رفتن به مطلب

چند سوال در مورد فارکس

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود، اگر کسی از فارکس چیزی میدونه ممنون میشم به سوالم جواب بده 🙏

مثلا یک معامله باز کردم با 50دلار و هدفم اینه که 5 دلار سود کنم و بعد ببندم. اگر 5 دلار سود کنم 55 دلار برمیگرده به حساب ولی اگر 5 دلار ضرر کنم چی ؟ از اون 50 دلار 5 دلار کم میشه و 45 دلار برمیگرده به حساب یا کل 50 دلار از بین میره ؟

لینک به دیدگاه

درود.

بستگی به نوع معامله شما داره.

اگر با ضریب یک، یعنی معامله معمولی ببندی سود و زیانت هر دو پنج دلار میشن.

اگر لوریج اعمال کنی قضیه کمی فرق خواهد کرد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

درود.

بستگی به نوع معامله شما داره.

اگر با ضریب یک، یعنی معامله معمولی ببندی سود و زیانت هر دو پنج دلار میشن.

اگر لوریج اعمال کنی قضیه کمی فرق خواهد کرد.

اکانت demo دارم که روی 1:200 هست لوریج

لینک به دیدگاه

لوریج یک به دویست؟ 😐 خب اولا اکانتت دمو هست و ضرر و زیان از جیبت نمیره و سودی هم بهت نمی رسه. این اکانت دمو اصلا برای آشنایی شما با بازار هست. دوما این ضریب رو حتی حرفه ای ترین های کره زمین هم اعمال نمی کنن. شاید سوالت این باشه که پس چرا همچین ضریبی هست؟ پاسخش خیلی ساده است: برای خالی کردن جیب معامله گران مبتدی.

به نظر من اول از همه تحقیقات زیادی در مورد بازار فارکس انجام بده. تکنیکال و فاندامنتال قوی شو. روانشناسی بازار رو نظری بینداز و کتابهای مرتبطش رو بخون. بعد مدت شش ماه روی کاغذ معامله انجام بده. بعد اگر موفق بودی با مدیریت سرمایه کم کم وارد معاملات واقعی شو.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

لوریج یک به دویست؟ 😐 خب اولا اکانتت دمو هست و ضرر و زیان از جیبت نمیره و سودی هم بهت نمی رسه. این اکانت دمو اصلا برای آشنایی شما با بازار هست. دوما این ضریب رو حتی حرفه ای ترین های کره زمین هم اعمال نمی کنن. شاید سوالت این باشه که پس چرا همچین ضریبی هست؟ پاسخش خیلی ساده است: برای خالی کردن جیب معامله گران مبتدی.

به نظر من اول از همه تحقیقات زیادی در مورد بازار فارکس انجام بده. تکنیکال و فاندامنتال قوی شو. روانشناسی بازار رو نظری بینداز و کتابهای مرتبطش رو بخون. بعد مدت شش ماه روی کاغذ معامله انجام بده. بعد اگر موفق بودی با مدیریت سرمایه کم کم وارد معاملات واقعی شو.

پیش فرض تنظیم بود از اول، البته خود بروکر پیشنهاد داده برای مبتدی ها باید بین 1 تا 10 باشه، ولی خوب این دموی فعلا اشکالی نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...