رفتن به مطلب

هدست گیمینگ استیل سریز یا هایپر ایکس؟؟

PROMember5
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

میخواستم بدونم بین این دو مدل هدست کدوم بهتره؟؟ (از نظر کیفیت، دوام، صدا، میکروفون و مهم تر از همه؛ راحتی؟!)

یکی استیل سریز Arctis 1 مدل سیم دار ساده PC
و یکی دیگه هم هایپر ایکس Cloud Stinger مدل سیم دار ساده PC

شنیده استیل سریز کیفیت بدنه و دوامش فوق العادس و هایپر ایکس هم کیفیت صداش خیلی خوبه

خودم نظرم روی استیل سریز هست ولی میخواستم ببینم اگه کسی تاحالا داشته نظرش رو بگه شاید نظرم عوض شد

لینک به دیدگاه

از نظر جنس بدنه و متریال ساخت هایپرایکس تو جایگاه بهتری قرار میگیره هر چند اختلاف ناچیزه

اعوجاج صوتی هایپر ایکس خصوصا تو میدرنج کمتره و از این جهت برتری داره

اما از نظر بیس هایپر ایکس کمی بیس اغراق شده ای داره و استیل سریز تو فرکانس های پایین صدای بسیار دقیق تری تولید میکنه

اما تو میدرنج و تریبل مجددا ورق برمگیرده  هایپر ایکس صدای خیلی بهتری داره

طبیعتا هم با توجه به کیفیت بالای مید و تریبل در هایپر ایکس ایمیجنگ و سانداستیج یه سر و گردن بالاتر از استیل سریزه

من خود اگر بین این تو هدست بخوام انتخاب کنم بی شک سراغ هایپرایکس میرم ولی استیل سریز رو به نسبت هایپر ایکس توصیه میکنم اگر fps رقابتی پلی نمیدین و داشتن صدای هیجان انگیز و رنگ شده رو به صدای دقیق تر ترجیح میدین

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون بابت راهنمایی

ولی در کل جفت این هدست ها عالی هستند درسته؟؟

طبق تحقیقاتی هم که انجام دادم ظاهرا از نظر کیفیت میکروفون و راحتی، استیل سریز بهتر هست و از نظر کیفیت صدای خروجی، هایپرایکس بهتره

ولی فک نمیکنم این تفاوت اونقدر ها هم زیاد باشه و آخرش با جفتشون میشه صدا پای نسبتا خوبی گرفت!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، PROMember5 گفته است :

خیلی ممنون بابت راهنمایی

ولی در کل جفت این هدست ها عالی هستند درسته؟؟

طبق تحقیقاتی هم که انجام دادم ظاهرا از نظر کیفیت میکروفون و راحتی، استیل سریز بهتر هست و از نظر کیفیت صدای خروجی، هایپرایکس بهتره

ولی فک نمیکنم این تفاوت اونقدر ها هم زیاد باشه و آخرش با جفتشون میشه صدا پای نسبتا خوبی گرفت!

دقیقا

تو یک سری زمینه ها برتری با یکیشون هست و زمینه های دیگه اون یکی

کلا تفاوت اینقدر زیاد نیست  که بخواین وسواس به خرج بدین

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

من خودم استیل سریز دارم فوق العادسسسسس (arctis7)

میکروفن عالی 

صدای بینهایت عجیب (راحت باهاش صدا پا میگیرید)

نظر من استیل سریز هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...