رفتن به مطلب

موس هایی که به عنوان گیمینگ ایرانی زده میشه رو پیشنهاد میکنید.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

کسی هست میخواد موس گیمینگ میخره و هزینه تو محدوده 200 تومن کنه. پیشنهاد میکنید موسهای گیمینگ تسکو یا بقیه رو بگیره

اگه مدل خاص ایرانی مد نظرتونه ممنون میشم بگید.خودم گفتم برا 450 برو x77 a4tech

ولی میگه میخواهم هزینه کمکی کنم ولی شنیدم خرابی کلید تو تسکو و اینا  زیاده.

شنیدم یه مدل tsco tm2014 توشون خوبه که اونم داره بالای 500  قیمت میخوره.

لینک به دیدگاه

اگر برای بازی آنلاین و شوتر میخواد دنبال برندهایی مثل a4tech razer logitech و ... باشه شده دسته دوم مولهای قدیمیش رو بگیره شرف داره به تسکو و بقیه همرده هاش

خودم اوایل master tech mx200 داشتم خوب بود تا 1 سال بعد دادمش رفت G410 گرفتم عالی بود اونم 1 سالی دستم بود بعد ریزر مامبا گرفتم (حرفی در مورد کیفیتش نمیشه زد) تابستون پارسال هم یدونه ریزر قدیمی خراب خریدم 150 تومن بعد تعمیر دارم ازش استفاده میکنم 

غیر مسترتک بقیه کارکرده یا معیوب بودن اما با کیفیت و عالی هستن

به نظرم دنبال کارکرده g410 یا مدلهای پایینتر باشید ضرر نمیکنید

لینک به دیدگاه

حیف پولی که واسه تسکو بدی ، 500 تومن ؟! محصولات تسکو در حد محصولات درجه سه و چهار بودن اینقدر ارزون بود اصلا کسی نمیخرید ، چیزایی که سرهم میکنه فقط تو ادارات ایران یافت میشد

موس گیم خوب می خوای برو سمت برند لاجیتک نمیتونی هزینه کنی دیگه نهایتا برو سمت موس های A4TECH Bloody حداقل این چینی اینقدر آشغال درست کردن یه چیزایی یاد گرفتن

سراغ موس دست دوم هم نرو،طرف معلوم نیست چقدر و چطور استفاده کرده اینا استهلاک دارن بعد یه مدت دکمه ها خوب جا نمیخوره یا قلتکش میشکنه ، برای همینه رو گارانتیش میزنه مثلا تا یک میلیون بار کلیک خراب نمیشه

لینک به دیدگاه

خیلی خلاصه بگم چیزی به نام موس گیمینگ تو این قیمت وجود نداره و نباید توقع خاصی داشته باشین

موس های گرین فک میکنم تو این قیمت بهترین انتخاب باشن ( شخصا توصیه میکنم سراغ کارکرده نرین حالا هر چقدر هم که میخواد بهتر باشه)

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، rahyarpaul گفته است :

سلام

کسی هست میخواد موس گیمینگ میخره و هزینه تو محدوده 200 تومن کنه. پیشنهاد میکنید موسهای گیمینگ تسکو یا بقیه رو بگیره

سلام

بهش بگو با ۲۰۰تومن همون تسکو و مارک ایرانی بگیره ،ولی خب غیر از خراب شدن دکمه هاش ،ممکنه بدون حرکت موس بلرزه یا حرکات رو دقیق انجام نده 

بالای ۲۰۰ فقط این مدل a4tech هست درسته مثل اونا نور و زرق و برق نداره ،اما عمرش مسلما بیشتره

https://www.digikala.com/product/dkp-152612/ماوس-ای-فورتک-مدل-n-70fx

البته باید اندازه دستشم در نظر گرفت 

ولی درکل زیر ۱ملیون موسی که واقعا بدرد گیم بخوره نیست

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است :

سلام

بهش بگو با ۲۰۰تومن همون تسکو و مارک ایرانی بگیره ،ولی خب غیر از خراب شدن دکمه هاش ،ممکنه بدون حرکت موس بلرزه یا حرکات رو دقیق انجام نده 

بالای ۲۰۰ فقط این مدل a4tech هست درسته مثل اونا نور و زرق و برق نداره ،اما عمرش مسلما بیشتره

https://www.digikala.com/product/dkp-152612/ماوس-ای-فورتک-مدل-n-70fx

البته باید اندازه دستشم در نظر گرفت 

ولی درکل زیر ۱ملیون موسی که واقعا بدرد گیم بخوره نیست

redragonها و a4tech ها خوبن تو بازه 500 تا 1 میلیون که تو ایرانم فراوون هستند. مدلهای معروف هم تک و توک تو این رنج یه چیزایی دارن.

