رفتن به مطلب

قوانین مربوط به ماینیگ. گیج شدم!

Recommended Posts

سلام. من یک سال پیش برای بازی‌ و CAD‌یک کامپیوتر با gtx 1080 خریدم.

امروز فهمیدم اگه ماین کنم ۳ دلار در روز در میارم؟

ولی قانونیه؟‌قوانین بنظر اجیب میاد.

مصرفش ۱۵۰ وات هست. برای اینجور ماین کردند قانونی هست؟ و اینکه من مثلاً باهاش وی پی اهم بخرم مثلاً یک روزی مشکل برام پیش میاد؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ایمی گفته است :

مصرفش ۱۵۰ وات هست. برای اینجور ماین کردند قانونی هست؟ و اینکه من مثلاً باهاش وی پی اهم بخرم مثلاً یک روزی مشکل برام پیش میاد؟

از نظر مراجع تقلید که شرعی نیست هنوز ابهامات زیادی داره در ضمن بعضی استاید در فروم کسانی که ماین میکنن رو لعن و نفرین میکنن

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

از نظر مراجع تقلید که شرعی نیست هنوز ابهامات زیادی داره در ضمن بعضی استاید در فروم کسانی که ماین میکنن رو لعن و نفرین میکنن

اوه اون نفرت مربوط به کسانی هست که فقط بخاطر ماین ۱۰-۲۰ تا کارت گرافیک میخرن. من برای کارم در هر صورت نیاز دارم. فقط کنارش میکونیم

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

نتورو خدا بیاییم بخاطر بهم زدم بازار قطعات الکترونیک - نایاب کردن بسیاری از اجناس - بالا بردن قیمت قطعات بی دلیل - و از کاسبی انداختن بسیاری از کاسبان این حوزه ازش شما تشکر و قدر دانی هم بکنیم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!

ممنون بابات اینکه ماین میکنید تا ما بهمون از همه طرف فشار بیاد تا بتونیم خودمون با شرایط قطره چکانی که ماینرا های رابین هود به وجود اودند تطبیق بدهیم !

اوا ببخشید رابین هود هم برای منافع مردم اون کار هارو میکرد شما فقط برای منافع خودتون دست به این کارزدین پس اسمتون چیز دیگری هست !!!!

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
مشکل املایی
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ایمی گفته است :

اوه اون نفرت مربوط به کسانی هست که فقط بخاطر ماین ۱۰-۲۰ تا کارت گرافیک میخرن. من برای کارم در هر صورت نیاز دارم. فقط کنارش میکونیم

یکم دربارش تحقیق کن تا بفهمی چرا ارز دیجیتال بسیار اخلاقیه نسبت به ارز های رایج دلار یورو و غیره و خودت تصمیم بگیر میخوای بیای تو این راه یا نه اگر به نظرت چیز درستی میاد که مشکلی نداره اگر هم غلطه که حتی ماینش به یه گرافیک هم درست نیست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ایمی گفته است :

دوست عزیز برو با خیالت راحت با سیستم خونگیت برای خودت درامد کسب کن به این چرت و پرت هایم که میگن گوش نکن

هر وقت پول نفت و تموم منبع های که تو کشور هست رو اومدن بهت دادن (حق قانونی همه ما ایرانیا) اونوقت میتونی ماین نکنی چون عملا با پول نفت خالی هم هیچ کس نیاز به کار نخواهد داشت 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، samannaseri گفته است :

دوست عزیز برو با خیالت راحت با سیستم خونگیت برای خودت درامد کسب کن به این چرت و پرت هایم که میگن گوش نکن

هر وقت پول نفت و تموم منبع های که تو کشور هست رو اومدن بهت دادن (حق قانونی همه ما ایرانیا) اونوقت میتونی ماین نکنی چون عملا با پول نفت خالی هم هیچ کس نیاز به کار نخواهد داشت 

مرسی.

اینها مثله اینکه درک نمیکنم من چه ماین کنم یا نه فرقی برای قیمت کارت گرافیکی نمیکنه.

