رفتن به مطلب

قوانین مربوط به ماینیگ. گیج شدم!

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بزرگان معادن طلا! (گزارش تصویری)

برای استخراج طلا ببینید چقدر نیروی انسانی و انرژی مصرف میشه حالا بماند چندین نفر توی تونلهای معدنها گرفتار میشن و جونشون از دست میدن (بعد گیر میدن ماینینگ اینهمه انرژی مصرف میکنه آدم نمیدونه از حماقت بعضیها عصبانی بشه یا بخنده به جهالتشون)

ارز دیجیتال یه صنعت نو پاست

گرانی قطعات هم دلیل جهانی داره برید یقه کمپانیهای سازنده بگیرید چرا از گیمرها حمایت نمیکنن چون گیمر در بهترین حالت از هر نسل یه گرافیک میخره اما ماینر کیلویی میخره و اندازه 100 سال یه گیمر کارت میخره مسلمه ، سازنده محض رضای خدا کارت تولید نمیکنه فقط برای سود اینکارو میکنه ، به جای ناله کردن که همیشه تو فروم تاپیکهای ناله میبینیم یه حرکتی بزنین برای خودتون یا درامدتون افزایش بدین و یا جمع بشین واسه وضعیت مملکت یه حرکتی بزنید که دومی امکان نداره اولی هم اونی که داره تلاش میکنه وقت ناله کردن نداره

مملکت ما به دلیل فقر فرهنگی و اقتصادی وضعیت اسفناکی داره و اگه از چندین جا درامد نداشته باشی و درامد دلاری نداری بدبختی

دولت 3 سال پیش مصوبه ماینینگ تصویب کرد و به عنوان صنعت قبول کرد یعنی باید برق صنعتی بده به ماینرها اما در عوض چند ماه بعد غیرقانونی اعلام کرد و اموال مردم به نفع خودش ضبط کرد و 3 برابر جریمه

چون میدید مردم عادی درامد اضافی دارن و خیلی بیشتر از شغلهای معمولی و چندین برابر قانون کار!

همون ماینرهای توقیفی خودش زده به برق داره حال میکنه بعد قطعی برق میندازه گردن چهار تا ماینر که بهانه دستش باشه بریزه بگیره مفتی صاحب مال مردم باشه دزدی تو روز روشنن با زور !

اصل ارزهای دیجیتال همینه مقابله با دولتها

خلاصه کردم حوصله تایپ و توضیحات اضافه ندارم اونی که اگاه میشه با همین چند خط میشه و خودش تحقیقاتشو میکنه اونی هم که نمیشه به جهنم قران هم براش بنویسیم بازم خودش به ... میزنه

محض اطلاع بنده ماینر نیستم (امکاناتشو نداشتم) ولی از ارزهای دیجیتال حمایت میکنم مثل شخص اول دنیا

موفق باشید

خیلی برام جالبه که چطور ماین کردن ارز دیجیتالو با طلا مقایسه میکنین!! همین الان همون ارز دیجیتالی که استخراج میشه،استخراجشون به وسیله ی کارت گرافیک و کلی قطعات دیگه س که توشون طلا به کار رفته :) قطعا خیلی چیزا هست که انرژی زیادی مصرف میشه تا به دست بیاد مثل همون طلا،ولی آیا ارزش طلا که کلی کاربرد و ارزش و زیبایی داره، با ارز دیجیتالی که فقط یه چیز مجازی هست و ساخته ی بشره قابل مقایسه هست؟!

من همچنان فکر میکنم درصد کسایی که از ماین سود نمیکنن ولی ازش حمایت و تبلیغ میکنن یه چیزی حدود ۰ باشه!

در مورد دولت هم که همه میدونن دولت از هرجا بتونه میچاپه و کاری به سود و ضرر مملکت نداره.هرجا به نفعش باشه یه چیزی تصویب میکنه و هروقت بخواد غیر قانونیش میکنه.بحث منم فقط ماینرای داخلی نیستن عزیز،منظورم هر ماینریه که با کارت گرافیک گیمینگ ماین میکنه.انویدیا هم قطعا بدش نمیاد کارتاش رو هوا فروش بره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، Slasher گفته است :

5 ساله تو مارکت کریپتو هستم تاحالا حتی 1 بار جایی اظهار نظر و یا ادعا نکردم  مبادا کسی گمراه بشه یا روی حرف من ضرر کنه! 

