رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید هدست msi immerse gh70

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان این هدست چجوریه؟ پیشنهاد میشه خریدش یا نه میشه  با این قیمت هدست بهتری تهیه کرد. ترجیحا هدست گیمینگ سیمی باشه.

لینک به دیدگاه

این هدست مال پنج سال پیشِ،لوازم جانبی MSI افتضاح !!! حیف چهار میلیون بدی واسه این

تو آلمان طرف 2080 میخرید دقیقا همین مدلو بهش مجانی میدادن

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

واقعیتش من خودم چند وقتی هست که قصد خرید هدست دارم و هنوز نتونستم مورد مناسبی پیدا کنم.

اما یه مورد قطعی که در مورد محصولات لوازم جانبی ASUS و MSI دیدم اینه که به نسبت قیمت بسیار بالایی که دارند به هیچ وجه کیفیت لازمه رو ندارند. (از طریق خواندن بررسی های سایت های معتبر خارجی و ویدئوهای یوتیوب به این نتیجه رسیدم)

تو بودجه ی حدود 4 تومن، فعلا به موردی بهتر از Logitch G635 نرسیدم.

اگر شما به جمع بندی بهتری در این رابطه رسیدید، لطفا اطلاع بدید چون من هم قصد خرید دارم.

ویرایش شده توسط Mreza123
لینک به دیدگاه

gh70 هدست خوبی هست

ولی ابدا به رقیبش از برند لاجیتک نمیرسه

در کل msi  و ایسوس و اینجور برند ها صرفا ریبرند انجام میدن و خودشون تولید کننده نیستن

در صورتی لاجیتک تمام مراحل طراحی و تولید هدست رو خودش انجام میده

لینک به دیدگاه

این هدست یک اشغال به تمام معناست میکروفونش و پولتو هدر نده ولی کیفیت درایورهاش بسیار خوب هست بنده خودم gh60 دارم که روی پلتفرم gh70 هست و فقط Rgb رو نداره تقریبا ۲سال و نیمه خریدم محصول قدیمی رو توصیه نمی کنم بگرد یک چیز به روز و بهتر بخر تازه قیمت gh70 هم الان باید به شدت مسخره و دیدنی باشه

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mreza123 گفته است :

تو بودجه ی حدود 4 تومن، فعلا به موردی بهتر از Logitch G635 نرسیدم.

سلام و عرض ادب.

این هدست رو داشتم. متاسفانه برای من کوچیک بود و به سرم فشار میاورد. چطور بگم مثل کلاه کاسکت بود. بعد از خرید مجبور شدم داخل بازارچه بفروشم. به شما و استارتر محترم پیشنهاد میکنم به هدست G430 یه نگاهی داشته باشید. هدست خوبیه. دو تا ایرپد داره یکی پارچه ای و یکی اسپرت قابل تنفس. صدای سوراند ۷.۱ کاناله هم پشتیبانی میکنه.

لینک به دیدگاه

بنده این هدست رو دارم. هدست خوبیه و برای گیمینگ مناسبه. اما همونطور که دوستان اشاره کردن میکروفون جالبی نداره طوری که باید میکروفون داخل دهنتون باشه تا صدا بره. اگه با میکرفون اکسترنال مشکلی ندارین تهیه کنین. ولی اگه قصد خرید دارین به هیچ وجه از فروشگاه های داخلی نخرین. از جاهای دیگه میشه با قیمت مناسب تر و حتی نصف بازار ایران تهیه کرد. پیام خصوصی بدین راهنمایی کنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mohammad-RI گفته است :

سلام و عرض ادب.

این هدست رو داشتم. متاسفانه برای من کوچیک بود و به سرم فشار میاورد. چطور بگم مثل کلاه کاسکت بود. بعد از خرید مجبور شدم داخل بازارچه بفروشم. به شما و استارتر محترم پیشنهاد میکنم به هدست G430 یه نگاهی داشته باشید. هدست خوبیه. دو تا ایرپد داره یکی پارچه ای و یکی اسپرت قابل تنفس. صدای سوراند ۷.۱ کاناله هم پشتیبانی میکنه.

سلام، مرسی بابت راهنمایی تون دوست خوبم.

