رفتن به مطلب

مشاوره خرید تلویزیون

Recommended Posts

سلام وقت بخیر

متاسفانه ب دلیل این گرونیا و محدود بودن بودجه نمیتونم در حال حاضر تلویزیون آنچنانی تهیه کنم و چون بودجم 3/500/000 هست نظرمو تلویزیون های پلاسما جلب کرد ک مثال 42 اینچشو میشه با همون 3/5تهیه کرد و توی نکات مثبتش نوشته بود ک اشباع رنگ و مشکی عمیقی دارن ب نیبت ال سی دی ها مگر اولد و مدلای خوب ال سی دی ها باشه. 

از دوستان کسی تجربه استفاده از پلاسما داشته؟ ارزش داره؟ واقعا کیفیتش همینطوره؟ سراغ چ برند و مدلایی برم ک بازارم باشه(دست دو دیوار اینا)؟اصن لخرم یا ن پلاسما؟ 

ممنون میشم راهنمایی کنین

با 3/500 چی بخرم خلاصه😅

لینک به دیدگاه

من پلاسما چند باری از نزدیک دیدم ولی هیچ وقت در اختیار خودم نبود که بتونم تستش کنم

خلاصه بگم پلاسما اگر ارزش خرید داشت اینطوری منقرض نمیشد

توصیه به خرید نمیکنم شخصا

لینک به دیدگاه

من هم پلاسما نداشتم اما در گذشته خونه ی اقوام دیدم، کیفیت تصویرش خیلی بد بوده...

اگر توانایی افزایش بودجه رو ندارید و نیاز جدی به تلویزیون دارید به نظرم از طرح اقساطی این شرکتای داخلی استفاده کنید خیلی بهتر از پلاسما خواهد بود.

یا اینکه با حدود 4 تومن فکر کنم بتونید یه 32 ایچ HD از برندهای داخلی تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه کاربریتون استفاده به عنوان تلویزیون و تماشای فیلم هست، گزینه مناسبیه،

اما برای دسکتاپ چیز جالبی نیست. تک تک پیکسل ها معلومه و چشم رو اذیت میکنه. از دیگر مشکلاتش حرارت تولیدیشه، صفحه ش به شدت براقه و توی نور، تصویرش کلا گم میشه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

دوستان رنج 12-13 تومن حالا یک تومن بالا پایین 50-55 اینچ چی پیشنهاد میدید. 

صرفا کیفیت مونتاژ و کیفیت تصویر مهمه برام حتی اندروید هم نبود اشکال نداره. فقط 4k  باشه کافیه پنلش با کیفیت باشه.(اگرم اندروید بود اذیت نکنه. شنیدم ایرانیا خیلی اذیت میکنن تو زمینه رابط کاربری راست یا دروغشو خبر ندارم) 

ممنون

از بانه یا مونتاژ داخل فرق نداره فقط ارزش مبلغ پرداختی رو داشته باشه

لینک به دیدگاه

سلام

به طور خلاصه بخوام بگم 13 تومن چیزی نیست که باهاش بتونین تلویزیون با کیفیتی تهیه کنین

اون هم 4k 55 اینچ

تنها توصیه ام بهتون مدل های شیاومی هست که فک میکنم تو این بازه قیمتی بهترین گزینه باشن براتون

لینک به دیدگاه

50 تا 55 اینچ 4K با کیفیت بالا بودجه بالای ۲۰ تومن میخواد (البته برند سامسونگ و ال جی) که کیفیت پنلشون بالاس 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز با 13 تومن شما می تونید یک تلوزیون 55 اینچ mi 4s تهیه کنید یادتون باشه مدل گلوبال بخرید در صورتی که خواستید بخرید قید برندهای داخلیم به کل بزنید که از لحاظ کیفیت به mi نمی رسن پنل این مدل ips ساخت شرکت lg هست و اندروید نسخه 9 هم هست

لینک به دیدگاه

Xiaomi 4s 55بهتر هست یاtcl 55p8s

هم رابط کاربری هم کیفیت تصویر رو در نظر بگیریم؟ 

ممنون بابت وقتی ک گذاشتین

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

درود بر شما؛ اصلاً اصلاً اصلاً از بانه خرید نکنید همشون عاشغال بنجل تقلبیه!  با 13.200 میتونید این مدل رو از بروزکالا بگیرید، من چند ماهه گرفتم؛ محشره. تمامی امکاناتش تکمیله؛ پک اماراته تولید مصر.

https://berozkala.com/fa/product/7057/تلویزیون-led-هوشمند-ال-جی-49-اینچ-مدل-49um7340

کنترل مجیک هم داخل پک هست.

بهترین و به صرفه ترین راه خرید تلویزیون در حال حاضر همون بانه هست!

قیمت تلویزیون 2020 تو بانه با مدل 2017 و 2018 تو سایتا برابری میکنه

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

شما جنس بانه ای دیدین؟ داخل بازار بانه جستجو کردین؟ همه اجناس بانه بدل و فیکه. 10 سال پیش اگر آشنا داشتید میتونستید جنس اصل بخرید ولی الان فقط آشغال درجه 5 چینی بدرد نخوره میفروشن، به هیچکس توصیه نمیکنم بخاطر چند قرون پایینتر در دام کلاه برداران بانه ای بیفتن. وقتی جنس اصل هست و مطمئنه چرا ریسک کنیم؟ شما ممکنه فکر کنید همون مدل تلویزیون رو خریدین ولی بعد از تحویل تازه متوجه میشید که برچسب ها و نوشته همشون فیکه و عملاً داخل پک جنس دیگه ای هست....

چند سال پیش کولرگازی الجی دیدم داخل بازار با پک شمال عراق؛ 24000 بود و اینورتر! قیمتشم پرسیدم مناسب گفتن، وقتی مشخصاتشو با دقت نگاه کردم متوجه شدم مصرف برق روی پک اصلی گلدیران 12 آمپره روی بانه ای 19آمپر! با کمی دقت دیدم تمامی برچسب و پرینت های روی اسپلیت و کمپرسور با فتوشاپ تنظیم شده و چرته!!!! اصلاً کولر اینورتر نبود!

اینکه احیانا برای شما پیش اومده دلیل نمیشه همشون فیک باشه

فیک تهران هست

بانه هست 

همه جا هست

خریدار باید حواسش جمع باشه

برای تلویزیون های oled که اصلا جنس فیک وجود نداره

صرفا بحث lcd ها هست که اونجا خریدار باید مواظب باشه

من خودم بخوام تلویزیون بخرم قطعا از بانه میخرم ولی حضوری میرم و جنس رو از نزدیک میبینم بعد میگیرم

یک روز کامل زمان میگیره ازم ولی در عوض چندین میلیون تومن صرفه جویی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...