اورد پیشم موس رو. یکم دست بهش زدم. دیدم سیمش قطعی داره با سیم یه دسته بازی براش عوض کردم، فرستادم رفت. یه a4 tech x7 داشت

لینک به دیدگاه

موس لاجیتک دست دو بگیرید بهتر از موس ایرانی و تسکو و این چیزاست 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

redragonها و a4tech ها خوبن تو بازه 500 تا 1 میلیون که تو ایرانم فراوون هستند. مدلهای معروف هم تک و توک تو این رنج یه چیزایی دارن.

اورد پیشم موس رو. یکم دست بهش زدم. دیدم سیمش قطعی داره با سیم یه دسته بازی براش عوض کردم، فرستادم رفت. یه a4 tech x7 داشت

خودمم یه x7 دارم شکلش مثل همینیه که لینک دادم ،از لیون نمیدونم ۷سال پیش خریدم ۶۰تومن ،این a4tech ها عمرشون خوبه نسبتا کیبورد هم از ۱۲سال پیش داریم هنوز کار میکنه a4tech 

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است :

خودمم یه x7 دارم شکلش مثل همینیه که لینک دادم ،از لیون نمیدونم ۷سال پیش خریدم ۶۰تومن ،این a4tech ها عمرشون خوبه نسبتا کیبورد هم از ۱۲سال پیش داریم هنوز کار میکنه a4tech 

من 25 تومن خریدم یدونه فکر کنم حدود 8-9 سال پیش بود. البته بعدا bloody گرفتم اونو دادم داداشم، موسش خراب شد.یه رنگ بندی زرد و اینا داشت و روش نوشته بود x7.

همراهش از این پایه های چسبی بود که هر سال اونا رو میکندم و جدید زیرش میزاشتم تا 3200 تنظیم میشد و فکر کنم 5 حالت داشت. موس خوبیه واقعا

a4tech جنس خوبیه ولی تعریف redragon رو هم خیلی شننیدم. میگن تو  رنج قیمتیش عالیه.

15 دلاره تو امازون تو ایران از 440-50 قیمت براش میزنن که نسبتا منصفانه هست

تو جنسای ایرانی یه فراسو fcr 8900 گرفتم فکر نمیکردم کیفیتش اینقدر خوب باشه. البته تولیدش متوقف شده ،چهار سال پیش 40-50 خریدم .

هم هات کی های خوبی داره از تنظیم ولوم چرخان تا ماشین حساب و اینترنت و مولتی مدیا و اسکرول موس

هم کیفیت دکمه هاش عالیه.

نظرمو نسبت به جنس ایرانی تو این زمینه، همین یکم تغییر داد.الان با اسم بیاند میزنه ولی این مدل کیبرد رو ندیدم دیگه بزنه.

ویرایش شده توسط rahyarpaul
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

سلام

تولید داخل موس سراغ ندارم.

افتابه تولید داخل است (البته سوراخ نداره. آپشن حساب میشه)

تو رنج پایین فقط A4TECH بخر (مخصوص اونایی که کف الومنیومی دارن)

از موقعه ای که به تسکو میگن برند حرفه ای ، اصلا دنیا جلو چشم سیاه شده . . . 

لینک به دیدگاه

سلام

حالا که بحثش شد  خواستم نظر دوستان رو درباره برند گلوریس بدونم  بعد از مدتی موس گیگابایتم دیگه فرسوده شده  

https://www.digikala.com/product/dkp-3189009/ماوس-مخصوص-بازی-گلوریس-مدل-o

از این مدل واقعا خوشم اومده  نظرتون دربارش چیه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

سلام

حالا که بحثش شد  خواستم نظر دوستان رو درباره برند گلوریس بدونم  بعد از مدتی موس گیگابایتم دیگه فرسوده شده  

تو ای سبک میخوای 

یه مدل است از استیل سریز . خیلی نازه فکر کنم با این هم قیمت باشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali-0098 گفته است :

تو ای سبک میخوای 

یه مدل است از استیل سریز . خیلی نازه فکر کنم با این هم قیمت باشه

با قیمتش مشکلی ندارم   ممنون میشم مدلش رو بفرمایید

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

با قیمتش مشکلی ندارم   ممنون میشم مدلش رو بفرمایید

نکته مهم درنظر بگیرید که خطای من مرتکب نشید... اینکه دستت به چه قاب موس و چه سایز و چه استایلی عادت داره. سفتی دکمه ها هم در نظر بگیرید. چرخش نرمی اسکرول. صدای اسکرول موس . صدای کلیک  مخصوصا تو اتاق ساکت رو مخ است.

هر موسی که در نظر داشتید تو یوتیوب سرچ کنید ببینید میتونید باهاش کنار بیایید یا نه.

یه موس کورسیر ارجی بی پرو الیت  دارم ، کلا 3 دقیق باهاش کار کردم. چون اندازه دست من نبود. یعنی رو دست من نمیشنست.

ولی به نظر من (البته نظر منه نظز بقیه هم خیلی محترمه) بهترین موس همون G502 است چون اسکرول هرز داره. و دکمه ها زیادی داره میتونی پروفایل تعریف کنی برای کارها مختلف خیلی خوبه.