متاسفانه خیلی از هدست های لاجیتک تو بازار موجود نیستند، مثل همین G430 که فرمودید، یا موجود هستند و گارانتی ندارند (که معلوم نیست نو هست یا خیر) و یا اینکه در مقایسه با قیمت جهانیش، به شدت دوستان فروشنده داخلی، گرون میدن.(حتی تا 3 برابر نسبت به قیمت جهانی!)

الان من خودم Logitch G935 می خوام اما هیچ جا موجود نداره!!!

خلاصه که عجیب گرفتار شدیم، هدست 30 دلاری Corsair رو می فروشند 3 میلیون تومان!!!( البته که اگر Corsair رو به قیمت واقعی بفروشند، اون وقت کی این آشغالای رپو و بلادی رو می خره!)

لینک به دیدگاه

سلام

سال 97 گرفتم این شاهکار msi رو .

مفتش گرونه . افتضاح به تمام معنا !!!!!

کیفیت پخش صداش که واقعا پایینه . یه هنذفری 100 تومنی صدای بهتری ازش داره . 

میکروفنش رو اگه بکنی توی دهنت هم صدایی رو نمیگیره . به شدت میکروفن ضعیفی داره .

وزنش هم سنگینه و فشار زیادی به جمجمه وارد میکنه . گوش ها هم بعد از حدود 1 ساعت استفاده داغ میشن .

سیم قطوری داره و واقعا دست و پا گیره .

یه نکته جالبی هم که داشت این بود که موقع روشن کردن نورپردازیش روی صداش نویز میوفتاد ( هرچند کم بود ولی بالاخره نویز داشت ) !!! بعد از دو سال هم موقع کم و زیاد کردن صدا از روی کنترلر خودش ، خش خش میکرد .

از مزایا ش هم بخوام بگم 1 - خودش قشنگه

2 - جعبه ش قشنگه 

آخر هم مفت دادمش رفت .

439935023_Screenshot(376).thumb.png.1507ac13d77f8494e10682fac833a58f.png

این تاپیک رو پیشنهاد میکنم یه نگا بندازید . برای من که مفید بود . 

در 12 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

میشه  با این قیمت هدست بهتری تهیه کرد. ترجیحا هدست گیمینگ سیمی باشه.

با اجازه

@mohsen.dehvari  

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان. اصولا بنده وقتی یه چیزی رو بخام بفروشم به شدت ارزون میشه و وقتی بخام بخرم گرون! همین چند وقت پیش جی 933 رو نمیتونستم 3500 بفروشم الان همونو بخام بخرم ...

فعلا دارم میگردم دنبال جنس مناسب ولی خب نمیخام بیشتر از 3 تومن خرج کنم ولی خب هدستای با کیفیت دورو بر 5 تومن هستن.

ممنون از همه برای راهنمایی. باید یکم بودجه رو افزایش بدم همون جی 933 رو بخرم

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

سلام دوستان این هدست چجوریه؟ پیشنهاد میشه خریدش یا نه میشه  با این قیمت هدست بهتری تهیه کرد. ترجیحا هدست گیمینگ سیمی باشه.

سلام، متاسفانه msi در زمینه ی هدست خیلی عملکرد ضعیفی داشته و بدترین oem ها رو انتخاب کرده و صرفا با ظاهر گیمینگ و برچسب و rgb سعی در فروش هدستاش داره.چه قیمتیه؟ تا چه قیمتی مدنظرتونه، دنبال چجوری صدایی هستین، بیس زیاد یا صدای بالانس، صدای باکیفیت یا صدای گیمینگ. تمایلی به استفاده از میکروفون جدا یا مدلای یقه ای دارین یا حتما باید هدست باشه؟

در 6 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

ممنون از دوستان. اصولا بنده وقتی یه چیزی رو بخام بفروشم به شدت ارزون میشه و وقتی بخام بخرم گرون! همین چند وقت پیش جی 933 رو نمیتونستم 3500 بفروشم الان همونو بخام بخرم ...

فعلا دارم میگردم دنبال جنس مناسب ولی خب نمیخام بیشتر از 3 تومن خرج کنم ولی خب هدستای با کیفیت دورو بر 5 تومن هستن.

