رفتن به مطلب

مشورت برای خرید صندلی کامپیوتر مناسب

HAM1DR3ZA
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۲ دقیقه قبل، Nsm۱۰۰۰ گفته است :

اوه واه
اینو بفرست تخت جمشید بگو یا یه دونه نوشو میدی بهم یا همین الان پخشش میکنم تو اینترنت خخخخ
اما چجوری این بلا رو سرش آوردی جای سوال داره آخه
چرم مصنوعی pu چیز محکمیه

در مورد نوع نشستنتم نقد دارم خب🤣

سه چهار سال پیش تو اینستاش پیام دادم وقتی وضع صندلیم بهتر از این بود. اول گفت صندلی فیکه. گفتم بهش این سریالش و تارخ تولیدش که زیر صندلی خورده و اینکه مدل LEDـش هست که فیک زدنش بچه بازی نیست (هیچ وقتم این مدل رو تخت جمشید نیاورد چون قطعه برقی داره و گمرگ داستان میکنه). صندلی هم اون موقع از امارت برام آوردن. اون موقع معمولیش بود 900 تا 1300 من اینو خریدم 1550 یک ماه بعدش تخت جمشید صندلی ریخت تو بازار. ویدیو بررسیشم تو آپارات لیون هست.

بعد گفت با شوینده غیر استاندارد شستی. اولا اسپری مخصوص چرم مصنوعی گرفته بودم بعدم چون من به خاک آلرژی دارم دیر به دیر خاک و خول اتاقو سیستمو میگیرم یعنی 6 ماه یه بار مثلا صندلی رو تمیز میکردم. و جالبه قسمت هایی که با بدن هیچ تماسی نداشتن سالم موندن اگه مایع میخواست خرابش کنه همه با هم باید پوس پوس میشد.

اینم بگم تو پاورقی که این دست موارد مثل پخش مطالبی که سیاه نمایی کنی از یک سازمان حقوقی رو جرمه و شرکت میتونه از دست فرد شکایت کنه. کسی مشکلی با محصول داره باید مستقیم بره مراجع قضای اصنافو اینجور جاها. درصورتی که معمولا اینجور موارد با گفتگو حل میشه و نیازی پخش تو فضای مجازی نیست.

لینک به دیدگاه

در ۳۷ دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

سه چهار سال پیش تو اینستاش پیام دادم وقتی وضع صندلیم بهتر از این بود. اول گفت صندلی فیکه. گفتم بهش این سریالش و تارخ تولیدش که زیر صندلی خورده و اینکه مدل LEDـش هست که فیک زدنش بچه بازی نیست (هیچ وقتم این مدل رو تخت جمشید نیاورد چون قطعه برقی داره و گمرگ داستان میکنه). صندلی هم اون موقع از امارت برام آوردن. اون موقع معمولیش بود 900 تا 1300 من اینو خریدم 1550 یک ماه بعدش تخت جمشید صندلی ریخت تو بازار. ویدیو بررسیشم تو آپارات لیون هست.

بعد گفت با شوینده غیر استاندارد شستی. اولا اسپری مخصوص چرم مصنوعی گرفته بودم بعدم چون من به خاک آلرژی دارم دیر به دیر خاک و خول اتاقو سیستمو میگیرم یعنی 6 ماه یه بار مثلا صندلی رو تمیز میکردم. و جالبه قسمت هایی که با بدن هیچ تماسی نداشتن سالم موندن اگه مایع میخواست خرابش کنه همه با هم باید پوس پوس میشد.

اینم بگم تو پاورقی که این دست موارد مثل پخش مطالبی که سیاه نمایی کنی از یک سازمان حقوقی رو جرمه و شرکت میتونه از دست فرد شکایت کنه. کسی مشکلی با محصول داره باید مستقیم بره مراجع قضای اصنافو اینجور جاها. درصورتی که معمولا اینجور موارد با گفتگو حل میشه و نیازی پخش تو فضای مجازی نیست.

