رفتن به مطلب

سوال راجب خرید ارز دیجیتال (صرافی‌های ارز دیجیتال)

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بله خیلی وقته اسم کریپتولند بد دراومده حتی به عنوان کلاهبردار

چون شت کوین بدون مجوز ازبانک مرکزی به بازار دادن و پول ملتو بالا میکشن

در رابطه با مشکل شما هم قبلا موردهای مشابه ای شنیدم

https://t.me/arzedigitalradyabi

حالا چطور میتونم شکایت کنم؟؟؟

اوضاع نوبیتکس چطوره یه دفه اینم کلاهبردار از آب در نیاد😥

لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بله خیلی وقته اسم کریپتولند بد دراومده حتی به عنوان کلاهبردار

چون شت کوین بدون مجوز ازبانک مرکزی به بازار دادن و پول ملتو بالا میکشن

در رابطه با مشکل شما هم قبلا موردهای مشابه ای شنیدم

https://t.me/arzedigitalradyabi

حرف های ایشون درسته یه کوین هم دادن بیرون به اسم BRG که چندین وقته پشت سره هم داره پامپ میشه و خدا داند که کی میخوان یه دفعه دامپش کنن و سرمایه مردم رو پودر کنن

من به شخصه 1ساله از آبان تتر استفاده میکنم تاحالا نه مشکل واریز داشته نه برداشت نه خرید و فروش به صورت حضوری هم میتونید برید میدون هروی تهران هستن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

اوضاع نوبیتکس چطوره یه دفه اینم کلاهبردار از آب در نیاد😥

یک ماه هستش که دارم از آپ نوبیتکس استفاده میکنم

به نظرم اوکی هست و پشتیبانی اش هم پاسخگو هستند، ولی یادتون باشه هرکسی میتونه جمع کنه و بره !!

--------

اپلیکیشن Sato Wallet ژانویه ۲۰۱۹ از بنده ۵۰۰دلار بالا کشید و فقط تا یکماه به ایمیل هام جواب داد و بعدش هیچی به هیچی

ناراحتی ام از اینکه این آپ رو با خیال راحت  از "گوگل استور" نصب کردم !

ولی...

الان دوباره نگاه کردم گوگل استور حذفش کرده

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

دوستان با دنبال گرفتنش پولمو گرفتم ولی باز مشکوک میزنه سعی کنید اگه مبالغ بالایی میخواید خرید کنید ریسک نکنید 

حتی تلفنشون یه رباتم نداره😐 احساس میکنم دارن تو خونه کارای سایتو انجام میدن🤦🏻‍♂️

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

یک ماه هستش که دارم از آپ نوبیتکس استفاده میکنم

به نظرم اوکی هست و پشتیبانی اش هم پاسخگو هستند، ولی یادتون باشه هرکسی میتونه جمع کنه و بره !!

--------

اپلیکیشن Sato Wallet ژانویه ۲۰۱۹ از بنده ۵۰۰دلار بالا کشید و فقط تا یکماه به ایمیل هام جواب داد و بعدش هیچی به هیچی

ناراحتی ام از اینکه این آپ رو با خیال راحت  از "گوگل استور" نصب کردم !

ولی...

الان دوباره نگاه کردم گوگل استور حذفش کرده

نوبیتکس برای رفرش کردن سایتشون هم ازت پول میگیره

کلا سیستمشون اینطوریه که هر چی در بیاری نصف نصف 😁

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا به کنار

دیجیکالا هم جدیدا اظهار داره که به مشکل مالی برخورده،

حقوق کارمند هاشو اخیرا نصفه نصفه میده، خودش سرویس دهنده ی درگاه پرداخت دیجی پی هست، اما اخیرا به درگاه پرداخت های دیگه متصل میشه!

منم یه درخواست وام دادم، 2 ماهه گذشته. هرچی هم میگم چک رو برگردونید، هیچ کاری نمیکنن.

ولی در باطن انگاری داره یه کلاهبرداری عظیم میکنه...

