رفتن به مطلب

کار نکردن میکروفون هدست و هندزفری در ویندوز

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان امروز یه هندزفری akg گرفتم 40 تومن فیک یا اصل بودنش به کنار موقع خرید تست کرد میکروونش سالم بود (البته با گوشی)

توی خونه زدم به کامپیوتر بعدش در کنترل پنل اون بخشی که میکروفون رو راه اندازی میکین رفتم خطا میداد که میکروفن شناسایی نمیشه

رفتم توی تنظیمات بخش privacy و بعد میکروفون همرو فعال کردم دیگه ویندوز خطا نمیداد ولی هر چی داد هم میزدم اصلا نه چیزی ضبط میکرد و نه واکنش نشون میداد

level حساسیت همه چی رو تا اخر بردم بالا تغیری نکرد

ولی موقع پخش اهنگ اگر اهنگ با خود هندزفری پخش بشه یه صداییه بسیار ضعیف و پر نویز صبط میکنه

به همه پورت ها هم وصلش کردم

یه مشکل دیگه با هدست تسکو هست که جک اسپیکر خراب شد ولی جک میکروفون سالمه قبلا کار میکرد الان وصلش میکنم کار نمیکنه اصلا

هندزفری مشابه این استhttps://www.digikala.com/product/dkp-4444907/هندزفری-ای-کی-جی-مدل-ig-955-rbjm2

هدست هم اینه https://www.digikala.com/product/dkp-303279/هدفون-تسکو-مدل-th-5126

الان کارتن و کارتش گم شده گارانتی قبول میکنه؟

لینک به دیدگاه

هندزفری یا باید با تبدیل به پی سی وصل کنی که بشه یه کابل اسپیکر و یه میکروفون

و یا اینکه بزنی به گوشی و ازش استفاده کنی

40 تومن دادی به این اشغال میدادی همون هدست درست کنن

کاری نداره تعویض کابل 3.5

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، hosin گفته است :

هندزفری یا باید با تبدیل به پی سی وصل کنی که بشه یه کابل اسپیکر و یه میکروفون

و یا اینکه بزنی به گوشی و ازش استفاده کنی

40 تومن دادی به این اشغال میدادی همون هدست درست کنن

کاری نداره تعویض کابل 3.5

چه تبدیلی؟

والا هدفون رو ده جا نشون دادم گفتن نمیتونیم درست کنیم کابلشو نداریم ازش سر در نمیاریم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

سلام دوستان امروز یه هندزفری akg گرفتم 40 تومن فیک یا اصل بودنش به کنار موقع خرید تست کرد میکروونش سالم بود (البته با گوشی)

توی خونه زدم به کامپیوتر بعدش در کنترل پنل اون بخشی که میکروفون رو راه اندازی میکین رفتم خطا میداد که میکروفن شناسایی نمیشه

رفتم توی تنظیمات بخش privacy و بعد میکروفون همرو فعال کردم دیگه ویندوز خطا نمیداد ولی هر چی داد هم میزدم اصلا نه چیزی ضبط میکرد و نه واکنش نشون میداد

ولی موقع پخش اهنگ اگر اهنگ با خود هندزفری پخش بشه یه صداییه بسیار ضعیف و پر نویز صبط میکنه

یه مشکل دیگه با هدست تسکو هست که جک اسپیکر خراب شد ولی جک میکروفون سالمه قبلا کار میکرد الان وصلش میکنم کار نمیکنه اصلا

هندزفری مشابه این استhttps://www.digikala.com/product/dkp-4444907/هندزفری-ای-کی-جی-مدل-ig-955-rbjm2

این هندسفری باید با تبدیل وصل کنی

یه فیش بخر بده تعمیرکار برات هدست وصل کنه

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

داداش همین تبدیلی که دوستان میگن پولش بیشتر از خود هدسته !
@Sabertooth ایشون شاید بتون کمکتون کنن

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

چه تبدیلی؟

والا هدفون رو ده جا نشون دادم گفتن نمیتونیم درست کنیم کابلشو نداریم ازش سر در نمیاریم

https://www.digikala.com/product/dkp-3586927/تبدیل-2-به-1-جک-35-میلی-متری-مدل-hoogr-pro

این تبدیلی که میخوای

ولی بهتره خود هدست تعمیر کنی

اینم عکس فیش (الکتریکی سر کوچتون هم موجود داره)

عکس فیش خودت بزار تا راهنما نصبش بهت بگم البته اگه هویه داری و بلدی

6-12.jpg

1.jpg

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

یه موردی که برام عجیبه اینه شما چرا رفتید سمت این جور جنسها؟!