بهت پیشنهاد میدم صندلی با پوشش مش بگیری، فکر میکنم زیاد هم عرق میکنی

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

قبلا توییچ دنبالتون میکردم الان پیج اینستاگرام یوتیوب دارید؟

من خودم تا چند روز دیگه میخوام i81 لیو رو بخرم اگر شد تجربه ام رو میگم

ویرایش شده توسط alirezapishraft
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، alirezapishraft گفته است :

قبلا توییچ دنبالتون میکردم الان پیج اینستاگرام یوتیوب دارید؟

من خودم تا چند روز دیگه میخوام i81 لیو رو بخرم اگر شد تجربه ام رو میگم

توییچ گه گداری لایو میزارم آخر هفته ها

شرمدنده که صندوق پ.خ من پُره

twitch.tv/devileytion

ویرایش شده توسط Devileytion
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

توییچ گه گداری لایو میزارم آخر هفته ها

اسم کانال رو میفرستید ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان بین صندلی های دی ایکس ریسر، سری P و سری فورمولا چطوره؟؟؟ از نظر استحکام و راحتی و کیفیت و این چیزا؟؟؟ کدوم بهتره؟؟

توی اینترنت دیدم جفتشو زده تا 120-150 کیلو تحمل وزن داره

جفتشون ظاهرا مث همن

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۲/۳ در ۰۰:۰۹، HAM۱DR۳ZA گفته است :

سلام دوستان،

من بودجه‌م حدودا 6-7 تومن هست و می‌خوام یه صندلی خوب بگیرم که بتونم روزی 10-12 ساعت روش بشینم و با کامپیوتر کار کنم.

بعد از جستجوهای فراوان به دو مدل رسیدم که تقریبا هم قیمت هستن. 

یکیش Cougar Armor One X که صندلی گیمینگه. 

و صندلی m18d سیلا، که صندلی مدیریتی هست. 

قدم حدودا 190 هست و وزنم هم 86. خواستم نظرتون رو بدونم که کدوم صندلی رو بگیرم بهتره و به چه دلیل. لطفا اگه صندلی مناسب و بهتری هم تو این رنج قیمت می شناسید بهم معرفی کنید.

ممنون.

صاحب تاپیک فقط سوال کرد و دیگه هیچ پستی نداد انشالله که صندلی خوبی خریده باشه ولی اشتراک گذاشتن تجربیات برای دیگران راه گشا هست دریغ نشه ثواب هم داره

من خودم دو هفته پیش صندلی مدل I81 از برند لیو رو خریداری کردم و حدود 400 هزار تومن از من مالیات گرفته شد !!! در نوع خودش جالب بود

بسته بندی کاملا درست و حسابی و محکم و ارسال هم البته رایگان بود با پست پیشتاز فرستادند که من شهرستان بودم روز بعد ارسال رسید دستم

کیفیت کار عالی بود و رانتخاب نوع پارچه و رنگش هم دست خودتون هستش نوع پایه فلزی یا پلاستیکی خلاصه همه چیز عالیه

از لحاظ راحتی هم باید نمره عالی دریافت کنه 

پشت سری هم یک آپشن دست خودتون هستش که به قیمت اضافه میشه

از لحاظ ظاهری هم خیلی مدرن و شیکه 😎

986392424_WhatsAppImage2021-09-06at3_33_05AM.thumb.jpeg.139590849603b7269b8f679ae6c88ea6.jpeg

1065330439_WhatsAppImage2021-09-06at3_33.05AM(1).thumb.jpeg.b010069b7fb2e5003271c45a2889960b.jpeg

IMAG0615_2.thumb.jpg.f60c687bfdc00bf336f5e5a6d77dd6d9.jpg

لینک به دیدگاه

در ۲۲ دقیقه قبل، alirezapishraft گفته است :

صاحب تاپیک فقط سوال کرد و دیگه هیچ پستی نداد انشالله که صندلی خوبی خریده باشه ولی اشتراک گذاشتن تجربیات برای دیگران راه گشا هست دریغ نشه ثواب هم داره

من خودم دو هفته پیش صندلی مدل I81 از برند لیو رو خریداری کردم و حدود 400 هزار تومن از من مالیات گرفته شد !!! در نوع خودش جالب بود

