رفتن به مطلب

لاجیتک جی203 لایت سینک کسی تاحالا داشته؟ از کجا پیدا کنم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

درنظر دارم یه موس لاجیتک جی203 لایت سینک رنگ مشکی بخرم

توی ایران خیلی کمیاب هست متاسفانه

حالا میخواستم بدونم از کجا میتونم این موس رو پیدا کنم توی تهران یا اصفهان؟؟؟؟ (خرید حضوری حتما)

آیا شرکت اسپیرو واقعا جی203 رو گارانتی میکنه؟؟ آخه توی سایت خودشون نیست این مدل ولی فروشگاه ها میگن گارانتی اسپیرو داره 🤨

و سوال دوم اینکه آیا کسی تاحالا استفاده کرده؟ چطور بوده؟ راضی هست؟ نورپردازی RGB اش خوب هست؟😅 اگه چند تا عکس ازش بده که خیلی خوب میشه!!!🙏

و سوال سوم اینکه اگه خراب بشه قطعاتش گیر میاد؟ اخه فرقی با مدل جی102 نداره بجز توی نورپردازیش پس طبیعتا قطعاتش باید گیر بیاد!

و سوال چهارم هم اینکه تجربه بدی با موس سیم دار دارم که نمیدونم تقصیر موس بود یا ایراد خود لپتاپم بود که بعد از حدود 1 هفته استفاده یهو وسط کار USB که موس بهش وصل بود سوخت و مسیر برقش هم سوخته(حالا اگه مسیر دیتا سوخته خبر ندارم ولی مسیر جریانش رو مطمعنم از کار افتاده) برای همین از این به بعد تموم دیوایس هایی که ممکنه جریان کشی بالا داشته باشن و قراره طولانی مدت به سیستم وصل باشن مثل موس ها و هدست های RGB رو با هاب آداپتور دار وصل میکنم که تغذیه شون توسط آداپتور تامین بشه و از usb برق نکشن(چشم ترس شدم😅) حالا میخواستم بدونم اگه موس های لاجیتک رو به هاب وصل کنم و بعد به هاب رو لپتاپ آیا خللی در کارکرشون روی میده؟؟؟ آخه یه جا شنیدم یکی گفت اگه با هاب وصل کنید دیگه توسط برنامه لاجیتک (G Hub) شناسایی نمیشه😐😐

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...