رفتن به مطلب

مشاوره خرید کیبرد مکانیکال

Recommended Posts

سلام دوستان من خیلی گشتم تو سایت ها ولی بیشتر سر در گم شدم

من دنبال یک کیبرد خطی که سوییچ هاش با سوییچ های قرمز ویا زرد ریزر بتونه رقابت کنه میخوام

لطفا پایین ترین قیمت رو پیشنهاد بدید برند و داشتن نور پردازی و... برام مهم نیست

فقط خطی باشه و سویچ قرمز یا زرد ریز یا قابل رقابت با این سوییچ

نیمه مکانیکال و شبه مکانیکال و ممبران و... نه

ممنون از توجهتون

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، بامداد گفته است :

من کولر مستر دارم راضی ام 

cooler master masterkeys pro L 

متاسفانه مدل tactile این محصول رو پیدا کردم و مدل خطی موجود نبود اگر فروشگاهیی دارید لینک بدید ممنون

لینک به دیدگاه

تو این موردی که شما می خوای دیگه کمتر از V Rapoo 500 چیزی پیدا نمیکنی ، بدنه ی آلمینیومی داره خیلی سنگینِ

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

تو این موردی که شما می خوای دیگه کمتر از V Rapoo 500 چیزی پیدا نمیکنی ، بدنه ی آلمینیومی داره خیلی سنگینِ

به شدت با پیشنهادت موافقمو ولی دو مورد جدی هست

اولی طبق بررسی ها این کیبرد در ایران مدل خطی نیست و سوییچ هاش هم آبی هستش

این مدل قیمتش 30 دلار هستش و در عین خنده دار بودن تو مارکت های ایران دو میلیون قیمت داره

لینک به دیدگاه

سلام

یه حدود قیمت میدادید برای خریدتون خیلی بهتر بود .

کیبورد رو برای چه کاری میخواید ؟ 

اگه کاربری گیم دارید ، یه سری از کیبورد های بلادی هست که سوییچ دکمه های پرکاربرد برای گیم Q/W/E/R/A/S/D/F ش اپتیکالی هست (شبیه مکانیکی)

یا اینکه کیبورد فول مکانیکال میخواید ؟

از امارات میتونید خرید کنید یا عجله دارید برای استفاده ؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

سلام

یه حدود قیمت میدادید برای خریدتون خیلی بهتر بود .

کیبورد رو برای چه کاری میخواید ؟ 

اگه کاربری گیم دارید ، یه سری از کیبورد های بلادی هست که سوییچ دکمه های پرکاربرد برای گیم Q/W/E/R/A/S/D/F ش اپتیکالی هست (شبیه مکانیکی)

یا اینکه کیبورد فول مکانیکال میخواید ؟

از امارات میتونید خرید کنید یا عجله دارید برای استفاده ؟

دوست عزیز گفتم تو متن فول مکانیکال خطی سوییچ های ریزر مدل قرمز ویا زرد ویا سوییچ های در حد این سوییچ ها و کف قیمت

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، hadi soleimanzadeh گفته است :

دوست عزیز گفتم تو متن فول مکانیکال خطی سوییچ های ریزر مدل قرمز ویا زرد ویا سوییچ های در حد این سوییچ ها و کف قیمت

https://www.amazon.ae/Genesis-MECHANICAL-KEYBOARD-GENESIS-BACKLIGHT/dp/B07RTYMBY4/ref=sr_1_44?dchild=1&keywords=red+switch+keyboard&qid=1618864724&sr=8-44

تقریبا 1300 تموم میشه براتون

از اعضای فروم هستن کسایی که وارد میکنن . سایت وارد کننده هم که زیاده .

رنج قیمت بالاتر هم HYPER X هست . تقریبا 2300 اینطورا تموم میشه مدل ALLOY FPS TKL . 

امازون امارات رو یه سر بزنید . مدل های مناسبی پیدا میکنید . 

لینک به دیدگاه

https://www.lioncomputer.com/product/xqzzx/REDRAGON-S117-Wired-RGB-Gaming-Keyboard-and-Mouse

این ست ، اگر موسش رو کار نداشته باشی ، کیبردش اینطور که بررسی کردم ، مکانیکال قهوه ای هست!