بسته بندی کاملا درست و حسابی و محکم و ارسال هم البته رایگان بود با پست پیشتاز فرستادند که من شهرستان بودم روز بعد ارسال رسید دستم

کیفیت کار عالی بود و رانتخاب نوع پارچه و رنگش هم دست خودتون هستش نوع پایه فلزی یا پلاستیکی خلاصه همه چیز عالیه

986392424_WhatsAppImage2021-09-06at3_33_05AM.thumb.jpeg.139590849603b7269b8f679ae6c88ea6.jpeg

1065330439_WhatsAppImage2021-09-06at3_33.05AM(1).thumb.jpeg.b010069b7fb2e5003271c45a2889960b.jpeg

خیلی هم عالی مبارکتون باشه
قیمت تمام شدش چقدر شد ؟ و اینکه چشمم ب میزتون خورد اون رو هم لطفا بگین از کجا تهیه کردین ؟ چوبی عه؟

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، lwiTchl گفته است :

خیلی هم عالی مبارکتون باشه
قیمت تمام شدش چقدر شد ؟ و اینکه چشمم ب میزتون خورد اون رو هم لطفا بگین از کجا تهیه کردین ؟ چوبی عه؟

سلامت باشید متشکرم

الان اگر بخواید بگیرید فکر کنم حدود پنج تومن اینطورا در بیاد 

از MDF هستش صفحه خریدم دوبلش کردم پایه ها رو با لچکی جدا سفارش دادم و بهش بستم نوار دورش هم همونجا که برش  دادن برام چسبوندن

ولی احتمال داره پایه هاش رو فلزی کنم هم رنگ آبی صندلی مثل این 

1192386209_Screenshot2021-09-11083501.thumb.jpg.fc1d5dc14231c9a54329c1c2d0670f37.jpg

لینک به دیدگاه

چرا انقد صندلی دی ایکس ریسر کم شده؟؟

تا چند هفته پیش همه جا پر بود توی سایت ها

الان رفتم ماشالا هیچ سایتی نداره همه زدن ناموجود بجز یه مدل سری P 

قحطی صندلی شده؟! 😐😐

من بین مدل i81 لیو(اگه اشتباه نکنم) و سری ریسینگ یا فرمولای dxracer مونده بودم که ظاهرا dxracer توی بازار شده مث طلا همه سایت ها ناموجودن

لیو بنظر راحت میاد و ارزون تر هم هست و نظرم روی اونه ولی به ظاهرش نمیخوره خیلی محکم باشه میترسم بدنه و ایناش ضعیف باشه ولی dxracer ظاهرش خیلی محکم بنظر میرسه ولی خب هم خیلی کمیاب شده هم گرونههههه

اگه لیو مدل i81 محکم هست و دوامش خوبه اندازه dxracer همونو میگیرم هم خنکه هم خوشگله هم قیمتش مناسبه و انقدر هم کمیاب نیس

محکمیش خوبه؟ مثلا میگه پشتیش مث dxracer تا 135 درجه خم میشه، وقتی روش به نوعی لم بدیم😂 یه موقع نشکنه؟!

اگه یه موقع پارچه اش خراب شد یا مثلا شکست موقع لم دادن و خم کردن پشتی، گارانتی قبول میکنه؟

راحتیش خوبه؟

کیفیت دوخت و جنس پارچه و پشتی و این چیزا؟

و مهم ترین سوال

ابعاد بسته بندیش چقدره حدودا؟ ینی وقتی اجزاش رو از هم باز میکنن میذارن توی کارتن، چقدر میشه ابعادش؟؟

اگه کسی تاحالا داشته ممنون میشم جواب بده میخوام این چند روزه انتخاب کنم و بخرم

در در ۱۴۰۰/۶/۲۰ در 16:47، alirezapishraft گفته است :

محکم هست؟ تحمل وزنش چقدره؟ توی سایتشون ننوشته بود ظاهرا

و اینکه ابعاد کارتنش چقدر بود؟؟ اجزاش کاملا از هم باز بود توی کارتن؟

و اینکه جنس بدنه، پشتی، دسته و پایه چیه؟ فلزیه دیگه؟؟؟

ویرایش شده توسط DarkMERC
لینک به دیدگاه

در ۹ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است :

