رفتن به مطلب

خرید کارت صدا

noh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان قصد خرید کارت titanium HD رو دارم ایا این کارت از خروجی انالوگ پشتیبانی میکنه اسپیکرم logitech x540 هست

و اینکه در حال حاضر کارتم titanium pro هست ایا موقعی که تعویض کردم میتونم با کارت فعلیم تفاوت کیفی رو حس

کنم.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوست عزیز اگه عوض کنی هیچ تفاوتی را احساس نمی کنی، به این خاطر که تمام این کارت صداها یک نسل چیپ ست دارن و فقط اختلافشون در امکانات نرم افزاریشون هست. به اعتقاد من اگه می خواهی در کیفیت صدا تفاوت احساس کنی اسپیکرت را عوض کن. که باز در این مورد هم با توجه به اسپیکری که داری من پیشنهادی واست ندارم که جایگزین این اسپیکر کنی و تفاوت زیادی را حس کنی. در ضمن کارت صدات خیلی عالی هست اگه خاصتی بفروشیش من هستم ;) من خودم extrem audio دارم دوستم مدل مال تورو داره با یه ست اسپیکر creative خیلی گرونتر از من اما توی کیفیت صدا هیچ تفاوتی را نمی تونی احساس کنی. علت هم اینه که همه این اسپیکرهایی که واسه کامپیوتر توی بازار هست واسه گیم هست نه موزیک گوش کردن من حتی صدای اسپیکر Bose را هم شنیدم بازم هیچ تفاوتی با اسپیکرای خودم نداشت.

مگر اینکه بری سراغ اسپیکرهای monitor و کارت صدای تخصصی m-audio.

موفق باشی. ;)

لینک به دیدگاه

در مورد کارت صدا هم جدی گفتم هروقت خاصی بفروشی من هستمف نه بخاطر کیفتش بلکه چون مال شما pci expres هست امام مال من pci و این یکم واسم مشکل ساز شده.

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با عرض معذرت از استارتر تاپیک

سوال دارم ممنون میشم جواب بدین

اسپیکر ادیفایر c3 گرفتم میخوام براش یه کارت صدای ارزون بخرم

امکانات جانبی نمیخوام فقط و فقط میخوام به نهایت کیفیت اسپیکر برسم همین

به نظرتون چه کارتی بگیرم که پول اضافی ندم :D+قیمتش کارت رو هم بگید بیشتر ممنون میشم :x

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام یک کارت صدا میخواستم با کیفیت بالا برای گیم چی پیشنهاد میکنید از بهترین هارو میخوام

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

کسی نیست 

اگر تاپیک جداگانه ایجاد میکردید بهتر از بالا آوردن تاپیک 1.5 سال پیش بود. در هر صورت فرقشون مشخصه.کارت صدای 5.1 خروجی 5.1 میده یعنی 1 ساب + 5 اسپیکر مثل شکل زیر:

post-11166-0-78287500-1393777960_thumb.jpg

کارت صدای 7.1 علاوه بر خروجی 5.1 خروجی 7.1 هم میده. یعنی 1 ساب + 7 عدد اسپیکر مثل شکل زیر:

post-11166-0-62545700-1393778026_thumb.jpg

7.1 هم در واقع همون 5.1 ساراند هست ولی با شبیه سازی صدای rear رو به side و  rear تقسیم میکنن

هر دو زیر مجموعه های ساراند هستند.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

اگر کارت صدای خوب میخوای میتونی کارت صدای creative sound blaster recon 3d رو از همین سایت لیون بخری

قیمتشو زده با گارانتی 370

کارت صدای عالی هستش

من خودم کریتیو بازم

یه اسپیکر کریتیو مدله gigaworks s750 + sound blaster x-fi xtreme fatality pro+headset gaming hs 1000 دارم

چند ساله توی کاره کریتیو هستم

اگر خواستی میتونم برات یه کارت صدای خوب بگیرم

موفق باشی

ویرایش شده توسط creative s750
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...