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

با سرچایی که ازش کردم و تو همین انجمن هم ازش چیزایی دیدم، یخورده دو به شک شدم. روی کاغذ بهترین و کامل ترین سایت محسوب میشه. ارز های بسیار متنوعی داره و کیف پول مستقل داره خودش و خیلی چیزای دیگه

ولی خبرایی که ازش خوندم یکم شک کردم به امنیتش

کسی تجربه کار کردن باهاش رو داره؟

بین صرافی های ایرانی، مورد معتبری هست که تنوع زیادی داشته باشه؟

اگر نیست، صرافی که با کمترین کارمزد بشه تتر رو به ریال و برعکس تبدیل کرد چیه؟ اگر معرفی کنید خوشحال میشم دوستان عزیزم

لینک به دیدگاه

من یه بار تجربه خرید داشتم تجربه زیاد خوبی نبود حتی گروهشون هم چیزی برخلاف میلشون بگی درجا پاک و ریمو میکنن و اینکه سایتشون خیلی مزخرف و تنها میشه با قیمت لحظه ای خرید کرد اونم روش میکشن اما کارمزدش 0.1 درصد

کلا هیچ کدوم از صرافیا در حال حاضر ۱۰۰ درصد مطمئن نیستن و ممکن با یه دستور دولت کلا تعطیل بشن پس اگه تازه واردی زیاد سرمایه وارد نکن و هیچ وقت تو صرافی ایرانی پول نزار

پیشنهادم استفاده از نوبیتکس هرچند تنوع ارزاش کمه. اگه دائم ترید میکنید که بایننس حرف اولو میزنه و میتونید تنها از نوبیتکس تتر بخرید و به بایننس انتقال بدید و ترید کنید

کارمزد نوبیتکس 0.35 درصد و بایننس 0.1 درصد

پ.ن: اگه خواستید تا کد معرفم رو تقدیم کنم😊

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

از صرافی معتبر خرید کنید اگر جایگزین نبود یه حرفی اینهمه صرافی خوب هست حتما کریپتولند؟

بیت برگ خوبه باهاش کار میکنم

از صرافی ایرانی فق و فقط تتر بخرید بهترین راه هم واسه هولد هم ترید صرافی خارجی هست

بایننس عالیه واسه ترید های حساس که زمان درشون مهمه

کوینککس واسه کسایی که ارز مورد نظرشون در بایننس نیست و دنبال دردسر تحریم نیستن

هات بیت بیشترین ارز رو داره که چندان پیشنهاد نمیکنم نیاز های شما با بایننس و کوینکس براورده میشه

ارز که کوتاه مدت سود خوب بده الگو خوبه ریپل خوبه ولی چیزی که خودم خیلی نظرم بهش جلب شد و ماینش از ریون کوین و اتر کلاسیک بیشتر سود داره ترتل کوین هست که تا ورژن یک عددی نبود در ورژن دو پامپ شد و طی ماه های اخیر فقط داره پامپ میشه حجم بازار حدود 44 میلیون دلار در بایننس نیستش تو کویننکس هست قیمت هم الان حدود 0.0006 هست در تلاش واسه رقابت برای مونرو و فورکی از بایت کوین با حریم خصوصی بیشتر هر بلاک سی ثانیه امکان ماین با سی پی یو و گرافیک داره

بلند مدت کاردانو عالیه ولی کوتاه مدت بهش فکر هم نکنین انقدر این مدت ثابت مونده میشه به استیبل کوین تشبیهش کرد

سعی کنین ارز هایی بخرین که تیم خوبی داره و با پشتیبانی و جامعه که حمایتش میکنه خودشو بکشه بالا مثل همینایی که نام بردم

و اینکه فعلا در کوینکس رو trc20 کار نکنین شبکش در حال تعمیره 500 تا تتر منو هنوز انتقال نداده

به اینکه این ارز چه مشکلی رو حل میکنه هم فکر کنید ارز هایی مثل فایل کوین و استورج و بیت تورنت و ترون با هدف های خاصی طراحی شدن و صرفا یه ارز نیستن اگر یه ارز دید مشابه دیگری ولی یکیش دیدد داره قابلیت های بهتری رو ارائه میده میتونه واسش رقیب باشه ولی اونقدرا هم فضایی فکر نکنید اینکه یه ارز از قیمت کم کم به چند دلار برسه نیازمند زمان و اومدن افراد بیشتر به اون ارز هست یه شبه نمیشه پامپ کرد

