رفتن به مطلب

نمایش خطوط افقی قرمز رنگ روی صفحه

pouyamahmoudi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. وقت بخیر.
هنگام کار با سیستم با خطای صفحه آبی مواجه شدم و بعد از اینکه سیستم ریستارت شد درایور کارت گرافیک کار نکرد و خطوط افقی قرمز رنگ روی صفحه نمایش داده شد که در تصویر پیوست مشخص هستند.
درایور کارت گرافیک را با نرم‌افزار DDU در حالت Safe Mode حذف کردم و بعد یک‌بار به صورت خودکار (از طریق فایل نصبی) و یک‌بار به صورت دستی (از طریق Device Manager) نصب کردم.
در حالت نصب خودکار صفحه سیاه شد و هر چقدر صبر کردم تصویر نداد تا اینکه مجبور شدم ریستارت کنم و دیدم همچنان مشکل حل نشده. در حالت نصب دستی صفحه سیاه نشد اما درایور بعد از نصب عمل نمی‌کرد.
چون این خطوط افقی قرمز رنگ را در محیط BIOS ندیدم حدس زدم مشکل از ویندوز باشه و به همین خاطر از ویندوز 10 رفتم به ویندوز 8 و آخرین نسخه درایور را دانلود و نصب کردم اما باز هم مشکل حل نشد.
با مانتیور و کابل دیگه هم امتحان کردم اما همچنان همین مشکل وجود داشت. کارت گرافیکی که مشکل داشت یعنی ZOTAC GTX 465 را خارج کردم و با کارت گرافیک سیستم دیگه که Hynix GT 520 بود جایگزین کردم.
با کارت گرافیک جایگزین مشکل کامل حل شد و درایور هم بدون خطا نصب شد. برای کارت گرافیک معیوب چه مشکلی پیش اومده؟ چطور میشه تعمیرش کرد و هزینش حداکثر چقدر میشه؟
لطفاً راهنمایی کنید.

GPU Red Lines 1.jpg

GPU Red Lines 2.jpg

GPU Red Lines 3.jpg

GPU Red Lines 4.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آیا خط ها حرکت میکنن یا ثابتن؟

گاها چنین مشکل مشابهی برای من هم پیش اومده که مشکلش یا کابل بوده، یا اضافه بار و اتصال کوتاه روی کارت گرافیک. کابل رو عوض کنید و امتحان کنید. من با این کابل HDMI ها که روکش سیم-پلاستیکی قرمز دارن زیاد این مشکل رو تجربه کردم.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

گرافیکتون بازنشست شده به فکر جدیدتر باشید

با هیت دادن، ریبال یا ریورک مشکل حل میشه؟

در 7 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

آیا خط ها حرکت میکنن یا ثابتن؟

گاها چنین مشکل مشابهی برای من هم پیش اومده که مشکلش یا کابل بوده، یا اضافه بار و اتصال کوتاه روی کارت گرافیک. کابل رو عوض کنید و امتحان کنید. من با این کابل HDMI ها که روکش سیم-پلاستیکی قرمز دارن زیاد این مشکل رو تجربه کردم.

ثابت هستند اما وقتی نشانگر موس را روی خطوط می‌برم کمی تغییر می‌کنند. با کابل و مانتیور متفاوت امتحان کردم اما مشکل حل نشد.

لینک به دیدگاه

این که میگم به فکر قطعه جدیدتر باشید بخاطر مصرف کمتر دمای بهتر و قدرت بیشتر هست  سری 400 انودیا بخاری بودن خرج تعمیر این هم از قیمت خود گرافیکتون بیشتره

یدونه سری 10 یا 16 انودیا تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

این که میگم به فکر قطعه جدیدتر باشید بخاطر مصرف کمتر دمای بهتر و قدرت بیشتر هست  سری 400 انودیا بخاری بودن خرج تعمیر این هم از قیمت خود گرافیکتون بیشتره

یدونه سری 10 یا 16 انودیا تهیه کنید

هزینه تعمیرش حداکثر چقدر میشه؟ قصد خرید کارت گرافیک جدید داشتم اما قیمت‌ها خیلی بالاست و فعلاً برام مقدور نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...