من ماین بشه کرد یا نه در هر صورت این کارتمو نگه میدارم p:

لینک به دیدگاه

با سلام،

از نظر من، حرف دیگران اصلا براتون مهم نباشه، نمیگم اشتباه میگن، ولی اکثرا به خاطر ناتوانی در تهیه ی قطعات کامپیوتری این حرف رو میزنن، ولی خوب، این هم میتونه ی روش کسب درآمد باشه.

و تا وقتی که قطعات به صورت دلالی توی این بازار به فروش میرسه، اصلا براتون مهم نباشه به کی قطعه میرسه به کی نه؟ چون خود بازار از ریشه مشکل گرانی و کمبود قطعه داره.

از نظر من اگر با پول برق کنار میایید میتونه روش خوبی برای کسب درآمد باشه، ولی برای پول هاتون نقشه بکشید، و باهاش کارت جدید بخرید، اگر دیدید این ماجرا میتونه خوب پول در بیاره.

اگر میخواهید با کارت هر از گاهی گیم هم بزنید، اصلا ماین نکنید.

اگر برای ماین میخواهید، کلا یا یک سیستم جدا با کولنیگ عالی تهیه کنید، یا سیستم خودتون رو 24 ساعته در اختیار همین کارت قرار دهید.

در کل موقعی به موفقیت میرسید که حرف بقیه، که حتی نمیدونید اسمشون چیه؟ چند سالشون هست؟ آدم خوبی هستن یا خیر؟ براتون مهم نباشه!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با یه کارت که اونم برای استفاده شخصی تون هست به صرفه و منتقی نیست این کار.چون شما با این کار عمرگرافیکتون رو  به شدت پایین میارید چون در شرایط اصولی و با تهویه مناسب ماین نمیکنید اونم  با این گرونی وحشتناک کارت.

لینک به دیدگاه

در در 30 اسفند 1399 در 18:01، YUNKI گفته است :

یکم دربارش تحقیق کن تا بفهمی چرا ارز دیجیتال بسیار اخلاقیه نسبت به ارز های رایج دلار یورو و غیره و خودت تصمیم بگیر میخوای بیای تو این راه یا نه اگر به نظرت چیز درستی میاد که مشکلی نداره اگر هم غلطه که حتی ماینش به یه گرافیک هم درست نیست

فرض کنیم اخلاقی هم باشه . برخلاف شعار های اولیه هیچ فایده ای برای مردم نداشته . تا الان بیشتر استفادش توی دارک وب یا جابجایی غیر قانونی پول بوده و الان هم خیلی از مردم مثل بورس باهاش برخورد میکنن. اون هایی هم که ماین میکنن انرژی و چیپ کارت گرافیک رو هدر میدن تا یه شغل کاذب داشته باشن.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Mostafa98 گفته است :

فرض کنیم اخلاقی هم باشه . برخلاف شعار های اولیه هیچ فایده ای برای مردم نداشته . تا الان بیشتر استفادش توی دارک وب یا جابجایی غیر قانونی پول بوده و الان هم خیلی از مردم مثل بورس باهاش برخورد میکنن. اون هایی هم که ماین میکنن انرژی و چیپ کارت گرافیک رو هدر میدن تا یه شغل کاذب داشته باشن.

خب کسی شمارو مجبور نکرده وارد این بازار بشید کارماینر ها هم غلط نیست در حال حاضر انرژی که صرف چیزای دیگه میشه رو با ماینیگ مقایسه کنیم میبینیم که چقدر چیز ناچیزیه سالانه کلی ادم مدگرا درگیر عوض کردن مدل های گوشی هستن سخت افزارهای گرونقیمتی که با لیتوگرافیک های 5 نانومتری ساختهمیشن و در نهایت میرسن دست کسایی که بلد نیستن یه جیمیل هم بسازن اینهمه چیپ اینوسط به خاطر چیزی که مهم نیست هدر میره بعد میاید به ماینر ها گیر میدید که دارن دنیا رو به گند میکشن

