رفتن به مطلب

مشکل نمایش Intel UHD در دیوایس منیجر

ParsaEs
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یک لپ تاپ دارم که Intel Core I7-8750H داره، این مدل قاعدتا از گرافیک آنبورد باید پشتیبانی بکنه UHD 630 ولی این فعال نیستش و توی دیوایس منیجر هم نشون داده نمیشه، توی بایوس هم چیزی پیدا نکردم براش 

کسی میتونه در این باره راهنمایی کنه؟

همه درایور ها آپدیت هستش، ویندوز هم تازه ریست کردم از اول نصب کردم همه درایور هاش رو

image.png

image.thumb.png.c4b10617d70eb28038426ab594b26304.png

لینک به دیدگاه

بسته به نوع لپتاپ راهکارهای متفاوتی میتونه برای فعال کردن گرافیک آنبرد وجود داشته باشه. لطف کنید مدل لپتاپ رو بنویسید

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

بسته به نوع لپتاپ راهکارهای متفاوتی میتونه برای فعال کردن گرافیک آنبرد وجود داشته باشه. لطف کنید مدل لپتاپ رو بنویسید

Omen 15 dc-1707nz

لینک به دیدگاه

در در 20 اسفند 1399 در 16:48، ParsaEs گفته است :

Omen 15 dc-1707nz

743522451_Screenshot_2018-10-26ReHpomenlaptopislagging.png.52d45d40c67b1305b22b7feef04ee4f5.png

Go to NVIDIA Control Panel 3D Settings->Manage 3D Settings Tab, under Global settings and select Integrated graphics , under the "preferred graphics processor" option.

Use the following steps to adjust graphics processor preferences.

1. Right click on the desktop and select NVIDIA control panel.
  2. Select Manage 3D settings.
  3. Click Global Settings.
    Note: To change settings for an individual program, select Program Settings instead of Global Settings.
  4. Select your preferred graphics processor:
    • Auto-Select – Provides a balance between performance and power savings.
    • High-performance NVIDIA processor – Provides optimal performance.
    • Integrated graphics – Provides optimal power savings.
  5. Under Settings, you can adjust the settings for each feature to meet your needs.
  6. Click Apply to save your changes.

نتیجه  رو اینجا هم بنویسید ممنون

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

743522451_Screenshot_2018-10-26ReHpomenlaptopislagging.png.52d45d40c67b1305b22b7feef04ee4f5.png

Go to NVIDIA Control Panel 3D Settings->Manage 3D Settings Tab, under Global settings and select Integrated graphics , under the "preferred graphics processor" option.

Use the following steps to adjust graphics processor preferences.

1. Right click on the desktop and select NVIDIA control panel.
  2. Select Manage 3D settings.
  3. Click Global Settings.
    Note: To change settings for an individual program, select Program Settings instead of Global Settings.
  4. Select your preferred graphics processor:
    • Auto-Select – Provides a balance between performance and power savings.
    • High-performance NVIDIA processor – Provides optimal performance.
    • Integrated graphics – Provides optimal power savings.
  5. Under Settings, you can adjust the settings for each feature to meet your needs.
  6. Click Apply to save your changes.

نتیجه  رو اینجا هم بنویسید ممنون

دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون ولی همچین آپشنی وجود نداره اصلا برای من که بخوام از بین اتوسلکت انتخاب کنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون ولی همچین آپشنی وجود نداره اصلا برای من که بخوام از بین اتوسلکت انتخاب کنم

بنابراین این تاپیک:

https://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Video-Display-and-Touch/Integrated-Intel-Graphics-GPU-disabled-by-factory/m-p/7189113#M195916

اثبات میکنه که شرکت hp به صورت کارخانه ای فعال شدن گرافیک داخلی پردازنده رو روی یک سری لپتاپ ها غیرفعال کرده که شامل لپتاپ شما هم میشه. دقت کنید که بودن درایور گرافیک اینتل در بخش دانلود مدل لپتاپ شما در سایت HP دلیل بر این نیست که شما قادر به فعال کردن گرافیک داخلی هستید... 

پاسخی که نشون میده در حال حاضر حالت سوئیچیبل فقط در گرافیک های 1050 وجود داره:

https://h30434.www3.hp.com/t5/Gaming-Notebooks/Hp-Omen-Integrated-Graphic-Problem/m-p/7193590#M20029

پ.ن:

این اشتباه بزرگ از طرف hp اشتباه نابخشودنی هست که متاسفانه گریبان شما رو هم گرفت. از شرکت hp بعید بود با این حال کاربران ابراز امیدواری کردن که در آینده اچ پی یه فکری به این مشکل بکنه امیدواری که به نظر میرسه هرگز واقعی نشه...

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

بنابراین این تاپیک:

https://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Video-Display-and-Touch/Integrated-Intel-Graphics-GPU-disabled-by-factory/m-p/7189113#M195916

اثبات میکنه که شرکت hp به صورت کارخانه ای فعال شدن گرافیک داخلی پردازنده رو روی یک سری لپتاپ ها غیرفعال کرده که شامل لپتاپ شما هم میشه. دقت کنید که بودن درایور گرافیک اینتل در بخش دانلود مدل لپتاپ شما در سایت HP دلیل بر این نیست که شما قادر به فعال کردن گرافیک داخلی هستید... 

پاسخی که نشون میده در حال حاضر حالت سوئیچیبل فقط در گرافیک های 1050 وجود داره:

https://h30434.www3.hp.com/t5/Gaming-Notebooks/Hp-Omen-Integrated-Graphic-Problem/m-p/7193590#M20029

پ.ن:

این اشتباه بزرگ از طرف hp اشتباه نابخشودنی هست که متاسفانه گریبان شما رو هم گرفت. از شرکت hp بعید بود با این حال کاربران ابراز امیدواری کردن که در آینده اچ پی یه فکری به این مشکل بکنه امیدواری که به نظر میرسه هرگز واقعی نشه...

همچین مسئله ای خیلی هم مهمی نیست، کارت گرافیک ایشون MAX Q هست که مصرف برق بسیار پایینی داره، عملا استفاده از UHD برای اینکه لپ تاپ از کارت اصلی استفاده نکنه تا باطری بیشتر مصرف نشه اما با وجود Max-Q Design دلیلی برای نگرانی وجود نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...