به هر روی دیر یا زود ماین اتریوم تموم میشه و این داستانا هم ختم به خیر میشه! مقایسه ماین طلا و ماین اتریوم یکی از احمقانه ترین مقایسه ها میتونه باشه :) 
ممنون که آگاهمون میکنید که بریم تحقیق کنیم :)))))))))))

برای ادامه پیدا نکردن بحث: شما درست میفرمایید اصلا حرف های بعدیتون هم درسته !! حق با شماست

image.thumb.png.c2cfb5fcb63b7879bf9cd0a05d2c597c.png

سیگنال در خدمت باشیم !!! 😏

از این پستتون مشخص که ادعا دارید پستهای قبلی مطالعه نکردم ببینم در اونها هم مدعی هستید یا نه

راجب ماین اتریوم اصلا حرفی نزدم کلی گفتم ارزهای دیجیتال که اولیش بیت کوینه ، که همین الان با یک کیلو شمش طلا ارزشش برابری میکنه

گفتید استخراج ارز دیجیتال کلی انرژی میخواد ما هم گفتیم استخراج طلا 100 ها برابر انرژی و نیروی کار میخواد اگه مقایسه اشتباهیه از نظر شماست نه از نظر بنده

ماین اتریوم هم تموم میشه حتی مال بیت کوین اما تایمر داره ، اتریوم ماینش تموم بشه ارزهای دیگه هست و کی میخواد تراکنشهای شبکه تایید کنه ؟

راجب سینگال هم تاپیک بزنید پست بزارید اگه واقعا مشخص شد 5 ساله تو کارید ازتون حمایت نمیکنم هیچ بلکه تبلیغ هم براتون انجام میدم

یه مطلبی راجب همین سینگال یادم اومد دوست بنده دو سال نیست تو کار ارزهای دیجیتاله خودشم ترید بلد نیست اما سینگال میگیره نمیدونم از کجا

در عرض یک سال و خورده ای خونه خریده ماشین داره میخره

اینو گفتم که کسی واقعا کارش درست باشه هیچ وقت جار نمیزنه همونطور که رفیقم سینگال میگیره به ما لو نمیده

نمونشو تقدیم میکنم

theta

یک سال پیش 5 میلیون خریده الان بالای 250-300 سود کرده تو همین ارز فقط به منم گفت 3 ماه پیش بخر گوش نکردم الان 14 برابر شده

از ترید فعلا چیزی سرم نمیشه چون واردش نشدم ولی همیشه بهترین سینگال خرید توکف قیمته اسفند 98 به خیلیها گفتم چندین نفر از دوستان همین انجمن که بیت بخرید تو کف قیمته امکان نداره که ببینیدش

شده بود 80 میلیون کسی گوش نکرد همونا الان دارن حسرت میخورن خودم هم ته جیبم خالی بود موندم تماشا فقط

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، GoodboYT گفته است :

خیلی برام جالبه که چطور ماین کردن ارز دیجیتالو با طلا مقایسه میکنین!! همین الان همون ارز دیجیتالی که استخراج میشه،استخراجشون به وسیله ی کارت گرافیک و کلی قطعات دیگه س که توشون طلا به کار رفته :) قطعا خیلی چیزا هست که انرژی زیادی مصرف میشه تا به دست بیاد مثل همون طلا،ولی آیا ارزش طلا که کلی کاربرد و ارزش و زیبایی داره، با ارز دیجیتالی که فقط یه چیز مجازی هست و ساخته ی بشره قابل مقایسه هست؟!

من همچنان فکر میکنم درصد کسایی که از ماین سود نمیکنن ولی ازش حمایت و تبلیغ میکنن یه چیزی حدود ۰ باشه!

در مورد دولت هم که همه میدونن دولت از هرجا بتونه میچاپه و کاری به سود و ضرر مملکت نداره.هرجا به نفعش باشه یه چیزی تصویب میکنه و هروقت بخواد غیر قانونیش میکنه.بحث منم فقط ماینرای داخلی نیستن عزیز،منظورم هر ماینریه که با کارت گرافیک گیمینگ ماین میکنه.انویدیا هم قطعا بدش نمیاد کارتاش رو هوا فروش بره!