فایده نداشته؟ برای مردم فایده ندشاته؟

رو چه حسابی فایده نداشته امروز تقریبا داشتم تمام هستی رو زیر سوال میبردم که چرا هر جهنمی تو اینرتنت میرم باید واسه ما بدبختا تحریم باشه واسه هرچی باید ر به در دنبال شماره مجازی سیتسم تغییر ایپی و ادرس فیک باشیم چرا باید واسه نقد کردن کوچکترین مبلعی منت بانک هارو بکشیم و اینهمهخ مالیات بدیم به دولت هایی که معلوم نیست پول های مارو کجا خرج میکنن چرا باید طرف بیاد تو اداره ثبت واسه فروش یه ماشین حلبی هشت میلیون مالیات بده به دولتی که هزار تومنش هم صرف توسعه کشور نمیکنه چرا باید کنترل پول های مردم دست سوریس هایی همچون گوگل پی و اپل پی و پی پال باشه که به هر دری میزنن تا دارایی های مردم رو بلوکه کنن و از مردم عادی که هشتشون گرو نهشونه مایلات بگیرن ولی یه عده سال به سال میلیادر بشن؟

به نظر شما ب اینهمه تحریم و دزدی و دخالت در امور مردم باعث امنیت میشه؟

ولی اگر ارز دیجیتال فراگیر بشه دیگه نیاز نیست نگران این باشی که همراه اول یا ایرانسل فردا بسته هات رو چکار میکنن سرعت رو میارن پایین یا نه فلان سرویس دهنده تغییر ایپی بلاکت کرده یا نه یوتیوب تحریم یا نه در اینده واس همه همینا بلاکچین طراحی میشه که نیاز به ماهواره و دکل هم ینست ماینر ها میشن اینترنت خبری هم از تحریم نیست چون متمرکز نیست

اگر فرایر بشه کسی که پرداخت ارز دیجیتال رو اولویت قرار نده مجکوم به شکسته دیگه نگران این نیستی که پی پال فردا حسابتو میبنده فلان صرفی با ایرانی ها مشکل داره یا نه

اصلا دیگه دلار ارزشی نداره که نیاز به خرید ارز با فیات داشته باشی تمام ارز های رایج که از بین برن و با ارز دیجیتال جایگزین بشن دیگه صرافی که نیاز به وریفای دشاته باشه باید جمع کنه بره فلافلی بزنه چون مردم با dex ها کار میکنن

البته هنوز خیلی ها منو احمق خطاب میکنن که در توهم چیزی دست نیافتنی هستم در دنیای فانتزی خودم زندگی میکنم در حال که همین الان یهادم بیسواد هم داره میبینه دنیا داره به کدوم سمت میره

یه جمله قشنگ یجا خوندم

(بیت کوین همان بلایی را سر بانک ها می اورد که ایمیل بر سر صنعت پست اورد

باور شخصی مثل ساتوشی ناکاماتو زمین زدن دولت ها بود نه اینکه یه عده بیان ماین کنن پول در بیارن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

خب کسی شمارو مجبور نکرده وارد این بازار بشید کارماینر ها هم غلط نیست در حال حاضر انرژی که صرف چیزای دیگه میشه رو با ماینیگ مقایسه کنیم میبینیم که چقدر چیز ناچیزیه سالانه کلی ادم مدگرا درگیر عوض کردن مدل های گوشی هستن سخت افزارهای گرونقیمتی که با لیتوگرافیک های 5 نانومتری ساختهمیشن و در نهایت میرسن دست کسایی که بلد نیستن یه جیمیل هم بسازن اینهمه چیپ اینوسط به خاطر چیزی که مهم نیست هدر میره بعد میاید به ماینر ها گیر میدید که دارن دنیا رو به گند میکشن

