رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای راه اندازی گیم نت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان قراره گیم نتی راه اندازی کنم که 4 - 5 تا سیستم داشته باشه .

میخوام سیستم هارو طوری جمع کنم که نه گرون باشه نه ارزون و از اون طرف نه کم بیاره نه زیاد باشه حد وسط .

این بحث سخت افزارش

بحث نرم افزار هم بگید چه طوری با چه برنامه ای میتونم مدریت کنم سیستم هارو بازو بسته کنم تایم بگیره و ....

و بازی های هات برای گیم نت چه بازی هایی هست ؟

ممنون .

ویرایش شده توسط Almas
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو این مورد گیم نت کار نکردم اما فقط اینا به ذهنم میاد

در مورد سخت افزار می تونی از همین سایت استفاده کنی اگه دسه دو هم خواستی یکی از بچه های فروم مادربرد هایی خوبی واسه فروش گذاشته بود

در مورد مشخصات سیستم ها واسه بازی معلومه هر چی بیشتر بهتر اما باید چک کنی ببینی چه بازی هایی تو بازار گیم نت ها هست که مشخصات اجراش رو پیدا کنی .

عموما وقتی یه بازی اجرا بشه یه رنجر خیلی زیادی از بازها رو میشه اجرا کرد

برای شبکه هم یه سویچ خوب بگیر و کابل کشی استانداری انجام بده

منطقی خرج کن اما زیاد سرمایه نگذاری

پیشنهاد می کنم واسه ضرر کم تر از سیستم دسته دو تو بازار استفاه کنی

ایشالله کاروبارت توپ شه

لینک به دیدگاه

خب این چه کاریه?! بورو گیمنت از یارو بپرس، هم بهتر توضیح میده هم نرم افزار یا سخت افزارشو بهت معرفی میکنه.

لینک به دیدگاه

شما متوسط هزینه ای رو که برای هر سیستم میخوای بکنی بگو . حواست باشه که برای میز و پارتیشن و صندلی و کلا دکور بودجه رو جدا در نظر بگیر . با توجه به بودجه شما میتونیم سیستم مناسب جمع کنیم .

لینک به دیدگاه

خودم مغازه دار هستم میدونم باید چه کار کنم در مورد سیستم ولی از اونجا که نمیدونم نیاز سیستم یک گیم نت چقدر خواستم شما بگید و اینکه فامیلم گیم نت داره ولی میگه خودم برات انجام میدم اصلا توضیح نمیده !!! چه برسه غریبه !

ممنون

لینک به دیدگاه

شما با یک سیستم مبتنی بر پردازنده G620 اینتل و گرافیک در حد 5670 و یا 440 میتونید گیم نت رو بچرخونید .4 گیگ رم هم که الان معمولیه دیگه . کمتر هم میشه . بیشتر هم میشه . بازیهای گیم نت اکثرا بازیهای گروهی هستن . مثل کانتر که چند سال پیش خیلی طرفدار داشت . یا ورلد آف وارکرافت . بازیهایی که مولتی پلیر قوی دارن . الان کال آف هست ، بازیهای استراتژی هستن . ولی باید چند روز بری تو گیم نت ها و ببینی چی طرفدار بیشتر داره . هر چقدر بازیهای قویتری بخوای استفاده کنی ، سیستم قویتر هم میخوای .

لینک به دیدگاه

خوب 2 تا مورد هست من نمیدونستم چی بازی میشه تو گیم نت و دو اینکه من وقتی میشینم پای بازی خودم به شخصه باید تنضیمات گرافیکی را در حد خوب رو به عالی بزارم اگر 440 یا 5670 بزارم فکر میکنم کم میاره اصلا نیمدونم چه کار کنم

لینک به دیدگاه

اگر بخوای همه سیستم های گیم نت رو مثل سیستم های خونه بذاری ، هزینه بالاتری باید بکنی ، ضمن اینکه مصرف برق هم میره بالا و هزینه سر بار میشه . اگر میخوای بهتر بشه باید کارت 450 یا 5770 بگیری .

ضمنا اون امضا خودت رو هم اصلاح کن . بعضی کلمات جستجو میشن و ممکنه برای فروم دردسر ساز بشن . ممنونم .

لینک به دیدگاه

خوب درسته ولی میخواستم سیستمی ببندم که اضافه نشه هزینه بیخودی نباشه واقعا استفاده بشه چون محدودیت بودجه دارم دستم باز نیست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...