ارز هایی که تو یه شب میبین سیصد چهارصد درصد پامپ میشن یه شب که چه عرض کنم تو چند دقیقه رو بهشون شک کنین نمونش ست کوین sai که تو گروه تلگرامی کویننکس ایران یه نفر اومد اینقدر بچهارو هایپ کرد واسه خریدش (خودش از قبلخریده بود) این ارز رو در یک شب دقیق یادم نیست بالای هزاردرصد پامپ کرد و بعد در یه دقیقه این ارز رسید به چهاصد درصد همه کسایی که خریده بودن وقت فروش نداشتن چون خریدار واسش نبود تو این قیمت و کوینکس همه حساب هارو بن کرد تا صبح اون روز که پامپ تقریبا فروکش کرد و به جئت نود دصد افراد ضرر کردن تا سود اونایی هم کهسود کردن حتما اکانت دوم پامپر بودن

ندونسته هم سراغ ارزی نرید تصمیمات احساساتی باعث نابودی سرمایه میشه و در نهایت تریدر خودشو گم میکنه حساب از دستش در میره به کف میخوره اگر رو یه ارز تمرکز کردید و بهش ایمان دارید دید یه ارز دیگه داره رشد میکنه سریع اینو نفروشید برید سراغ اون من سرم اومدهنزدیک 80 دلار سود میتوسنتم بدست بیارم همرو از دست دادم این بازار از بورس ایران بیرحمتره همونطور که توی بورس با هایپ مردم سهام بنجل بهشون فروختن اینجا هم تو بایننس که امکانش صفره تو یه صرافی دیگه یه نفر یه شت کوین پروموت میکنه و خیلی هارو میبره تو ضرر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام میخواستم بدونم دوستان کدوم صرافی رو بهتر برای خرید دوج کوین میدونن ؟ نوبیتکس یا بیت برگ یا بیت ۲۴ یا .... بیت برگ میگه اول خرید کن بعد از خرید احزار هویت کن و بعد ارز مجازی رو دریافت کن . خب شاید نشد احزار هویت کرد پول رو چجوری پس میشه گرفت ؟

صرافی مطمعن کدام است ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوبیتکس خرید کردم مشکلی نداره ولی با عنوان کارمزد شبکه پول اضافی میگیره مثلا یک دوج کارمزد شبکه 20 تا میگیره یا 0.3 کارمزد تتر 0.8 میگیره

تتر بگیرید بعد از کوینکس یا بایننس تبدیل کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، K...M گفته است :

متوجه‌ نشدم یعنی الان باید چی کار کنم ؟ از کجا شروع کنم ؟ 

از یه صرافی ایرانی تتر بخر  بعد یه حساب توی کویننکس یا هات بیت یا کوکوین باز کن

coinex

hotbit

kucoin

هیچکدوم کاری با ایرانی ها ندارن تازه در کویننکس با پاسپورت ایرانی هم میتونی احراز هویت کنی

بعدش تتر های خریداری شده رو منتقل کن به حساب یکی ازون صرافی های خارجی در بخش exchange  به دوج یا هر چی خواستی تبدیل کن اگر این مراحل رو نمیتونی انجام بده پیشنهاد میکنم وارد بورس ایران بشی سهام کشت خربزه احمدی بخری

سمت تترلند هم نری بهتره از چند نفر شنیدم باهاش کار میکنن معتبره ولی حاشیه زیاد داره

همون بیت برگ و نوبیتکس بهترن

از اونجا که لجند های ایرانی وقتی یه ارز پامپ میشه سریع میگرخن و معاملات ارز رو میبندن شما فقط تتر بخر در صرافی خارجی معمله کن