برام قیمتش فقط هنوز تعجب برانگیز هست، نمیدونم قضیش چیه، ولی به قول معروف هر ارزونی بی حکمت نیست، حالا شما میتونی ، بخری ،نتایجشو هم برامون به اشتراک بزاری بدونیم قضیش چیه😁

لینک به دیدگاه

سلام من برند رددراگون استفاده کردم سویچ هاش خاص هستن و کیفیت خیلی خوبی دارن و خودم k530 گرفتم که بیسیم هست 

سویچ هاش قهوه ای هستن که تکتیکال هستن و یک کیبورد کورسیر استراف rgb هم دارم که اون لاینر قرمز هستن سویچهاش 

قهوه ای حسش خیلی با قرمز لاینر فرق داره و صداشون هم زمین تا آسمون تفاوت داره که بنظرم صدای قهوه ای دلنشین تره و توی فشار دادن قهوه ای قابل حس تره  چون تکتیکال هستن و قرمز ها خیلی سریعتر فشرده میشن و حس سرعت بیشتر بهت میدن لاینر هستن البته قابل قیاس نیستن این 2تا و 2 سطح مختلفن 

در کل اگر اولین کیبورد مکانیکالت هست هر کدوم ارزونتره بگیر و زیاد بهش فکر نکن 

لینک به دیدگاه

اگه برای گیم آنلاین هارد کور میخوای Razer ( اونم فقط نسخه Huntsman Elite و Blackwidow tournament Edition) و Steel Series ( بهترین کیبورد مکانیکی دنیا از نظر من سری Apex Pro )  خوبن  Logitech و MSI الکی گرونن

- من الان G910 لاجیتک دارم سرعتش نسبت به کیبورد قبلیم که کوگار بود و سوییچ چری قرمز بود یه شوخیه

حالا کیبورد هایی که تو رنج قیمتی پایین شبیه Razer و Steel Series هستن HyperX و Corsair و Cougar خوبن 

کیبورد های گلوریوس هم نسبتا خوبن 

توی رنج قیمتی پایین تر باید بری سراغ ReDragon و Rapoo

اگه واسه گیم روزانه و معمولی میخوای همون سراغ Redragon برو

Redragon مثل شیایومی دنیای کیبورده :))

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در در 31 فروردین 1400 در 01:19، m.reza گفته است :

https://www.amazon.ae/Genesis-MECHANICAL-KEYBOARD-GENESIS-BACKLIGHT/dp/B07RTYMBY4/ref=sr_1_44?dchild=1&keywords=red+switch+keyboard&qid=1618864724&sr=8-44

تقریبا 1300 تموم میشه براتون

از اعضای فروم هستن کسایی که وارد میکنن . سایت وارد کننده هم که زیاده .

رنج قیمت بالاتر هم HYPER X هست . تقریبا 2300 اینطورا تموم میشه مدل ALLOY FPS TKL . 

امازون امارات رو یه سر بزنید . مدل های مناسبی پیدا میکنید . 

ممنون از پیشنهاد عالیت دوست عزیز حتما بررسی میکنم

در در 31 فروردین 1400 در 10:21، yasin1380 گفته است :

https://www.lioncomputer.com/product/xqzzx/REDRAGON-S117-Wired-RGB-Gaming-Keyboard-and-Mouse

این ست ، اگر موسش رو کار نداشته باشی ، کیبردش اینطور که بررسی کردم ، مکانیکال قهوه ای هست!

