رفتن به مطلب

برای گیم نت ، لپ تاپ خوبه یا کامپیوتر؟

Recommended Posts

سلام
برای گیم نت ، قدرت سیستم ها چقدر باید باشه؟
لپ تاپ 17.3 اینچی مناسبه؟
قیمت هر سیستم حدوداً چقدر میشه؟

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، bahare گفته است :

سلام

اگر قرار 24 ساعته روشن باشن قطعا لپتاپ نابود میشه  زیر اون همه فشار. وقتی بشر بخواد همه چیزو کامپکت کنه چیز درستی در نمیاد . لپتاپ رو کلا فراموش کن . هم مشکل عمر دستگاه مطرحه هم که pc قطعه قطعه اس یکیش خراب شه به راحتی تعویض میشه از موس کیبرد تا فن و  رم و .... درثانی که دیگه تو گیم نت کسی دل نمیسوزه برا سیستم.

100 درصد انتخابت کامپیوتر باشه.

بهتره کانفیگ هارو متفاوت بزاری یه سری برای بازیای سطح پایین . یه سری بازیای سطح بالا و گرافیکی. برای عمده بازی های گرافیکی  هم سری rx 570-470 جوابه کاملا . 

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

اگر قرار 24 ساعته روشن باشن قطعا لپتاپ نابود میشه  زیر اون همه فشار. وقتی بشر بخواد همه چیزو کامپکت کنه چیز درستی در نمیاد . لپتاپ رو کلا فراموش کن . هم مشکل عمر دستگاه مطرحه هم که pc قطعه قطعه اس یکیش خراب شه به راحتی تعویض میشه از موس کیبرد تا فن و  رم و .... درثانی که دیگه تو گیم نت کسی دل نمیسوزه برا سیستم.

100 درصد انتخابت کامپیوتر باشه.

بهتره کانفیگ هارو متفاوت بزاری یه سری برای بازیای سطح پایین . یه سری بازیای سطح بالا و گرافیکی. برای عمده بازی های گرافیکی  هم سری rx 570-470 جوابه کاملا . 

خیلی ممنون
معمولاً چه بازی هایی رو توی کامپیوتر بازی می کنند که توی کنسول نمیشه؟
من فقط این 3 تا رو میدونم. وارکرافت 3 و کانتر و دوتا2.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، bahare گفته است :

خیلی ممنون
معمولاً چه بازی هایی رو توی کامپیوتر بازی می کنند که توی کنسول نمیشه؟
من فقط این 3 تا رو میدونم. وارکرافت 3 و کانتر و دوتا2.

والا من حدود 15 سالی میشه  گیم نت نرفتم. عمده بازی ها همین کانترو دوتا و کامبت ها برای pc  و فوتبال هم برای مولتی پلیرهای کنسول  هست. اگر واقعا قصد راه اندازه گیم نت مجهز دارید هم کنسول میخواد و tv بزرگ برای کاربرهایی که چند نفری میان  هم کامپیوتر  برای کاربر تنها. 

لینک به دیدگاه

ندیدم تا حالا کسی از لپ تاپ تو گیم نت استفاده کنه !!! هزینه قطعات هم بسیار بالاست

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ندیدم تا حالا کسی از لپ تاپ تو گیم نت استفاده کنه !!! هزینه قطعات هم بسیار بالاست

می دونید اندازه مانیتورها حدوداً باید چقدر باشه؟

لینک به دیدگاه

کامپیوتر بگیرید

اصلا یک لحظه هم به خرید لب تاب فکر نکنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، bahare گفته است :

برای کامپیوتر بنظرم رزولوشن 1080 باشه که مانیتورای 1080 معمولا زیر 22 اینچ نیستن. البته نمیدونم چقدر قراره هزینه بشه و اون مرکزی که میخواید راه اندازی کنید چه قدر مجهز خواهد بود. همه اینها هزینه داره بالطبع. .برای سیستم های رده پایین برای کانتر  شاید بشه با رزولوشن hd هم سر کرد ولی خب از طرفی مانیتورای hd کم کم دارن منسوخ میشن و چند صباحی دیگه اگر قصد ارتقا یا فروش داشته باشید داستان خودشو داره. 

بنظرم منطقی ترین انتخاب همون 22 و رزولوشن 1080 هست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بهترین گزینه خرید یه باندل عای5 نسل 2 یا 3 یا 4 هست، به اضافه یه گرافیک 750ti یا 1050 با یه مانیتور 20 اینچ یا این حدودا، و رم حداقل 8، بازیای گیم نتی رو این سیستم خیلی خوب میتونه اجرا کنه، یه گیمنت دم دانشگاه بود میرفتیم رینبو 6 میزدیم، با همین سیستم روی 1360*768 فریم روی 60 قفل بود. بچه های دیگه گه گاهی فورتنایت و دوتا هم میزدن و قدرت سیستم ها تقریبا مناسب بود.

فک کنم برای تاسیس گیم نت، بهتره اول با کنسول شروع کنید، کم خرج و کم دردسر تره،

لینک به دیدگاه

درود 

بد ترین وسیله برای تجهیز گیمنت،  لپ تاپ هست. 

لپ تاپ برای کسایی هست که مجبور کامپیوتری قابل حمل داشته باشن برای استفاده طولانی مدت طراحی نشده،  قابل ارتقا هم نیست تعمیراتش هم سخته. 

کنسول و pc مناسب هستند برای گیمنت 

حداقل سایز مانیتور هم برای کنسول 32 اینچ  و pc هم 22 اینچ 

در مورد قیمت هم نمیشه نظر قطعی داد چون قیمت ها عجیب بالاست و برای pc امکان استفاده از قطعات کارکرده هم هست برای همین رنج هزینه ای که باید انجا بشه خیلی وسیعه

لینک به دیدگاه

بدترین کار ممکن هست برای گیمنت

هم هزینش بالاتر 

هم عمرش پایین تر 

هم خطر دزدیش هست 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، bahare گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-291229/مانیتور-ایسوس-مدل-vp228he-سایز-215-اینچ

مورد پایینی هم خوبه فقط اسپیکر نداره که مهم نیست چون شما باید هدست تهیه کنید

https://www.digikala.com/product/dkp-2664138/مانیتور-ام-اس-آی-مدل-pro-mp221-سایز-22-اینچ

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، bahare گفته است :

سلام

بنظر من کیس های تاور استوک تهیه کنید با مانیتور های استوک گرافیک هم gtx950 یا Gtx750ti تهیه کنید. چون اول اینکه سیستم نو هم گرون درمیاد هم بعد بخوای بفروشی افت شدید قیمت را خواهی داشت و بشدت ضرر خواهی کرد ولی جنس استوک افت قیمت خودش را کرده و موقع فروش کمتر ضرر خواهی کرد. لپ تاپ هم که دورش یه خط قرمز بکش. 

قیمت هر سیستم حدودا 

I5 2400 یا3470 i5

12gb ram 

1tr hdd

Vga gtx950 یا 750ti  

حدودا 8750 هر کیس درمیاد. 

مانیتور 22 اینچ استوک 1400 تا 1800

کیبرد و ماوس و هدست هم 700 تا 800

خواستی خودم هم مغازه دار هستم با کمترین قیمت ممکن برات جمع میکنم. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...