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

با نوبیتکس کار کردم دقت کنید که حداقل قابل برداشت ۱۰۰۰ دوج هست که ۲۰ تاشم میره

لینک به دیدگاه

در در 16 فروردین 1400 در 23:19، YUNKI گفته است :

از صرافی معتبر خرید کنید اگر جایگزین نبود یه حرفی اینهمه صرافی خوب هست حتما کریپتولند؟

بیت برگ خوبه باهاش کار میکنم

از صرافی ایرانی فق و فقط تتر بخرید بهترین راه هم واسه هولد هم ترید صرافی خارجی هست

بایننس عالیه واسه ترید های حساس که زمان درشون مهمه

کوینککس واسه کسایی که ارز مورد نظرشون در بایننس نیست و دنبال دردسر تحریم نیستن

هات بیت بیشترین ارز رو داره که چندان پیشنهاد نمیکنم نیاز های شما با بایننس و کوینکس براورده میشه

ارز که کوتاه مدت سود خوب بده الگو خوبه ریپل خوبه ولی چیزی که خودم خیلی نظرم بهش جلب شد و ماینش از ریون کوین و اتر کلاسیک بیشتر سود داره ترتل کوین هست که تا ورژن یک عددی نبود در ورژن دو پامپ شد و طی ماه های اخیر فقط داره پامپ میشه حجم بازار حدود 44 میلیون دلار در بایننس نیستش تو کویننکس هست قیمت هم الان حدود 0.0006 هست در تلاش واسه رقابت برای مونرو و فورکی از بایت کوین با حریم خصوصی بیشتر هر بلاک سی ثانیه امکان ماین با سی پی یو و گرافیک داره

بلند مدت کاردانو عالیه ولی کوتاه مدت بهش فکر هم نکنین انقدر این مدت ثابت مونده میشه به استیبل کوین تشبیهش کرد

سعی کنین ارز هایی بخرین که تیم خوبی داره و با پشتیبانی و جامعه که حمایتش میکنه خودشو بکشه بالا مثل همینایی که نام بردم

و اینکه فعلا در کوینکس رو trc20 کار نکنین شبکش در حال تعمیره 500 تا تتر منو هنوز انتقال نداده

به اینکه این ارز چه مشکلی رو حل میکنه هم فکر کنید ارز هایی مثل فایل کوین و استورج و بیت تورنت و ترون با هدف های خاصی طراحی شدن و صرفا یه ارز نیستن اگر یه ارز دید مشابه دیگری ولی یکیش دیدد داره قابلیت های بهتری رو ارائه میده میتونه واسش رقیب باشه ولی اونقدرا هم فضایی فکر نکنید اینکه یه ارز از قیمت کم کم به چند دلار برسه نیازمند زمان و اومدن افراد بیشتر به اون ارز هست یه شبه نمیشه پامپ کرد

ارز هایی که تو یه شب میبین سیصد چهارصد درصد پامپ میشن یه شب که چه عرض کنم تو چند دقیقه رو بهشون شک کنین نمونش ست کوین sai که تو گروه تلگرامی کویننکس ایران یه نفر اومد اینقدر بچهارو هایپ کرد واسه خریدش (خودش از قبلخریده بود) این ارز رو در یک شب دقیق یادم نیست بالای هزاردرصد پامپ کرد و بعد در یه دقیقه این ارز رسید به چهاصد درصد همه کسایی که خریده بودن وقت فروش نداشتن چون خریدار واسش نبود تو این قیمت و کوینکس همه حساب هارو بن کرد تا صبح اون روز که پامپ تقریبا فروکش کرد و به جئت نود دصد افراد ضرر کردن تا سود اونایی هم کهسود کردن حتما اکانت دوم پامپر بودن

ندونسته هم سراغ ارزی نرید تصمیمات احساساتی باعث نابودی سرمایه میشه و در نهایت تریدر خودشو گم میکنه حساب از دستش در میره به کف میخوره اگر رو یه ارز تمرکز کردید و بهش ایمان دارید دید یه ارز دیگه داره رشد میکنه سریع اینو نفروشید برید سراغ اون من سرم اومدهنزدیک 80 دلار سود میتوسنتم بدست بیارم همرو از دست دادم این بازار از بورس ایران بیرحمتره همونطور که توی بورس با هایپ مردم سهام بنجل بهشون فروختن اینجا هم تو بایننس که امکانش صفره تو یه صرافی دیگه یه نفر یه شت کوین پروموت میکنه و خیلی هارو میبره تو ضرر

جناب قبلا راجب صرافی های dex صحبت کردید

میخواستم با یه صرافی dex کار کنم که فقط میشد با شبکه اتریوم و اسمارت چین و چندتا شبکه ناشناخته دیگه کار کرد!

