رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید بازی Oculus Quest 2

Weekend
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز وقت تون بخیر. من قصد دارم همین روزا یه quest 2 بگیرم . منتها کلا نمیدونم چجوری بازی نصب کنم روش . راه قانونی اش که خب گرون در میاد . چجوری بریزم بازی ها رو روش؟ لطفا بگید چون شاپ ها خیلی پول زیادی میگیرن واسه نصب بازی کرک . مورد بعد اینکه پیچیدگی روش مهم نیست ، یه سیستم هم دارم.  لطفا یه روشی بگید که قابلیت هایی مثل اسکرین ریکورد هم بشه استفاده کرد . و اینکه بشه توش مثلا بازی ها رو آپدیت کنم یا اینکه dlc بزنم . مثلا میخوام تو بیت سیبر یه سری آهنگ اضافه یا اینا بریزم.  بعد اینکه دقیقا چطور شبکه شخصی انتقال داده بریزم روش ؟ یه سری آیپی ثابت دارم منتها تو گوشی و پی سی از طریق open شبکه شخصی انتقال داده میزنم . تو این چطوره 

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، Soheil-tornado گفته است:

سلام دوستان عزیز وقت تون بخیر. من قصد دارم همین روزا یه quest 2 بگیرم . منتها کلا نمیدونم چجوری بازی نصب کنم روش . راه قانونی اش که خب گرون در میاد . چجوری بریزم بازی ها رو روش؟ لطفا بگید چون شاپ ها خیلی پول زیادی میگیرن واسه نصب بازی کرک . مورد بعد اینکه پیچیدگی روش مهم نیست ، یه سیستم هم دارم.  لطفا یه روشی بگید که قابلیت هایی مثل اسکرین ریکورد هم بشه استفاده کرد . و اینکه بشه توش مثلا بازی ها رو آپدیت کنم یا اینکه dlc بزنم . مثلا میخوام تو بیت سیبر یه سری آهنگ اضافه یا اینا بریزم.  بعد اینکه دقیقا چطور شبکه شخصی انتقال داده بریزم روش ؟ یه سری آیپی ثابت دارم منتها تو گوشی و پی سی از طریق open شبکه شخصی انتقال داده میزنم . تو این چطوره 

تمام چیز هایی که گفتی به راحتی روی quest 2 انجام میشه (خودم انجام دادم). آموزش های کامل اینجا هست:

https://wiki.vrpirates.club

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۷ در ۰۴:۴۶، mrp۷ گفته است:

تمام چیز هایی که گفتی به راحتی روی quest 2 انجام میشه (خودم انجام دادم). آموزش های کامل اینجا هست:

یه سوال من دیدم که تو بیت سیبر ملت موزیک مورد علاقه خودشونو میندازن . چطوری میشه اون

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۷ در 04:46، mrp7 گفته است:

ممنون . فقط اینکه رفتم سایت مطالعه کردم یکمی گیج شدم . میشه یکم بیشتر راهنماییم کنی مرسی 😁

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۷ در ۰۴:۴۶، mrp۷ گفته است:

بعد اینکه داداش واسه گیم های آنلاین و مولتی پلیر هم میشه باهمین روش زد و بازی کرد ؟ مثلا onward و اینا . بعد اینکه مشکلی با خود ui کوئست نداره ؟ چون بعضی گیم ها رو از استورش گرفتم رو خودش بازی میکنم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۹ در ۱۶:۰۵، Soheil-tornado گفته است:

یه سوال من دیدم که تو بیت سیبر ملت موزیک مورد علاقه خودشونو میندازن . چطوری میشه اون

https://www.google.com/search?q=quest+2+beat+saber+custom+songs

در ۱۴۰۰/۱۲/۹ در 16:09، Soheil-tornado گفته است:

ممنون . فقط اینکه رفتم سایت مطالعه کردم یکمی گیج شدم . میشه یکم بیشتر راهنماییم کنی مرسی 😁

کدوم قسمت گیج کننده است؟ ویکی کامله همه چیزو توضیح داده.