برام قیمتش فقط هنوز تعجب برانگیز هست، نمیدونم قضیش چیه، ولی به قول معروف هر ارزونی بی حکمت نیست، حالا شما میتونی ، بخری ،نتایجشو هم برامون به اشتراک بزاری بدونیم قضیش چیه😁

حکمت ارزونیش جاییه که سوییچ هاش قهوه ای و خطی نیست و به شدت پر سرو صدا و کیپدهایی که روی سوییچ قرار میگیرن پایه هاش میکشنن بعد از استفاده حدودا یک ساله دوستان داشتتن

در در 31 فروردین 1400 در 12:04، Saeed Joola گفته است :

سلام من برند رددراگون استفاده کردم سویچ هاش خاص هستن و کیفیت خیلی خوبی دارن و خودم k530 گرفتم که بیسیم هست 

سویچ هاش قهوه ای هستن که تکتیکال هستن و یک کیبورد کورسیر استراف rgb هم دارم که اون لاینر قرمز هستن سویچهاش 

قهوه ای حسش خیلی با قرمز لاینر فرق داره و صداشون هم زمین تا آسمون تفاوت داره که بنظرم صدای قهوه ای دلنشین تره و توی فشار دادن قهوه ای قابل حس تره  چون تکتیکال هستن و قرمز ها خیلی سریعتر فشرده میشن و حس سرعت بیشتر بهت میدن لاینر هستن البته قابل قیاس نیستن این 2تا و 2 سطح مختلفن 

در کل اگر اولین کیبورد مکانیکالت هست هر کدوم ارزونتره بگیر و زیاد بهش فکر نکن 

سلام عالی بود پیشنهادت مخصوصا مدل 530 رو خودم خیلی دوست دارم ولی متاسانه این مدل کلید های F رو بالای کیبرد نداره و من خیلی لازمشون دارم و از طرف دیگه سوییچ هاش که به نظرم میشه دکمه های بازی شوتر رو سوییچ قرمز بخرم و بندازم

ولی در کیفیت برد موندم مخصوصا فید بک هایی که دیدم گذاشتن تو نت مثلا سوختن چراغ ال ای دی بعد از چند مدت استفاده

و اینکه یک سوال چقدر تفاوت هست بین کیبورد های رددراگگون با تی دگر ؟

در در 31 فروردین 1400 در 13:07، Slasher گفته است :

ReDragon

بین رددراگون و تی دگر موندم با اینکه دوتاشونم یک شرکت هستن

در در 31 فروردین 1400 در 13:07، Slasher گفته است :

Rapoo

رپو یک سروگردن از رددراگون بالاتره ولی کیبرد مناسب پیدا نکردم اگه مدلی مورد نظرتون هست لینک بدید ممنون

لینک به دیدگاه

در در 30 فروردین 1400 در 18:05، hadi soleimanzadeh گفته است :

سلام دوستان من خیلی گشتم تو سایت ها ولی بیشتر سر در گم شدم

من دنبال یک کیبرد خطی که سوییچ هاش با سوییچ های قرمز ویا زرد ریزر بتونه رقابت کنه میخوام

لطفا پایین ترین قیمت رو پیشنهاد بدید برند و داشتن نور پردازی و... برام مهم نیست

فقط خطی باشه و سویچ قرمز یا زرد ریز یا قابل رقابت با این سوییچ

نیمه مکانیکال و شبه مکانیکال و ممبران و... نه

ممنون از توجهتون

کیبرد خوب میخوای برو با سوئیچ اپتیکال بگیر قیمتش یکم بالاتر هست ولی ارزشش را داره من این کیبرد را برای خودم تهیه کردم. عالی هست. 

https://www.bloody.com/en/product.php?pid=11&id=162

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، hadi soleimanzadeh گفته است :

سلام عالی بود پیشنهادت مخصوصا مدل 530 رو خودم خیلی دوست دارم ولی متاسانه این مدل کلید های F رو بالای کیبرد نداره و من خیلی لازمشون دارم و از طرف دیگه سوییچ هاش که به نظرم میشه دکمه های بازی شوتر رو سوییچ قرمز بخرم و بندازم

ولی در کیفیت برد موندم مخصوصا فید بک هایی که دیدم گذاشتن تو نت مثلا سوختن چراغ ال ای دی بعد از چند مدت استفاده

و اینکه یک سوال چقدر تفاوت هست بین کیبورد های رددراگگون با تی دگر ؟

والا برند رد دراگون بنظرم خیلی سرتر هست توی آمازون ریویوها رو بخون این مشکلاتی که میگیو من نه دیدم و نه داشتم و اینکه قطعه الکترونیکی همیشه حتی تو برندهایی مثل ریزر مشکل داره من خودم 2 موس استیل سریس و ریزر تو 2 سال خراب کردم ... اینه که یکی یه مشکلی تو سایت مثلا redit میذاره دلیل بر بدیو خرابی محصول نمیشه 

