رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای خرید اینترنت مناسب گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من قصد خرید اینترنت دارم 

الان وضیعیت کدوم از شرکتهای ارائه دهنده اینترنت بهتره؟ کدوم شرکتها هنوز سرویسهاشونو گرون نکردن ؟

تا الان اسیاتک داشتم اما جدیدا گرون کرده سرویس 420 گیگ 8 مگ کرده 100 هزار تومن از روی حجمش هم زده شده 350 گیگ البته خیلی وقته مصرفش هم دو برابر کرده مصرف سرورهای داخلی 2 برابر و خارجی 4 برابر داره محاسبه میکنه 

شرکت اینترنتی هست مصرف حجم منصفانه داشته باشه بدرد گیم هم بخوره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

من مخابرات دارم و بسته 60 گیگ بین الملل با سرعت فک کنم 4 مگ رو 40 تومن میگیرم. یه موقعایی هم که حجم زیاد بخوام، یه بسته 90 گیگ 8 مگ داره 50 تومن.

فقط کافیه مواردی که روی خط نویز میندازه رو برطرف کنید. من با همین اینترنت تا قبل عید توی رینبو پینگم رو 80-90 بود(سرویسم adsl عادی هست)

بعد عید متاسفانه بدجوری اینترنتا داغونه، ولی باز هم توی رینبو پینگ بقیه ایرانیا روی 200 عه و پینگ من روی 170-180

لینک به دیدگاه

سلام

مخابرات به صورت شانسی هست. یه محله خوبه، یه محله افتضاح. پشتیبانیش گاو تشریف دارند و چیزی به اسم گیم مود ندارند( آخرین بار که مشکل پینگ داشتم زنگ زدم گفتم من تو بازی پینگم بالاست و پکت لاست دارم، گفت مخابرات گیم مود نداره، پینگ گوگلت 80 باشه، بسه!!!) به همین راحتی!

یه سرویس گیمینگ شاتل بگیرید. حجم بسته هاش کمه ولی خب بهترین اینترنت برای بازی همین هست.

بدون DNS و شبکه شخصی انتقال داده پینگ خوبی تو بازی ها میده.

تازگی ها هم از بین چند تا بچه ها با توجه به استفاده زیادی که در گیم دارند، شنیدم تنها شرکتی هست که بدون نیاز به DNS و شبکه شخصی انتقال داده از تحریم های مایکروسافت و ایکس باکس عبور میکنه.

تقریبا اکثر استریمرها هم از همین نت استفاده می کنند.

فقط توجه کنید که سرویسی رو ازشون بگیرید که قابلیت فعالسازی گیم مود را داشته باشه ( نقره ای بود یا طلایی و همچین چیزی)

یه مسئله دیگه هم هست که از بعد عید کلا کیفیت اینترنت کشور ( چه نت همراه و چه خانگی ) اومده پایین و این مشکلی که شما با آسیاتک دارید احتمالا با شاتل هم خواهد بود اما به میزان کمتر.

باید صبر کنیم این مشکل رو حالا از هر جا که هست رفع کنند.

لینک به دیدگاه

سلام

من خودم مخابرات داشتم افتضاه بود پینگ داخلیش 80 بود چه برسه خارجیش 

رفتم اینترنت پوینت تو پوینت پارسیان گرفتم هزینه تجهیزاتش واسه من 1800 شد

سرویسشم اینجوریه که باید زمان بخری بعدش ترافیک اضافه بخری تو حالت معمولی بالاترین سرویسش 25 مگابیت دانلود و اپلود هست

مصرف خارجیش عادی هست  داخلی نیم برابر

پینگشم تو سی اس 40 /ولورانت 60 / وارزون سرور میدل 70 اروپا 100 تا 130/ فورتنایت هم بین 30 تا 60

لینک به دیدگاه

تو این مملکت اینترنت یا باید برای دانلود باشه یا بازی بخوای هر دوتاشو داشته باشی باید بیشتر از معمول خرج کنی 

لینک به دیدگاه

تا یکسال پیش شاتل فوق العاده عالی بود ولی از پارسال داغون شد ...

تخلیه کردم اومدم مخابرات چندماهی خوب بود , پینگ بین المللی 100/120 ولی بعداز عید نمیدونم چه مرگش شده هر روز و هرساعت قطع و وصل میشه و اعصاب آدم رو داغون میکنه...

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود.