در ۱۴۰۰/۱۲/۹ در 18:09، Soheil-tornado گفته است:

بعد اینکه داداش واسه گیم های آنلاین و مولتی پلیر هم میشه باهمین روش زد و بازی کرد ؟ مثلا onward و اینا . بعد اینکه مشکلی با خود ui کوئست نداره ؟ چون بعضی گیم ها رو از استورش گرفتم رو خودش بازی میکنم

فقط بازی های آفلاین.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشيد من تو همون راه اندازي اوليه تو اپديت هدست موندم گير كرده رو صفر درصد كه ميگن بايد وي چي ان استاتيك بخرم ولي نمي دونم چطور ست كنم هيچجا هم اموزشي وجود نداره ممنون ميشم راه نمليي مختصر بكنيد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ در 11:13، amirsat3 گفته است:

سلام و خسته نباشيد من تو همون راه اندازي اوليه تو اپديت هدست موندم گير كرده رو صفر درصد كه ميگن بايد وي چي ان استاتيك بخرم ولي نمي دونم چطور ست كنم هيچجا هم اموزشي وجود نداره ممنون ميشم راه نمليي مختصر بكنيد

وی p ان روی ویندوز وصل کنید و بعد اون را از طریق هات اسپات ویندوز به کوئست وصل کنید تا بتونه با سرور متا ارتباط داشته باشه.

https://www.google.com/search?q=windows+10+شبکه شخصی انتقال داده+hotspot

لینک به دیدگاه

دوستان من یکدستگاه quest2 خریداری کردم که بازی هم روش نصب شد داخل بخش unknow source که میشدم بازی ها قابل مشاهده بود با شر کردن شبکه شخصی انتقال داده دستگاه رو متصل کردم اپدیت شد و اکانت فیس بوک و اکولوسم خودم رو هم رو هم واردش کردم اکامتی که قبلا روش بود هم موجوده الان بخش unknow source رو نشون نمیده که بشه بازی هارو دید بعد اینکه تو سرچ وای فای هم من خیلی مشکل دارم باهاش خیلی مواقع مودم من یا هات اسپات کامپیوترم رو نمیشناسه اصلا ولی وای فای های خیلی دور رو میشناسه هر پنج بار یکبار وای فای خودم تو سرچ دستگاه میاد واقعا سخت شده کار باهاش.در ضمن بازی با پی سی با تایپ سی با کیفیت سه متری امکان پذیره؟مثلا بازی هالف لایف  

لینک به دیدگاه

ایرادات وای فای از روتر شما هست باید یک روتر یا اکسس پوینت با کیفیت 5Hz بخرید.

2 ساعت قبل، godwar گفته است:

تایپ سی

حتما باید USB 3.1 باشه یا از همون وایرلس 5Ghz استفاده کنید (Virtual Desktop در فروشگاه Oculus)

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ در 19:24، mrp7 گفته است:

حتما باید USB 3.1 باشه یا از همون وایرلس 5Ghz استفاده کنید (Virtual Desktop در فروشگاه Oculus)

ممنون یه مودم دیگه گرفتم و درست شد عجیب بود جز این عینک مودم قبلی با همه وسایله دیگه اکی بود.

الان مشکلی‌ که دارم اینکه هیچ جوره داخل اپ گوشی نمیشناسه عینک رو که دولوپر مود رو روشن کنم حتی تا مرحله ای میره که میگه کدی که داخل عینک میبینید رو بزنید اما کدی نمیاد با نرم افزار دولوپر رو کامپیوتر هم باز عینک رو نمیشناسه برا همین همیطور مونده عینک چون تادولوپر مود رو روشن نکنم نمیشه کاریش کرد

ویرایش شده توسط godwar
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ در ۱۹:۲۴، mrp۷ گفته است:

سلام داداش مودم خوب واسه اینکار سراغ داری ؟ من یه سرچ زدم خیلی گیج شدم . اگر میشناسی یه لینک خریدشو بدی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ در 17:17، Soheil-tornado گفته است:

سلام داداش مودم خوب واسه اینکار سراغ داری ؟ من یه سرچ زدم خیلی گیج شدم . اگر میشناسی یه لینک خریدشو بدی ممنون میشم

خبر ندارم توی بازار چی هست ولی من از این استفاده می کنم:

Xiaomi Mi Router AX1800 RA67

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، Soheil-tornado گفته است:

من مدل vr400 تی پی لینک رو گرفتم هم قیمتش مناسبه هم کامل جواب داد برام 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ در 02:49، mrp7 گفته است:

خبر ندارم توی بازار چی هست ولی من از این استفاده می کنم:

راضی ای ازش ؟ چطوره همه چی باهاش راه میافته ؟

لینک به دیدگاه

سلام 

Mrp7 دستت درد نکنه فوق العاده بود👍🏻

من یه quest 2 گرفتم همون جا هم گیم هارو نصب کرد روش ولی یسری بازی هارو دوس داشتم  نداره 

با rookie میشه اونارو خودم اضافه کنم ؟! یا اطلاعات فروشنده مثل اکانتش رو میخواد چون ندارم…؟

یه سوال دیگه 

با side quest نمیشه بازی های افلاین رو نصب کرد ؟!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام. 