کی قراره بشه از شبکه های دیگه هم استفاده کرد و هر ارزی رو به ارز دیگه تبدیل کرد؟؟ مثلا الان من گیر یه مقدار bnb برا پرداخت فی هستم اگه میشد مثلا با ترون، bnb بگیرم خیلی خوب میشد

راستی خرید از این صرافی ها مینیمم خرید نداره یعنی مثلا بخوام ۱ دلار bnb با تتر رو شبکه bep2 بگیرم مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه

در در 29 فروردین 1400 در 16:11، Miad007 گفته است :

جناب قبلا راجب صرافی های dex صحبت کردید

میخواستم با یه صرافی dex کار کنم که فقط میشد با شبکه اتریوم و اسمارت چین و چندتا شبکه ناشناخته دیگه کار کرد!

کی قراره بشه از شبکه های دیگه هم استفاده کرد و هر ارزی رو به ارز دیگه تبدیل کرد؟؟ مثلا الان من گیر یه مقدار bnb برا پرداخت فی هستم اگه میشد مثلا با ترون، bnb بگیرم خیلی خوب میشد

راستی خرید از این صرافی ها مینیمم خرید نداره یعنی مثلا بخوام ۱ دلار bnb با تتر رو شبکه bep2 بگیرم مشکلی نداره؟

دوست عزیز صرافی های متمرکز دلیل اینکه اینهمه اپشن نظیر استاپ لاس فیوچرز و مارجین و لیمیت و مارکت دارن اینهکه پولهاتو میریزی داخل کیف پول صرافی به عبارتی از لحاظ تکنیکی پول هات در اختیار خودت نیست هر چی داری تو کیف پول صرافی هست و کل ارز هات اختیارش دست اونه

بخاطر همین اینهمه امکانات داره.

ولی صرافی های دکس فرق دارن سه نسل دارن نسل یک رو اطلاع ندارم ولی ساز و کار به این صورته که بر خلاف صرافی های متمرکز پول هات در اختیار خودت هست و در کیف پول خودت نه در یک کیف پول متعلق به شخصی مثل ژائو(مدیر بایننس).

نسل دوم صرافی ها به این صورت بود که ارز هات رو در یک استخر میریختی و بعد میتونستی معامله کنی در این نسل پول هات در اختیار کسی نبود ولی در کیف پولت هم نبود بلکه در استخر اون صرافی بود.

نسل سوم تلاش کرد غیرمتمرکز تر بشه و هرکی داراییش به اصطلاح تا دقیقه 90 در حساب خودش باشه تا وقتی بخواد معامله کنه نه در استخر و نه در کیف پول کسی به این صورت که شما یه کیف پول مثل متامسک بصورت اکستنشن یا اپ اندروید نصب میکنی و بعد کانکت میکنی به صرافی شما به دارایی هات کنترل کامل داری نیاز نداری بریزیش به آدرس صرافی دوازده کلمه بازیابی رو هم داری ساز و کار اینجوری که وقتی شما درخواست خرید میزنی در اون لحظه هر قیمتی هست به اون قیمت میخره یا میفروشه و وقتی دکمه خرید و فروش رو بزنی یه سیگنال به یه نفر دیگه میفرسته و شما رو با هم مچ میکنه تا معامله تون جوش بخوره وقتی انجام شد شما باید در کیف پول مثلا متامسک تایید کنید معامله رو تا معامله انجام میشه.

