رفتن به مطلب

برفک زدن ps4 pro در بعضی از مواقع

Salted mr. goxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

به تازگی ps4 pro رو تهیه کردم. در دفعه ی اول، هنگام روشن کردن کنسول، لگوی پلی استیشن بالا نیومد، و tv با کلی برفک و صدای عجیب حال مارو بدجور گرفت. ولی کنسول نور آبی داشت. یعنی از طرف کنسول وضعیت اوکی بود.

کنسول رو از جا برداشتم و به کنار میز که باز تر و در دسترس تر بود بردمش. اون موقع روشن کردم و کنسول خیلی خوب کار کرد. 

بعد 2 هفته گذشت این اتفاق افتاد و دوباره مارو ترسوند. ولی مثل دفعه ی قبل مشکل رفع شد.

دیشب هم این مشکل رو داشتیم که دوباره درست شد. اکنون برایم سوال شده که ایراد از چی میتونه باشه؟ از کنسول یا کابل ها؟  کنسول با نور آبی هر دفعه روشن میشه ولی خبری از لوگوی پلی استیشن نیست. بعد از یک بار خاموش و روشن کردن کنسول مشکل رفع میشه.

tv هم LG هست. از مدلش خبر ندارم. سالم هم هست پس به tv هم ربطی نداره.

از سایت pspro.ir خریدم. و کاملا هم راضی بودم. قطعا کابل هارو هم تعویض نکردن؟ این کابل موجود در جعبه برای برق بود. فقط درپوش قرمز رو نداشت و فیوز معلوم بود.

756426813_312Qdl6gugL._AC_UL600_SR600600_.thumb.jpg.f7d79c8e56e6e582ca7f32310b979d89.jpg

چند وقت پیش هم یک کنسول playstation classic گرفتم و کابل hdmi اون با ps4 pro دقیقا مشابه هست. پس میشه گفت که کابل ها عوض نشدن.

*کنسول بعد از برفک هم تصویر نمیداد. حدودا 15 تا 30 ثانیه صبر کردم و تصویری مشاهده نکردم و با خاموش روشن کردن تصویر اومد.

لینک به دیدگاه

اصلا کابل PS4 فیوز دار نیست اینی نیست که شما عکسشو گذاشتی

یه کابل دیگه تهیه کنید + کابل HDMI جدید

کنسول اگه دست دوم باشه احتمالا نیاز که خمیر GPU و CPU عوض شه خودت میتونی انجام بدی میترسی بده بیرون برات انجام بدن

لینک به دیدگاه

5 سال پیش برای رفیقم قوطی ps4 خریدم همین مشکل رو داشت با تعویض کابل برقش با کابل ضبط صوت خونشون مشکل برطرف شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...