رفتن به مطلب

فروش GTX 1060 Gaming X+ 6GB ناقابل 12500ت همراه با تخفیف

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگه میتونید  رو بازی اپکس لیجن تست کنید

چون دقیقا یه 580 gaming x ممری سامسونگ تو همین فروم خریدم  تاپیک هم هست  همینننن آرتیفکت میزد دقیقا !!!!

هنوزم دارمش یه بار فروختمش مشتری هیچ مشکلی نداشت فقط تو اپکس لیجن کرش میکرد بعد نیم ساعت مجبور به مرجوعی شدم فرستادم تعمیر گفتن حتما ممری مشکل داره  دیگه بیخیال تعمیر و درد سر شدم برای یه بازی دارم ازش استفاده میکنم یک ساله ب غیر از اپکس لیجن مشکلی نداره شاید نزدیک 30 تا بازی تست کردم همه اوکی فقط همین

لینک به دیدگاه

در در 7 فروردین 1400 در 13:28، pouyanjon گفته است :

اگه میتونید  رو بازی اپکس لیجن تست کنید

چون دقیقا یه 580 gaming x ممری سامسونگ تو همین فروم خریدم  تاپیک هم هست  همینننن آرتیفکت میزد دقیقا !!!!

هنوزم دارمش یه بار فروختمش مشتری هیچ مشکلی نداشت فقط تو اپکس لیجن کرش میکرد بعد نیم ساعت مجبور به مرجوعی شدم فرستادم تعمیر گفتن حتما ممری مشکل داره  دیگه بیخیال تعمیر و درد سر شدم برای یه بازی دارم ازش استفاده میکنم یک ساله ب غیر از اپکس لیجن مشکلی نداره شاید نزدیک 30 تا بازی تست کردم همه اوکی فقط همین

سلام و عرض تبریک سال نو. حدود نیم ساعت بازی کردم Apex Legends رو؛ از آرتیفکت خبری نبود. شاید بهتره یادآور بشم که فقط هنگام Sign out آرتیفکت داره.

ویرایش شده توسط Rasoul.A
لینک به دیدگاه

قیمت: 12500ت. هزینه‌ی استفاده از واسطه‌ی لیون و همچنین هزینه‌ی ارسالش، عیدی ناچیز بنده به شما 💐

لینک به دیدگاه

سلام بر شما 💐

روی سیستم‌عامل دیگری تست کردم و تا این لحظه، خبری از آرتیفکت نبوده.

با گوشی Xiaomi Mi 9T Pro 128GB کارکرده و کاملا سالم و تر و تمیز هم معاوضه دارم + 5ت دریافتی.

حالا گوشی مشابه و در همین حد هم اگر داشتید، حتی اگر Xperia Pro هم بود، میتونید بپیشنهادیدش و بنده میفکرمش! ^_^

بعد از28~27 سال، یه گوشی درست و حسابی بخریم بلکه! ^_^

لینک به دیدگاه

سلام بر شما 💐

با گوشی Xiaomi Mi 9T Pro 128GB کارکرده و کاملا سالم و تر و تمیز هم معاوضه دارم + 5ت دریافتی.

حالا گوشی مشابه و در همین حد هم اگر داشتید، حتی اگر Xperia Pro هم بود، میتونید بپیشنهادیدش و بنده میفکرمش! ^_^

بعد از28~27 سال، یه گوشی درست و حسابی بخریم بلکه! ^_^

لینک به دیدگاه

سلام بر شما 💐

بعد از 28~27 سال، یه گوشی درست و حسابی بخریم بلکه! ^_^

لینک به دیدگاه

امروز صبح، سیستم‌عامل پنجره‌ها 10 انتپرایز 64 بیتی نسخه‌ی 20H2 19042.867 رو نصب کردم و آرتیفکت نامحترم، دوباره اظهار وجود کرد اون وسط!

تست : فشردن کلیدهای Ctrl+Alt+Delete و انتخاب Sign out و مشاهده کردن وجود یا عدم وجود آرتیفکت مربوطه

✔ : یک مرتبه تست انجام شده و خبری از آرتیفکت نبوده

✖ : یک مرتبه تست انجام شده و آرتیفکت وجود داشته

بعد از نصب سیستم‌عامل

تست در دسکتاپ:   ✔ ✔ ✔

تست هنگام اجرای برنامه‌های FDM ،Edge ،FireFox، و همچنین Windows Explorer:   ✔

بعد از نصب درایور nVidia نسخه‌ی 456.89 Game Ready WHQL و ری‌استارت:

تست هنگام اجرای برنامه‌های FDM ،Edge ،FireFox، و همچنین Windows Explorer:   ✖

تست در دسکتاپ:   ✔ ✖ ✖

بعد از نصب ++Cها و ری‌استارت

تست هنگام اجرای برنامه‌های FDM ،Edge ،FireFox، و همچنین Windows Explorer:   ✖

تست در دسکتاپ:   ✖

بعد از نصب DirectX v9.29.1974

تست در گیم:   ✖

تست در گیم دیگر:   ✔

بعد از اتصال به اینترنت، نصب 17-16 تا درایور توسط SDI، و ری‌استارت

تست در دسکتاپ:   ✖

تست در گیم:   ✔

تست در گیم دیگر:   ✖

لینک به دیدگاه

سیستم‌عامل پنجره‌ها 10 انتپرایز 64 بیتی نسخه‌ی 20H2 19042.867 رو نصب کردم و آرتیفکت نامحترم، دوباره اظهار وجود کرد اون وسط!

تست : فشردن کلیدهای Ctrl+Alt+Delete و انتخاب Sign out و مشاهده کردن وجود یا عدم وجود آرتیفکت مربوطه

✔ : یک مرتبه تست انجام شده و خبری از آرتیفکت نبوده

✖ : یک مرتبه تست انجام شده و آرتیفکت وجود داشته

بعد از نصب سیستم‌عامل

تست در دسکتاپ:   ✔ ✔ ✔

بعد از نصب درایور nVidia نسخه‌ی 456.89 Game Ready WHQL و ری‌استارت:

تست هنگام اجرای برنامه‌های FDM ،Edge ،FireFox، و همچنین Windows Explorer:   ✖

تست در دسکتاپ:   ✔ ✖ ✖

بعد از نصب ++Cها و ری‌استارت

تست هنگام اجرای برنامه‌های FDM ،Edge ،FireFox، و همچنین Windows Explorer:   ✖

تست در دسکتاپ:   ✖

بعد از نصب DirectX v9.29.1974

تست در گیم:   ✖

تست در گیم دیگر:   ✔

بعد از اتصال به اینترنت، نصب 17-16 تا درایور توسط SDI، و ری‌استارت

تست در دسکتاپ:   ✖

تست در گیم:   ✔

تست در گیم دیگر:   ✖

لینک به دیدگاه

سلام داداش

با توجه به سابقه ای که از مشکل کارتتون بیان نموده اید ، کارت شما یه مشکل سخت افزاری داره و آرتیفکت دادن یا ندادن اون ربطی به نصب ویندوز و داریور و اجرای برنامه های مختلف نداره !
فقط نکته ای که هست اینه که کارت شما مشکلش هنوز اونقدر حاد نشده که به کلی مرخص بشه و لذا هر از گاهی این مشکل آرتیفکت خودش رو نشون میده ... ( بقول معروف کارت شما "نیم سوز" شده ولی هنوز کاملأ نسوخته ! )

بهرحال اگر واقعأ قصد فروش داری ، فرض رو بگذار بر اینکه کارت مشکل سخت افزاری داره و به یه قیمت پایین تر بگذار و کارت رو ردش کن تا بره ...
وگرنه این تاپیک رو بخوای با همین وضعیت ادامه بدی ،، بعید میدونم دیگه کسی حاضر بشه به حرف شما مبنی بر رفع مشکل آرتیفکت اعتماد کنه و با این قیمت کارت گرافیک رو بعنوان یه کارت سالم ازتون بخره ...

حتی اگر هم با فرض رفع مشکل ،، بیای و کارت رو بفروشی ممکنه خریدار کارت شما سریعا با این مشکل مواجه بشه و بعد دعوای بین شما و خریدار پیش میاد که مثلأ چرا کارت خراب بهش فروختی که اونوقت داستانها براتون پیش میاد و بهتره کار به اونجا کشیده نشه ...

بهرحال من برادرانه خواستم فقط یه مشورت و راهنمایی بهتون داده باشم وگرنه بقول شاعر " صلاح مملکت خویش خسروان دانند " !

لینک به دیدگاه

کارت رو به نمایندگی مرکزی کارت (ظاهر از شما گرین هست) بفرستید تا بررسی کنند و در صورت وجود مشکل و امکان تعمیر با دریافت هزینه درستش کنند (البته قبل ارسال تلفنی ازشون سوال و مشکل رو مطرح کنید)

http://green-guarantee.ir/contact

لینک به دیدگاه

سلام بزرگواران 💐

من دیگه حوصله‌ی این چیزا رو ندارم

قیمت رو میذارم 10ت

لینک به دیدگاه

اگر گوشی Samsung Galaxy M62 Laser Green 8GB RAM 128GB ROM / Realme X2 Pro نیز دارید واسه معاوضه، میتونید بپیشنهادید. 💐

لینک به دیدگاه

اگر گوشی Samsung Galaxy M62 Laser Green 8GB RAM 128GB ROM / Realme X2 Pro نیز دارید واسه معاوضه، میتونید بپیشنهادید. 💐

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...