این صرافی ها سرور متمرکز ندارن چون اونوقت نمیشه گفت دکس هستن به همین خاطر روی بلاکچین ارز های سازگار با قرارداد های هوشمند مثل اتریوم کار میکنن چند تا ارز داریم که قرارداد هوشمند پشتیبانی میکنن من فقط چندتاشو مثال میزنم.

پولکادات_کاردانو_ترون_اتریوم_bnb

حالا اگر یه صرافی دکس روی بلاکچین اتریوم باشه فقط امکان معامله و خرید فروش توکن های اتریوم و خود اتریوم رو بهت میده نه ارز دیگه ای.

ولی فرض کن آقای ایکس میگه بجای اینکه مثل یونی سواپ بیام از اتریوم استفاده کنم بیاد صرافی خودش رو روی بلاکچین ترون راه اندازی کنه شما میتونی ارز ترون و بیت تورنت و سان و هر توکنی از ترون رو هم معامله کنی.

به نظرم دلیل اینکه هنوز صرافی با اتریوم هستن اینه که ترون و رز های دیگه به اندازه اتریوم تنوع توکن ندارن و محبوب نیستن.

یه صرافی ها بود به نام بیسکیو اونو برو نگاه کن فکر کنم از ارز های دیگه هم پشتیبانی بکنه یکی از بهترین صرافی های غیرمتمرکز دنیاست.

درباره مینیموم خرید اطلاعی ندارم فعلا هنوز به تکامل خودشون نرسیدن از زیر پول کارمزدش هم در نمیام با همون متمرکز ها کار میکنم.

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

از یه صرافی ایرانی تتر بخر  بعد یه حساب توی کویننکس یا هات بیت یا کوکوین باز کن

kucoin

دیروز 4 میلیونمو خورد ، که باعث شد گیر هکرها بیوفتم امروز 4000 دلارم رفت دیگه جزئیات نپرسید اصلا حال پاسخگویی ندارم سکته رد کردم

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دیروز 4 میلیونمو خورد ، که باعث شد گیر هکرها بیوفتم امروز 4000 دلارم رفت دیگه جزئیات نپرسید اصلا حال پاسخگویی ندارم سکته رد کردم

Kucoin  خورد ؟

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

حال توضیح نداری ولی این ششمین صرافی بزرگ دنیاست

https://www.zdnet.com/article/kucoin-cryptocurrency-exchange-hacked-for-150-million/

این خبرو رو تازه دیدم مال سال پیشه تقریبا شما هم همینموقع به مشکل خوردید؟

image.png

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

من الان یه کیف پول توی doge chain دارم . 

و میخواهم از نوبیتکس یک میلیون تومان دوج کوین بخرم و اون بره توی اکانت doge chain و بعد هم توی نوبیتکس بفروشمش.  درسته ؟

من تا به حال اینکار رو نکردم و شش ماه پیش میخواستم برم بورس که فهمیدم بورس با خاک یکسان شده و رفتم طلا خریدم و تا به امروز ضرر کردم و الانم میخوام برم توی کار دوج کوین که بلاخره سود کنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، K...M گفته است :

Kucoin  خورد ؟

بله 

در 30 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

حال توضیح نداری ولی این ششمین صرافی بزرگ دنیاست

https://www.zdnet.com/article/kucoin-cryptocurrency-exchange-hacked-for-150-million/

این خبرو رو تازه دیدم مال سال پیشه تقریبا شما هم همینموقع به مشکل خوردید؟

image.png

نه دیشب و امروز

دیشب ارز rev از همین صرافی خریدم که خلاصش خورد یه آبم روش

بعدش اومدیم پیگیری کنیم گیر هکرها افتادم و به خاطر ساده لوحی خودم و میگرن لعنتی و چای گل گاوزبان و ... که بدنم سست بی حال شده بود ساده لوحی کردم و موجودیمو به فنا دادم

تا حالا از بایننس و کوینکس کلی خرید کردم مشکلی نداشتم یکبار از اینجا خرید کردم بدبخت شدم تازه 8 میلیون پول رفیقم هم توش بود باید اونم الان بدم 😔

