رفتن به مطلب

vps از چه سایتی بگیرم ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

vps از کدوم سایت بگیرم ؟ بعضی ها قیمت هاشون خوب پایین و بعضی ها خیلی بالا، اگر از سایتی خرید کردین و خوب بوده معرفی کنین مرسی

لینک به دیدگاه

الان بهت پیام میدن از پویان آی تی بخری،نخر پشتیبانی افتضاحی داره دو هفته است می خواد اوپن فندوق شکن منو درست کنه طرف اٌسکٌلِ

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

الان بهت پیام میدن از پویان آی تی بخری،نخر پشتیبانی افتضاحی داره دو هفته است می خواد اوپن فندوق شکن منو درست کنه طرف اٌسکٌلِ

آدم دوست داره بعضی از این پشتیبانی ها رو بکشه واقعا، البته فقط یک درصدشون اینطوری هستن 😉

لینک به دیدگاه

با درود

کاربری چیه؟ وی پی اس های هکی هم گزینه های مناسبی هستنا

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

با درود

کاربری چیه؟ وی پی اس های هکی هم گزینه های مناسبی هستنا

برنامه ای هست که باید تمام مدت در حال اجرا باشه

لینک به دیدگاه

درود

بهترینش kerio هست افت سرعت نداره و سریع وصل میشه قیمت هاش هم مناسبه البته مدت بالا

لینک به دیدگاه

کریو آشغال قطعی داره، اوپن شبکه شخصی انتقال داده بهتره،باو یه پروتن یا اکسپرس اکانتشو بگیری رو سرور P2P پینگ بشدت پایین حتی واسه من 40ms کم کرده تو بازی😬سگش میارزز به VPS

من از یه سایتی وی پی اس گرفتم پشتیبانیش میگفت کارایی فندوق شکنی انجام نمیدیم و اینا خلاصه دو روزم طول کشید پولمو پس بده بعدشم 42تومن اضافه تر ریخته بود که زنگ زد گفت صورت حساب زدیم مبلغ اضافی رو پس بده

صورت حساب شده 422 هزار تومان !!!! که خودم واسش ایمیل زدم دقت کن مبلغو درست کن🙃

• لایک 1
لینک به دیدگاه

واقعا خوبه که از بحث خارج شدیم دوستان، از یک سایتی vps گرفتم از صبح منتظرم راه بیفته الان ایمیل اومده ظرفیت سرور پر هست. گیری افتادیم واقعا

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Mehrdad.93 گفته است :

واقعا خوبه که از بحث خارج شدیم دوستان، از یک سایتی vps گرفتم از صبح منتظرم راه بیفته الان ایمیل اومده ظرفیت سرور پر هست. گیری افتادیم واقعا

گفتم بهت که پشتیبانی افتضاح مگر اینکه بلد باشی کانفیگ کنی

اینم تست سرور P2P آلمان تازه پینگش با سیمکارت همراه اولِ،تهران که تست کردم پینگ تو اروپا میشد 75-85😵

fsdfdsfsdfdsfsd.thumb.png.253153b6959df846c9f4c0b0e0f1417e.png

اینم VPS که میزنم میپره رو 130 قطعی هم داره

vpn.thumb.png.da2340fb49cd119bd8a2bf0bf45480c3.png

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

حذف شود

ویرایش شده توسط Black Boy
فایده ای نداره
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...