رفتن به مطلب

*** خرید گرافیک AMD 5850 یا 5870 ***

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

هرکس یکی از این دوتا کارتو برای فروش داره قیمتش رو اعلام کنه

ترجیجاً با برد رفرنس و مال Sapphire باشه.

از سایر برندها هم باشه مشکلی نیست فقط Over نشده باشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام 5850 سافایر یک ماه کارکرده با حدود دوسال گارانتی بسیار تمیز چند نظرتون هست ؟

لینک به دیدگاه

اگه میشه یه عکس از خود کارت بگذارید به همراه کارت گارانتی

اگه اونطوری که میگید هستش بنده 190 خریدارم با احتساب 30 درصد کاهش در قیمت جنس دست دوم

لینک به دیدگاه

گارانتیش دقیقاً تا کی معتبر هست ؟

مال یونیکامه گارانتی؟

اگه زحمتی نیست از کارت گارانتی هم عکس بگذارید

ممنون

لینک به دیدگاه

23 ماه گارانتی دریا کامپیوتر داره کارتن توی انباری است اگر توافق شد از جعبه و وسایل و کارت گارانتی هم عکس میگذارم

لینک به دیدگاه

نه دیگه همون 190

تاپیک همسایه هم یه 5850 بود که 170 قیمت دادم چون فنش زیاد جالب نبود

این کارت چون برند سافایر هست و فنش روی برد کشیده شده این قیمت رو گفتم

من خودم مصرف کننده هستم واسه همین این قیمت رو گفتم وگرنه اونی که فروشنده هست خودش 150- 160 بر میداره

50-60 تا می کشه روش میده 220 دوباره دست من

لینک به دیدگاه

دوست من آخرش 210 میتونم تقدیم کنم کارت من یک ماهه رو سیستم است 23 ماه گارانتی داره فرق میکنه با کارتی که 2 سال کارکرده و گارانتی نداره به هر حال موفق باشید عزیز انشااله با قیمت مد نظرتون پیدا کنید

لینک به دیدگاه

دوست من شما این تاپیک رو ملاحظه بفرمایید:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=12144

تقریباً مشابه کارت شماست و به قیمت 190 تومن فروخته شده

بنده هم برای اینکه ثابت کنم خریدار هستم 195 تومن رو به عنوان قیمت نهایی خودم اعلام می کنم

لینک به دیدگاه

من پیشنهاد میکنم گرافیک دوستمونو بردارید چون دیگه الان زیر این قیمتا فک نکنم گیر بیاد.من گرافیکمو دادم به یکی از دوستام 200 تازه گرافیک ایشان ازمال من کمترم کار کرده و 210 میارزه.

لینک به دیدگاه

تبریک می گم شما خیلی خوب فروختید ولی اونطورکه تو فروم Hotoverclock دیدم از قرار معلوم ورژن کارت شما OC شدست یعنی خود کارخونه اورکلاک کرده که قیمتش کمی بالاتر هست درسته؟ و مشکل فن هم داشت که عرض کردم

من هم به خاطر کراس فایر می خوام یه 5850 بخرم بندازم کنار این 5850 سافایر خودم بلکه یه یکی دوسالی بازیارو جواب بده

باتوجه به اینکه تولید این کارت متوقف شده و تو ایران خیلی سخت میشه پیداش کرد عملاً گارانتی برای من بی معنی هست چون اگه کارت برگرده به گارانتی عملاً کارتی موجود نیست که باهاش عوض بشه و کارت مدلهای دیگه هم به کار من نمیاد چون کراس میخوام بکنم و این مدل بخصوص رو لازم دارم

اصرار من هم در مورد کارت گارانتی مربوط می شد به اطمینان از تمیز بودن کارت

اگه نتونم کارتی با قیمت مورد نظر خودم 170 تا 190 پیدا کنم عملاً شاید خودم فردا پس فردا کارت خودم رو بذارم واسه فروش با همین بازه قیمت

من تا 200 می تونم واسه کارت دوستمون پرداخت کنم که با هزینه پست ایناش عملاً همون 210 درمیاد که بیشتر از این خرج کردن برای کارت دو نسل پیش واقعاً غیرمنطقیه از نظر بنده

راجع به قیمت هم از یه نفر که کارش سخت افزار بود پرسیدم تا حداکثر 175 واسه کارت دوستمون قیمت گذاشت ! که خوب ایشون قیمت رو با معیارهای خودشون سنجیدن چون تو کار خرید و فروش سخت افزار هستند.

ولی من چون این کارت رو لازم دارم برای کراس و بانوجه به گفته دوستمون که کارتشون کم کار کرده 200 آخرین قیمتی هست که می تونم پیشنهاد بدم

ویرایش شده توسط inter
لینک به دیدگاه

آره گرافیک من oc بود.من فقط خواستم اینارو بگم که شما زودتر کارتون راه بیوفته چون واقعا کار خریدو فروش کار طاقت فرسایه

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستمون

کارت صحیح و سالم رسید و تست شد

قفل شود لطفاً

ویرایش شده توسط inter
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...