در مورد کلیدهای f ببین کلا کیبوردهای 60 درصد الان هم گرون هستن و خیلی رو بورس افتادن ولی خوب هیچکدوم f  ندارن و بجاش از کلید مثلا fn + 1 استفاده میکنن که راحت بهش عادت میکنی و در مورد صداش نظری نمیدم چون کاملا سلیقه هست و توکار کردن مثلا قهوه ای یه تقه میکنه موقع فشار که حس میکنی فشارش دادی و آبی صدا کلید میده که من اصلا نمیپسندم و قرمز که فشارش میدی اون حس فشارو نداری توش ..... صدا بنظرم قهوه ای خوش صداتره همست

روی کیفیت بنظرم اول کورسیر بعد گلوریس بعد رد دراگون و آخری ریزر و کوگار و رپو و تی دیگر و ...  واقعا من هرچی محصول ریزر گرفتم خیلی اذیتم کردن و خراب شدن اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم بری سمت این برند من از موس پد rgb داشتم تا موس بیسیم mamba  و موس elite mamba و هدست همرهد و همشون به نوعی خواسته هامو برآورده نکردن نسبت به پولی که جاشون دادم

اگر دنبال محصول خاص هستی بهت اینو پیشنهاد میدم با سویچ های کالیه https://www.amazon.com/Mechanical-Keyboard-Extra-Thin-Switches-Rollover/dp/B0722GG88M

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، zen گفته است :

کیبرد خوب میخوای برو با سوئیچ اپتیکال بگیر قیمتش یکم بالاتر هست ولی ارزشش را داره من این کیبرد را برای خودم تهیه کردم. عالی هست. 

https://www.bloody.com/en/product.php?pid=11&id=162

من که اخر این معایب و مزایای اپتیکال نسبت به مکانیکی نفهمیدم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hadi soleimanzadeh گفته است :

من که اخر این معایب و مزایای اپتیکال نسبت به مکانیکی نفهمیدم

کلا اپتیکال بهتر از مکانیکال هست. 

سرعت پاسخگویی سریعتر. 

عمر بیشتر. 

لینک به دیدگاه

لطفا نظرتون رو در مورد سوییچ های اپتیکال نسبت به سوییچ های مکانیکی بگید

معایب مزایا تجربه کاربری ممنون

ویرایش شده توسط hadi soleimanzadeh
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hadi soleimanzadeh گفته است :

لطفا نظرتون رو در مورد سوییچ های اپتیکال نسبت به سوییچ های مکانیکی بگید

معایب مزایا تجربه کاربری ممنون

https://wccftech.com/5-reasons-why-razers-optical-switches-are-superior-to-mechanical-ones/amp/

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوست عزیز باالخره چی تهیه کردید؟!!

منم تو بودجه 2 میلیون قصد خرید دارم، لطفا راهنمای کنید بین رپو و رد دراگون موندم!

کسی میدونه فرق کلید های میکانیکی سیاه با ابی و قرمز و سبز در چیه؟! دقیقا؟!

یک سوال دیگه هم میخوام بدونم این کلید های میکانیکی که تو رپو و رد دراگون استفاده میشن، همون کلید های Cherry هستش یا نه؟!

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

منم تو بودجه 2 میلیون قصد خرید دارم، لطفا راهنمای کنید بین رپو و رد دراگون موندم!

یک سوال دیگه هم میخوام بدونم این کلید های میکانیکی که تو رپو و رد دراگون استفاده میشن، همون کلید های Cherry هستش یا نه؟!