قحطی صندلی شده؟! 😐😐

من بین مدل i81 لیو(اگه اشتباه نکنم) و سری ریسینگ یا فرمولای dxracer مونده بودم که ظاهرا dxracer توی بازار شده مث طلا همه سایت ها ناموجودن

لیو بنظر راحت میاد و ارزون تر هم هست و نظرم روی اونه ولی به ظاهرش نمیخوره خیلی محکم باشه میترسم بدنه و ایناش ضعیف باشه ولی dxracer ظاهرش خیلی محکم بنظر میرسه ولی خب هم خیلی کمیاب شده هم گرونههههه

اگه لیو مدل i81 محکم هست و دوامش خوبه اندازه dxracer همونو میگیرم هم خنکه هم خوشگله هم قیمتش مناسبه و انقدر هم کمیاب نیس

محکمیش خوبه؟ مثلا میگه پشتیش مث dxracer تا 135 درجه خم میشه، وقتی روش به نوعی لم بدیم😂 یه موقع نشکنه؟!

اگه یه موقع پارچه اش خراب شد یا مثلا شکست موقع لم دادن و خم کردن پشتی، گارانتی قبول میکنه؟

راحتیش خوبه؟

و مهم ترین سوال

ابعاد بسته بندیش چقدره حدودا؟ ینی وقتی اجزاش رو از هم باز میکنن میذارن توی کارتن، چقدر میشه ابعادش؟؟

dxracer هر انتقادی بهش وارد باشه حقیقتا از نظر استحکام بی رقیبه

علت کمیاب بودنش هم وارداتش هست تخت جمشید معمولا هر 6 ماه یا هر یکسال یه محموله وارد میکنه که عموما سریعا فروش میره و موجودی نزدیک به - میشه تا زمان واردات محموله بعدی 

اگر قصد تهیه دی ایکس ریسر دارین باید فعلا صبر کنین 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توی بودجه 7 تومن صندلی msi ch 120 x رو معرفی می کنم که به سری k دی ایکس ریسر کاملا مشابه هست از نظر استحکام امکانات.

لینک به دیدگاه

در ۳۱ دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

دوست عزیز توی بودجه 7 تومن صندلی msi ch 120 x رو معرفی می کنم که به سری k دی ایکس ریسر کاملا مشابه هست از نظر استحکام امکانات.

دوست عزیز این مدل قیمتش نزدیک 12-13 تومنه 😐

لینک به دیدگاه

در ۵ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است :

دوست عزیز این مدل قیمتش نزدیک 12-13 تومنه 😐

دوست عزیز. مشکل شما اینه که قیمت های کذب داخل ایران رو مبنا قرار میدین. از امارات حدود ۷ درمیاد سفارش بدین

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

دوست عزیز. مشکل شما اینه که قیمت های کذب داخل ایران رو مبنا قرار میدین. از امارات حدود ۷ درمیاد سفارش بدین

عزیزم صندلی که چیزی نیس که آدم اینترنتی بخره

باید حضوری نشست روش تست کرد

من از دیجیکالا هم حاضر نیستم صندلی اینترنتی بخرم دیگه چه برسه به اونور آب

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

dxracer هر انتقادی بهش وارد باشه حقیقتا از نظر استحکام بی رقیبه

علت کمیاب بودنش هم وارداتش هست تخت جمشید معمولا هر 6 ماه یا هر یکسال یه محموله وارد میکنه که عموما سریعا فروش میره و موجودی نزدیک به - میشه تا زمان واردات محموله بعدی 

اگر قصد تهیه دی ایکس ریسر دارین باید فعلا صبر کنین 

نه راستش بدلایلی نمیتونم صبر کنم مگه تا ۱ هفته دیگه نهایتا و سری ریسینگ و فرمولا هم ناموجود شدن و فقط سری P و اوریجین مونده و یه مدل هم از لیو

حالا سوال اینه که dxracer سری P رو بگیرم

یا همون مدل لیو که گفتم

توی این دو راهی موندم

لینک به دیدگاه

در ۱۸ ساعت قبل، DarkMERC گفته است :