رو چه حسابی فایده نداشته امروز تقریبا داشتم تمام هستی رو زیر سوال میبردم که چرا هر جهنمی تو اینرتنت میرم باید واسه ما بدبختا تحریم باشه واسه هرچی باید ر به در دنبال شماره مجازی سیتسم تغییر ایپی و ادرس فیک باشیم چرا باید واسه نقد کردن کوچکترین مبلعی منت بانک هارو بکشیم و اینهمهخ مالیات بدیم به دولت هایی که معلوم نیست پول های مارو کجا خرج میکنن چرا باید طرف بیاد تو اداره ثبت واسه فروش یه ماشین حلبی هشت میلیون مالیات بده به دولتی که هزار تومنش هم صرف توسعه کشور نمیکنه چرا باید کنترل پول های مردم دست سوریس هایی همچون گوگل پی و اپل پی و پی پال باشه که به هر دری میزنن تا دارایی های مردم رو بلوکه کنن و از مردم عادی که هشتشون گرو نهشونه مایلات بگیرن ولی یه عده سال به سال میلیادر بشن؟

ما کلا سه نوع مردم داریم

گرگ ها

بز ها

گوسفند

رگ ها کسایی هستن که نیازی به رابطه ندارن به صورت قانونی و در ضاهری مثبت پول های جهان رو میچاپن دستورات تحریم میدن و قدرت رو در دست میگیرن

بز ها هم رده پایینتر هستن این افراد سرشون با این محدویدت های نطام مالی کنونی درد نمیگیره واسه کار غیر قانونی راهشون رو پیدا میکنن

گوسفند ها هم مردم عادی هستن که با اسم قانون یه دلار پرداخت کنن باید مالیات بدن و یه نفر بالا سرشون باشه باید هر جا بدنیا اومدن تا موقعی خودشون یه حرکتی بزنن برده اون حکومت باشن باید همیشه تحت تاثیر یه عده چپاول گر باشن

ولی اگر ارز دیجیتال فراگیر بشه دیگه نیاز نیست نگران این باشی که همراه اول یا ایرانسل فردا بسته هات رو چکار میکنن سرعت رو میارن پایین یا نه فلان سرویس دهنده تغییر ایپی بلاکت کرده یا نه یوتیوب تحریم یا نه در اینده واس همه همینا بلاکچین طراحی میشه که نیاز به ماهواره و دکل هم ینست ماینر ها میشن اینترنت خبری هم از تحریم نیست چون متمرکز نیست

اگر فرایر بشه کسی که پرداخت ارز دیجیتال رو اولویت قرار نده مجکوم به شکسته دیگه نگران این نیستی که پی پال فردا حسابتو میبنده فلان صرفی با ایرانی ها مشکل داره یا نه

اصلا دیگه دلار ارزشی نداره که نیاز به خرید ارز با فیات داشته باشی تمام ارز های رایج که از بین برن و با ارز دیجیتال جایگزین بشن دیگه صرافی که نیاز به وریفای دشاته باشه باید جمع کنه بره فلافلی بزنه چون مردم با dex ها کار میکنن

البته هنوز خیلی ها منو احمق خطاب میکنن که در توهم چیزی دست نیافتنی هستم در دنیای فانتزی خودم زندگی میکنم در حال که همین الان یهادم بیسواد هم داره میبینه دنیا داره به کدوم سمت میره

یه جمله قشنگ یجا خوندم

باور شخصی مثل ساتوشی ناکاماتو زمین زدن دولت ها بود نه اینکه یه عده بیان ماین کنن پول در بیارن

الان ینی شما داری واسه موفقیت و سربلندی مردم این مملکت ماین میکنی و اصلا به فکرپول هم نیستی؟تمام هدفت کمک به بقیه س؟

من که فکر میکنم هرکسی ماین میکنه به فکر پوله بیشتر تا زمین زدن دولت..

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، GoodboYT گفته است :

الان ینی شما داری واسه موفقیت و سربلندی مردم این مملکت ماین میکنی و اصلا به فکرپول هم نیستی؟تمام هدفت کمک به بقیه س؟

من که فکر میکنم هرکسی ماین میکنه به فکر پوله بیشتر تا زمین زدن دولت..

