رفتن به مطلب

زمان عرضه نخستین تبلت ایرانی اعلام شد + قیمت

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز . حرفت رو قبول دارم . حالا شما برگرد 15 سال قبل ، ایران خودرو ما پیکان می زد ، کره 1 ماشین نمی تونست مونتاژ کنه ، الان هیوندای کره داره با آلمانی ها کل کل می کنه . استیوجابز که از اون انباری کارش رو شروع کرد ، پاش رو از در خونش می گذاشت بیرون ، قطعه ای که می خواست رو می خرید ، تازه روش زده بود ساخت آمریکا ...

بله برادر منم دوست دارم مملکتم آباد بشه ، منم سازندگی رو دوست دارم ولی فکر همون ایران خودرو رو بکن طی این چند سال چی کار کرده ، از مونتاژ پیکان رسید به مونتاژ 206 و 405 که سال 98 توی فرانسه از رده خارج شده ... کامیون 100% چینی رو می گن ایرانی !!!

این آوازها از دور خوش است ... همین الانش هم نمی شه زود قضاوت کرد . الان تولید کنندهای خیلی خوبی توی کشور هستند که همین مونتاژ رو در سطح جهانی دارن انجام می دند و کالای با کیفیت کار می کنند ، اگر این بنده خداها هم همین کار رو بکنند باید ازشون تقدیر کرد.

در مورد خودرو کاملا باهات موافقم پوریا جان . سیاست مسخره ای رو دنبال می کنند که مرزارو بستند و ایرانخودرو و سایپا هر غلطی دلشون میخواد می کنه

دل ما هم خونه از دست این د ز د ا ن سر گردنه

اما قضیه تبلت یا محصولات تکنولوژیک خیلی فرق میکنه

چون قبل از ابراز وجود تولید کننده ایرانی بهترین مدلها و خفنترینشون از برندهای گردن کلفت تو بازار پره

و تولید کننده داخلی میدونه وقتی داره پا تو این رقابت بزاره باید با شاخهایی مثل سامسونگ یا اپل تو بازار رقابت کنه و از همون اول کمر حمتو با این دید میبنده

اما ایرانخودرو یا سایپا از همون اول با یک بازار خالی و کاملا آزاد از هر نوع برند خودرویی روبرو بودند و هستند و با خیال راحت اینکه هر آشغالی تولید کنند ملت مجبورند بخرند گند زدند به صنعت خودرو

اون مردیکه هم پشت این دزدا هست و سفت پشت بسته بودن مرزها واستاده

اگه مرزها باز بشه و کمری با قیمت 12 میلیون تو ایران بیاد سایپا فرداش خط تولید پراید رو آتیش میزنه و به فکر ساخت چیزی میفته که بتونه با کمری رقابت کنه

من باز هم با اینکه دل خونی از تولید کننده داخلی دارم از جمله گرین که با این همه دادارو دودور که تولید کننده داخلیه آخرش که دلت خوشه میری جنس ایرانی بخری گوشه کارتون پاوراش یا کیساش زده Made in korea

روی حرف خودم هستم باید از تولید کننده داخلی از جمله این سازنده تبلت حمایت کرد اگر دیدیم دزد و کلاهبردار در اومد باز هم همین ماها میتونیم بزنیمش زمین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همونجور که دوستان دیگه هم اشاره کردند به نظر من هم اسم کالای ایرانی یک امتیاز برای فروش یک کالا هست نه برتری!

یه چیز دیگه کی گفته همه چیز رو باید خودمون حتما بسازیم... بیان برن همون ماشین و وسایل صوتی تصویری که دارن اسمبل و تولید می کنند کیفیتشو بیشتر کنن نه قیمتشو بعد بیان افتخار کنن ، نه این که یه کاری رو درست انجام نداده برن یکار دیگه شروع کنن افتضاح تر از اون یکی...!

هی هم بیان بگن تولید ملی تولید ملی... یکی نیست بگه آخه بیکارید مگه خودتون و مردمو سرکار گذاشتید... سر کی می خواید شیره بمالید... سر خودمونو؟؟؟

لینک به دیدگاه

فکر کنم همگی لذت سوار شدن خودروی ملی رو فراموش نکردیم

واقعا آدم لذت میبره وقتی میبینه خودروی ملی رو خریده و برای اولین بار میبره کارواش و بعد میبینه یه تیکه از رنگ سپرش میاد توی دستش بعد زنگ میزنه نمایندگی میگه طوریش نیست یه تیکه از رنگ سپره نه بدنه که بیارید نمایندگی رنگ سفید بزنیم روش !!!!

بعد از یک هفته کار میخواد بره با خانواده یه پیک نیک میره صندوق عقب رو باز میکنه وسایل رو میذاره داخلش بعد که در رو میبنده مبینه درب یه جوریه باز زنگ میزنه نمایندگی میگه طوریش نیست درب رگلاژ نیاز داره بیارید نمایندگی رگلاژ کنیم!!!!!!!!

میری سوار تاکسی جدید میشی به راننده میگید ساعت چنده میگه شرمنده این تاکسیه کاره!!!!! برای همین در آپشن هاش ساعت وجود نداره !!!!!!!!!!! خدااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!

لینک به دیدگاه

اگه این تبلت ایرانیه که سامسونگ و اپل و سونی و نایک و ادیداس هم چینیه . چون اونجا تولید میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...