نور پردازی موس هم بنظر مهم نیست. چون میره زیر دست چیزی نمیبنی.

این فکر کنم خودش باشه

https://egerd.com/product/eg-B08176SM7C-US/

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

نکته مهم درنظر بگیرید که خطای من مرتکب نشید... اینکه دستت به چه قاب موس و چه سایز و چه استایلی عادت داره. سفتی دکمه ها هم در نظر بگیرید. چرخش نرمی اسکرول. صدای اسکرول موس . صدای کلیک  مخصوصا تو اتاق ساکت رو مخ است.

هر موسی که در نظر داشتید تو یوتیوب سرچ کنید ببینید میتونید باهاش کنار بیایید یا نه.

یه موس کورسیر ارجی بی پرو الیت  دارم ، کلا 3 دقیق باهاش کار کردم. چون اندازه دست من نبود. یعنی رو دست من نمیشنست.

ولی به نظر من (البته نظر منه نظز بقیه هم خیلی محترمه) بهترین موس همون G502 است چون اسکرول هرز داره. و دکمه ها زیادی داره میتونی پروفایل تعریف کنی برای کارها مختلف خیلی خوبه.

نور پردازی موس هم بنظر مهم نیست. چون میره زیر دست چیزی نمیبنی.

این فکر کنم خودش باشه

https://egerd.com/product/eg-B08176SM7C-US/

موس خودم گیگابایت از سری آوراس m5 هست دستم بهش عادت کرده ولی واقعا مجبورم عوضش کنم  کلیک هاش  تقریبا از کار افتادن  سنسورش خراب شده    اسکرولش پرش داره    رسما فرسوده شده  خودم بازش کردم بدترش کردم  بردم پیش تعمیرکار  تقریبا غیر قابل تعمیره  دیگه کار نمیکنه

از این موسی که لینکشو زدین واقعا خوشم اومد ساده و شیک و جذاب   ولی فکر میکنم کمی بزرگتر از m5 باشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

موس خودم گیگابایت از سری آوراس m5 هست دستم بهش عادت کرده ولی واقعا مجبورم عوضش کنم  کلیک هاش  تقریبا از کار افتادن  سنسورش خراب شده    اسکرولش پرش داره    رسما فرسوده شده  خودم بازش کردم بدترش کردم  بردم پیش تعمیرکار  تقریبا غیر قابل تعمیره  دیگه کار نمیکنه

از این موسی که لینکشو زدین واقعا خوشم اومد ساده و شیک و جذاب   ولی فکر میکنم کمی بزرگتر از m5 باشه

کلیک تمام موسها خراب میشه حتی للاجیتک

شما دوتا میکرو سویچ میخوای که قیمتش میشه 6 هزار تومن

سنسور هم خراب نمیشه احتمالا کثیف شده. تمیز کن استفاده کن. 2 3 میلیون پول برای یه موس خیلی زور داره

خواستی بیا تو خصوصی بگم چکار کنی

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

این سوییچ های ارزون ارزش کار روی موس های ریزر و لاجیتک رو میاره پایین پیشنهاد نمیدم

در مورد خرابی اسکرول یا همون پتانسیومتر خیلی استفاده شده باشه بهتره عوض بشه..در صورت خرید موس لاجیتک هیچوقت خرابی اسکرول نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

یه زمانی قیمت تسکو خوب بود نسبت به کیفیتشون.الان هم بدک نیستند.اما a4 بخری مسلما بهتره

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

سلام

باید کاربری خودتون رو حتما ذکر کنین

ولی اگر هدف گیمینگ fps باشه میتونم بگم جز 3 موس برتر دنیا هست

( حتما رنگ مات بگیرین)

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

تسکو نگیرین واقعا افتضاحه خصوصا محصولات گیمینگش

من یبار یه موس گیمینگ تسکو گرفتم اگه اشتباه نکنم مدل 2021

نور سنسور با rgb قاطی میشه که هیچی

کیفیت افتضاح بدنه هم هیچی

نشانگر موس واسه خودش تکون میخوره روی صفحه هم هیچی اصن به جهنم

زدم به لپتاپ بعد 2 هفته کار اون پورت usb که بهش وصل بود و مث شیر تا قبلش کار میکرد رو سوزوند رفت پی کارش

خوب شد لپتاپ گارانتی داشت وگرنه بیچاره میشدم باید کل مادربورد لپتاپ عوض میشد

دیگه از اونموقع گذاشتمش روی ویترینم همینجوری جهت زیبایی

ولی لامصب زیبایی هم نداشت😂

انداختمش قاطی آت و آشغالای الکترونیکی دیگه

لینک به دیدگاه

سلام.

این هست. من چند مرتبه خریدم قبلا. خیلی خوش دسته و 3200 DPI.

https://www.digikala.com/product/dkp-158516

عمرش تقریبا 6 ماه تا 1 ساله. معمولا بعد از این زمان کلیدش حساس میشه - یکبار میزنین دوبار میخوره - یا قلتکش مشکل دار میشه.

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...