اگر مردم بتونن جوری پول در بیارن بدون محدودیت و دخالت دولت ها و بدون مرز بدون دخالت انسان بدون اینکه در ذاتش امکان تقلب و فساد باشه و جوری که غیر متمرکز باشه قدرت از دست دولت ها در میاد ولی اگر ماین کنیم ولی نتونیم بعنوان پول ازش استفاده کنیم فایده ای نداره یعنی اینقدر سخته؟

شما همینکه ببینی دولت ها چرا اینقدر از ارز دیجیتال میترسن گویا همه چیزه

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

اگر مردم بتونن جوری پول در بیارن بدون محدودیت و دخالت دولت ها و بدون مرز بدون دخالت انسان بدون اینکه در ذاتش امکان تقلب و فساد باشه و جوری که غیر متمرکز باشه قدرت از دست دولت ها در میاد ولی اگر ماین کنیم ولی نتونیم بعنوان پول ازش استفاده کنیم فایده ای نداره یعنی اینقدر سخته؟

شما همینکه ببینی دولت ها چرا اینقدر از ارز دیجیتال میترسن گویا همه چیزه

ماین چه خدماتی جز به وجود آوردن کمبود کارت گرافیک و .. به جامعه ارائه میده که بخواد شغل کسی باشه و ازش پول دربیاره؟

همین الان که یه خورده ماین جون گرفته مشخصه وضعیت بازار،شما فکر کن ماین از این بیشتر شدت بگیره.به نظرتون کارت گرافیکی میمونه برای اصناف دیگه که خیلی فایده شون واسه جامعه بیشتر از ماینه؟

وضعیت بازار کارت گرافیک گویای همه چیزه..

و بازم میگم به نظر من الان کسایی که ماین میکنن فقط فکر اینن که پول در بیارن و دیگه حداقل با این کنار اومدیم.با گفتن اینکه ماین دولتو زمین میزنه و مردم آزاد و مستقل میشن و... دردمونو بیشتر نکنین.الان فقط کمر کسایی که میخوان کارت گرافیک بخرن به زمین خورده وگرنه دولت همیشه عشق و حال خودشو میکنه و هیچ زمان هیچ فشاری بهش وارد نبوده و نیست.اگه این کارا بخاطر مردم بود همینکه ماینرای عزیز میدیدن انقد ناله میکنن همه،ادامه نمیدادن به ماین!مخصوصا که هیچکس تو این وضعیت حتی پولم بهش بدی حوصله نداره خدمتی برات انجام بده..

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، GoodboYT گفته است :

ماین چه خدماتی جز به وجود آوردن کمبود کارت گرافیک و .. به جامعه ارائه میده که بخواد شغل کسی باشه و ازش پول دربیاره؟

همین الان که یه خورده ماین جون گرفته مشخصه وضعیت بازار،شما فکر کن ماین از این بیشتر شدت بگیره.به نظرتون کارت گرافیکی میمونه برای اصناف دیگه که خیلی فایده شون واسه جامعه بیشتر از ماینه؟

و بازم میگم به نظر من الان کسایی که ماین میکنن فقط فکر اینن که پول در بیارن و دیگه حداقل با این کنار اومدیم.با گفتن اینکه ماین دولتو زمین میزنه و مردم آزاد و مستقل میشن و... دردمونو بیشتر نکنین.الان فقط کمر کسایی که میخوان کارت گرافیک بخرن به زمین خورده وگرنه دولت همیشه عشق و حال خودشو میکنه و هیچ زمان هیچ فشاری بهش وارد نبوده و نیست.اگه این کارا بخاطر مردم بود همینکه ماینرای عزیز میدیدن انقد ناله میکنن همه،ادامه نمیدادن به ماین!مخصوصا که هیچکس تو این وضعیت حتی پولم بهش بدی حوصله نداره خدمتی برات انجام بده..

