب ایسامتون میاد که اونم بعد از ۲۴ ساعت قابل برداشت هست

که این پرسه شاید بالای ۲ هفته طول بکشه

تو لیون هم من یک کالا خریدارم بعد از دو هفته تحویل گرفتم

حالا شکایت بکنی بخوای پولت رو بگیری خدا میدونه چقدر طول بکشه

لینک به دیدگاه

توی ایسام یک گوشی خریدم بعد از 10 روز به دستم رسید

که پنلش تعویضی بود و شاید هیچکی هم دقیق نمیشد اما چون دوتا گوشی دیگه لنگه همون داشتم به فروشنده گفتم و زیر بار نرفت هی میگفت داری بهانه میاری 

تا اینجا یک هفته دیگه هم طول کشید بعد تو سایت شکایت کردم و اونا ازم فیلم و عکس خواستن و بررسی و رای دادنش هم یک هفته دیگه زمان برد

حالا گفته بودن هزینه پستی برگشت کالا رو فروشنده بزنه به حساب من که این کارو نکرد اخرش خودم خسته شدم و با هزینه خودم ارسال کردم پشتیبانی سایت هم گفت فقط برسه دستش به ما زنگ بزن تا پولت رو برگردونیم چون جواب تماس نمیداد و با پشتیبانی سایت هم به کل کل شده بود

خلاصه از زمان خرید تا برگشت پول حدود 40 روزی زمان برد

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، amirarsalan76 گفته است :

توی ایسام یک گوشی خریدم بعد از 10 روز به دستم رسید

که پنلش تعویضی بود و شاید هیچکی هم دقیق نمیشد اما چون دوتا گوشی دیگه لنگه همون داشتم به فروشنده گفتم و زیر بار نرفت هی میگفت داری بهانه میاری 

تا اینجا یک هفته دیگه هم طول کشید بعد تو سایت شکایت کردم و اونا ازم فیلم و عکس خواستن و بررسی و رای دادنش هم یک هفته دیگه زمان برد

حالا گفته بودن هزینه پستی برگشت کالا رو فروشنده بزنه به حساب من که این کارو نکرد اخرش خودم خسته شدم و با هزینه خودم ارسال کردم پشتیبانی سایت هم گفت فقط برسه دستش به ما زنگ بزن تا پولت رو برگردونیم چون جواب تماس نمیداد و با پشتیبانی سایت هم به کل کل شده بود

خلاصه از زمان خرید تا برگشت پول حدود 40 روزی زمان برد

اینجوری فایده نداره باید سیستم دقیقتر باشه بعد از سفارش هزینه رو نگه دارن و در 24 تا 48 ساعت مهلت پول رو نگه دارن و به فروشنده ندن اگر خواستی مرجوع کنی بعد از تایید جنس رو میفرتی واسه خود ایسام نه فروشنده و بعد هزینه پست رو از پول کالا کم کنن هم پول رو و هم کالا رو تحویل فرشونده بدن این فرایند هم باید کمتر از یه هفته طول بکشه غیر ازین باشه توی اون مدت چهل روز یا حتی بیشتر پولت بی ارزش میشه

همچنان منتظر نظر عزیزان درباره واسطه لیون هستم بلاخره تا به مشکل نخوری برخورد واقعی رو متوجه نمیشی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

واسط لیون 100برابر بدتر از ایسامه.

یکم بیشتر توضیح میدی؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

اینجوری فایده نداره باید سیستم دقیقتر باشه بعد از سفارش هزینه رو نگه دارن و در 24 تا 48 ساعت مهلت پول رو نگه دارن و به فروشنده ندن اگر خواستی مرجوع کنی بعد از تایید جنس رو میفرتی واسه خود ایسام نه فروشنده و بعد هزینه پست رو از پول کالا کم کنن هم پول رو و هم کالا رو تحویل فرشونده بدن این فرایند هم باید کمتر از یه هفته طول بکشه غیر ازین باشه توی اون مدت چهل روز یا حتی بیشتر پولت بی ارزش میشه

همچنان منتظر نظر عزیزان درباره واسطه لیون هستم بلاخره تا به مشکل نخوری برخورد واقعی رو متوجه نمیشی

پول به فروشنده داده نشده بود و دست خوده سایت بود ولی میگفتن تا فروشنده کالا رو تحویل نگیره به شما برگشت نمیدیم پول رو 

10 روز تا دریافت کالا/یک هفته کل کل با فروشنده/یک هفته رای دادن سایت/یک هفته منتظرشدم تا هزینه پستی بازگشت کالا رو بزنه فروشنده به حسابم که نزد

نزدیک یک هفته ام تا بسته رسید به شهر فروشنده و بعدش زنگ زدم به پشتیبانی سایت تا پولمو توی اکانتم ازاد کنن

لینک به دیدگاه

تا مادامی که سیستم واسطه چیزی مشابه سایت ایبی نشه مشکلات حل نمیشه

برای معامله داخل سایت لیون هم توصیه میکنم از کاربران معتبر استفاده کنید ( و نه خود واسطه رسمی سایت)

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

یکم بیشتر توضیح میدی؟

مکانیزم سایت ایسام با لیون مقایسه کنید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز از ایسام نخر خیلی راحت سرت کلاه گذاشته میشه طرفم زیر بار نمیره ، کارت ماین شده واست میفرستن ، مادربرد مشکل دار میفرستن ، یعنی ریسکش زیاده ، استرس داره  

لینک به دیدگاه

ایسام سایت خوب و مورد اعتمادی هست فقط از فروشنده هایی که امتیاز ندارن یا امتیازشون پایینه چیزی نخر

الباقی هم برو توی پروفایلشون ببین چقدر مردم راضی یا ناراضی بودن ازش و چی گفتن...

ایسام همیشه طرف خریدار هست از این بابت خیالت راحت باشه

ویرایش شده توسط sajad-tnt
لینک به دیدگاه

ایا فروشنده در ایسام میتونه تعیین کنه که کالا مربجوع بشه یا خیر؟ از کجا میشه فهمید در متن ذکر میشه یا اینکه برچسبی چیزی کنارش میخوره

صرفا جهت دونستن یه مادربرد معیوب بود طرف گفت به علت معیوب بودن مرجوعی و برگشت پول نداریم مشکل برد هم این بود که روشن میشه میشه ولی تصویر نمیده خریدار با این مسئله مشکلی نداره و با دونستن مشکل کالا این رو خریداری میکنه ولی اگر مشکل ازین بیشتر باشه باز هم نمیشه برگشتش داد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...