قحطی صندلی شده؟! 😐😐

راحتیش خوبه؟

و مهم ترین سوال

سلام خوب هستید؟

طبق فرمایشات (Devileytion@) حاج ایمان بزرگ که از همین برند دی ایکس دارن با این که وزن مناسبی دارند اما زود پوکیده صندلیشون من خودم احساس میکنم بیشتر حالت برند بازی داره تا صرفا کیفیت کار نه که کیفیت کم باشه اما با توجه به هزینه ای که آدم میکنه خب انتظار بیشتره .هزینه ای که من کردم برای خرید I81 واقعا ارزش داره هم شیکه نوع پارچه نوع پایه همه رو به دلخواه انتخاب میکنید مکانیزمش هم سینکرون هست قشنگ لم میدی حالشو میبری اگر دیگه بخوای مثل تخت بخوابی دیگه باید سیستم رو بیاری پایین میز 😁

ببینید گارانتی داره سه سال ولی من نخوندم شامل چه چیز هایی میشه باید خودتون ازشون سوال کنید قبل خرید

از لحاظ کیفیت عالیه چون خودم رو جزئیات حساسم 

جنس مواد به کار رفته بسیار با کیفیت هستش پلاستیک دسته ها یه حالت نرمی داره تا آرنج دست اذیت نشه من دسته ثابت انتخاب کردم ولی دسته متحرک بهتره

تنها چیزی که من یکم شک دارم نمیدونم کلا اینطوری هست یا من زیاد حساسم وقتی روی صندلی میشینی به جهت چپ و راست متمایل بشی یه لقی خیلی ریز داره نمیدونم کلا سیستم اینطوریه یا مشکله یا در اسمبل کردن این داستان هست هنوز تماس نگرفتم با شرکت بپرسم البته چیز خاصی هم نیست صرفا خواستم بدونید 

ابعاد بسته بندی دقیقا اندازه لباسشویی و صندولی رو به صورت کاملا آماده و به هم متصل شده میفرستند

جنس پایه رو خودتون میتونید انتخاب کنید پلاستیک فشرده باشه یا فلزی  بقیه اما پلاستیک فشرده است اما با کیفیت 

من 80 کیلو ام نمیدونم فکر کنم تا 110 اینا جواب بده بازم دوست دارید برید از نزدیک ببینید یا حتما زنگ بزنید ازشون بپرسید تا مطمعن بشید

من که خوشم اومد سوپرایز شدم

ویرایش شده توسط alirezapishraft
لینک به دیدگاه

در ۶ ساعت قبل، alirezapishraft گفته است :

سلام خوب هستید؟

طبق فرمایشات (Devileytion@) حاج ایمان بزرگ که از همین برند دی ایکس دارن با این که وزن مناسبی دارند اما زود پوکیده صندلیشون من خودم احساس میکنم بیشتر حالت برند بازی داره تا صرفا کیفیت کار نه که کیفیت کم باشه اما با توجه به هزینه ای که آدم میکنه خب انتظار بیشتره .هزینه ای که من کردم برای خرید I81 واقعا ارزش داره هم شیکه نوع پارچه نوع پایه همه رو به دلخواه انتخاب میکنید مکانیزمش هم سینکرون هست قشنگ لم میدی حالشو میبری اگر دیگه بخوای مثل تخت بخوابی دیگه باید سیستم رو بیاری پایین میز 😁

ببینید گارانتی داره سه سال ولی من نخوندم شامل چه چیز هایی میشه باید خودتون ازشون سوال کنید قبل خرید

از لحاظ کیفیت عالیه چون خودم رو جزئیات حساسم 

جنس مواد به کار رفته بسیار با کیفیت هستش پلاستیک دسته ها یه حالت نرمی داره تا آرنج دست اذیت نشه من دسته ثابت انتخاب کردم ولی دسته متحرک بهتره

تنها چیزی که من یکم شک دارم نمیدونم کلا اینطوری هست یا من زیاد حساسم وقتی روی صندلی میشینی به جهت چپ و راست متمایل بشی یه لقی خیلی ریز داره نمیدونم کلا سیستم اینطوریه یا مشکله یا در اسمبل کردن این داستان هست هنوز تماس نگرفتم با شرکت بپرسم البته چیز خاصی هم نیست صرفا خواستم بدونید 

