رفتن به مطلب

درخواست مشاوره خرید سیستم حدود 25 میلیون (فوری)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه سیستم برای کار دفتری میخوام که در کنارش برای تولید محتوا تو یوتیوب و اینستاگرامم نیاز به ادیت فیلم و ... دارم. از نرم افزارهایی مثل after effect و premiere و فوتوشاپ هم استفاده میکنم البته نه به صورت حرفه ای میدونم بودجه کمی هست برای این کار ولی تا جایی که میتونید راهنماییم کنید. در ضمن یه مانیتور هم لازم دارم.

چیزی که خودم در نظرم هست . کارت گرافیک مجزا در نظر نگرفتم فعلا گفتم فعلا با گرافیک مجتمع استارت بزنم بعدا یه چیزی براش بخرم.

intel corei5 10400

mb : asus b460 plus

ram : 16 gig (برند و ... شما پیشنهاد بدین)

power coolermaster 550w

ssd: samsung evo plus 250 

monitor :  asus vc239h

لینک به دیدگاه

گوگل کن یا در یوتیوب ببین چه پیشنهاد میدن. دوره این راهنمایی ها گذشته دیگه.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، 8ehnam گفته است :

سلام دوستان یه سیستم برای کار دفتری میخوام که در کنارش برای تولید محتوا تو یوتیوب و اینستاگرامم نیاز به ادیت فیلم و ... دارم. از نرم افزارهایی مثل after effect و premiere و فوتوشاپ هم استفاده میکنم البته نه به صورت حرفه ای میدونم بودجه کمی هست برای این کار ولی تا جایی که میتونید راهنماییم کنید. در ضمن یه مانیتور هم لازم دارم.

چیزی که خودم در نظرم هست . کارت گرافیک مجزا در نظر نگرفتم فعلا گفتم فعلا با گرافیک مجتمع استارت بزنم بعدا یه چیزی براش بخرم.

intel corei5 10400

power coolermaster 550w

سیستم خوبی در نظر گرفتی البته من قیمت دقیق قطعات دستم نیست

ولی برای تدوین و پریمیر حتما گرافیک مجزا در نظر بگیر برای رندر گیری لازم میشه

لینک به دیدگاه

پاورت کمه .

ممکنه بخای کارت گرافیک مجزا بخری بعدا پاور کمه باسه این کار 

لینک به دیدگاه

در در 26 فروردین 1400 در 03:24، 8ehnam گفته است :

intel corei5 10400

power coolermaster 550w

سلام بهتره رایزن ببندی دوست عزیز. 

نسل 10 اینتل خیلی کند هست  نمیدونم چرا. از i3. تا i9 بستم. ولی دو تا سه تا نرم افزار باز میکنی سیستم میره کما. 

من خودم نسل 10 بستم پشیمان شدم رفتم دوباره رایزن خریدم. 

3600xt. 6900t

X470 fuf.   4000t

Ram geil evo potenza 2*8 3200 3000t

data sx6000 512gb m.2 1800t

Power 600w evga 2800t

Case 2300t

Vga gt1030 2800t البته میتونید یه گرافیک ارزونتر بگیری دسته دو که بعد خواستی ارتقا بدی ضرر نکنی. 

Dell z24i ips 2500t

Dell 2414hb ips 2500t

ماینتور نو هم نگیر کیفیت شون داغون هست حتی ایسوس چون تو ایران منتاژ میشه. و کلا مانیتور های نو در بازار ایران کیفیت جالبی ندارن. 

کل سیستم شد 26 تومن. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...