مورد اول قابل تعمیر هست اما ارزش دست زدن نداره جالا وان مور یا ریزر بود یه چیزی

مورد دوم خودم تسکو برای فروش داشتم نه میک خوب داره نه صدای خوب برای بازی...اما برای فیلم و گوشی بهتر از هیچیه...گارانتی هم نگاهشون نمیکنه نفرستی سنگینتری

لاجیتک یا ریزر یا برند خوب میبود برای تعمیرش مشکلی نداشتم اما تسکو ارزش کرایشو هم نداره

بدید بیرون درست کنن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-3586927/تبدیل-2-به-1-جک-35-میلی-متری-مدل-hoogr-pro

این تبدیلی که میخوای

ولی بهتره خود هدست تعمیر کنی

اینم عکس فیش (الکتریکی سر کوچتون هم موجود داره)

عکس فیش خودت بزار تا راهنما نصبش بهت بگم البته اگه هویه داری و بلدی

6-12.jpg

1.jpg

سیم هاش خیلی نازکن بدون لخت کردن سیم ها لحیم کنم هم جواب میده نه؟ چون خود لیم پوشش نخیشون رو میسوزونه

سه تا رشته تو سیم هست یکی ابیه یکیش سبزه یکیش هم رنگش رو فقط خانوما میتونن تشخیص بدن این فیش رو بخرم باید چیرو چی وصل کنم تو شهر ما همه الکتریکی ها مغازه ها و تعمیراه هارو گشتم گفتن وقتی دیدن گفتن نه ما اینو تعمیر نمیکنیم یکیش هم گفت اگر تسکوئه تعمیر نمیکنیم شما اگر فقط راهنمایی کنی چیرو به چیلیم کن خودم درستش میکنم

اینم عکسش هویه و سیم لحیم و سیم معمولی دارم فیش رو عصر تهیه میکنم به هر سه پایه فیش باید هر سه رشته رو لحیم کنم؟

در 9 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

ه موردی که برام عجیبه اینه شما چرا رفتید سمت این جور جنسها؟!

همینو بگو موقع خرید همین هدست تسکو با کمی هزینه بیشتر میتونستم بلادی هم بگیرم این هندزفری هم جهت معطل نبودن هست هدست رو همه جا نمیشه حمل کرد فعلا هم خرابه

۲۰۲۱۰۳۲۹_۱۲۱۴۱۳.jpg

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

سیم هاش خیلی نازکن بدون لخت کردن سیم ها لحیم کنم هم جواب میده نه؟ چون خود لیم پوشش نخیشون رو میسوزونه

سه تا رشته تو سیم هست یکی ابیه یکیش سبزه یکیش هم رنگش رو فقط خانوما میتونن تشخیص بدن این فیش رو بخرم باید چیرو چی وصل کنم تو شهر ما همه الکتریکی ها مغازه ها و تعمیراه هارو گشتم گفتن وقتی دیدن گفتن نه ما اینو تعمیر نمیکنیم یکیش هم گفت اگر تسکوئه تعمیر نمیکنیم شما اگر فقط راهنمایی کنی چیرو به چیلیم کن خودم درستش میکنم

اینم عکسش هویه و سیم لحیم و سیم معمولی دارم فیش رو عصر تهیه میکنم به هر سه پایه فیش باید هر سه رشته رو لحیم کنم؟

همینو بگو موقع خرید همین هدست تسکو با کمی هزینه بیشتر میتونستم بلادی هم بگیرم این هندزفری هم جهت معطل نبودن هست هدست رو همه جا نمیشه حمل کرد فعلا هم خرابه

۲۰۲۱۰۳۲۹_۱۲۱۴۱۳.jpg

1.thumb.jpg.44580d2b8659588dd87c7c29a08be38d.jpg

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

۲۰۲۱۰۳۲۹_۱۲۱۴۱۳.jpg

سیم درست لخت کن ببینم چه خبره

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

سیم درست لخت کن ببینم چه خبره

کلا همینه به همین نازکی رشته مسی هم هم نگاه کردم به سختی میشه حتی یه رشته دید!!!

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

1.thumb.jpg.44580d2b8659588dd87c7c29a08be38d.jpg

مشترک چیه؟ بایو سومی رو بهش وصل کنم؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

کلا همینه به همین نازکی رشته مسی هم هم نگاه کردم به سختی میشه حتی یه رشته دید!!!

مشترک چیه؟ بایو سومی رو بهش وصل کنم؟

منطورم رنگ سیماست

عکس درس از سیم بگیر شاید بشه از راه دور مشترک تشخیص داد.

وگرنه باید با اهمتر چک بکنب. اگه اهمتر داری که خیلی بهتره.

اونجور که از عکس پیداس

سیم سبز یک سمت بلندگو

سیم ابی سمت دیگر بلندگو

سیم که رنگش مشخص نیست هم مشترک است.