من مخابرات دارم و بسته 60 گیگ بین الملل با سرعت فک کنم 4 مگ رو 40 تومن میگیرم. یه موقعایی هم که حجم زیاد بخوام، یه بسته 90 گیگ 8 مگ داره 50 تومن.

فقط کافیه مواردی که روی خط نویز میندازه رو برطرف کنید. من با همین اینترنت تا قبل عید توی رینبو پینگم رو 80-90 بود(سرویسم adsl عادی هست)

بعد عید متاسفانه بدجوری اینترنتا داغونه، ولی باز هم توی رینبو پینگ بقیه ایرانیا روی 200 عه و پینگ من روی 170-180

سلام وقتت بخیر

با این حجم خیلی کم مصرف 4 برابری که شنیدم مخابرات هم داره برای من جواب نمیده

ویرایش شده توسط Abolfazl.Ganji
لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از راهنماییتون

تنها یک سوال دارم شاتل هم مصرف حجم اینترنت بین الملل داره 4 برابر محاسبه میکنه یا دو برابر ؟

لینک به دیدگاه

این صفحه های تبلیغاتی که این شرکت ها گذاشتن کسی امتحان کرده اینترنتشونو ؟

https://mahannet.ir/gaming-landing/

https://taknet.ir/landing/gaming/

https://mobinnet.ir/news/wid/newslist/id/614/onlinegame

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

دوستان ممنون از راهنماییتون

تنها یک سوال دارم شاتل هم مصرف حجم اینترنت بین الملل داره 4 برابر محاسبه میکنه یا دو برابر ؟

شاتل

این میزان، نشان‌گر حد آستانه مصرف منصفانه ماهانه ترافیک بین الملل است.
لازم به توضیح است، استفاده از ترافیک داخلی، یک دوم ترافیک بین الملل محاسبه خواهد شد. به گونه‌ای که اگر مشترکی تنها مایل به استفاده از ترافیک داخلی باشد، می‌تواند تا دو برابر ترافیک بین‌الملل سرویس خود، ترافیک داخلی داشته باشد.
هم‌چنین امکان استفاده‌ی ترکیبی از ترافیک بین‌الملل و ترافیک داخلی نیز وجود خواهد داشت.

341627329_Screenshot(372).thumb.png.6442bda542856c5fd38003084527b5d2.png

1290132913_Screenshot(373).thumb.png.a1b2ffcf57efd507e9d18ab07c820726.png

634420157_Screenshot(374).thumb.png.27ca74c28bea37f90959bdbace26f436.png

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

با این حجم خیلی کم مصرف 4 برابری که شنیدم مخابرات هم داره برای من جواب نمیده

این حجم اینترنت بین الملل هست، مخابرات 3 تا طرح داره که تا جایی که من میدونم تفاوتشون اینجوریه. توی یه طرح حجم داخل رو میزنه و بین الملل رو 4* حساب میکنه. سرویس های این طرحی هم که من گفتم حجم بین الملل رو میزنه و داخلی رو1/4 حساب میکنه. یعنی بسته 90 گیگش میشه 360 گیگ داخل

لینک به دیدگاه

پس همه شرکتها گرون کردن تو سایتشون که میرفتم هنوز تعرفهای قدیم زده بودن

احتمالا برم سمت شاتل

لینک به دیدگاه

چیزی که sabertooth گفتن درسته برای دانلود و گیم باید دو تا اینترنت داشته باشی

برای بازی آنلاین موردی که باعث لگتون میشه کسی تو ایران اهمیتی نمیده مشکل آپلود هست بهترین ADSL ایران هم نهایتا 90 کیلوبایت به شما سرعت آپلود بده که بسیار کمه

میتونید VDSL تهیه کنید ، 4G همراه اول هم تست کنید کلا ADSL رو از ذهنتون بندازید بیرون ، من چندین سال شاتل داشتم که کلا بهم ریخته همه چیز به هیچ دردی نمیخوره + پشتیبانی احمقی که داره

لینک به دیدگاه

ADSL اصلا دیگه به درد گیم نمیخوره ، تقریبا تعطیله 

مخصوصا شهرستان که پینگ داخلی میره بالا حالا تهران ممکنه فرق کنه 

من خودم آخرین بار با پارس آنلاین وصل شدم اصلا تو Call of duty وصل نمیشد که نمیشد 

تازه Call بازی کم مصرفی هست ، بازی ها ی دیگه هستن که خیلی net intensive تر هستن ... 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...