رفتن به مطلب

نرم افزار تبدیل فایل های pdf به word ( زبان فارسی پشتیبانی کنه)

iman90
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

نرم افزاری میخواستم که فایل های pdf رو به word تبدیل کنه

البته از زبان فارسی پشتیبانی کنه

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

فوری فوری

درود

دوستان عزیز

چون دوستمون این تاپیک رو زدن منم دیگه تاپیک جدا نزدم

کسی از دوستان اطلاعی دارن برای تبدیل pdf به word بدون بهم ریختگی در فونت های فارسی!

پایان نامه گیر این نرم افزاره دوستان مارو خوشحال کنن :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیشنهاد بنده نرم افزار PdfGrabber Pro  با ساپورت فارسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

رفع مشکل بهم ریختگی فونت های فارسی 

شاید تا به حال برای شما نیز پیش آمده باشد که در نرم‌افزارهای آفیس مثل وُرد و پاورپوینت فایلی را ایجاد کرده‌اید و سپس با فونتهای مختلف متن خود را تایپ نموده‌اید، اما وقتی آن را برای چاپ و یا نمایش، به رايانه دیگری منتقل می‌کنید، خواهید دید که تمام فونت‌هایتان به هم ریخته است.
حتمأ می‌دانید که این موضوع به خاطر آن است که شما بر روی رايانه‌تان از فونتی استفاده کرده‌اید که بر روی سامانه دوم وجود ندارد! اما راه‌حلهای مختلفی برای این کار وجود دارد. یکی از آنها این است که از فایل خود خروجی پی دی اف بگیریم یا از صفحه متن عکس بگیریم. اما مشکل اینجاست که اگر بخواهیم بر روی رايانه دوم این فایل را ویرایش کنیم چه؟ فونتها را با خود حمل کنیم و روی رايانه دوم نصب کنیم؟
راه حل درستی است اما این کار کمی وقت‌گیر است! اما راه بهتری به وسیله آفیس 2003 امکان‌پذیر شده است!
در این ترفند نحوه حفظ ثبات فونت‌ها بدون استفاده از
راه‌های پیچیده را به شما معرفی خواهیم کرد، البته به وسیله آفیس 2007 !

برای این کار:
بعد از اینکه متن خود را تایپ کردید و در آن از فونتهای مختلف استفاده نمودید، در سمت چپ و بالای وُرد یا پاورپوینت ، بر روی گوی دایره ای شکل نرم‌افزار کلیک کنید تا منوی اصلی آن باز شود.
اکنون در قسمت پایینی و سمت راست این منو، روی گزینه
word Option کلیک کنید.
Word Option--->Save---> Preserve fidelity when sharing this document---> Embed fonts in the file
تیک گزینه ی آخر را بزنید
با انتخاب این گزینه تمام قلمهای به کار رفته در متن شما هنگام ذخیره‌سازی، به فایل چسبیده شده و در هر سامانه دیگری که آن را باز کنید، بدون هیچ مشکلی نمایش داده می‌شود.
توجه کنید که در این بخش گزینه‌ای با عنوان
Do not common system fonts
وجود دارد که بهتر است تیک آن را نیز بزنید. در غیر این صورت، تمام قلمهای پیش فرض سیستمی نیز به فایل، می‌چسبد و در نتیجه حجم فایل نهایی، بسیار زیاد می‌شود.

توجه: اين راه حل فقط بر روي ويرايش 2007 از Word يا همان Microsoft Office 2007 قابل اجراست.

بعد از اينکه متن خود را تايپ کرديد و از فونت​هاي مختلف استفاده کرديد، در بالا سمت چپ منو Word، روي گوي دايره​اي شکل نرم​افزار کليک کنيد تا منوي اصلي آن باز شود. در جنوب شرقي اين منو، روي گزينه Word Options کليک کنيد:

embedded_font_word2007-1__www.pakbaz.ir_

در پنجره​اي که باز مي​شود، از قسمت Save در بخش Preserve fidelitr when sharing this document، چک​باکس گزينه Embed fonts in the file را فعال کنيد.