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بله 

نه دیشب و امروز

دیشب ارز rev از همین صرافی خریدم که خلاصش خورد یه آبم روش

بعدش اومدیم پیگیری کنیم گیر هکرها افتادم و به خاطر ساده لوحی خودم و میگرن لعنتی و چای گل گاوزبان و ... که بدنم سست بی حال شده بود ساده لوحی کردم و موجودیمو به فنا دادم

تا حالا از بایننس و کوینکس کلی خرید کردم مشکلی نداشتم یکبار از اینجا خرید کردم بدبخت شدم تازه 8 میلیون پول رفیقم هم توش بود باید اونم الان بدم 😔

خدا بهت صبر بده منظورت از هکر همینا هستن که خودشونو جای پشتیبانی جا میزنن؟

هیچ کدوم از اعضای پشتیبانی یک تیم در هیچ پیامرسانی به pv  شما نمیاد بلکه شما بیاد به پیوی اونا برید معمولا کنار اسمشون هم مینویسن اینو

خودم یبار هات بیت سایتش به مشکل خورد رفتم تو گروهش یکم سرصدا کردم که این چه وضعشه هر چند وقت یبار یه روز سیات بستس چرا اردر ها کامل نمیشه و اینا یه نفر اومد پیوی و یکم شیرین زبونی کرد و ادای پشتیبان هارودر اورد بعدش گفت سه هزارم بیت کوین بریز به این ادرس بعدش بهت پسش میدیم ا مشکل اکانتت حل بشه بهش ندادم البته ایمیلمو اون اول بهش دادم ولی بعدش دیدم اسکم بوده رمز رو عوض کردم

لینک به دیدگاه

دوستان میشه یه محبتی بکنید توضیح بدید با رمز ارزها چجوری کسب درآمد میشه کرد ؟

فقط تو خرید و فروشه یا مثلا گیفت کارد میخرید با رمز ارز ؟

یه توضیح مختصری لطفا بدید شاید ما هم سر دراوردیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

خدا بهت صبر بده منظورت از هکر همینا هستن که خودشونو جای پشتیبانی جا میزنن؟

هیچ کدوم از اعضای پشتیبانی یک تیم در هیچ پیامرسانی به pv  شما نمیاد بلکه شما بیاد به پیوی اونا برید معمولا کنار اسمشون هم مینویسن اینو

خودم یبار هات بیت سایتش به مشکل خورد رفتم تو گروهش یکم سرصدا کردم که این چه وضعشه هر چند وقت یبار یه روز سیات بستس چرا اردر ها کامل نمیشه و اینا یه نفر اومد پیوی و یکم شیرین زبونی کرد و ادای پشتیبان هارودر اورد بعدش گفت سه هزارم بیت کوین بریز به این ادرس بعدش بهت پسش میدیم ا مشکل اکانتت حل بشه بهش ندادم البته ایمیلمو اون اول بهش دادم ولی بعدش دیدم اسکم بوده رمز رو عوض کردم

من خودم همیشه راجب امنیت خیلی توصیه میکنم چون حداقل برای 30 نفر کیف پول و ... باز کردم

دیشب و امروز حالم اصلا خوش نبود دیروز هم دکتر رفته بودم به خاطر میگرنم که غیرقابل تحمل شده ، یهکمی داروهای گیاهی مصرف کردیم نشستیم پشت سیستم که نباید ترید میکردم وارد سایت جعلی شدم که همه جاشو چک کردم اوکی بود ولی حیف

صفر شدیم رفت ، توضیحات بیشتر بدم ابروم میره البته حالشم ندارم اون چیزهایی که به دیگران میگفتم چاهه و خودم با وجود اینکه میدیدم به خاطر چند تا کلیک اشتباه به باد رفت

سوزشم اینجاست که دیروز داشتم تو نوبیتکس نصفشو تبدیل به تومن میکردم که لحظه آخر بچه ها منصرف کردن که میره بالا هولد کن ! حداقل 60 تومن دستم بود میتونستم دوباره خودمو بالا بکشم ولی خوب فعلا توکل به خدا

لابد مصلحتی توش بوده و شاید قضا  و قدری رفع میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...