انشالله ماین بیشتر و بیشتر گسترش پیدا کنه rgb  هارو هم روشن کنیم تا هشریت بره بالا

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، GoodboYT گفته است :

با تغییر الگوریتم های ماین به تدریج گرافیک ها از سیستم حذف میشن و امکان ماین باهاشون از بین میره

ارز های دیجیتال نماد آزادی و تحت کنترل واقعی مردم هستن شک نکنین تمام مشکلات به تدریج مرتفع میشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

ما کلا سه نوع مردم داریم

گرگ ها

بز ها

گوسفند

رگ ها کسایی هستن که نیازی به رابطه ندارن به صورت قانونی و در ضاهری مثبت پول های جهان رو میچاپن دستورات تحریم میدن و قدرت رو در دست میگیرن

بز ها هم رده پایینتر هستن این افراد سرشون با این محدویدت های نطام مالی کنونی درد نمیگیره واسه کار غیر قانونی راهشون رو پیدا میکنن

گوسفند ها هم مردم عادی هستن که با اسم قانون یه دلار پرداخت کنن باید مالیات بدن و یه نفر بالا سرشون باشه باید هر جا بدنیا اومدن تا موقعی خودشون یه حرکتی بزنن برده اون حکومت باشن باید همیشه تحت تاثیر یه عده چپاول گر باشن

یه جمله قشنگ یجا خوندم

با حرفاتون موافقم اما متاسفانه ساتوشی ناکاماتو فکر اینو نکرد که بعدا تو این حوزه صرافی ها جای بانکا رو میگیرن!

ایکاش یه راه حلی میبود مردم بدون هیچ واسطه و کارمزدی با هم معامله کنن

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

با حرفاتون موافقم اما متاسفانه ساتوشی ناکاماتو فکر اینو نکرد که بعدا تو این حوزه صرافی ها جای بانکا رو میگیرن!

ایکاش یه راه حلی میبود مردم بدون هیچ واسطه و کارمزدی با هم معامله کنن

صرافی های dex

بزودی این اتفاق میفته در حال حاضر ایاس و اتریوم ارز هایی هستن که میشه بر پایه شون قرارداد هشومند ساخت یعنی واسطه از بین میره یه صرافی یا خدمات که انسان درش دخالتی نداره یه سهمی هم گیر توسعه دهنده ها میاد که منطقیه

شاید یه نفر بگه خب مردم ارزمیخرن دولت ها هم میخرن بله قطعا میخرن ولی کنترلی بر روی عرضه و تولیدش ندارن بر عکس فیات

با بیشتر شدن مارکت کپ هم این نوسان هم رفته رفته کمتر و کمتر میشه کسی که اللان موج سواری رو یاد نیگره تا واسه ایندش پول داشته باشه در اینده حسرت میخوره

ارز های دیجیتال هنوز اول راه هستن هر چی ایراد از جمله این صرافی ها تحریم میکنن و نقش بانک هارو دارن نوسانات زیاد نهنگ ها و مصرف سخت افزار که بهشون وارده از اینده از بین میره بجز بیت کوین بقیه ارز ها میرن ثبت همون اثبات سهام یا اینکه از کارت گرافیک به اسیک سوییچ میشن کسی هم این وسط ضرر نمیکنه چون قرار نیست یهو انجام بشه کم کم میره جلو

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Slasher گفته است :

در 5 ساعت قبل، GoodboYT گفته است :

دوستان بعضی کارها نظارتش توسط دولت به تنهایی ممکن نیست 

هرجایی ماینر دیدید چه دنیای بیرون چه داخل این انجمن همرو گزارش کنید 

چه به اداره برق چه به پلیس فتا اونا خودشون بقیه کارو میکنن

حالا که ماینر ها اینقدر وقیح و پرو شدن که بهم زدن بازار-نایاب کردن قطعات- ازبین بردن دیگر مشاغل- ...... براشون مثل جک اخر شب میمونه و بجای پیدا کردن راه حلی برای این مشکل با وقاحت کامل توی روی ما می ایستن و وعده سر خرمن میدن و کارهای خودشون با کلمه های قلمبه سلمبه توجیح میکنن بهتر هست ما خودمون دست به کار بشیم -حالا که اونا دلشون برای بقیه نمیسوزه وباعث و بانی 70 درصد مشکلات الان حوزه الکترونیک هستن و اثبات حرف من وضعیت بازار قطعات الکترونیک کامپیوتر از سال 96 تا الان میباشد بهتره ما خودمون این مشکل رفع کنیم