با انتخاب اين گزينه تمام قلم​هاي به کار رفته در متن شما هنگام ذخيره​سازي،​ به فايل چسبيده شده و در هر سيستم ديگري که آن را باز کنيد، بدون هيچ مشکلي نمايش داده مي​شود.
توجه کنيد که در اين بخش گزينه​اي با عنوان Do not common system fonts وجود دارد که بهتر است چک​باکس آن فعال باشد!
در غير اين صورت، تمام قلم​هاي پيش​فرض سيستمي نيز به فايل، مي​چسبد و در نتيجه حجم فايل نهايي، بسيار زياد مي​شود.

embedded_font_word2007-2__www.pakbaz.ir_

امیدوارم به درد بخور باشه

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

ممنون  عطا جان امتحان میکنم ونتیجه رو ارائه میدم!

یه فایل pdf دارم با فونت فارسی وقتی تبدیل میکنم به word حروف فارسی برعکس نوشته میشن (سلام =مالس)(البته از چپ به راست به این شکل که گفتم نوشته میشه)یه سری هم کلا خونده نمیشن!مشکل اینجاست!

لینک به دیدگاه

البته نمی خوام دوستان رو نا امید کنم ولی ...

من از همه برنامه های موجود که دوستان نام بردن استفاده کردم ولی هیچ نتیجه ای در بر نداشت و فقط  رو حدود 5-10% از پی دی اف های فارسی جواب میدن 

اتفاقا من هم برا پایان نامه دادم تایپ کردن..

در هر صورت ... موفق باشین ...

لینک به دیدگاه

دوستان کسی برنامه ی دیگه ای سراغ نداره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکسری مشکلات برمیگرده به خود فایل PDF بعضی PDF ها متنشون قابل جستجو نیست اگر تست کرده باشین بعضی هم اصلا متن نیستن و تصویر هست . بعضی هم مشکل فونت دارن . نرم افزاری که قبلا تست کردم و رو فایل های من جواب داده VeryDOC PDF to Word Converter هست اینجا http://www.verydoc.com/blog/is-your-pdf-to-word-converter-support-arabic-and-cyrillic-characters-if-yes-please-show-me-an-example-if-not-please-show-me-an-example-too.html هم یه نمونه صفحه عربی رو تبدیل کرده برای دانلود گوگل کنید . لینک اصلیش اینجاست http://www.verydoc.com/pdf-to-word.html و همینطور گوگل کنید برای نرم افزار های دیگه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یکسری مشکلات برمیگرده به خود فایل PDF بعضی PDF ها متنشون قابل جستجو نیست اگر تست کرده باشین بعضی هم اصلا متن نیستن و تصویر هست . بعضی هم مشکل فونت دارن . نرم افزاری که قبلا تست کردم و رو فایل های من جواب داده VeryDOC PDF to Word Converter هست اینجا http://www.verydoc.com/blog/is-your-pdf-to-word-converter-support-arabic-and-cyrillic-characters-if-yes-please-show-me-an-example-if-not-please-show-me-an-example-too.html هم یه نمونه صفحه عربی رو تبدیل کرده برای دانلود گوگل کنید . لینک اصلیش اینجاست http://www.verydoc.com/pdf-to-word.html و همینطور گوگل کنید برای نرم افزار های دیگه.

سلام

با تشکر از جنابعالی برای راهنماییهای بی نقصتون

لینک به دیدگاه

ممنون از دوست خوبم UNFORGIVEN عزیز بابت زحمتت

امتحان میکنم!

از عطای عزیز هم کمال تشکر رو دارم اون نرم افزاری که گفتن  PdfGrabber Pro   جواب داد ودقیقا همونی بود که میخاستم!

خیلی ممنون و سپاسگذارم از همه ی دوستان عزیز وبا همت

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

سلام دوستان
 اگه مشکل تبدیل فایل پی دی اف و فایل اسکن شده فارسی دارید برید تو این سایت قیمتش عالی هست

نمونه تست تبدیل هم میده

convertpdf.ir

ویرایش شده توسط hamechiz
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...