رفتن به مطلب
  • 0

4.5 g نشدن redmi note 9

miladhaerian
 اشتراک گذاری

سوال

سلام. وقت به خیر. بنده یه گوشی redmi note 9 گرفتم. اما 4g+  یا 4.5g نمیشه. رفیق من note8t  داره اما اون در شرایط مشابه میشه. توی سایت چک کردم باندای فرکانسیشون مشابهه. تازه note9  یه باند بیشتر هم داره. مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0
در در 6 فروردین 1400 در 09:26، miladhaerian گفته است :

سلام. وقت به خیر. بنده یه گوشی redmi note 9 گرفتم. اما 4g+  یا 4.5g نمیشه. رفیق من note8t  داره اما اون در شرایط مشابه میشه. توی سایت چک کردم باندای فرکانسیشون مشابهه. تازه note9  یه باند بیشتر هم داره. مشکل از چیه؟

سلام دوست عزیز 

در مورد این مشکل باید بگم همه ی گوشی های شیائومی به جز موارد خاص ( مثل Redmi note 8T ) در گیر این مشکل هستن و باید بدونی این مشکل مربوط به گوشی نیست و تو ایران اینجوریه 

گوشی های سری Redmi note 9 همشون از 4.5G پشتیبانی میکنن ولی اکثر لوکیشن ها توی ایران آنتن برای این گوشی ها 4G هستش 

مثلا من خودم Redmi note 9 دارم ولی توی خونه 4G هستش ولی توی بعضی از جاها 4.5G میگیره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...