رفتن به مطلب

100 درصد شدن مصرف cpu

saman12
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان وقتتون بخیر

مشخصات کامپیوتر :

cpu intel g2030 ( 2 core 3GHz)

MB : h61-mc

ram 12Gb ddr3

gpu : hd 5450

مشکل اینه که وقتی با کروم کار میکنم حتی وقتی فقط 2 تا برگه بازه میزان مصرف cpu میره روی 100 درصد ولی ( نهایت تا 50 درصد میره )

البته وقتی مثلا 1 دقیقه به کروم حتی با 5 تا برگه باز دست نمیزنم مصرف میره روی 10 یا 20 درصد و عادی میشه

یا وقتی یک ویدیو یا حتی آهنگ باز میکنم بصضی وقتها حتی 2 یا 3 بار صدا خراب میشه منظورم اینه که گیر میکنه البته در حد 1 یا 2 ثانیه

یا وقتی با همین کروم دارم کار میکنم یدفعه موس برای 1 یا 2 ثانیه گیر میکنه یعنی از رو صفحه غیب میشه و دوباره برمیگرده 

یا کیبورد بعضی وقتها گیر میکنه و وقتی دوباره زنده میشه 😅 میبینم 20 تا از همون حرفی که دستم روش بوده نوشته

میدونم که cpu کامپیوترم خیلی ضعیفه ولی قبلا اینطور نمیشد، فکر نمیکنم ویروسی شده باشه چون از نود 32 استفاده میکنم و همیشه بروز هستش

خواستم ببینم اگه مشکلش نرم افزاری هستش با کمک شما دوستان حلش کنم😊 اگرم  بخاطر ضعیف بودنه cpu هست که مجبورم یکی قویتر بخر بخرم 😪

ممنون که خوندید 🙏

لینک به دیدگاه

قدم اول بنظرم advance system care pro نصب کن یه دور سیستم رو چک کنه . افزونه ها و ... برنامه رو هم فعال و باهاشون سیستم را تاجای ممکنه بهینه کن. مورد دم دستی باشه بنظرم با این  حرکت درست میشه . این مورد فقط مربوط به کروم هست ؟ ببین با مرورگرهای دیگه هم اینجوره یا نه

لینک به دیدگاه

احتمال داره با سیستمتون ماینینگ میکنن,بعضی سایتا هستن این کار رو میکنن مثلا downloadha قبلا ماین میکرد از طریق مرورگر الان نمیدونم

بهتره این افزونه رو به مرورگر کروم اضافه کنین

https://chrome.google.com/webstore/detail/minerblock/emikbbbebcdfohonlaifafnoanocnebl

لینک به دیدگاه

در در 24 فروردین 1400 در 12:48، Rexpowercolt گفته است :

احتمال داره با سیستمتون ماینینگ میکنن,بعضی سایتا هستن این کار رو میکنن مثلا downloadha قبلا ماین میکرد از طریق مرورگر الان نمیدونم

ممنون از نظرتون

احتمالشو خیلی کم تقریبا صفر میدونم چون وقتی کروم بازه و بهش واسه یک دقیقه دست نمیزنم مصرف کروم میره روی 4 درصد که یعنی ماین نمیشه

حالا یه چیز دیگه cpu i5 3570 به مادربرد من میخوره توی رنج 1 تا 1.5 میلیون گزینه خوبی هست؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، saman12 گفته است :

ممنون از نظرتون

احتمالشو خیلی کم تقریبا صفر میدونم چون وقتی کروم بازه و بهش واسه یک دقیقه دست نمیزنم مصرف کروم میره روی 4 درصد که یعنی ماین نمیشه

حالا یه چیز دیگه cpu i5 3570 به مادربرد من میخوره توی رنج 1 تا 1.5 میلیون گزینه خوبی هست؟

بله نسبت به پردازنده خودتون ارتقا خوبی محسوب میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...