اگر مبنا بر صبر کردن بود ما سه سال صبر کردیم که این وضعیت رفع و بهبود پیدا کنه نکه بدتر و وخیم تر بشه

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

انشالله ماین بیشتر و بیشتر گسترش پیدا کنه rgb  هارو هم روشن کنیم تا هشریت بره بالا

فقط حق میگی خداوکیلی :)))))))))) 
تو که دم از تکنولوژی آینده و صنعت کریپتو کارنسی میزنی باید بدونی که دیر یا زود ماین تموم میشه  چون یکی از دلایلی که مانع پیشرفت این صنعت میشه همین ماینه(آلودگی محیط زیست و هدر دادن انرژی) !!! 
نمونش همین اتریوم که با این کارمزدای بالاش که بخاطر شما ماینر ها هست داره جاشو از دست میده و میون مردم دنیا جذابیتشو از دست داده!! اینو میگم چون قرار بود 2 سال پیش آپدیت 2 بیاد از همون موقع کاسه کوزه شما ها جمع بشه !! ولی نشد و قراره امسال کاسه کوزتون جمع شه :))) البته جمع که نمیشه میرید سراغ کوین های دیگه...  

لطفا قبل از تایپ کردن کلمه های قلمبه سلمبه مطالعه داشته باشیم :)))))))))

خواهش میکنم قبل اینکه با چشم های گریان پست منو گزارش کنی که پاک کنن اول خوب راجع بهش فکر کن وقت ارزشمند خودت و دیگران رو هم هدر نده عزیز دلم.... برو به ماینت برس...

روز بخیر ! sayonara baby

#حق_نگیم!

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

تو که دم از تکنولوژی آینده و صنعت کریپتو کارنسی میزنی باید بدونی که دیر یا زود ماین تموم میشه  چون یکی از دلایلی که مانع پیشرفت این صنعت میشه همین ماینه(آلودگی محیط زیست و هدر دادن انرژی) !!! 
نمونش همین اتریوم که با این کارمزدای بالاش که بخاطر شما ماینر ها هست داره جاشو از دست میده و میون مردم دنیا جذابیتشو از دست داده!! اینو میگم چون قرار بود 2 سال پیش آپدیت 2 بیاد از همون موقع کاسه کوزه شما ها جمع بشه !! ولی نشد و قراره امسال کاسه کوزتون جمع شه :))) البته جمع که نمیشه میرید سراغ کوین های دیگه...  

خواهش میکنم قبل اینکه با چشم های گریان پست منو گزارش کنی که پاک کنن اول خوب راجع بهش فکر کن وقت ارزشمند خودت و دیگران رو هم هدر نده عزیز دلم.... برو به ماینت برس...

روز بخیر ! sayonara baby

#حق_نگیم!

من با اپدیت سرنیتی موافقث هستم به نفع همه است کسی ازش ضرری نمیبینه ماینر های ارز های دیگه رو دارن محبوبیت اتریوم بیشتر میشه و کسایی هم که اتر داشتن با این اپدیت با افزایش قیمت و سود مواجه میشن هیچوقت نگتم طرفدار اثبات کار یا کارت گرافیک هستم ولی چیزیه که وجود داره تا ست ازش استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

روز بخیر ! sayonara baby

#حق_نگیم!