بله طلا کلی کاربرد داره همین رسانا بودنش در قطعات الکترونیک کاربرد زیادی داره ولی طلا از قدیم بوده ارزهای دیجیتال تنها یه دهه اومده هنوز یه بچه  6 ماهست ولی ببین دنیا رو به هم ریخته

میدونستید با همین الان ارزهای دیجیتال بهترین تحریم شکن ها باهاش بخرید

هنوز جا نیوفتاده ولی فرض کنید بتونید باهاش تو استیم بازی بخرید یا از امازون کالایی خرید کنه برای ما ایرانی ها که تو تحریم هستیم یه نعمته

از این ور هم تو این خراب شده که 4 نفر میتونن درامد دلاری داشته باشن و از تورم نجات پیدا کنن به نظرم چیز ارزشمندیه

خود بنده پارسال زمان بیت 135 میلیون ، 7 میلیون خریدم الان شده 70 میلیون ، حالا با قانون کار برو کار کن ببین میتونی جمعش کنی این مبلغو

به هرحال حرف کلی بنده اینه قطعات گرون شده مربوط به کشور ما نیست و جهانیه و چندین نفر اومدن ناله کردن و لعن و نفرین کردن مشکلشون از جای دیگست 

لینک به دیدگاه

به نظرم بهترین وقت برای وارد شدن به بازار یکی سال 2010 بود یکی الان کسی که الان وارد نشه خودش ضرر میکنه حالا میخوای ماین کنی میخوای ترید کنی یا سرمایه گذاری دشمنی با چیزی که معلومه ارزش واقعی داره و اینده هم داره فقط به ضرر خود شخص تموم میشه

اینم بگم کسی که سیگنال های واقعا خوبی داره همنطور که دوستمون گفتن نمیاد جار بزنه خودتون شروع کنید به یادکگیری و وقت خودتونو تلف نکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مطلبی هم الان به ذهنم رسید

تریدتر از صدقه سر ماینرها نون بخوره بعد مخالفشون باشه این دیگه نوبره به خدا 😳

شاید بعضی ها ندونن جهت شفاف سازی عرض میکنم تمامی تراکنشهای شبکه به عهده ماینرهاست یعنی شما از مبدا به مقصدی ارزی منتقل میکنی ماینر این کارو انجام میده

ماینر نباشه کل شبکه ارزهای دیجیتال بر باد هواست خیلیها میگن ارزهای دیجیتال پشتوانه نداره چرا نداره این همه آدم پول میدن ماینر میخرن پشتوانه همین دستگاهها و کسانی هست که سرمایه گذاری کردن

بعد ملت همیشه در صحنه ما رفتن سهام شرکتها یا کارخونه هایی خریدن که حتی کلنگ احداثشون زده نشده بود 😂

الانم تو باتلاق بورس گیر کردن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

چندین نفر اومدن ناله کردن و لعن و نفرین کردن مشکلشون از جای دیگست 

درود 

کل حرفای شما تا الان خواندم ونخواستم چیزی بگم چون خسته شدم از بس توی گوش ما گفتم و ذره ای توجه نکردید فقط این خط اخر حرفتون بفرمایید ناله و نفرین من به قول شما از کجاست ؟

قشنگ مشخص کنید !!!

البته که شرکتای بزرگ دنبال پول هستن و هر کی پول داشته باشه طرف اون هستن فقط برام سوال این هست چطور تمام مشکلاتی که شما باعث بانیش هسیتن اینقدر ساده از کنارش میگذرید ؟ یعنی واقعا تمام مشکلاتی که بالا تر گفتم منکرش هستین یا نه خدتون زدید به خواب و با نسبت دادن و طفره رفتن به اه و ناله بنده قصد منحرف کردن موضوع دارید ؟

البته که نظام نظام سرمایه داری هست و مطمعن باشید شما هم جزعی ازین نظام هستین چه بخوایید چه نخوایید چون سرمایه دارید و از امکانات این نظام استفاده میکنید وقتی که دستگاه های ماین میخرید برای منافع خودتون این کار میکنید نه در راه رضایت مردم پس هیچ فرقی بین شما و این نظام نیست و کما با نابود کردن چرخ اقتصاد دیگر چیز هارم خراب میکنید 

این جمله یادتون هست ؟ دوباره خدمت شما میگمش 

(سود اصلی جیویندگی طلا کی کرد ؟ نه جوینده نه مردم -سودو اونی کرد که بیل و کلنگ میفروخت)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

theta

image.thumb.png.8085260c2c8f91704cf9dc8bfacc7a63.png

اینم فقط یه نمونش که خودتونم اشاره کردین بهش 🤫

به هر حال شما درست میفرمایی اصن همه حرفات درسته حرف بعدیتم درسته منم کلا 1 هفتس اومدم تو این مارکت...

لطفا دیگه کشش ندیم....

به سلامت! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...