ابعاد بسته بندی دقیقا اندازه لباسشویی و صندولی رو به صورت کاملا آماده و به هم متصل شده میفرستند

جنس پایه رو خودتون میتونید انتخاب کنید پلاستیک فشرده باشه یا فلزی  بقیه اما پلاستیک فشرده است اما با کیفیت 

من 80 کیلو ام نمیدونم فکر کنم تا 110 اینا جواب بده بازم دوست دارید برید از نزدیک ببینید یا حتما زنگ بزنید ازشون بپرسید تا مطمعن بشید

من که خوشم اومد سوپرایز شدم

خیلی ممنون بابت راهنمایی

رفتم حضوری دیدم و تحقیق کردم

مدل i72 رو بیشتر خوشم اومد که دسته هاش قابل تنظیمه ولی مدل ۸۱ ظاهراً محکم تره ولی دسته هاش قابل تنظیم نیس مگه اینکه بشه دسته قابل تنظیم برامون نصب کنن بجای دسته عادی

بدنه مشکی بنظر خوشگل تر بود ولی جنس و کیفیتش بنظر پایین تر میومد ولی خود فروشنده می‌گفت مث همه

حالا کاری به اون نداریم

جدای از اون قضیه من نمی‌دونم چرا ولی حس کردم خیلی استحکام نداره و ممکنه زود خراب بشه

که گارانتی هم گفتن شکستگی قبول نمیکنه که خب خیلی مسخره بود چون بجز خرابی جک یا شکستن صندلی در صورت نداشتن استحکام کافی تقریبا احتمال خرابی های دیگه صفره

ولی خب پولم به دی‌ایکس‌ریسر سری ریسینگ که میگن خوبه نمی‌رسه پس احتمالا همین رو میگیرم ببینیم چی میشه خوب هست یا نه

امیدوارم محکم باشه و زود خراب نشه

یه بالشت دور گردنی هم براش میگیرم احتمالا چون بنظرم ساپورت گردنش موقع نشستن خوب ساپورت نمیکنه گردن رو و فقط موقع لم دادن خوبه

لینک به دیدگاه

در ۵۶ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است :

خیلی ممنون بابت راهنمایی

رفتم حضوری دیدم و تحقیق کردم

مدل i72 رو بیشتر خوشم اومد که دسته هاش قابل تنظیمه ولی مدل ۸۱ ظاهراً محکم تره ولی دسته هاش قابل تنظیم نیس مگه اینکه بشه دسته قابل تنظیم برامون نصب کنن بجای دسته عادی

بدنه مشکی بنظر خوشگل تر بود ولی جنس و کیفیتش بنظر پایین تر میومد ولی خود فروشنده می‌گفت مث همه

حالا کاری به اون نداریم

جدای از اون قضیه من نمی‌دونم چرا ولی حس کردم خیلی استحکام نداره و ممکنه زود خراب بشه

که گارانتی هم گفتن شکستگی قبول نمیکنه که خب خیلی مسخره بود چون بجز خرابی جک یا شکستن صندلی در صورت نداشتن استحکام کافی تقریبا احتمال خرابی های دیگه صفره

ولی خب پولم به دی‌ایکس‌ریسر سری ریسینگ که میگن خوبه نمی‌رسه پس احتمالا همین رو میگیرم ببینیم چی میشه خوب هست یا نه

امیدوارم محکم باشه و زود خراب نشه

یه بالشت دور گردنی هم براش میگیرم احتمالا چون بنظرم ساپورت گردنش موقع نشستن خوب ساپورت نمیکنه گردن رو و فقط موقع لم دادن خوبه

مدل i81  هم دسته قابل تنظیم داره منتها من نتونستم بگیرم تو سایتشون هست قابل سفارشه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام مجدد😅

آقا ما دیدیم قیمت صندلی ها سر به فلک کشیده قحطی هم زده رفتیم دنبال اینکه یه مدل dxracer یا کورسیر یا ردراگون بگیم از اونور آب بیارن