پستت حذف شد ولی من گزارشش نکردم لطفا تهمت نزن ادم فشاری نیستم که هرکی نظرش خلاف نظرم بود برم گزارشش رو بدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بزرگان معادن طلا! (گزارش تصویری)

برای استخراج طلا ببینید چقدر نیروی انسانی و انرژی مصرف میشه حالا بماند چندین نفر توی تونلهای معدنها گرفتار میشن و جونشون از دست میدن (بعد گیر میدن ماینینگ اینهمه انرژی مصرف میکنه آدم نمیدونه از حماقت بعضیها عصبانی بشه یا بخنده به جهالتشون)

ارز دیجیتال یه صنعت نو پاست

گرانی قطعات هم دلیل جهانی داره برید یقه کمپانیهای سازنده بگیرید چرا از گیمرها حمایت نمیکنن چون گیمر در بهترین حالت از هر نسل یه گرافیک میخره اما ماینر کیلویی میخره و اندازه 100 سال یه گیمر کارت میخره مسلمه ، سازنده محض رضای خدا کارت تولید نمیکنه فقط برای سود اینکارو میکنه ، به جای ناله کردن که همیشه تو فروم تاپیکهای ناله میبینیم یه حرکتی بزنین برای خودتون یا درامدتون افزایش بدین و یا جمع بشین واسه وضعیت مملکت یه حرکتی بزنید که دومی امکان نداره اولی هم اونی که داره تلاش میکنه وقت ناله کردن نداره

مملکت ما به دلیل فقر فرهنگی و اقتصادی وضعیت اسفناکی داره و اگه از چندین جا درامد نداشته باشی و درامد دلاری نداری بدبختی

دولت 3 سال پیش مصوبه ماینینگ تصویب کرد و به عنوان صنعت قبول کرد یعنی باید برق صنعتی بده به ماینرها اما در عوض چند ماه بعد غیرقانونی اعلام کرد و اموال مردم به نفع خودش ضبط کرد و 3 برابر جریمه

چون میدید مردم عادی درامد اضافی دارن و خیلی بیشتر از شغلهای معمولی و چندین برابر قانون کار!

همون ماینرهای توقیفی خودش زده به برق داره حال میکنه بعد قطعی برق میندازه گردن چهار تا ماینر که بهانه دستش باشه بریزه بگیره مفتی صاحب مال مردم باشه دزدی تو روز روشنن با زور !

اصل ارزهای دیجیتال همینه مقابله با دولتها

خلاصه کردم حوصله تایپ و توضیحات اضافه ندارم اونی که اگاه میشه با همین چند خط میشه و خودش تحقیقاتشو میکنه اونی هم که نمیشه به جهنم قران هم براش بنویسیم بازم خودش به ... میزنه

محض اطلاع بنده ماینر نیستم (امکاناتشو نداشتم) ولی از ارزهای دیجیتال حمایت میکنم مثل شخص اول دنیا

موفق باشید

ویرایش شده توسط Hassan.SK
سرویس شدیم یه پست بزنیم 4 پست تکراری اما پست اول و چهارم یکی شدن و اولی ویرایش میکنی چهارمی هم ویرایش میشه !
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

برای استخراج طلا ببینید چقدر نیروی انسانی و انرژی مصرف میشه حالا بماند چندین نفر توی تونلهای معدنها گرفتار میشن و جونشون از دست میدن (بعد گیر میدن ماینینگ اینهمه انرژی مصرف میکنه آدم نمیدونه از حماقت بعضیها عصبانی بشه یا بخنده به جهالتشون)

5 ساله تو مارکت کریپتو هستم تاحالا حتی 1 بار جایی اظهار نظر و یا ادعا نکردم  مبادا کسی گمراه بشه یا روی حرف من ضرر کنه! 

به هر روی دیر یا زود ماین اتریوم تموم میشه و این داستانا هم ختم به خیر میشه! مقایسه ماین طلا و ماین اتریوم یکی از احمقانه ترین مقایسه ها میتونه باشه :) 
ممنون که آگاهمون میکنید که بریم تحقیق کنیم :)))))))))))

برای ادامه پیدا نکردن بحث: شما درست میفرمایید اصلا حرف های بعدیتون هم درسته !! حق با شماست

image.thumb.png.c2cfb5fcb63b7879bf9cd0a05d2c597c.png

سیگنال در خدمت باشیم !!! 😏

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...