ممنون از همه برای راهنمایی. باید یکم بودجه رو افزایش بدم همون جی 933 رو بخرم

متوجه نشدم ، g933 داشتین الان باز میخواین همونو بخرین؟ برای pc gaming یا تماشای فیلم با مانیتور بنظر من نیازی به هدست بی سیم نیست (اگر هم صرفا هدف موسیقی گوش دادن باشه که هدست گیمینگ گزینه ی مناسبی نیست)، از طرفی بدنه و طراحی این هدست هم جوریه که اصلا مناسب استفاده در حالتای نامتعارف نیست چون همینجوریش هم فشار زیادی به جمجمه و گردن وارد میکنه .g633 گزینه ی بهتریه با توجه به اختلاف قیمت و کیفیت صدا و طراحی کاملا مشابه، سیم بلند usb داره که بافته شده و باریکه و مزاحمتی ایجاد نمیکنه، کابل 3.5 کوتاهه البته. اگه اختلاف قیمتش با نمونه ی g635 بنظرتون زیاد نیست(که صدای بهتری داره و درایورهاش از 40 میلیمتر به 50 میلیمتر ارتقاع داشتن) و توان خریدشو دارین گزینه ی بهتریه از لحاظ کیفیت کلی شفافیت و بیس البته تفاوت کیفیتشون به اونصورت زیاد نیست چون خود g633 هم صدای بالانس و مناسبی داره در هرصورت. گزینه های مناسب دیگه ای میتونین مدنظر داشته باشین hyperx cloud ii و alpha s به عنوان هدست گیمینگ که کیفیت خوبی دارن(برای بعضی سلیقه ها بهتر از g633) و میکروفون خوبی هم همراهشونه (قیمتشون کمی بالاتر از g635 بنظر داخل بازار )و البته razer blackshark نسخه های جدیدش هم گزینه های بسیار خوبی هستن و بنظر من از بقیه ی razer ها بهترن.به عنوان گزینه ارزان قیمت تر ظاهرا blackshark v2 x حدود 2400(داخل لیون) قیمت داره که نسبت به هدست های واقعا بدردنخوری که توی این محدوده ی قیمتی داره فروش میره حداقل گزینه ی بهتریه( خودم صدای این مدل پایه ایشو نشنیدم ولی ظاهرا نسبت به v2 معمولی و پرو کیفیت صداش پایینتره اما بازهم به مراتب بهتر از کراکن و امثال اونه) توجه داشته باشین بیس این مدل ها نسبت به بقیه کارای ریزر پایین تره و بیس v2 x ظاهرا از حالت عادی هم پایین تره و اگه دنبال بیس هستین گزینه ی خوبی نیست،کارت صدای usb نداره، ایرکاپ هاشم گرمه و ممکنه موجب تعریق گوش بشه ، اما درحالت کلی گزینه ی مناسبیه نسبت به قیمتش (البته اگه به هدست رده پایین با قیمت 2.400 که بیش از نیمی از درآمد میانگین یه جوون معمولی حتی توی تهرانه بشه گفت قیمت مناسب) پیشنهاد ها و قیمت هایی که مدنظر داشتم برای نمونه های موجود داخلی بود  اما اگه خرید با واسطه مدنظرتون باشه گزینه های بهتری هم هست به عنوان مثال اگه با پشت باز بودن هدفون و نشتی صداش مشکلی نداشته باشین philips shp9500 با قیمت حدود 80 دلار (قیمت ایگرد و مالتینا شد حدود 3.200) به مراتب صدای بهتری از این هدست های گیمینگ داره و قیمت مناسبی هم داره نسبت به کیفیتی که ارایه میده

این فروشگاه هم که لینک میزارم که گمان کنم از دبی خرید میکنه alpha s حدود 4 تومن گزاشته که هدست با کیفیتیه نسبت به موارد همرده و شفافیت و کیفیت بالاتری داره و میکروفون خوبی هم داره(روی صدای 7.1 زیاد حساب نکنین) ، خریدی ازشون نداشتم و شاید بتونین قیمت مناسب تر با روش های واسطه پیدا کنین(گارانتی ارزشی نداره)https://pcmaxhw.com/product/kingston-hyperx-cloud-alpha-s/

قیمت بالاتر اما موارد حرفه ای تر و شفاف تر و دقیق تر اما از هرنظر برتر : beyerdynamic dt770 به عنوان هدفون بسیار با کیفیت و دقیق که بعضی گیمرا رو راضی نمیکنه(دوستانی که ریزر کرکن میپسندن)یا dt990 (پشت باز و دارای نشتی صدا به بیرون)به عنوان هدفون نسبتا دقیق  اما لذت بخش برای گیمرا که بیس جذابی داره.(این دو نمونه هدفون هستن و نیاز به میکروفون جدا دارین و البته کیفیت نهایی رو کارت صدا و امپ تعیین میکنه با این دو مورد)