هنوز دقیق مدلش معلوم نیس و باید ببینم فروشنده کدوم مدل از هر برند رو میاره و با چه قیمت تا انتخاب کنیم

میخواستم از افرادی که تاحالا یکی از این 3 تا برند رو داشتن بپرسم

1- آیا اسکلت صندلی محکم هست؟ آخه مثلا پایه پلاستیکی خیلی عجیبه پایه فلزیش هم بزور تحمل میکنه ولی همه این مدل های گیمینگ پایه های پلاستیکی دارن برا همین یه ذره شک بر انگیزنه استحکامشون

و همچنین جدای از پایه، خود اسکلت خوبه؟ محکمه؟

2- چرم مصنوعی که روش میزنن بنظر میرسه که زیاد عرق بکنه اینطور نیس؟

3- راحت هست اصلا؟ این بالشت و پشتی و ایناش واقعا ارگونومیک و راحت هستن؟

4- طبیعتا از اونور آب که میاد، گارانتی و اینا نداره ولی قیمتش خیلی پایین تر میشه مثلا ردراگون یه مدلش فعلا قیمت زدن توی ایران حدود 11 درمیاد ولی اگه از اونور بیارن 6500 میشه که خیلـــــــــــــــی خوبه

آیا ارزش ریسک رو داره؟ چون گارانتی توی ایران ماشالا خیلی هم چندان اهمیت نمیدن و کاری برای آدم پیش نمیبرن😂

و سوال آخر : دی ایکس ریسر یا کورسیر؟ کلی کدوم بهتره؟

در ۱۴۰۰/۸/۲۰ در 12:49، DarkMERC گفته است:

سلام مجدد😅

آقا ما دیدیم قیمت صندلی ها سر به فلک کشیده قحطی هم زده رفتیم دنبال اینکه یه مدل dxracer یا کورسیر یا ردراگون بگیم از اونور آب بیارن

هنوز دقیق مدلش معلوم نیس و باید ببینم فروشنده کدوم مدل از هر برند رو میاره و با چه قیمت تا انتخاب کنیم

میخواستم از افرادی که تاحالا یکی از این 3 تا برند رو داشتن بپرسم

1- آیا اسکلت صندلی محکم هست؟ آخه مثلا پایه پلاستیکی خیلی عجیبه پایه فلزیش هم بزور تحمل میکنه ولی همه این مدل های گیمینگ پایه های پلاستیکی دارن برا همین یه ذره شک بر انگیزنه استحکامشون

و همچنین جدای از پایه، خود اسکلت خوبه؟ محکمه؟

2- چرم مصنوعی که روش میزنن بنظر میرسه که زیاد عرق بکنه اینطور نیس؟

3- راحت هست اصلا؟ این بالشت و پشتی و ایناش واقعا ارگونومیک و راحت هستن؟

4- طبیعتا از اونور آب که میاد، گارانتی و اینا نداره ولی قیمتش خیلی پایین تر میشه مثلا ردراگون یه مدلش فعلا قیمت زدن توی ایران حدود 11 درمیاد ولی اگه از اونور بیارن 6500 میشه که خیلـــــــــــــــی خوبه

آیا ارزش ریسک رو داره؟ چون گارانتی توی ایران ماشالا خیلی هم چندان اهمیت نمیدن و کاری برای آدم پیش نمیبرن😂

و سوال آخر : دی ایکس ریسر یا کورسیر؟ کلی کدوم بهتره؟

دوستان کسی نمیدونه؟

رویه که بلاخره بعد یه مدت از بین میره و باید عوضش کرد

آیا اسکلت این صندلی ها محکم هست؟ اینکه پایه هاشون پلاستیکیه چی؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

یه سوال خیلی کوچیک و سریع

اینکه تقریبا اکثر صندلی ها اخیرا پایه هاشون پلاستیکی شده

این پایه پلاستیکی محکم هست؟! دوستانی که داشتن تاحالا، محکم بوده؟ نمیشکنه؟ چون من خودم تا قبلش صندلی با پایه فلزی داشتم الان یه ذره میترسم پایه پلاستیکی بخوام بخرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...