حالا چپ راستش باید رو سیستم چک کنی یعنی وقتی موقعیت سیمها رو درست وصل کردی و صدا اوکی بود. اگه چپ راست اشتباه بود اون موقع باید سیم ابی و سبز جابجا کنی

لینک به دیدگاه

دوستان یه کابل aux داشتم بریدمش سه سیم داشت

سبز طلایی قرمز

هدفون هم این سه تا رو داشت

سبز_نامعلوم_ابی

ابی رو به قرمز

نامعلوم رو به طلایی

و سبز رو به سبز لحیم کردم از کیفیت لحیمکاری معلومه که حتی لحیم برد های ایسوس هم در این حد با کیفیت نیست

الان وقتی کابل aux به این شکل وصل میکنم صدا فقط از گوشی سمت چپ میاد و از راستی نمیاد

ولی وقتی کامل میبرم داخل هیچی نمیاد صدا هم نسبت به قبل فرقی نداره بجز اینکه گوشی راستی کار نمیکنه

اپدیت=چیکار کنم قلع به هویه نچسبه هر چی میخوام سیم هارو به هم لحیم کن همش به نوک هویه میچسبه روغن لحیم هم دارم هویم ازین ایراین های 60 واته نوکش هم خیلی کثیفه(روغن لحیم هم اماسان هست

photo_2021-03-29_22-03-15.jpg

photo_2021-03-29_22-03-32.jpg

photo_2021-03-29_22-03-37.jpg

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یه جک خریدم و لحمیش هم کردم لحیم کاری خوب از اب در اومد از سیم لحیم خوب و روغن خوب استفاده کردم که خوب بگیره اسپیکر ها هر دو طرفرشون کار میکنن ولی یک چهارم ولوم قبلی رو هم ندارن حتب با vlc صدارو تا 200 درصد میبرم بالا بازن اندازه قبلا نیست یه نویز زننده هم داره درایور رو از خود ریلتک دانلود ونصب کردم ولی باز هم میکروفون کار نمیکنه 😑

یکم تکون میخوره باز هم یه طرفش کار نمیکنه فکر کنم باید چسب برق بزنم به هم اتصالی نکنن

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

یه جک خریدم و لحمیش هم کردم لحیم کاری خوب از اب در اومد از سیم لحیم خوب و روغن خوب استفاده کردم که خوب بگیره اسپیکر ها هر دو طرفرشون کار میکنن ولی یک چهارم ولوم قبلی رو هم ندارن حتب با vlc صدارو تا 200 درصد میبرم بالا بازن اندازه قبلا نیست یه نویز زننده هم داره درایور رو از خود ریلتک دانلود ونصب کردم ولی باز هم میکروفون کار نمیکنه 😑

یکم تکون میخوره باز هم یه طرفش کار نمیکنه فکر کنم باید چسب برق بزنم به هم اتصالی نکنن

ای نشون میده که داره اتصالی کوتاه شده یا اینکه درست وصل نشده.

در 58 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

این مشکل که بعد از تکون خوردن قع میشد رو با چسب تفنگی حل کردم ولی دیگه نمیدونم چجوری باید لحیمش کنم که کیفیت صدا خوب باشه بهتر ازین نمیشه لحیمش کرد دیگه به ته سیم هم رسیدم دئیگه چیزی نمونده بخوام بکنم

ولی مشکل میکروفون پابرجاست طبق اون عکسی که اقا صابر دادن لحیم کردم ابی و سبز مربوط به اسپیکر ها هستن چون وقتی قطع میشن یکی از اسپیکر ها باهاشون قطع میشه اون پایینی یا به قول ایشون مشترک مال میکروفونه که از همشون بهتر لحیم شده

لینک به دیدگاه

این درس کردم 

از رو همین باید سیسم کشی درس وصل کنی

ترتیب فیش ها را هم نگاه کن

این نشون تعمیر کار بده دیگه میفهمه که چطور با اهمتر باید چک کنه و درس وصل کنه. البته اگه واقعا تعمیرکار باشه که این چیزا رو بلده

به رنگها توجه کن متوجه میشی کجا به کجا وصله

در نهایت وقتی سیمها رو وصل کردی فقط باید جای چپ راست جا بجا کنی اگه جهت صدا درس نبود

Untitled-1.jpg

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

این درس کردم 

از رو همین باید سیسم کشی درس وصل کنی

ترتیب فیش ها را هم نگاه کن

این نشون تعمیر کار بده دیگه میفهمه که چطور با اهمتر باید چک کنه و درس وصل کنه. البته اگه واقعا تعمیرکار باشه که این چیزا رو بلده

به رنگها توجه کن متوجه میشی کجا به کجا وصله

در نهایت وقتی سیمها رو وصل کردی فقط باید جای چپ راست جا بجا کنی اگه جهت صدا درس نبود

Untitled-1.jpg

مال من سیم میکروفونش سالمه اسپیکر ها هم کار میکنن ولی خود میکروفون کار نمیده حالا باز میکنم ببینم شاید سیم که به میکرووفن وصله ایراد پیدا کرده

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

مال من سیم میکروفونش سالمه اسپیکر ها هم کار میکنن ولی خود میکروفون کار نمیده حالا باز میکنم ببینم شاید سیم که به میکرووفن وصله ایراد پیدا کرده

احتمالا سیم مثبت منفی میکروفن جا به جا لحیم کردی باز کن برعکس کن ببین درست میشه یا نه

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

قسمتی که ولوم داره رو  با اهم متر تست بگیرید قطعی نداره سیم؟

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...