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام، متاسفانه msi در زمینه ی هدست خیلی عملکرد ضعیفی داشته و بدترین oem ها رو انتخاب کرده و صرفا با ظاهر گیمینگ و برچسب و rgb سعی در فروش هدستاش داره.چه قیمتیه؟ تا چه قیمتی مدنظرتونه، دنبال چجوری صدایی هستین، بیس زیاد یا صدای بالانس، صدای باکیفیت یا صدای گیمینگ. تمایلی به استفاده از میکروفون جدا یا مدلای یقه ای دارین یا حتما باید هدست باشه؟

متوجه نشدم ، g933 داشتین الان باز میخواین همونو بخرین؟ برای pc gaming یا تماشای فیلم با مانیتور بنظر من نیازی به هدست بی سیم نیست (اگر هم صرفا هدف موسیقی گوش دادن باشه که هدست گیمینگ گزینه ی مناسبی نیست)، از طرفی بدنه و طراحی این هدست هم جوریه که اصلا مناسب استفاده در حالتای نامتعارف نیست چون همینجوریش هم فشار زیادی به جمجمه و گردن وارد میکنه .g633 گزینه ی بهتریه با توجه به اختلاف قیمت و کیفیت صدا و طراحی کاملا مشابه، سیم بلند usb داره که بافته شده و باریکه و مزاحمتی ایجاد نمیکنه، کابل 3.5 کوتاهه البته. اگه اختلاف قیمتش با نمونه ی g635 بنظرتون زیاد نیست(که صدای بهتری داره و درایورهاش از 40 میلیمتر به 50 میلیمتر ارتقاع داشتن) و توان خریدشو دارین گزینه ی بهتریه از لحاظ کیفیت کلی شفافیت و بیس البته تفاوت کیفیتشون به اونصورت زیاد نیست چون خود g633 هم صدای بالانس و مناسبی داره در هرصورت. گزینه های مناسب دیگه ای میتونین مدنظر داشته باشین hyperx cloud ii و alpha s به عنوان هدست گیمینگ که کیفیت خوبی دارن(برای بعضی سلیقه ها بهتر از g633) و میکروفون خوبی هم همراهشونه (قیمتشون کمی بالاتر از g635 بنظر داخل بازار )و البته razer blackshark نسخه های جدیدش هم گزینه های بسیار خوبی هستن و بنظر من از بقیه ی razer ها بهترن.به عنوان گزینه ارزان قیمت تر ظاهرا blackshark v2 x حدود 2400(داخل لیون) قیمت داره که نسبت به هدست های واقعا بدردنخوری که توی این محدوده ی قیمتی داره فروش میره حداقل گزینه ی بهتریه( خودم صدای این مدل پایه ایشو نشنیدم ولی ظاهرا نسبت به v2 معمولی و پرو کیفیت صداش پایینتره اما بازهم به مراتب بهتر از کراکن و امثال اونه) توجه داشته باشین بیس این مدل ها نسبت به بقیه کارای ریزر پایین تره و بیس v2 x ظاهرا از حالت عادی هم پایین تره و اگه دنبال بیس هستین گزینه ی خوبی نیست،کارت صدای usb نداره، ایرکاپ هاشم گرمه و ممکنه موجب تعریق گوش بشه ، اما درحالت کلی گزینه ی مناسبیه نسبت به قیمتش (البته اگه به هدست رده پایین با قیمت 2.400 که بیش از نیمی از درآمد میانگین یه جوون معمولی حتی توی تهرانه بشه گفت قیمت مناسب) پیشنهاد ها و قیمت هایی که مدنظر داشتم برای نمونه های موجود داخلی بود  اما اگه خرید با واسطه مدنظرتون باشه گزینه های بهتری هم هست به عنوان مثال اگه با پشت باز بودن هدفون و نشتی صداش مشکلی نداشته باشین philips shp9500 با قیمت حدود 80 دلار (قیمت ایگرد و مالتینا شد حدود 3.200) به مراتب صدای بهتری از این هدست های گیمینگ داره و قیمت مناسبی هم داره نسبت به کیفیتی که ارایه میده

