رفتن به مطلب

مادربرد و رم برای i7 2600

Recommended Posts

ممنون از همه دوستان به ویژه حامد عزیز که با راهنماییهاشون به نتیجه مورد نظر رسیدم ، اتمام تاپیک ....

خدا رو شکر که شما به نتیجه مطلوب رسیدید دوست من @};-

اما اتمام تاپیک رو اعلام نمیکردید بهتر بود اطلاعات بسیار جالب و خوبی در حال رد و بدل شدن بود که اگر ادامه بحث رو به تاپیک دیگری انتقال بدیم نوعی سردرگمی پیش میاد و مطمئنم از این مبحث بوجود آمده خیلی ها استفاده میکنند و امیدوارم اونها هم مثل شما با مطالعه تاپیک به نتیجه مطلوب برسند .

لینک به دیدگاه

خیلی عالی بود . مرسی حامد جان .

آدم این مقایسه ها رو میبینه هوایی میشه .

یک مقایسه هم با i5-3570K زدم که دیدم توی رندر اگر اشتباه نکنم تقریبا 2 برابر قدرت داشت . درسته ؟

موارد دیگه اش هم تقریبا میشه گفت 10% تا 12% درصد بهتره .

http://www.cpu-world...5_i5-3570K.html

ماوتفاوت قیمتش با 2500k هم 80 تومن هستش که اگر واقعا برای رندر اونقدر تاثییر چشمگیری داشته باشه حتما همین رو میگیرم .

اصلا حامد جان باور کن اگر نمیگفتی این مورد آیوی رو بعدا اگر 2500k میخریدم بشدت پشیمون میشدم از خریدم .

ظاهرا کوپن امتیاز دادن من امروز تموم شد اما این شاخه گل تقدیم @};-

حامد جان این سوال من بی جواب موند ( قسمت قرمز ) ، شما هم نتیجه مقایسه رو یک نگاهی بنداز بی زحمت . آنچه شما میبینی فراتر از نگاه سطحی من هستش .

دوستان لطفا نظرتون رو بگید در مورد i5-3570K

این مدل معمولی نداره و فقط k هستش ؟

لینک به دیدگاه

فقط تو CINEBENCH R10 OpenGL score قدرتش 2 برابره تقریبا . اون هم چون عدد کوچکه 2 برابر شده . وگرنه تو اکثر موارد بین 10 تا 20 درصد قویتره . برای مقایسه بهتر ، باید سیستم 2 رو روی 3570 با سیتم 2 روی 2500 مقایسه کنی نه سیستم 1 .

همین تفاوت حداکثر 20 درصدی هم خیلیه . مثلا تو CINEBENCH R10 render time بیشتر از 10 درصد بهتره . تو H.264 video encoding - multiple processes هم حدود 10 درصد بهتره . این پردازنده سری معمولیش نیومده به بازار . به احتمال زیاد میاد . ولی معلوم نیست کی . . در واقع 3550 نزدیکترینه به این پردازنده . ولی قدرتش بیشتر نزدیک 2500 هست تا 3570 .

لینک به دیدگاه

پس خرید من با کمی تاخیر تایید شد برای 3570

حامد جان مرسی از وقتی که گذاشتی @};-

خبر خریدش رو میدم حتما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...