رفتن به مطلب

چرا ماینینگ با سی پی یوی موبایل و pc بصرفه نیست؟

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

داستان اینه که داداشم چند روزه رفته توی نخ این داستان و توی خونه به همه گیر داده که روی گوشیتون فلان برنامه رو نصب کنید و روی کامپیوترهاتون فلان چیز رو نصب کنید و کلی پول درمیارید... ظاهرا هم بیت کوین استخراج میکنه...

از اساتید خواهش دارم دلیل بیارید که چرا همچین کاری بصرفه نیست؟

سی پی یوها 9400f و 9100f هستن و موبایل ها آ50 و j5 و ازین قبیل...

لینک به دیدگاه

پردازشی که گوشی یا حتی سیپیو انجام میده خیلی خیلی ضعیفه برای اینکه تبدیل بشه به پول . گرافیک داستانش فرق میکنه همون‌هم میبینم که صرفا با کارتهای rx و‌gtx‌های نسل ۱۰ به بعد انجام میشه چون برای اون فضا تعریف شده. اینکه بخواید با قدرت پردازشی گوشی ماین کنید مثل اینه ک بخواید با قطره چکون استخر المپیک رو آب کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، indianboy گفته است :

با سلام خدمت دوستان

داستان اینه که داداشم چند روزه رفته توی نخ این داستان و توی خونه به همه گیر داده که روی گوشیتون فلان برنامه رو نصب کنید و روی کامپیوترهاتون فلان چیز رو نصب کنید و کلی پول درمیارید... ظاهرا هم بیت کوین استخراج میکنه...

از اساتید خواهش دارم دلیل بیارید که چرا همچین کاری بصرفه نیست؟

سی پی یوها 9400f و 9100f هستن و موبایل ها آ50 و j5 و ازین قبیل...

سی پی یو من در ارز مونرو که محبوب هم هست بزور 2 دلار در ماه میده (9100F

داری میگی سی پی یو موبایل ؟ بیت کوین؟

بیت کوین کارش به تراهش رسیده اسیک ها هم رفته رفته کم میارن باید دید میخوان اسیک های بعدی رو چقدر بزرگ و با چه لیتوگرافی بسازن

اصلا به این مزخرفات گوش نکنید اگر صد ها هزار نفر بیان تو این کار چند تا فرضیه هست

سزانده این اپ ها داره از افراد اطلاعات جمه میکنه و میفروشه

سازنده داره از طریق تبلیغات برنامه پول در میاره

سازنده یه استخر داره که با ترکیب کردن قدرت پردازشی همه این افراد پول در میاره خدا میدونه پول له افراد میده یا نه

بیت تورنت هم یه مدت همین کارو کرد کاربرا متوجه شدند رسوا شد اومد خیلی نامحسسو یه تیک در مراحل نصب قرار داد که اجزاه ماین ارز دیجیتال رو میداد کاربر ها هم خیلی ها دقت نمیکردن خیلی ها کلا از نصب برنامه فقط NEXT NEXT یاد گرفته بودن متوجه نمیشدن واسه تو سود نداره واسه اون برنامه نویسه داره

لینک به دیدگاه

من گوگل کردم.با هر دو سی پی یو هاتون میشه ماهی 267 هزار تومن استخراج داشته باشید (من حداقل رو گرفتم). دو کیلو گوشت قرمز در ماه.

در مورد موبایل ها نمیدونم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...