این فروشگاه هم که لینک میزارم که گمان کنم از دبی خرید میکنه alpha s حدود 4 تومن گزاشته که هدست با کیفیتیه نسبت به موارد همرده و شفافیت و کیفیت بالاتری داره و میکروفون خوبی هم داره(روی صدای 7.1 زیاد حساب نکنین) ، خریدی ازشون نداشتم و شاید بتونین قیمت مناسب تر با روش های واسطه پیدا کنین(گارانتی ارزشی نداره)https://pcmaxhw.com/product/kingston-hyperx-cloud-alpha-s/

قیمت بالاتر اما موارد حرفه ای تر و شفاف تر و دقیق تر اما از هرنظر برتر : beyerdynamic dt770 به عنوان هدفون بسیار با کیفیت و دقیق که بعضی گیمرا رو راضی نمیکنه(دوستانی که ریزر کرکن میپسندن)یا dt990 (پشت باز و دارای نشتی صدا به بیرون)به عنوان هدفون نسبتا دقیق  اما لذت بخش برای گیمرا که بیس جذابی داره.(این دو نمونه هدفون هستن و نیاز به میکروفون جدا دارین و البته کیفیت نهایی رو کارت صدا و امپ تعیین میکنه با این دو مورد)

ممنون از توضیحات کاملتون. بنده تا 4 الی 4500 میتونم هزینه کنم. مد نظرم اول گیمینگه بعد موسیقی و فیلم. من مادربوردم 2.1 کاناله هست برا همین برام مهمه که خود هدست کارت شبکه اکسترنال داشته باشه همراهش و 7.1 هم باشه. 🌷

این گزینه ها هم که گفتین بررسی میکنم ولی فک نکنم هیچکدوم کارت صدا اکسترنال داشته باشن همراهشون و بی نهایت سپاسگذارم بابت وقتی که گذاشتین.

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

ممنون از توضیحات کاملتون. بنده تا 4 الی 4500 میتونم هزینه کنم. مد نظرم اول گیمینگه بعد موسیقی و فیلم. من مادربوردم 2.1 کاناله هست برا همین برام مهمه که خود هدست کارت شبکه اکسترنال داشته باشه همراهش و 7.1 هم باشه. 🌷

این گزینه ها هم که گفتین بررسی میکنم ولی فک نکنم هیچکدوم کارت صدا اکسترنال داشته باشن همراهشون و بی نهایت سپاسگذارم بابت وقتی که گذاشتین.

هدست های لاجیتک تماما کارت صدای داخلی دارن

ضمن اینکه حتی اگر کارت صدا نداشته باشه هم هیچ اهمیتی نداره

چون به راحتی میتونین خودتون با نرم افزار ریزر سارروند صدارو 7 کاناله کنین اون هم به طور رایگان

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

با این شرایط hyperx cloud apha s گزینه ی مناسبیه توی رنج مدنظر که صدای 7.1 هم داره روی کارت صدای خودش اما 7.1 پیشفرض خودش زیاد دقیق نیست بنظر من از لحاظ تشخیص زاویه ی صدا و حالت استریو بهتری داره و درکل به عنوان هدست گیمینگ کیفیت واقعا مناسبی داره. اما اگه صدای g933 رو پسندیدین که مثل g633 هست قطعا g635 که درایورهایش عوض شده و در همه ی فرکانس ها بهبود داشته راضیتون میکنه و قیمتشم زیر 4 تومنه.(مزیت این گزینه اینه که هم 7.1 dolby و هم dts  بدون هزینه ی اضافی در اختیارتون هست که بنا به سلیقه ی خودتون میتونین سویچ کنین بینشون اما از نظر موسیقی و میکروفون alpha s گزینه ی بهتریه و فوق العاده راحت تره برای استفاده ی طولانی درحالی که g633  لاجیتک طراحی بسیار بدی داره متاسفانه و بعد از یه مدت متوجه فشارش به جمجمه سرتون میشین که ظاهرا توی این فروم هم دوستان همچین مشکلی باهاش داشتن.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

منم یه هدست دارم مدلds502 یعنی این مایک رو تا فیها خالدون باید بوکنی تو دهنت صدای ویندوز و دکستاپ مایک رو تا هزار بوست کنی کلی جیغ و داد کنی آخرشم تو گیم بهت میگن 

دادا مایک بگیر نزدیک تر صداتو نمیشنویم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...