ابی و قرمز ارزان قیمت تر هستن و صدای کلیکی دارن

سوییچ های ردراگون مشابه cherry هست و خود چری نیست به همین دلیل قیمتش پایین تره هست چرا که cherry خیلی گرون قیمت هست
اگر خواستین بنده ردراگون برای فروش دارم پیام بدین در خدمتتونم 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

این چری آبی رنگ باید تا ته فشار بدی تا کار کنه ! به نظرم سمتش نرو من مکانیکال با چری آبی رنگ دارم 2 تومن خریدمش گذاشتمش کنار دیگه استفاده نمیکنم چون کیبورد لپ تاپ خودم سریعتر پاسخ میده اونو باید تا ته فشار بدی تا عمل کنه😑

ایسوز چری مخصوص خودشو داره ولی کیبورداش خیلی گرونه،ریزر هم چری خودشو داره اینا خیلی بهترن اما بسیار گران قیمت

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

این چری آبی رنگ باید تا ته فشار بدی تا کار کنه ! به نظرم سمتش نرو من مکانیکال با چری آبی رنگ دارم 2 تومن خریدمش گذاشتمش کنار دیگه استفاده نمیکنم چون کیبورد لپ تاپ خودم سریعتر پاسخ میده اونو باید تا ته فشار بدی تا عمل کنه😑

ایسوز چری مخصوص خودشو داره ولی کیبورداش خیلی گرونه،ریزر هم چری خودشو داره اینا خیلی بهترن اما بسیار گران قیمت

به عمق دکمه بستگی داره چون اختلاف سویچ ها از نظر عمل کرد کمتر از 0.5میلی متر هست 

لینک به دیدگاه

در در 22 اردیبهشت 1400 در 01:00، Paradise Lost گفته است :

رددراگون رو من هم رفتم از نزدیک دیدم هم سه تا از دوستانم دارن

مضخرف به تمام معناست سوییچ هاش بعد سه ماه از کار میفته و با سوییچ برندی مثل چری مکس هم قابل تعویض نیست فیلم هاش تو یوتوب هم هست میتونی ببینی

یک میلیون بزار رو پولت بشه سه میلیون برو ریزر یا لاجیتک بخر یا کیبرد های کاستومایز

سرچ کنی زیاده

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، hadi soleimanzadeh گفته است :

رددراگون رو من هم رفتم از نزدیک دیدم هم سه تا از دوستانم دارن

مضخرف به تمام معناست سوییچ هاش بعد سه ماه از کار میفته و با سوییچ برندی مثل چری مکس هم قابل تعویض نیست فیلم هاش تو یوتوب هم هست میتونی ببینی

یک میلیون بزار رو پولت بشه سه میلیون برو ریزر یا لاجیتک بخر یا کیبرد های کاستومایز

سرچ کنی زیاده

والا نمیدونم بر چه اساس میگین هر ۳تا دقیقا بعد از ۳ماه از کار میافته!
بنده برای گیمنت استفاده میکنم که بیشترین اصطحلاک رو قطعا داره و تاحالا مشکلی ندیدم
بعدشم نمیتونین انتظار داشته باشید با سوییج چری که بالای ۵م قیمت داره کیبوردهاش یکی باشه
هرچند با کیبورد های بالای ۳تومن رقابت میکنه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

والا نمیدونم بر چه اساس میگین هر ۳تا دقیقا بعد از ۳ماه از کار میافته!
بنده برای گیمنت استفاده میکنم که بیشترین اصطحلاک رو قطعا داره و تاحالا مشکلی ندیدم
بعدشم نمیتونین انتظار داشته باشید با سوییج چری که بالای ۵م قیمت داره کیبوردهاش یکی باشه
هرچند با کیبورد های بالای ۳تومن رقابت میکنه

بنده با ایشون بحث کردم قبلا خودشون تکلیفشون با خودشون مشخص نیست خودم از مهرماه k569 دارم و کاملا صحیح و سلامت هست کیبرد مکانیکال برند اشغال gigaware که ۱ تومن هم میشه خریدش بیشتر از گفته های ایشون عمر می کنه Redragon که بهترین برند اقتصادیه و فیدبکاش داخل امازون خودش نشون دهنده همه چیز هست و خیلی بهتر از Rappo فک کنم ۳تا دوست ایشون هم Reddit یا اینجور جاها باشند شما جدی نگیر حرفای ایشون رو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...