چند روزی هست که این هدست را تهیه کردم، منو کامل شفاف هست، اما فاصله های دور زیاد جالب نیست، مات نیست اما کاملا واضح هم نیست. مثلا همون صفحه اصلی اون صندلی های و چیدمان اتاق مثل عکسی که تو کامپیوتر میبینی شفاف نیست.

کلا همین مدلی هست یا دستگاه ایراد داره ؟ بحث سر جابجایی هدست و لنز نیست، این کار ها را انجام دادم و تصویر منو و نوشته ها شفاف هست، اما جزئیات اطراف زیاد دقیق و تمیز نیست. 

لطفا دوستانی که تجربه استفاده از این دستگاه را داشتن بفرمایند که آیا برای اون ها هم به هکین شکل هست ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام، من هدست رو چجوری میتونم به مودم فیبر نوری مخابرات وصل کنم، هیچجوره نمیشه شبکه شخصی انتقال داده داد به مودمش

و لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه چجوری از تلگرام vrpirates میشه چیزایی میخوام دانلود کنیم؟ 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

از دوستانی که این هدست رو خریداری کردن سوال دارم
برای اجراهای بازی های PCVR از طریق استیم هم لازمه که کوئست به شبکه شخصی انتقال داده و فیسبوک متصل بشه؟ 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، AGWG گفته است:

از دوستانی که این هدست رو خریداری کردن سوال دارم
برای اجراهای بازی های PCVR از طریق استیم هم لازمه که کوئست به شبکه شخصی انتقال داده و فیسبوک متصل بشه؟ 

خیر

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، mrp۷ گفته است:

خیر

واقعا؟ چون همین رو توی ردیت پرسیدم گفتن که آره باید به فیسبوک وصل بشه حتی اگه بخوای فقط از استیم استفاده کنی البته مثل اینکه قراره امسال این پیش نیاز رو حذف کنن
حالا نمیدونم گیج شدم
یک سوال دیگه اینکه اگه ساید لودش کنم و بازی ها رو جدا خودم نصب کنم، ولی بعدا اگه بخوام روی استیم ازش استفاده کنم به مشکل نمیخورم؟

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، AGWG گفته است:

واقعا؟ چون همین رو توی ردیت پرسیدم گفتن که آره باید به فیسبوک وصل بشه حتی اگه بخوای فقط از استیم استفاده کنی البته مثل اینکه قراره امسال این پیش نیاز رو حذف کنن
حالا نمیدونم گیج شدم
یک سوال دیگه اینکه اگه ساید لودش کنم و بازی ها رو جدا خودم نصب کنم، ولی بعدا اگه بخوام روی استیم ازش استفاده کنم به مشکل نمیخورم؟

بازی های روی خود دستگاه به استیم چه ربطی دارن؟

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، mrp۷ گفته است:

بازی های روی خود دستگاه به استیم چه ربطی دارن؟

خب همین رو میخوام بدونم، من میخوام این رو الان بخرم، ساید لودش کنم بازی های خودش رو بازی کنم، ولی بعدا میخوام برای Steam vr هم ازش استفاده کنم، میخواستم بدونم اگه سایدلودش کنم بعدا با استیم به مشکل نمیخوره؟
و اینکه اگه سایدلود بشه هم بازم اکانت فیسبوک میخواد درسته؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، AGWG گفته است:

خب همین رو میخوام بدونم، من میخوام این رو الان بخرم، ساید لودش کنم بازی های خودش رو بازی کنم، ولی بعدا میخوام برای Steam vr هم ازش استفاده کنم، میخواستم بدونم اگه سایدلودش کنم بعدا با استیم به مشکل نمیخوره؟
و اینکه اگه سایدلود بشه هم بازم اکانت فیسبوک میخواد درسته؟

استیم ربطی به ساید لود نداره، کلا راه اندازی و استفاده از این هدست اکانت فیسبوک و v پی n میخواد. برای استیم نیازی نیست هدست به اینترنت وصل باشه.

بازی هارم اگه ساید لود کنی برای اجراشون نیازی به اینترنت نیست.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، mrp۷ گفته است:

استیم ربطی به ساید لود نداره، کلا راه اندازی و استفاده از این هدست اکانت فیسبوک و v پی n میخواد. برای استیم نیازی نیست هدست به اینترنت وصل باشه.

بازی هارم اگه ساید لود کنی برای اجراشون نیازی به اینترنت نیست.

آها خیلی ممنون همین رو میخواستم مطمئن بشم ازش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...