رفتن به مطلب

مشکل با کارت گرافیک آنبرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشید

من یک مادربرد جدید خریدم که کارت گرافیک اش آنبرد هست (پردازنده اینتل سری Coffee Lake مدل Pentium Gold G5420 Tray تری )  برنامه کارت گرافیک اش رو نصب کردم ولی کیفیت صفحه نمایش خیلی پایین هست و ایکون ها انگار رنگ ندارند و سایه دارند !! بنظرتون مشکل از ضعیف بودن کارت گرافیک هست یا ....

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

الان چیپ گرافیک آنبرد از روی مادربرد برداشته شده و گرافیک آنبرد از روی پردازنده پردازش میشه

اصولا باید کیفیت بالا بره بعد نصب درایور. ربطی هم به قدرت گرافیکی نداره آنبرد اینا میتونن 4کی رو هم پلی کنن...

شما باید با یکی از این روش ها تست کنید:

یا با مانیتور دیگری تست کنید یا اگر مادربرد خروجی اچ دی ام آی داره روی تلویزیون هم میتونید تست کنید.

یا با یک گرافیک مجزا (حتی ساده ترین گرافیکم میشه) روی سیستم نصب کنید ببینید مشکل همچنان هست یا نه.

در 3 ساعت قبل، lakers320 گفته است :

با سلام و خسته نباشید

من یک مادربرد جدید خریدم که کارت گرافیک اش آنبرد هست (پردازنده اینتل سری Coffee Lake مدل Pentium Gold G5420 Tray تری )  برنامه کارت گرافیک اش رو نصب کردم ولی کیفیت صفحه نمایش خیلی پایین هست و ایکون ها انگار رنگ ندارند و سایه دارند !! بنظرتون مشکل از ضعیف بودن کارت گرافیک هست یا ....

سپاس

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...